REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A bal felső négyes mintha lyukas lenne ;)
4937 0 0 Izé
Megfejelte a produkciót ;)
8462 0 0 Izé
Rothadó ételek, gyümölcsök, és egyéb time-lapse videók
3940 0 1 Izé
Ravennë: Jó kis videók, de valami kevésbé idegesítő módot is kitalálhattak volna a "temponaut" felira [...]
17es LCD tv, meg egy törölközőszárító. Mindez egyben. Mindez a fürdőben. Ugyanitt kapható hűtőajtós verzió is.
510 0 0 Tech Izé
Ki látott már ilyen medúzát?
1734 0 1 Izé
KillHates: Ez a portugál gálya. Mérgező jószág, óvatosan kell vele duhajkodni...
Rossz méret
1836 0 0 Izé
Hogyan készíts mini vízpumpát?
Ez a cuki találmány kategória

1605 0 1 Izé
Tron65: Egy kicsit (nagyon) kamu
Vicces esések
500 0 0 Izé
10 ok, amiért a pasi nem hagyja el a feleségét

A szakértő elárulja!
1055 0 3 Pink Izé
cupoj: Ha letagadja is, előbb-utóbb úgyis kiderül, akkor meg ki kell rakni a francba!
csillaghal: és ha letagadja? ha ez ilyen könnyű lenne....
cupoj: Marha egyszerű! Nem kell nős pasival kezdeni!!!
Ferrari tisztítása... meglepetéssel a végén. ;)
18140 10 15 Izé
cpu: elsőre bevettem de másodikra már látszott... Ügyes videó
bandee1219: Túlságosan látszott, de azért jó! :)
Sziszo: XD ez jóóó
Mind a 15 komment
Fogadjunk, hogy rá nem fogadtak! ;)
3846 0 2 Izé
Szancso: Azt hitte agárversenyen van. ;)
Nas: Megmutatta a kis husi a nagy melákoknak, hogy kell ezt csinálni. :)
Nem igazán tudtam kategóriába sorolni :/ 

Bébz? Cikizzé? Hiánypótló termékizé?
4676 0 45 Izé
bungle: http://velvet.hu/trend/2014/06/30/most_ez_tenyleg_egy_bugyi/
Nas: Pont párduc alakkal nem lehet ezt hordani, mert ott nincs háj, ami közé esetleg még be lehetne [...]
Nas: Sejtettem... Úgy megy benne mint a szaró galamb, és még így is állandóan igazgatni kell... :) [...]
Mind a 45 komment
Ostrom :)
2388 1 3 Izé
Tooni: legalábbis az eredeti zászlóra rámontírozva
Tooni: Propagandaanyag, az a zászló a végén a hős felszabadító népjóléti donyecki "köztársaság [...]
nandras01: hoppá!
Ez a Pringles reklám nem véletlenül nem kerülhetett levetítésre a Super Bowl alatt
2874 0 0 Izé
Okos sörnyitó, ami üzen a haverjaidnak

A főnöködet előtte ajánlott törölni a kontakjaid közül. :)
995 0 0 Izé
Billy gennytortái

"Billy ízletes gennytortákat készít, amikhez a rengeteg pattanás adja az alapanyagot."

Szerintem ideális képességfejlesztő játék a mai gyerekeknek.
9718 3 16 Izé
csicsilla: volt màr egy hasonlo patti kinyomkodos jàtèk...anyukàm arra tanitott hogy ne nyo [...]
Arunson: elég beteg.ezért kib...ott fasza
cica-bi: elzsibbadt tőle a kezem
Mind a 16 komment
Kisfilm a NY-i biciklisfutárokról
9827 9 32 Izé
zuza: szerintem meg , nem kéne veszélyeztetni a többi embert az utakon csak mert ők olyan hude fasz [...]
Zsóti: Tisztára kamikaze fickók. Arra azért kiváncsi lennék mi van ha két jópofa bicajos egymással [...]
MAGura: Esélyed sincs utólérni bármelyiket is. Gondolom itt is anyázhatott pár autós vagy gyalogos, d [...]
Mind a 32 komment
One bourbon, one scotch, one beer

