REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy kis sufnituning: otthon összeeszkábált hullámvasút, halálkanyarral... :)
6205 1 7 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=102865
bungle: cancer1 küldte (az eredetileg postolt oldal úgyse működik): http://damncoolpics.blogspot.com/200 [...]
Obi-Wan Kenobi: Nagyobba már nem is lehetne????
Mind a 7 komment
geoGreeting!
Küldj üzenetet a Google Earth képeivel...
6276 6 3 Izé
csapsz: ja oda van irva :D
csapsz: hogy kell elküldeni?
Sly: Hát erre senki sem reagál!!! Pedig ultracool! Kis kedveskedés szeretteinknek, egy "csá!"-val... [...]
Kandalló a falra akasztva
2743 0 3 Izé
samath georg: vajon telefűtene egy háromezer köbméteres csarnokot?igen ,de addigra eltelik a tél!
Sly: Kell a ráknak... olcsóé se!
QoQ: Szinte ingyér van... :DDD
Utazó kedvű halaknak Route 66
6583 3 2 Izé
Gedeon: Megnyomják a lifthívó gombot.
Elana: Hogyan mennek föl?
Utazókedvű kutyoknak okosság - védőrács kiesés ellen. De...
Nem véd tücskök, bogarak, szél, piszok, marhák ellen :)
1798 0 0 Izé
Tudom, régi, de szerintem ettől még jól el lehet vele szórakozni. Kapcsoljátok le az összes lámpát jól. Sok sikert :)
7009 1 1 Game Izé
Szamooca: :)....O-o
Tudom, régi, de szerintem ettől még jól el lehet vele szórakozni. Kapcsoljátok le az összes lámpát jól. Sok sikert :)
6378 4 0 Izé
Stresszoldó USB hörcsögkerék...
Amilyen gyorsan gépelsz, úgy teker a kerékben. LOL :)
3222 2 0 Izé
Továbbképző járatos origamistáknak - itt az underground fejezet. Szaró kuty, vagina, miegymás...
4654 1 0 Izé
Vízenjárás :) (vagy legalábbis víz és kukoricaliszt keverékéből álló folyadékon).
7264 0 6 Izé
dezsizé: braiiiiiiiiiiiiiiiiiinac
metaljesus: ugyanezt már csinálták a mythbusters-ben vagy a brainiac-ban
Ijász!!!: Azért kapkodják a lábukat rendesen.DD
Mind a 6 komment
Kis baleset :)
13274 1 4 Izé
baba: A szenzációséhes nézőket ki kel elégíteni..Legközelebb a bokáját töri...
Élien: Nagy geci , vagy pici kosz , esetleg kis mocsok ?
wtf: Tisztára mint az egyik leszbikus csaj a Való Világból.. már a nevére sem emléxem. :)
Mind a 4 komment
Egy érdekes dokumentumfilm arról, hogy Ki ölte meg az elektromos autót?
10158 1 33 Izé
loller: Hallottál már szélerőműről? Tudod, ilyen nagy lapátjai vannak... ;) (atomerőműről és nape [...]
sparkey: Szép dolog, csak attól még az áramot, amivel feltöltöd az autódat, még mindíg szénhidrogé [...]
Abt: És végül nézzük meg, hogy az előbbi elektromos autó, az X1-es, ami megszopatta 400 ezer dolcs [...]
Mind a 33 komment
Na nem kell többé végigülni a fájdalmas tetoválást! :) És még a dokkmunkások is irigyelni fognak... :))
6118 0 9 Izé
twitch: az a nevetséges,aki ezt meg is veszi...azt régóta tudjuk,hogy az emberi hülyeség határtalan! d [...]
tian: hát nem is azért küldtem hogy milyen jó dolog ez...csak nevetséges, hogy mit ki nem talál az e [...]
twitch: szerintem is tök szar,műmájjergyíkoknak!
Mind a 9 komment
Hát ez kérem szívás...
36401 4 8 Izé
pi: derétol felfelé baba lefelé bukta
Magester: Basszus nekem is hasonló búrám lenne egy ilyen "csajszi" látványa után. Viszont érdekes, hogy [...]
Élien: Megint igazuk lett az okosoknak , a traviknak vannak a legjobb melleik . :) Ejnyebejnye nézd te csa [...]
