REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A legtöbb kedvenc filmem vége váratlan fordulattal, csattanóval (esetleg dupla, tripla csavarral :)) ér véget... Itt egy gyűjtemény az ilyen filmekről.
10858 0 2 Film Izé
AzA: CSÁH! Bungle megosztod mégegyszer mik ezzek a sima dupla illetve tripla áxxell csavarral véget [...]
Élien: A ravasz,az agy... és a Blöff a két extrasuper kedvencem !
A legtöbb kedvenc filmem vége váratlan fordulattal, csattanóval (esetleg dupla, tripla csavarral :)) ér véget... Itt egy gyűjtemény az ilyen filmekről.
10868 5 2 Izé
princy: legkedvencebbkedvenc :D
Élien: A ravasz,az agy... és a Blöff a két extrasuper kedvencem !
Szemét egy PC ez...
3764 0 2 Izé
bandee1219: (Remélem, nem gond, hogy megint egy régebbi posthoz írok, de nem én kezdtem, csak tessék csak m [...]
csirek: ez nagyon tuti
Karóra kockafejeknek... ;)

További órák (természetesen Japánból :))
5469 2 5 Izé
babus: Na így tuti lekésném a buszt!!!
ben: Nekem nagyon bejön(kékben)! Na jó,matekos vok..:)
Sügér: Őrültek ezek a japánok! :))
Mind a 5 komment
Ha neki is megy, neked is menni fog... ;)
2525 0 4 Izé
yorgash: ez mennyire szar volt :D
dar: Nem tom, ezek a japcsik mind egyformák....
quito: Arra a rózsaszin kabátos, táskás kislányra gondolsz?
Mind a 4 komment
Jingle Cats
Ha ettől sem lesz karácsonyi (vagy inkább világvége) hangulatod...

Másik videó: The Jingle Cats - White Christmas
Játszd le egy macskának és garantált őrület veszi kezdetét... ;)
5019 0 3 Izé
szacsi: Hát ez qrva jó! Vagy már ötször megnéztem, de még mindig szétröhögöm rajta az agyam! :-)) [...]
Ijász!!!: Bakker.DDDD Bulizhatnékom lett.)))
jumbojet: mjámáj mjájájá májájájá mjáá Muháháá hehe ez jó:) főleg a női hangú kutya
Ötletek karácsonyi díszcsomagoláshoz
15540 3 5 Izé
Somebody: Én nekem ez volt a meglepetésem a páromnak.. :D
t: csinik a tangak !!!
Imi: http://www.break.com/articles/fhmnorway.html
Mind a 5 komment
Még nem késő karácsonyig... ;)
30 millió dolláros bikini
13207 3 6 Izé
bungle: Ez a ruha "csak" 2,4 millió fontba kerül: http://www.belfasttelegraph.co.uk/news/local-national/ar [...]
HPT: 30 milla = bikini 30 milla = bébi bikiniben bébi = 0 Igazad van mill!
mill: 30 millió dolláros bébi :)
Mind a 6 komment
Triangle House

Ajánljatok valami kategória nevet, ahova az ilyen izés építményeket, házakat, szállodákat pakolhatjuk...
3840 0 14 Art Izé
bob: kacsalábizék
Ecky: Szerintem legyen:építményizék
mtzolee: azt is,h viszont a kocka a leghatékonyabb térkihasználás szempontjából!:) "mi vagyunk a borg.. [...]
Mind a 14 komment
Triangle House

Ajánljatok valami kategória nevet, ahova az ilyen izés építményeket, házakat, szállodákat pakolhatjuk...
4031 0 14 Izé
bob: kacsalábizék
Ecky: Szerintem legyen:építményizék
mtzolee: azt is,h viszont a kocka a leghatékonyabb térkihasználás szempontjából!:) "mi vagyunk a borg.. [...]
Mind a 14 komment
A 10 legveszélyesebb gyerekjáték - avagy mit vegyünk a szomszéd kölkének karácsonyra, ha már unjuk a ricsajt...
8789 0 9 Izé
szellike: Rägyogyultam a tämära! Bejön,de tänyleg qrva lassan! Hät ez nagyon gyökär!Ennäl mäg nekem [...]
akkó próbáld később gyökér: ennyi bénát...
nem jön beee, még lassan se: Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to [...]
Mind a 9 komment
Karácsonyi UFO leszálló? ;)
1509 0 1 Izé
janóóóó: A hozzászólás törölve.
Ktrak - lánctalpas bicaj
3348 1 9 Izé
Ravennë: Beküldő: norbertvincze http://www.youtube.com/watch?v=9ztf84Nhtt8 Hóbicaj a ktrak-től
danka27: azért megnézném hogyan tekeri ezt egy nagydarab néger:D
samath georg: ha a rendőrök üldöznek tutter hogy elkapnak.ja és cserélt már a gazdája kereket rajta?
Mind a 9 komment
Veres János pénzügyminiszter egy önkormányzati egyeztető fórumról távozván szándékosan lefejelte a hírTV kameráját. No comment....
4405 0 26 Izé
PhD: Magester! Remélem ezt Te sem gondoltad komolyan, hogy miniszteri szinten azzal jelzi, hogy el aka [...]
Magester: Én már egy kicsit belefásultam a politikába, hiszen "mindketten" egy szelet fújnak. Az egyik ha [...]
furgonn: Én jobb obolali vagyok de mindenki tudja hogy a hírtv fidesznek a tv-je szóval azért nem kell m [...]
Mind a 26 komment
A kis alkoholisták :)
2962 0 2 Izé
Luflee: Nem lehet elég korán kezdeni :)
metaljesus: hát ezek tündériek :)
Kakikönyv a kakiról gyerekeknek.