Boom boom boom


Honlap
1351 2 1 Zene Izé
winkytct: ez rohadt jo ... 2 napja ezzel indul a reggelem:D
Juniors Christmas
6201 1 28 Game Izé
tomi77: 1.Kidobni a szőnyeget az ablakon. 2.A kulccsal kinyitni a szekrényt. 3.Bekopogtatni a madárhoz. [...]
eváj: bassza meg, addig jutottam el hogy a süti a fészekbe van és a tej állandóan leesik és összet [...]
CrazyLime: Követ kap? LOL
Mind a 28 komment
A cél már meg van,de az út nem mindig zökkenőmentes
511 0 0 Izé
Ma lenne 80 éves Radics Béla, a legendás gitáros
307 0 1 Izé
winampista: Zseni volt.
Unatkozik vezetés közben? Olvasson könyvet! ;)
4791 2 5 Izé
|-=O=-|: Egyértelműen fake!
hawkeye: Ez semmi! A magyar, főleg aggkorú, taxis eszik, olvas, tévét néz, uerházik, egyszerre, mikö [...]
|-=O=-|: Aki kamerázik, az szerintem nem vezet, hanem balkormányos kocsiban az anyósülésről veszi fel.
Mind a 5 komment
Krumplifejek.
3952 0 5 Art Izé
Valerius: ugyan, magunk közt vagyunk :)
Fireblade1000: ez "csak" krumpli!!:))
Balázs: ezt én is beakartam küldeni de érdektelennek találtam:D
Mind a 5 komment
A Kung Fu Panda után itt a Karate Tehén...
10319 5 10 Izé
focuskoma: Ehhh xD Erről azonnal ez jutott eszembe. >>> http://www.youtube.com/watch?v=ESqid2cQu8c&feature=rel [...]
Cshabi: Azért hamar felpattant a csákó.
AVIREX: Szegény tehén :(
Mind a 10 komment
Mennyit érhet Hernádi Judit meztelenül?
1212 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: tipp gyors meggazdagdáshoz? XD
spider86: nekem milliókat, hogy ne lássam :D
Beauty and the Beast
2673 2 1 Game Izé
szűzirónia: y
Mit tegyek, ha nem élvezem a csókolózást?
1005 1 0 Pink Izé
5 ok, hogy kidobd a szűk farmereid
1031 0 7 Pink Izé
Purple: Attol en is hanyok... plane mikor 200 fokos hosegben is felveszik szoknya v rovidgatya ala... az meg [...]
CRaPtRaSH: nem tudom, ezt én sem értettem, és tényleg nagyon kevés embernek áll jól, viszont én eddig [...]
Nas: Csak a postképről jutott eszembe: alkattól függetlenül egy kezemen meg tudom számolni, hány o [...]
Mind a 7 komment
Poénnak indult, de a végén felfalták szegény lányt...
10066 0 11 Izé
7sleeper: azért páran csalódhatnak az efféle címekben http://tinyurl.com/modernklasszikusoksorozat a neo [...]
bungle: Még borzalmasabb, mit tesznek egyesek a férjükével! http://href.hu/x/ghfd Az még ennél is gaz [...]
bungle: Beszéljünk bulvárcímekben? Ok. A válaszom: www.blikk.hu/blikk_aktualis/borzalmas-mit-tesznek-a- [...]
Mind a 11 komment
Dühkitörés és haragkezelés női módra
364 0 1 Pink Izé
Nas: Én ha hatagos vagyok...keresek egy helyesírási szótárat...
Japán gurulda
9092 1 8 Izé
Goppo: Angyalkatol kerek egy ilyent. (egyen hosszabb es szaguldozas :D)
Glocker: Erre csak azt tudom mondani, hogy aki egy ilyen csúszdába beszáll rövid gatyában meg pólóban [...]
Karesz52: Képzeld el, ahogy 120 km/h-val száguldozol a csúszdán, és véletlen a lábad hozzáér az oldal [...]
Mind a 8 komment
Mi az? Tucat lába van és négy melle?

