REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy kis agytorna. A poszterek absztrakt ábrázolásából kitalálod, melyik filmhez tartozik?
2228 0 2 Film Izé
Vigyori: a postképesre azt hittem, hogy a Grindhouse :D
Balázs: hát ez komoly :) :D
310 kg a mellkason. Szerintem fájhatott.
1686 1 3 Sport Izé
Beni0503: de hogy megtapsolják már a végén :D
Balázs: azé nem szabad gyúrni :D:P
kisadria: Nem lehetett kellemes az biztos.
Vízbű veszi ki a zokszigént, teccik érteni?
6959 2 11 Izé
Bbalugray: Galvánelemnek hívlák... http://hu.wikipedia.org/wiki/Galvánelem Persze jobban működik savas, [...]
iMan: A leírásban az van,hogy 500-szor tölthető fel. Mivel én nem sokat használtam,nemtom,hogy ez va [...]
Fireblade1000: Vízbűl veszi ki a zoxigént!!:D Atomtámadás ellen nem véd
Mind a 11 komment
Skeeter Davis - THE END OF THE WORLD

Sok filmben szerepelt ez a szám ebben a verzióban, mert ha jól tudom Nancy Sinatra az eredeti előadó, de mégis ez a verzió a legelteretebb.
545 0 0 Zene Izé
Elöntési térkép - avagy milyen miértékben kerülnek majd víz alá a különböző partszakaszok, ha a sarki jégtakarók elolvadásával megemelkedik a világtengerek szintje (a növekedés mértékét - +hány méter - a bal felső sarokban külön be lehet állítani). Érdemes ráközelíteni, és megnézni Hollandiát, Olaszországban a Pó-síkságot, az USA keleti partvidékét, a Mexikói-öböl térségét, Sanghajt és környékét, stb. +14 méteres tengerszint-emelkedés esetén...
15266 7 66 Izé
izébigyó: A helyes válasz: változni fog. :) Max. nem veszed észre, annyira minimális. 25-ös kommentben a [...]
MStipee: Ha egy pohár vízbe jégkockát teszel, változni fog e a víz szintje ha a jég elolvad? A helyes [...]
brandboy: Lehet, hogy ahol a hollandok oda megy a víz is, legyen az édes, vagy sós ! :O
Mind a 66 komment
Plastic Tinkerbell zsákmányoló életmódot folytat...

"Ez az elso Haul (A legmegfelelobb magyar szo erre a Zsakmany kifejezes) videom. Kulfoldon az ilysemi videok elegge kozkedveltek, sajnalom hogy Magyarorszagon ez meg nem elterjedt..."
21862 4 253 Izé
bungle: Az hasznos, főleg ha bankba mész. ;)
közlegény: köszi, hát nagyon rám férnek az ilyen tanácsok, fényévekkel le vagyok maradva, a 21. század [...]
bungle: Igazán nyomon követhetnéd a divatot! Segítek kicsit, mi az ami manapság "menő" a férfidivat p [...]
Mind a 253 komment
A gandzsa-összeesküvés

"...bolygónkon létezik egy növény, melynek értelmes és célzatos felhasználása megszüntetné (de legalábbis csökkentené) az éhezést, környezetbarát üzemanyagforrás, kiváló alapanyaga lenne a textiliparnak, elsőosztályú természetes gyógyszer, nagyszerű táplálékkiegészítő és kozmetikai szer, ugyanakkor állatok takarmányozására is használható, no meg arról se feledkezzünk el, hogy papír-alapanyagként is bevált - és nem is említettem az összes előnyét."
13461 9 48 Izé
Nas: http://www.theweeklings.com/wp-content/uploads/Cat-Bored3.jpg
bungle: Ezt a hangyáimnak is elmondhatnád, csak hogy tudják mi a dolguk! ;)
.::JunKieEQ::.: Szexi a bikinije... pedig nem is türkiz... csipke-dném... :)
Mind a 48 komment
20 érv a biciklizés mellett
642 0 2 Pink Izé
tinna: de az oldal nevéből ítélve gondolom, kb. 14-16 éveseknek készült azért a cikk, nem? attól f [...]
ōðr: ... melyből 11 érthetetlen baromság. Mint például ezek: 10. Elmenni biciklizni a barátoddal v [...]
Mert szalonnát sütni igazán csak erdőtűz mellett lehet... ;)
9843 6 22 Izé
bandee1219: http://www.youtube.com/watch?v=-EORnCF1ASc Nem találtam az öngyújtó trükkös postot.
nagyadampistike: Ez az emberi hülyeség netovábbja!
Nusihusi: Az ilyenek miatt égnek le az erdők:S
Mind a 22 komment
Tanácsok a gyors fogyáshoz. Garantált eredmény, a hatás nem marad el. :D
7313 1 22 Izé
Nas: "Lássuk be, hosszútávon, önmagában egyik megoldás se túl egészséges..." Nyilván. Ésszerű [...]
.::JunKieEQ::.: Lássuk be, hosszútávon, önmagában egyik megoldás se túl egészséges... Bár... hozzátenném [...]
Nas: Na igen... Viszont barátnőm is akkor fogyott le, amikor egy betegség miatt kénytelen volt draszt [...]
Mind a 22 komment
José Mourinho könnyes búcsúja Marco Materazzi-tól.

