REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ngo Tien Doan 
692 0 0 Pink Izé
Beteg prüntyiknek fa alá...
2194 3 13 Izé
daisyke: sztem tök jó :) ha sok pénzem lenne még vennék is, főleg azt a zöld plüssnyuszit :D de én [...]
the girl of peace: hmmmm...nem semmi....nem normális....de csúnya...xD
Kenny: 1-2 babában michael jackson vonásait vélem felfedezni
Mind a 13 komment
3 dolog amitől retteg a férfi - Ha szexre kerül a sor
1090 0 0 Pink Izé
Női dolgok...mindenkinek...mert van amiről tudni kell!
811 0 3 Pink Izé
CrazyLime: :D Már beszéltünk róla!
Purple: jó :D http://pink.ize.hu/comments.php?post_id=63
Balázs: és most beszéljünk a hüvelygombáról:D
R.I.O. - When The Sun Comes Down (Spencer & Hill Remix)
1257 1 0 Zene Izé
5 dolog, amitől a férfi falnak megy! - Nagyon vigyázz!
827 0 5 Pink Izé
cupoj: Először is! Nem szobálya, hanem szobája! :) Bocsi! Másodszor meg, asszem, nem tudnék komolyan [...]
Derill: néhány képen irígykednék, néhányon meg röhögnék :D de sztem olyan nagy problémát ne csin [...]
orsyka_001: mit szólnál, ha a csajodnak a falán egy szál himbilimbibe öltözött krapekok képei lógnának [...]
Mind a 5 komment
Nekrofil galambok. Náluk is van ilyen?

(Homoszexuális és nekrofil kacsák?)
5452 1 19 Izé
zmb: a legöregebb meg azt mondja: - meneküljünk, ezek jönnek....
Tóth József: Az öreg bika, és a fiatal bika mennek fel a dombra. Mikor felérnek, látják, hogy a völgyben ot [...]
Mistyc: Nekem erről ez a rgi vicc jut eszembe: Új, fiatal kakas kerül a tyúkudvarba a kiöregedett kaka [...]
Mind a 19 komment
Pályaalkalmassági vizsga cicáknak. :)
5101 3 14 Izé
the girl of peace: jajj máár....minő szadista akárkik vagytok tixDszegény macsekxDxDxDbrühüxDxDxDxD
the girl of peace: te gonosz lélekxDpeg a cicud tööööök édixDxDxDxDxDxD:DxDxDszeeeegény cic-micxDam erre még [...]
pipi8607: XD
Mind a 14 komment
Krux - Nimis

 Szerintem az egyik legjobb doom-metal banda, rendkívűl jó zenészek. A műfaj kedvelőinek kihagyhatatlan zenekar (bocs a videó minőségért de nem találtam jobbat).
389 0 0 Zene Izé
Kétfejű kiscica-cukiság! Eszik, dorombol, és egyszerre nyávog a két fejével... Képek!
1561 0 6 Pink Izé
Derill: sztem tuti nemérzi tul jól magát...aktív eutanázia.
Purple: jajj szegényke :( reméljük, hogy nem lesz baja..
the girl of peace: =/ez borzalmas...=/szegény kis apróság=(
Mind a 6 komment
Nem árt jó előre szoktatni a gyereket a későbbiekre (dobozban alvásra gondolok).
2396 2 4 Izé
ismeretlen: pedig van már mobil internet, nyugodtan izélhetnének
Jaca: Én is fedél nélkül vagyok. Esőben szar, de amúgy imádom a Cabrio Coupékat :-)
bungle: Jelentkezzen, aki papírdobozban alszik! :) Francba, de ciki hogy ilyen kevés hajléktalan látogat [...]
Mind a 4 komment
Fireball Festival 2008

