REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Könyvnek álcázott óra
1360 1 0 Izé
A képek önmagukért...
8919 2 3 Art Izé
SomloiGaluska: Szuper képek! Azé ehhez má kellett egy jóóó kis gép ;)
Izzie: nagyon durvák a szemek... iszonyat jóóóóóók!!!!!!!!!!
Tommy: Ez nagyon yoo!
A képek önmagukért...
9149 7 3 Izé
SomloiGaluska: Szuper képek! Azé ehhez má kellett egy jóóó kis gép ;)
Izzie: nagyon durvák a szemek... iszonyat jóóóóóók!!!!!!!!!!
Tommy: Ez nagyon yoo!
Kibogozós izé... úgy kell elrendezni a bogyókat, hogy egy vonal se keresztezzen egy másikat.
15257 3 8 Game Izé
Ketya: én 4 nél abbahagytam
sevenfingers: mi bajod van Steffl Graffal?
Balázs: Kérdezd már meg!!!!!!!!
Mind a 8 komment
Kibogozós izé... úgy kell elrendezni a bogyókat, hogy egy vonal se keresztezzen egy másikat.
14456 8 10 Izé
Lilu__cica: Téves! Sikerült 4-ig
Lilu__cica: A harmadiknál abbahagytam.
Ketya: én 4 nél abbahagytam
Mind a 10 komment
Kiszel Tüncike új dala, Jáksó és Anettka közreműködésével... Csak erős idegezetűeknek ajánlott! :)
23247 2 40 Izé
bungle: Valahol ez egy külön post, nekünk szerintem elég lesz ide a kommentekbe ez a Tüncikés riport: [...]
bandee1219: Gondolod te. Szerinted nem nézi senki a Fássy mulatót, meg az ilyeneket? Annyi az igénytelen emb [...]
Lilu__cica: Halálosan szar! Tényleg visszafejlődtem!
Mind a 40 komment
Megtalálták az igazi Garfield-ot... ;)
(a felirat is jó a táblán: "a kutyáknak gazdájuk van, a macskáknak személyzetük" :))
5416 2 4 Izé
after: cuki
Gergely001: Tömik mint a libát és disznó lesz belöle! :D
izébigyó: Mekkora busa feje van! Mennyi whiskast ehet százon??
Mind a 4 komment
Régi vagy elrontott cd-k kreatív újrahasznosításának toplistája
3953 0 0 Izé
Az ember, aki szabad kézzel rajzol tökéletes kört...
7753 5 4 Izé
Balázs: valószínű hogy világ uralomra tör nem???:)))
mtzolee: hát állam esett a dolog láttán... állati...
Élien: Ez 6alom!
Mind a 4 komment
Íme itt a Magyar Pelus Klub.
Hát nem is tudom, mit mondjak...
4150 0 6 Izé
Yapesz: Ez nekik miért jó?
qukac: Meghívok mindenkit a melóhelyemre kb.15 db élemedett korú férfit láthattok pelenkában.A fiate [...]
Élien: Ilyen tényleg van???? Félelmetes. Ezek ráadásúl egymásra is találtak . Lehet , hogy azt gondo [...]
Mind a 6 komment
Remek - a világ legcsúnyább futballistái. Kellett már egy ilyen, mert ilyen még nem volt.
5460 1 4 Izé
Balázs: apádf*sza!!!
Sztincsi: Eleve CoLLina, azt ő nem focizott sose, baeg??? Úúúúúgy imádom, hogy ilyen okos vagy...
Élien: De szép !?!
Mind a 4 komment
Nekem lámpást adott kezembe az Úr Pesten feat. Star Wars
4889 2 1 Izé
izébigyó: MEGALOL!!!!!
BrainBall
A cél mindkét labda megtartása... Kicsit nehezebb az átlagnál. ;)
7820 0 5 Game Izé
vasasdrukker: sok bénázás után 101.529
vasasdrukker: nekem is elsőre lett 45.417 ugyhogy...
yoda_mester: 42.546 Ezt elsőre...
Mind a 5 komment
BrainBall
A cél mindkét labda megtartása... Kicsit nehezebb az átlagnál. ;)
7713 0 5 Izé
vasasdrukker: sok bénázás után 101.529
vasasdrukker: nekem is elsőre lett 45.417 ugyhogy...
yoda_mester: 42.546 Ezt elsőre...
Mind a 5 komment
Mai tudományos izébizénk a Sulphur Hexafluorid, a death metal énekesek kedvenc légfrissítője, ezt szippantják minden koncert előtt. ;) (hogy miért, azt nézzétek meg a videón...)
7100 0 3 Izé
thorm: öcsém ez nagyon durva nekem is nekem is :D
Connektor: Yeeeee,antiHélium...ilyen nekem is kell,oszt majd tudok hörögni...Hörrhörrrhörr! :D Gondolom n [...]