Lám- lám, a kőkemény menedzser "álarc" mögött, érzékeny szív lapul?
1101 0 2 Sport Izé
Maccoyi: mesterm küldte: Szöveg: Ebből a noteszból BL-t nyertek;) URL: http://www.custojusto.pt/Braga/234 [...]
kamubekLaca: Ki feltételezte volna, hogy nem? :D Soha nem köteleztem el magam igazán egyik focicsapathoz sem, [...]
Hivatalos bejelentés: mától az Apple értéke nagyobb mint a Microsofté.
2520 1 11 Tech Izé
Mr.T.: Mivel vert oda neki? :)
MikeSylver: "Mi az a Linux?" http://hu.wikipedia.org/wiki/Linux A lényege: - Unix alapú OS. - Ingyenes - Nyí [...]
hutifoto.com: Persze, hogy vannak, Rám ne nézz!
Mind a 11 komment
Nagyon érzi a ritmust! :D

(Türelmetlenebbek kezdjék rögtön 1:25-nél).
15634 6 25 Izé
TornadoKick: összefodtam a gatyámat a rögöhéstől, de komolyan!!! Beszarás!!! Nagyon jól nyomja a csávó! [...]
Shifty: ez mekkora xD
he: A videó alatt egy kommentelő szerint ez nem az Oktoberfesten van, hanem a Gäubodenvolksfesten, am [...]
Mind a 25 komment
Szerintem titokban a világ meghódításán jár az agyuk! Számító dögök. :D

Kedvenc videóm erről a fajtáról (bengáli macska).

És imádják a vizet. :)
8478 3 17 Izé
Nusihusi: Szép a mintájuk. Elfogadnék 1 ilyen macskát.:)
.::JunKieEQ::.: Általában akkor lesz éhenkórász egy cica vagy kutya, ha nem akkor ehet, amikor akar... Az ilyen [...]
mephistto: Szegények még várjanak egy olyan kis lófasz adag rágicsáért :D... Én simán teletömöm a t [...]
Mind a 17 komment
6 évad, 121 epizód után eltűntek az Eltűntek. Vagyis vége a Lost-nak. Biztos sokan nézték közületek is, így gondoltam ma ez lesz a Napi izés téma: kinek mi a véleménye a befejezésről, a sorozatról?

A link egy kis érdekesség: a szereplőválogatásról láthattok videókat. :)
3850 1 74 Izé
bungle: Azok az ütéshangok! ;)
Tooni: Egy másfajta 3 perces összefoglaló! Mit ne mondjak, eléggé ütős lett! ;D http://www.youtube.c [...]
bungle: Jimmy Kimmel showból van: http://www.youtube.com/watch?v=SYOYfJQbA7g
Mind a 74 komment
A Fallout világ adta az ötletet mazká-nak a projekt elkészítéséhez. A fórumokról, chat-ekről ismert "érzelem ikonokkal", hangulatjelekkel készítenek egy atomháború utáni posztapokaliptikus látképet. A projekt még nyitott, szóval akinek van kedve hozzátenni, az megteheti.
1190 2 2 Art Izé
Gäboh: tééényleg, ez nem jutott eszembe. köszi :)
ōðr: Emoticon magyarul hangulatjel.
Bár nemrég hirdettünk meg egy fotópályázatot (ami még mindig tart és alig érkezett rá eddig kép, mi van, senkinek nem kell egy iPad?!?), most itt egy újabb, elsősorban azoknak, akik környezetében van háziállat: készíts házi kedvencedről (vagy egy ismerőséről, biztos van ilyen barát, szomszéd, stb.) egy fotót, amint épp Izél (na nem úgy ;)), vagyis az ize.hu-t nézi a számítógépen (látszódjon a monitoron az Izé!). A fenti képre kattintva láthatsz pár képet néhány számítógépes zseniről. ;) Persze ők nem épp az Izét nézik, de az ő gazdáik ezért nem is kaptak semmit, nálunk azonban a legjobb kép - amiről a kis házizsűrink dönt majd - nyertese  egy 50.000 Ft értékű ajándékcsomaggal lesz gazdagabb, amiben könyvek és dvd-k találhatóak a Habostorta Kft. felajánlásában. A fotókat 2010 június 13., vasárnap éjfélig várjuk. Töltsétek fel valamilyen képmegosztóra és írjátok be a linket a kommentekbe! Manipulált képeket (pl. neten talált kép átszerkesztve, hogy a monitoron az ize.hu látható) nem fogadunk el, csak saját, eredeti állatkás képet! :)
5138 5 250 Izé
AsTanine: Áhh ne irigyeld, le se feküdtek...
bungle: Mindjárt lesz új post... De irigylem azt a rengeteg embert, aki fel tud kelni hajnali fél 10 elő [...]
thebeast: Van eredmény? :)
Mind a 250 komment
Az igazi Csibefutam