Ne tévesszétek össze a pesti tüntetésekkel! :P
3648 5 5 Izé
DomiDevil: Én is Én is Én is .....O.O
bungle: Tűzfoci: http://www.youtube.com/watch?v=VOOnbyU4w4U
Tóth József: Piromániás f@szok. Megérdemlik az égési sérüléseket.
Mind a 5 komment
Extreme Downhill Mountain Biking
703 1 0 Sport Izé
Dobd fel az otthonod - elő a hatalmas mintákkal!
398 0 12 Pink Izé
Grex: ....addig még lehet ....minden megtörténhet március végéig.......örökölhetek is akár valak [...]
papaluige: ..akkor ha lenne két jegyünk! .......... /2009.03.28/
Grex: most megnyugodtam....mikor is mennénk?
Mind a 12 komment
Dohányzás vagy forradalom?
632 0 2 Pink Izé
CrazyLime: Huppsz tényleg elírtam, na mindegy! Nekem is tetszik a kép. :))
Balázs: aki dohányozni akar az úgyis dohányzik akármennyit költenek az ellen kampányra, inkább adjana [...]
Angyalmodellek ötmillió dolláros bugyiban
641 0 2 Pink Izé
orsyka_001: és a centrifuga?:)
Derill: vajon 90 fokon kilehet mosni?
James Dolphin Athléta
531 0 5 Pink Izé
orsyka_001: azt a mobilos "röntgen"-t használd:D
Derill: gondolod majd szórakozok h leszedjem...:D
CrazyLime: Hééé ezen ruha van! :S :D
Mind a 5 komment
Látványos bedobás. :)
13337 13 19 Izé
m_artika: Így pofán csapni valakit... vazzeee... ez nekem fájt
zuckerfrei: hát ilyen nincs :D
fagyikiraly: bazmeg
Mind a 19 komment
Bedobás szaltóval. Kár, hogy így fejbedobta szegény srácot.
15916 1 1 Sport Izé
bungle: Nagyon jó, mekkorát röhögtem! :DDD Akinek lassú a collegehumor: http://www.youtube.com/watch?v= [...]
Engem csak az bánt, hogy olyan nagyok azok a csúnya pixelek. :P
9851 4 33 Izé
bungle: http://www.internetshouldbeillegal.com
mekszamnojz: mindenképp :)) már alig várom :)
manu: írtam hogy vicces is... :)
Mind a 33 komment
Engem csak az bánt, hogy olyan nagyok azok a csúnya pixelek. :P
10686 0 10 Pink Izé
Szotyi86: Megálltam a fejlődésben... :(
Armada: jujjj, ezután a sokk után 1 hétig rá sem bírok nézni meztelen pasira... Azért csinálnak ilye [...]
CrazyLime: Nem tom, de nálam mindegyik megbukott! :D
Mind a 10 komment
System Of a Down - Holy Mountains
491 2 2 Zene Izé
yuripocok: az 1 nagy lúzer aki nemszeri a SOAD-ot!!!
Dia: Nahát?! Senki se szereti itt a Systemet? :( Szomorú,vagy inkább szánalmas. :D Na csak hallgassá [...]
Két sztár, egy ruha - KI A DÖGÖSEBB?
1031 0 0 Pink Izé
Doremifasollatido, szolmizált ez a befutó. :)

Azért Arrrrrt se felejtsük el. :D
2842 2 0 Izé
Doremifasollatido, szolmizált ez a befutó. :)

Azért Arrrrrt se felejtsük el. :D
2718 0 0 Sport Izé
Domino day - íme egy házi változat
682 0 8 Pink Izé
süti: ehez mennyi cucc kelett ....és türelem
Errtu: The Real Domino Day: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=8210
orsyka_001: ezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz:D jeeeee:D
Mind a 8 komment
Ilyen volt, ilyen lett a Grace klinika dokija! - Fotók Patrick Dempseyről
782 0 0 Pink Izé
Doug Porter
660 1 22 Pink Izé
Derill: sosevolt nemislessz témalezárva. :D
Grex: ....jó ez a kis dög....
orsyka_001: Jól mondja Lime:) Hol van a szép fűződ, Derillkedves?:P
Mind a 22 komment
Candlemass - Of Stars and Smoke