Gergely001: Hmm, ilyet se láttam még. :D
Itt megtanulhattok egy nagyon fontos tevékenységet: hogyan kell a macska orrát megborotválni! :) (ha már szőrös orrú macskát vettél... :))
2344 0 3 Izé
Bakeyoo: Szerencsétlen...
nyehőce: Szívesen. Tudom, hogy egész életedben ezt kerested, ne is tagadd! :D
Opra: Köszönjük Nyehőce! Ez nagyon hasznos oldal :)
Csillár tollakból? Ja, és csak 1000 dolcsi? :) (van rajta egy kis haszon, nem?)
2030 0 0 Izé
Kézgyűjtő oldal
1485 2 0 Izé
Képernyőtisztító kommandó :))
8312 3 3 Izé
pitteee: nem ez az a hülyeség amit mobilra is le lehet tölteni?
tecchnoo: már nagyon lejárt
Cica: Tök cukiiiii!!!:)Nah ez olyan lányos hozzászólás!!XD
Vannak akik azt hiszik, hogy tudnak verekedni! Talán nézzék meg Tony Jaa-t (Ong Bak) és rájönnek, hogy verekedni tudnak, de harcolni nem. :) A következő Bruce Lee-nak tartják!!!
5642 3 2 Izé
Balázs: http://www.metacafe.com/watch/102282/best_parts_of_ong_bak/
wtf: Attól még, mert valaki ügyesen ugrabugrál, még nem biztos, hogy jó harcos. :) (bár láttam az [...]
Te kilövetnéd magad 90 méter magasra egy csúzlival? :)
4366 0 1 Izé
Balázs: hát persze:))
Bohemian Rhapsody, kicsit másképp... :D
3125 0 2 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=nEJKrz_Jxig
bungle: green küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=zZN1puUwH0c Szöveg: Jobban "fingik" mint a Benk [...]
Nem biztos, hogy fegyvert adnék a kezükbe... :)
4159 1 1 Izé
hammer: akrobata sereg
Aranyos kis plüss alien :)
2761 0 2 Izé
Máln@: aww....nem kell,nem kell,nem kell!!!! :D
Élien: Kell,kell ,kell!!!
Fred Kodlin motorok
4550 0 0 Autó Izé
Fred Kodlin motorok
4584 3 0 Izé
Voodoo késtartó
1878 4 0 Izé
A világ első felfújható kocsmája :)
2859 0 3 Art Izé
veryhard: Ha előkerülnek verekedés közben a kések és a pisztolyok a kocsmának vége...
Mage_ster: Ezek után senki se csodálkozzon, ha részegen úgy érzi a ház is mozog vele :)
Élien: Na, ide nem mennék be, mert még a sörömet is megfújnák.
A világ első felfújható kocsmája. :)
3146 0 6 Izé
I. C. Wiener: Hirtelen azt hittem, hogy egy csomó új poszt született... :)
Tooni: Csapás a múltBA :D
Laretta: Na azt szerinted hagynák? :D
Mind a 6 komment
Állandó szél kell?

Szélerőművet hova máshova - tengerbe vele!
7544 2 4 Izé
r0b1: És mi lenne ha az óceánok áramlását használnák? Vagy már van olyan?
Élien: A lejárt szavatosságú atomerőműveknél csak jobb lehet.
metaljesus: hát van benne fantázia az biztos
Mind a 4 komment
Kicsit ónoseső?
3686 1 1 Izé
Balázs: Hát nemm semmi az biztos......!!!!!!!!
Teddy macik kicsit másképp...
2081 1 2 Izé
Mr. Cellophane: Ez a fele sincs az eredeti sorozatnak :S! HOL A TÖBBI??
Mage_ster: Persze az első dolgom lesz, hogy a fiamnak vegyek egy ilyen hülyeséget
Annyi levél érkezett, hogy a regisztrációnál "foglalt" a nevük, mivel a Habostorta központi adatbázisban többszázezer ember regisztrált már és így azok a nevek tényleg foglaltak. Viszont most már van saját adatbázisa az Izének, ahol még minden név szabad. Bocsi azoktól, akik a Habostorta oldalán regisztráltak az elmúlt napokban, most újra meg kéne tenni (az előny, hogy bármilyen nevet választhattok), fél perc az egész. Köszi!
1335 0 9 Izé
nearo: Hmm... dejó, regelve lettem... mondjuk nem értem ez miért nem így volt eddig is.
after: én is visszakaptam a nevemet :D jeee
Connektor: ÁÁÁÁÁÁááááá,thx!! Végre visszakaptam a nevem,és nem más használja!!! :D További jó [...]