Ezt meg csak erősebb idegzetűeknek.
10700 6 99 Izé
focuskoma: LOOOL felakadt a röfi rendesen :D
Nas: Megmondom őszintén, ennyire részletesen nem terveztem meg a módszert... Mondjuk meg lehet azt cs [...]
Mr.T.: A röfiről jut eszembe, hozzatok egy pisztolyt xd http://magyarvagyok.eu/videok/900/
Mind a 99 komment
Egy pályázatra készítette el elektromos robogojának tanulmányát Adir Zilber izraeli designer. A Street Hopper első ránézésre hagyományos rollernek tűnik, tervezője jól elrejtette az alumíniumvázon azt a lítiumion akkumlátorról táplált, 11 lóerőre képes elektromotort, amyely szükség esetén friss lendületet adhat a fáradt városjárónak. A Street Hopper további érdekessége a levegő nélküli lamellás gumiabroncs, megvalósulása azonban még várat magára.
1073 2 2 Autó Izé
gyopi: Nekem is pont ez jutott eszembe. Meg hogy nem-e túlzás a 8500W? Főleg 1kWh-s aksival. Mondjuk leh [...]
Tooni: Miért nem lehetett volna már az elektromotort a hátsó kerékbe/tengelybe/agyba beépíteni? Szü [...]
A keményfejű. :)

(Erről valahogy ez jutott eszembe. ;D)
7501 3 16 Izé
licon1x: okor allat
Nusihusi: Elmehetne faltörő kosnak:D
lb7: de gáz!
Mind a 16 komment
Mit üzennek az erotikus álmok?
967 0 4 Pink Izé
CRaPtRaSH: azt hogy ember vagy baszki?! vagy talán medvedisznóember? ja nem! azt hogy ufó!
Balázs: hogy áll a pecked
tndrkrlylny: azt hogy sürgősen szexelned kell.
Mind a 4 komment
Újabb YouTube sztár születik. (Szerintem jobb mint Justin Bieber.)

Ő Greyson Michael Chance. Mindössze még csak 12 éves, és hatodikos, de tehetsége kimagasló.

Ez a felvétel a "The Ellen DeGeneres Show"-ban készült. Ezzel a számmal lett úgymond híres a kis srác, de érdemes megnézni a többi videóját is. A Broken Hearts szerintem jobb.
14517 5 48 Izé
Mr.T.: Kolbi küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=_AU1yyy_At4 (Kolbi, köszi a linket, cseréltem [...]
madmind: Jó hangja van, de még mutálás előtt van. Ha mutálás után is megmarad a hangja, akkor talá [...]
Szemjuel: Egyébként meg dzsásztint hagyjátok békéééééén: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=388 [...]
Mind a 48 komment
Tomcat megint akciózott. Elment két híres magyar egyetemre diákokat kérdezgetni, hogy felmérje azok tudásszintjét.

Először is nem lehet tudni mennyire reprezentatív a kutatása (lehet egy csomó jó választ kivágtak), másodszor ennyi erővel a "Mit iszik a tehén?" beugratós kérdéssel elmehettek volna az orvosi karra is.
9617 4 510 Izé
Nas: VÁHÁHÁÁÁÁ... EPIC FAIL... xDDDDD Ó, istenem, ha a lottószámokat is ilyen jól tippelném me [...]
Tooni: Sírfelirattal nem illik viccelődni ;)
Erunder: LOL. Ez mekkora. :D Azért gondoltam, hogy valahogy így fogsz igazságot tenni. Csak én mondjuk t [...]
Mind a 510 komment
Szinkronos Top Gear (Csúcsmodellek) részek, TVRip minőség. Jól jöhet azoknak, akik nem tudnak angolul és az eredeti részekhez sincs feliratuk.