Alap svéd epikus doom banda. 2007-es lemezük, a King of the Grey Islands már az új énekessel, Robert Lowe-el jött ki, aki Messiah Marcolin-t váltotta a zenekarban. Honlapjuk: www.candlemass.se/
436 0 4 Zene Izé
pepeti: Már megjelent a Lucifer Rising c. EP-jük két új dallal és koncertfelvételekkel. :)
Szosztar: Már megint meg lettem előzve:) Robert Lowe-nak van a az egyik legjobb hangja a doom metálban. Ja [...]
MStipee: Candlemass nagy név a doom berkeiben, bár akkormár Black Dwarf l,,l
Mind a 4 komment
Dobj le 10 kilót karácsonyig! A legegyszerűbb módszerek
452 1 0 Pink Izé
Magyar bulik "Ámerikában", magyar "sztárokkal" (?).

Az Ámokfutók még létezik?!?
4575 0 11 Izé
AVIREX: lehet. nem foglalkoztaT sem kozsó,sem pákó,sem egyéb hatalmas iq herceg társaik.
yushuf: ahhoz képest most Pákó őseit keresi Afrikába, :O)))))))))))))))))
AVIREX: AZ ÁMOKFUTOK IS AZT NYILATKOZTA 4-5-6 évvel ezelőtt,amikor még néztem TV-t,hogy megy Ámerikáb [...]
Mind a 11 komment
Tesztelt kézkrémek
314 0 0 Pink Izé
A dobok mögött Lewis Hamilton.
618 0 1 Sport Izé
Fireblade1000: A Forma1-ben mindenki dobol?? Annó Eddie Jordan is csinálta.
A fekete lyuk
11099 1 21 Film Izé
gabor5555: lol, ott a pont :D
Findzs: megpróbálok nyomtatni vagy másolni egy ilyen fekete lyukat mindenképpen kéne egy
kispana: jól megcsinálták
Mind a 21 komment
A fekete lyuk
11576 7 21 Izé
gabor5555: lol, ott a pont :D
Findzs: megpróbálok nyomtatni vagy másolni egy ilyen fekete lyukat mindenképpen kéne egy
kispana: jól megcsinálták
Mind a 21 komment
Fiú vagy lány? Mi is dönthetünk. Biztos jó ez?
509 0 7 Pink Izé
CrazyLime: Nincs mit! :)
orsyka_001: Köszönöm szépen:)))
CrazyLime: www.ciklus.hu :) Azt h melyik újságba van, nem tom, de már láttam vmelyikbe!
Mind a 7 komment
Nédd má, egy átlátszó doboz... hát ebbe bele kell dugnom a fejem! :)
9675 5 22 Izé
RokkantTroll: Ez ott van hülyében. LOL.
the girl of peace: hát még ien macskátxDxDxDnaon ott van:D:Dháhá
CrazyLime: Szegény cica! Kocka lett! Már csak a gép elé kellett volna ültetni. XD
Mind a 22 komment
Ez nem PhotoShop, hanem célfotó. Ugyanis erre volt szükség az idei Melbourne kupán, ahol 3,2 kilométer futás után, 1 centiméter döntött a lovacskák között. :)
502 1 0 Sport Izé
Shrink
1973 1 2 Game Izé
Chrno: ehhez igazából sok türelem kell... főleg a vég felé!
Lilly: Egész jó lenne, hogyha miközben nyomnám a le és felfele gombot akkor nem menne vele a képerny [...]
Assembler
2932 1 8 Game Izé
Purple: negyedik rész :) http://www.freewebarcade.com/game/assembler-4/
Errtu: Harmadik rész: http://www.freewebarcade.com/game/assembler-3/
Errtu: Második rész: http://www.freewebarcade.com/game/assembler-2/
Mind a 8 komment
Régebbi postok...