Mind a 9 komment
Rejtett képek
7543 2 7 Izé
qukac: Nekem is nagyon tetszenek.Nem tudom miért kell mindig,mindent lefikázni!
petite: nagyon jóók
Balázs: kösssssz:))
Mind a 7 komment
A játék lényege, hogy különböző feladványokon jussunk tovább... Néhány egészen egyszerű, de van olyan amin fél órát ültem én is (a játék során a megfejtéseket, az előre kijelölt helyre, vagy az urelbe kell beírni, pl: ...../riddles/apple.htm, és ha az a megoldás hogy bear, akkor ..../riddles/bear.html).
Persze nem olyan egyszerű, mint az az elején tűnik... Összesen 74 kemény pálya, én hat napot szenvedtem vele... A játék közben mindig legyen kéznél egy jó fotómódósító program például egy Photoshop, de egy Paint is megteszi. :)
13200 2 152 Game Izé
Elison: 68-ason valaki átdobhatna mert nincs kedvem ollózni, amúgy meg ha van valaki aki komolyan nyomja [...]
R2: Ááááa sikerült a 3. pálya. Mikor elkezdtem 3 óráig ültem fölötte de most egy héttel kés [...]
Irodeak: 22-est valaki? :S
Mind a 152 komment
A játék lényege, hogy különböző feladványokon jussunk tovább... Néhány egészen egyszerű, de van olyan amin fél órát ültem én is (a játék során a megfejtéseket, az előre kijelölt helyre, vagy az urelbe kell beírni, pl: ...../riddles/apple.htm, és ha az a megoldás hogy bear, akkor ..../riddles/bear.html).
Persze nem olyan egyszerű, mint az az elején tűnik... Összesen 74 kemény pálya, én hat napot szenvedtem vele... A játék közben mindig legyen kéznél egy jó fotómódósító program például egy Photoshop, de egy Paint is megteszi. :)
11249 9 149 Izé
rotatorrepesz: Tud valaki segíteni a 21 esben? Nem nagyon értem mit kellene csinálni.
éndzsöl: izé.. én csak tegnap találtam rá :$ :D
éndzsöl: uhh... nekem is megvan végre^^ hát hajrá mindenkinek! :DD
Mind a 149 komment
3D-s logikai kocka - kösd össze a saját színű részeket.
9460 3 51 Game Izé
etimalin: A 16-osig eljutottam segítség nélkül.
hadesz: Hűűűha asszem röpke 1 óra se kellett, hogy mind a harmincat megoldjam... :) De azt hittem kics [...]
bungle: Nem igaz, hogy ennyi agyalágyult van. Ki van téve 15-től az összes pálya megoldása: http://www [...]
Mind a 51 komment
3D-s logikai kocka - kösd össze a saját színű részeket.
8864 9 51 Izé
etimalin: A 16-osig eljutottam segítség nélkül.
hadesz: Hűűűha asszem röpke 1 óra se kellett, hogy mind a harmincat megoldjam... :) De azt hittem kics [...]
bungle: Nem igaz, hogy ennyi agyalágyult van. Ki van téve 15-től az összes pálya megoldása: http://www [...]
Mind a 51 komment
Lichtenberg-féle ábrák

(elektromos porábrák) keletkeznek, ha a szigetelő lemezre, p. gyánta- v. ebonitlapra vezetőn át elektromosságot bocsátunk s a lapot azután korpafűmag-liszttel, kénvirággal, v. miniumporral behintjük. Ha alapra vezetett elektromosság pozitiv, a keletkező ábra csillagos szerkezetü, elágazó sugarakkal, mig a negativ elektromosság esetében kisebb területü, köralaku foltok keletkeznek. Lichtenberg, ki az ábrákat először észlelte, kis fémcsövet helyezett a gyántalapra s azon keresztül engedte az elektromos szikrát a lapra. Az ábra láthatósága onnan van, hogy a por, melyet a lapra hintünk, a rázás folytán elektromos lesz és a gyántalap azon részeire rakódik, melyek vele ellenkező elektromosságuka. A kénpor vászonzacskóból kizárva, negativ, a minium pozitiv elektromosságuvá lesz s ha a két anyag keverékét hintjük a lapra, sárga és vörös árnyalatu rajzok keletkeznek. A L.-féle ábrák előállítását Antolik Károly nagy tökéletességre vitte az által, hogy az egyik oldalon ónlemezzel bevont üveglapra két fémcsúcson át lejdai palackot sütött ki s a lapra azután kénminiumpor keverékét hintette. Gothard Jenő fotográfiai száraz lemezeken idézett elő igen szép rajzokat. (V. o. Természettudományi Közlöny 1882. és 1888-ik évfolyamát.) Az ábrák keletkezését a vezeték körüli levegő sajátságos mozgásából magyarázzák. (Pallas Nagylexikon)
6046 2 1 Izé
janO: enyit nincs szivem olvasni!
Mell kiegészítők
5500 0 0 Izé
Régebbi postok...