Info: "Sajnos a TV6 elég rendesen megvágja az részeket, ezért néha hiányzik a vendég vagy valami egyéb bejátszás, általában 9-10 percet kivágnak, hogy beleférjen a műsor az egy órás időtartamba a reklámokkal együtt".
2199 4 3 Autó Izé
PyrO: Nem is csak hogy nem jól van lefordítva, engem kifejezetten zavar a szinkronszínészek "nemtörő [...]
MikeSylver: Osztom a véleményt Én is így nézem Őket, de gondoltam akik nem tudnak annyira angolul azoknak [...]
Tooni: Mythbusters, Top Gear, ésatöbbi. Elveszik az élmény a szinkronnal. 2 héten keresztül csak a 14 [...]
 Nem derült fény a 70 éve koplaló jógi tikára

Az orvosok nem értik mi tartja életbe...
1001 0 3 Pink Izé
GeryGTK: :D akkor nem csak engem irritál, hogy az emberek 80%-a nem tudja használni a -ban-ben-ba- be alak [...]
babapiskóta: ...életben.
Revanor: Mikor senki nem figyel akkor bekap gyorsan egy karajt.
Two Steps From Hell - Heart of Courage

az epic zenék kedvelőinek erősen ajánlott.

még kettő:
Two Steps From Hell - Freedom Fighters

Two Steps From Hell - Moving Mountains
 
1147 2 1 Zene Izé
pepeti: Ez fasza nagyon ez az album meg is van.
< A kollektív tudat hatalmának engedelmeskedve beküldöm eme érdekes és szép képeket tartalmazó postot. >
Hmpfff...mi történt...hé, ki gépel itt helyettem? :D

Kattintás előtt tippeljetek, milyen élőlény (nem, nem húsvéti tojás...) van a képen! :)

A megfejtés itt található.
8705 4 32 Izé
Nas: xDDD Jajj.
Tooni: http://s1.b3ta.com/host/creative/78822/1273744167/biology.jpg
Nas: xD Érdekes elképzelés. És ha tovább növesztem, mi lesz belőle? Pasiültetvény? Go-free meg m [...]
Mind a 32 komment
Svédország északi részén, Lappföldön épült meg Tham & Videgard Hansson építészeti cégnek köszönhetően az első fára épült "láthatatlan ház". Különlegességét, a láthatatlanságot egy régi építészeti trükkel, a tükröződő üveg felületekkel oldották meg, aminek köszönhetően az épület rejtve marad az erdőben.
11248 2 27 Izé
Tooni: Csak aztán a '88-ast nézzed, egy vekni kenyér mellett. Lehet mártogatni, olyan szaftos :D
Nas: Na, utánanéztem egy kicsit: :) "Az óriáspók támadása" az horror, "A cápa" sorozat szintén [...]
Tooni: Az igényesebb agyrohasztókból bezzeg kivágják a legjobb részeket. Érted, sz*r a sztori, jó l [...]
Mind a 27 komment
Svédország északi részén, Lappföldön épült meg Tham & Videgard Hansson építészeti cégnek köszönhetően az első fára épült "láthatatlan ház". Különlegességét, a láthatatlanságot egy régi építészeti trükkel, a tükröződő üveg felületekkel oldották meg, aminek köszönhetően az épület rejtve marad az erdőben.
9398 1 0 Art Izé
Koukichi Sugihara, az "Év legjobb optikai illúziója" verseny nyertesének alkotása. Érdemes a többit is megnézni!
18051 9 9 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104105
Nusihusi: Állati jó:D Olyan, mintha vonzaná a golyókat a papír közepe:D
defty: ez betyár jó :D
Mind a 9 komment
Szókimondó, polgárpukkasztó plakátok
2726 2 1 Art Izé
lb7: eszméletlen jók, nagyon ötletesek szerintem
Enough Plumbers
2209 0 2 Game Izé
nap003: nagyon jóféle.. :)
Tonoic: jóféle csak kicsit bosszantó
Egy internetes honlap fotópályázatot hirdetett. Rengeteg gyöngyörű kép van, érdemes szétnézni.. és persze szavazni :)
1895 3 0 Art Izé
7 éve dolgozom FL Studioval.