Itten bele lehet olvasni.
7497 1 26 Izé
eNMi: " ha van 1 jó nagy ágyatok és levetkőztök meztelenre, pukielőadást is tarthattok " a pedofil [...]
csicsilla: http://dorej.livejournal.com/74128.html
Máln@: http://index.hu/kultur/klassz/kaki1218/
Mind a 26 komment
Aki kiváncsi, hamar... kap a pofájába egy habostortát! :) (hatalmas!!!)
4690 0 6 Izé
Magester: Anyám! Én asszem nem álltam volna meg. Vicces, de ha velem történik szerte széjjel szaggatok [...]
r: MEGALOL!!!
...: Mekkora LOL!!!!
Mind a 6 komment
Volt már képekben... most itt van videóban is: néhány bolygó és csillag egymáshoz viszonyítva.
8502 7 10 Izé
Purple: félelmetes :S
Mr.T.: Mr.T. küldte. :D
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=HEheh1BH34Q
Mind a 10 komment
Karácsonyi üdvözlet a világ vezetőitől...
5191 1 0 Izé
Egy keréken
5352 0 26 Autó Izé
JaR 88: De,itt az a lényeg,hogy egykerekezik,merthogy ez nem chopper....
GABOR: senki sem érti hogy nem az itt a lényeg hogy 1kerekezik? hanem az hogy 1 chopperrel !
Gutyisz/Mutyesz: Ez egy hülye állat... Biztos berúgott... ; )
Mind a 26 komment
Egy keréken
5422 0 26 Izé
JaR 88: De,itt az a lényeg,hogy egykerekezik,merthogy ez nem chopper....
GABOR: senki sem érti hogy nem az itt a lényeg hogy 1kerekezik? hanem az hogy 1 chopperrel !
Gutyisz/Mutyesz: Ez egy hülye állat... Biztos berúgott... ; )
Mind a 26 komment
Egy karácsonyi dal David Hasselhofftól.
4238 1 9 Izé
DD: Azért még mindíg jobb mint a Hooked on a feeling xD, de a best akkor is Jump In My Car live: http [...]
mtzolee: Még maga az ének nem olyan gáz... de ez a mozgáskultúra... ez nagyon meredek!:)))))) !!!!LOL!!! [...]
szellike: Most mit herotozzätok!Befulladt a vizimetös sorozat,a csodaautos is lecsengett....hät most äneke [...]
Mind a 9 komment
Nem fogod elhinni, ezek itt mind koporsók...
(a nőgyógyászé se semmi!)
Napi izés téma: Te miben szeretnéd, ha eltemetnének? :)
7125 0 13 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2078772/I-want-buried-giant-pineapple-Demand-bizarre-coffins-rocket [...]
bungle: cancer1 küldte, talán van benne olyan, ami a fenti oldalon nem volt: http://damncoolpics.blogspot. [...]
csicsilla: ki az az àllat aki azt akarja hogy egy hagymàban temessèk el?
Mind a 13 komment
Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!
9015 0 19 Art Izé
after: nagyon jók bence képei
nugiboy: Rendben, tényleg sok sz*r van a világba, de azért mert átnézel rajta vagy nem akarsz vele fogla [...]
Su: amíg felháborít, addig tényleg jók. ha tetszeni kezdenek, akkor van baj velük
Mind a 19 komment
Time magazin szerint 2006 legjobb fotói. Hááát... ők tudják.
Ha van jobb 2006-os fotó, amit láttál, kérjük a kommentekbe!
9303 1 20 Izé
NoGoodNick: Yeah, it leans pretty heavily towards the U.S. Right Wing with plenty of pictures of Bush, the war [...]
after: nagyon jók bence képei
nugiboy: Rendben, tényleg sok sz*r van a világba, de azért mert átnézel rajta vagy nem akarsz vele fogla [...]
Mind a 20 komment
Ha nincs ötleted karácsonyra, itt a világ legnagyobb kiadott könyve. ;)
Megrendelhető az Amazonon.
1740 0 1 Izé
ibor90: Hmmm...csak 15000 dollár? Lehet hogy veszek egyet :)
Fly By Wire - jó mókának tűnik, én biztos kipróbálnám!
4897 0 3 Izé
bandyka: höh nekem is volt ilyen és le is szakadt a csillár...jól rá az üvegasztalra