Asztaltáncoltatás - jól csinálod
3980 1 4 Izé
Zellergumó: Ügyesek,de azért én még rádobtam volna az asztalhoz tartozó székeket is...
Szancso: Fejjel lefele korongoznak.Nem csoda hogy asztal jött ki belőle. :)
7sleeper: fasztaltáncoltatás
Mind a 4 komment
Szülőkkel élni: meddig?

Vajon hol van az a pont, amikor a gyereknek ideje kirepülni a családi fészekből? Mennyire befolyásolják ezt a szülők? Jó-e több generációnak egy lakásban élnie?
610 0 0 Pink Izé
Még nem időszerű, de egy érdekes rövid interjú Dr. Csubák Máriával a parlagfű problémával kapcsolatban, és annak felhasználásáról.
2729 1 3 Izé
Nakong: Érdekes nagyon ez az allergia. Évezredek óta nem volt baja az emberiségnek a külön-féle növ [...]
viserot: Tipikus eset...
csaty: Van benne DMT ?
Az együgyűek egy ügyért küzdenek

Harcosok, aktivisták, forradalmárok, amazonok és véleményvezérek, akik valamilyen ügyért hadat viselnek. Rengeteget köszönhet nekik a társadalom: felnyitott szemeket, haladást és történelmi jelentőségű tetteket. Ég bennük a kitartás tüze, így céljukra fókuszálva bátran szembeszegülnek bármivel. Sőt, mindennel. Régen engem is érdekelt a szerep, de most jöttem rá, mennyivel jobban szeretem az életet annál, mintsem hogy ilyenné legyek.
869 0 0 Pink Izé
Most járt le az 1 éve felrakott tippelős játékunk, amelyben megtippelhette bárki, mennyi lesz ma a bitcoin árfolyama. A (magyar idő szerinti) déli árfolyam a Bitstampen 377,62 USD, ami a MNB középárfolyama szerint (244,840) 92456 Ft. Vagyis a nyertes BigaCubensis, gratulálunk neki, övé a nyeremény, az 1 bitcoin. :) 

Játékon kívül lehet továbbra is tippelni, pl. hogy jövő ilyenkorra vagy 5 év múlva, stb. mennyi lesz az árfolyam, tönkremegy, vagy esetleg a többszörösét éri-e a bitcoin.
1574 0 22 Izé
bungle: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=2559
norbertvincze: http://www.minner.hu/most-mar-99-ban-biztos-hogy-megvan-a-bitcoin-feltalaloja/
norbertvincze: kérdőív a bitcoinról (valakinek a szakdogájához kell) https://docs.google.com/forms/d/18sGnHf0 [...]
Mind a 22 komment
Japán telefonfülkék
2437 0 0 Izé
Top 15 szökőkút
4734 6 2 Izé
SocaCola: Ha a Kievit szeretnétek megcsodálni, nem kell messzire mennetek, csak gyertek el MAKÓ-ra.
horeszpofabe: a barcelonait már láttam, és tényleg nagyon szép, és a zene ütemére jön ki belőle a viz:P
Néhány hiánypótló egér
3683 1 46 Izé
spiritmonger: akárhogy is, ha már furcsa egér, nekem ez kéne: http://www.ize.hu/click.php?id=6108&url=http%3A% [...]
Yvette: Áááááá...a halál fejes, a virágos és a szives nagyon tetszik ♥ :))
CRaPtRaSH: az nekemis :D meg a poháremelő is :D de simán jo lennék étkezési tanácsadónak .... XD (huh [...]
Mind a 46 komment
Geiger Ford F650 - egy pickup és egy kamion brutális párosítása
9168 0 30 Autó Izé
Climber73: Eléggé rendben van ez a vas. Már csak egy bentről irányítható 6 csövű Getling géppuska hi [...]
Schabee: már úgy is kinyírjuk magunkat, de egy ilyenért megéri
Schabee: http://www.youtube.com/watch?v=VkKirZuQEz8
Mind a 30 komment
Régebbi postok...