Egyik szerzeményem a képre kattintva hallható a többi pedig itt!

érkeznek az újabb trackek is...
1106 0 0 Zene Izé
Itt egy újabb Indexes teszt ... érettségizz jól!
7952 4 30 Izé
bungle: Sewyra küldte (már megint egy index-es teszt, én már annyira unom őket...) URL: http://index.hu [...]
Barbara-chan: Az tavaly is egy vicc volt:D Én tavaly érettségiztem, és tényleg nem ilyen kérdések vannak az [...]
brigi_cica: huh akkor nem vagyok egyedül! én a pár elsö kérdést elolvasta, tippeletem. aztán vissza is j [...]
Mind a 30 komment
Eventizé. :)

Nehogy lemaradjon, aki érintve érzi magát... Törülközőt hozzatok! :)
7364 1 20 Izé
Jádám: egy éve...érettségi...öltöny...törülköző :D tanáraim értetlenül fogadták a dolgot :D de [...]
lokko: nekem hivatalból ott kell lennem
Zsottika: egyedül álldogálnék törülközőben,biztos nagy látványosság lenne amíg kiérnének a ment [...]
Mind a 20 komment
Aktuális nyereményjátékunkban kisorsolásra kerül egy Red Dead Redemption szoftver, amit az ÜberKonzol ajánlott fel. A nyertes választhat, hogy X360-ra vagy PS3-ra szeretné-e hazavinni nyereményét. Az AN-TEC Kft. jóvoltából három darab PC-s és három darab X360-as, exkluzív Splinter Cell: Conviction előrendelési csomagot vihetnek haza a szerencsések. A PC-s verziót rendhagyó módon nem kötjük válaszadáshoz és regisztrációhoz, mindössze Facebook csoportunkhoz kell csatlakoznotok. Bővebb infókat erre találtok! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu, az AN-TEC és az ÜberKonzol csapata.
2119 1 3 Izé
bungle: Ehh, tényleg... nem is figyeltem. Hát ez lett.
bandee1219: A "tetszik"-kel lehet csatlakozni? Nem nagyon tetszik az az oldal...
Tooni: 15 000. ? :)
Aktuális nyereményjátékunkban kisorsolásra kerül egy Red Dead Redemption szoftver, amit az ÜberKonzol ajánlott fel. A nyertes választhat, hogy X360-ra vagy PS3-ra szeretné-e hazavinni nyereményét. Az AN-TEC Kft. jóvoltából három darab PC-s és három darab X360-as, exkluzív Splinter Cell: Conviction előrendelési csomagot vihetnek haza a szerencsések. A PC-s verziót rendhagyó módon nem kötjük válaszadáshoz és regisztrációhoz, mindössze Facebook csoportunkhoz kell csatlakoznotok. Bővebb infókat erre találtok! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu, az AN-TEC és az ÜberKonzol csapata.
1856 1 0 Game Izé
A magyarvagyok.eu és az Izé közös fotópályázatot hirdet, amelynek a lényege, hogy küldj be egy fotót, amin minél furább, meghökkentőbb helyzetben - legyen az akár egy híd teteje, egy esküvő, egy temetés ;) vagy egyéb érdekes, extrém helyszín - épp valamilyen eszközön (laptopon, telefonon, vagy ha nem vagy ilyen birtokában, akkor töltsd le az oldalról a papír iPad-et és vágd ki, hajtogasd, ragaszd össze) a magyarvagyok.eu honlapját böngészed. 2010. június 15-ig küldhetsz fotót, a legjobb kép nyereménye egy 16 GB-os iPad. Minél eredetibb, kreatívabb az ötlet, a fotó, annál nagyobb az esélyed, hogy megnyerd az iPad-et!
13148 2 35 Izé
Tooni: Sajnos nem... :(
bungle: Tooni, te küldtél végülis?
themasterhealer: A N Y E R T E S :) Dócs Péter felhasználóneve a MagyarVagyok.eu-n: achilles. Péter az asztro [...]
Mind a 35 komment
The Effects of LSD
Liam Lynch rövidfilmje Jack Black-kel, bizar fejleménnyel a végén. Erős angol tudást igényel.

Egy brutál kisfilm, de megnézni mindenképp "érdemes"... :D
még most sem tudom, mit is láttam... :D
1668 1 6 Film Izé
Timarq: :D:D:D Tenacious D
Drawen: ecsém! pont reggeliztem, erre a vége... boá!
Balázs: ott a pont :D
Mind a 6 komment
Régebbi postok...