kka: Én véletlenül kipróbáltam... Új-Zélandon van,Queenstown mellett. Nem rossz, a képek többet [...]
Snowmen: Nekem volt egy hasonló elven működő játékrepülőm. Csak felkellett akasztani a csillárra, k [...]
A robotok már lenyomnak minket Rubik-kocka kirakásban...
3428 0 3 Izé
man_oo: Ezt a robotot én is lenyomnám! a myagyar rekord olyan 13-14 sec körül van a világrekord pedig 1 [...]
Anonymus: Akkor lessétek meg ezt! http://www.youtube.com/watch?v=NJz02Nh99Cs
Buda: Aogy néztem ez 1 34.9x es kirakás ami nemmondható túl jónak.A magyar rekor is már sokal jobb a [...]
Huzatot kapott a kocsi (meg szerintem aki csinálta, az is...)
2607 0 4 Autó Izé
nearo: Imádom a Porschékat...
Ádám: Pedig azt sokkal jobban elviseltem volna.
loller: Nézd, még mindig jobb, mint egy Ferrarival vagy Lamborghinivel. :D
Mind a 4 komment
Huzatot kapott a kocsi (meg szerintem aki csinálta, az is...)
2725 1 4 Izé
nearo: Imádom a Porschékat...
Ádám: Pedig azt sokkal jobban elviseltem volna.
loller: Nézd, még mindig jobb, mint egy Ferrarival vagy Lamborghinivel. :D
Mind a 4 komment
Itt kezdődik az igényes szobabelső... :D
4681 0 1 Art Izé
Ficánka: Az éves ásványvíz-fogyasztásunkat nézve 5-6 év alatt meglennének a kupakok.
Itt kezdődik az igényes szobabelső... :D
4928 0 1 Izé
Ficánka: Az éves ásványvíz-fogyasztásunkat nézve 5-6 év alatt meglennének a kupakok.
Kígyós egeres-zabálós...
9835 0 1 Game Izé
dilidoki12: kb:snake 5
Kígyós egeres-zabálós...
8622 2 2 Izé
Zé: Marha szépen meg van csinálva, csak néha bugos :( Pl nem rak ki egeret, aztán meg game over >:|
dilidoki12: kb:snake 5
Virtuális kocsmárosnénék. Minden van csak kérni kell. :)
33855 7 16 Izé
Tünnyel: Tünnnnnnnyyyyy el !
cuncimókus: mindenki másnak bejön, csak neked nem. így jártál.
nemgyönbe: nemgyönbe az ódal
Mind a 16 komment
Shrek Karaoke
Végre zene füleimnek :)
7700 1 6 Izé
mtzolee: Nagyon komooooly!:))) Süti!!:) remélem a szerző bevállal még néhány zenei stílust!:)
Zalán: Szeritem nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nag [...]
Somebody: Kicsit eltér az eredetitől... :D :D :D Ezt még fel kell dolgoznom. :)
Mind a 6 komment
Az Edith Cavell kórház koraszülött osztályának karácsonyi üdvözlőlapja.
"Egy kicsit koraszülött, de Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!"
2282 0 4 Izé
mekszamnojz: grillezett jézuska :) csoki már úgyis volt :))
rubigo: na, amíg a címet el nem olvastam, azt hittem mikrohullámú sütő van a képen és valami fagyasz [...]
gaalcsaba1: Marha nagy szerencsejuk, h maga a korhaz embert segito intezmeny. Ha ez valami tiltakozas megnyilvan [...]
Mind a 4 komment
Hogyan szállítanak teherautót Kínában?
6264 1 9 Izé
Hehe: te már csak tudod hogy ninc silyen hosszú teherautó, talán Kínában lax, maúg ymeg egy csomó [...]
cuncimókus: Hát persze... orvos mit mond, elmúlik?
Ez PS: Gyerekek EZT ugy hívják hogy PHOTOSHOP. Ésmég elég szar munka! Nézzétek meg az össze kocsi [...]
Mind a 9 komment
Kiütések gyűjteménye
9233 0 8 Izé
bungle: Maccoyi küldte: K-1 top 10 kiütés 2007 első félévéből http://www.youtube.com/watch?v=MfAHKmL [...]
alphadog: 50 kiütés: http://clipaday.com/videos/50-knockouts-in-4-minutes-and-20-seconds" target="_blank">ht [...]
okos: amikor a kinai szájon csókolja a csávót még a meccs elött és az leüti az a legjobb :D
Mind a 8 komment
USB-s kenyérpirító - ötlet az van rogyásig...
2511 0 0 Izé
Régebbi postok...