Mind a 8 komment
Kiszel Tünde romokban hever :)
8158 1 12 Izé
bandee1219: Ez "sajnos" megszünt létezni. :( 8D
Balpar: Én a száját látnám szivesen letépve
andici_25: szerintem igy nez ki a legjobban:)
Mind a 12 komment
Tényleg itt tartanának a nők, ha kevesebb időt töltöttek volna a konyhában? :)
4317 1 2 Izé
Magester: Én má azt várom, hogy mikor lesz meg az első spermadonor NŐ!!!
Élien: Igen,és nő játszhatta volna Kojak-ot és Derick-et is . Kopasz táskaszemű amerikás német nő. [...]
2054-ben már talán valamennyire normálisan fog kinézni a VW bogár... :)
5608 0 4 Autó Izé
bandee1219: Ez asztán a radikális koncepció! Király.
Ficánka: Semmi.Ha elkopik vagy deffektet kap,veszel másik kocsit.:D
Magester: És mi a helyzet a gumicserével???
Mind a 4 komment
2054-ben már talán valamennyire normálisan fog kinézni a VW bogár... :)
5585 0 4 Izé
bandee1219: Ez asztán a radikális koncepció! Király.
Ficánka: Semmi.Ha elkopik vagy deffektet kap,veszel másik kocsit.:D
Magester: És mi a helyzet a gumicserével???
Mind a 4 komment
Kinn már nem divat a sima megatánc. Ott már a víz alatt nyomják, hogy valami történjen is...
1547 0 1 Izé
Ijász!!!: Cipőbe már sz@rabb lenne.DDD
Kötények
6361 3 3 Izé
Gabesz: nagyon gáz..........
Petrus: Sellős kötény is van! Kell nekem. :D
Sanyi: A középsőt megvenném a Balázsnak , de a birka miatt nem bírná magára kötni a birka !
Nem tudod, mit vegyél karácsonyra? Még van pár eladó sziget a világon...
4029 2 5 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-2750403/Yours-140-000-Caves-beaches-94-acres-pristine [...]
bungle: damnfunnypics küldte: 29 Cheap Private Islands www.damnfunnypics.com/2013/11/29-cheap-private-islan [...]
Élien: Igazad van vigyél csak bocit , egy ilyen szigetre kell neked az asszony !!!! (én + itthon birkásk [...]
Mind a 5 komment
A nagy luk - kellemes építészeti művecske...
6680 4 1 Izé
nopara: na végre... mindíg is azt hittem, hogy valami pc-s fotómókera... de nem :)
Ímhol eljövé az nagy igazságnak megéneklése: Cameron Diaz, Christina Applegate megmégvalaki megmégnéhányan... Spontán kísérőmuzsika a kvantumfizikai Nobel-díj átvételéhez, de alkalmazható még az anyanyelvi szintű angol vizsga továbfejlesztése gyanánt is.
9693 0 8 Izé
baba: Nagyon aranyos volt!! Ezek a színészek, hajhh! :D
tian: Édes kis semmiség a címe- és nem vágták ki, ebben a részben a "farokról" énekelnek a csajok [...]
metaljesus: valami édes kis semmiség vagy valami hasonló címe volt
Mind a 8 komment
Én még kiegészíteném azzal a funkcióval, hogy a gép áramellátása is a bicajról menjen... ;)
2866 1 3 Izé
isti: Én is szeretek kerekenpározni!
szellike: Ez a konstrukcio több mindenre jo,de legfökäp semmire. Kiproszältam!A figyelmed 1000 felä,a hä [...]
Élien: Én + egy 200kg-os súlyzóval egészíteném ki a nyakát .
Nézz körbe a világ tetejéről (Mount Everest panorámafotó)
6530 0 1 Art Izé
janóóó: Tudjátok ki menne ijen magasra fel!!!!!!!
Nézz körbe a világ tetejéről (Mount Everest panorámafotó)
6791 7 1 Izé
janóóó: Tudjátok ki menne ijen magasra fel!!!!!!!
Érdemes Faith Hill arcát nézni, mikor kiderül, hogy nem ő nyert... ;)
6656 0 2 Izé
loller: Tuti, hogy úgy hívták meg: "Te fogsz nyerni, Faith.", különben el se ment volna ez a beképzelt [...]
Élien: Faith Hill :- A picsába , ez bejött ! Milyen kár , hogy nem tettem több dollárt arra , hogy a l [...]
Kislányok a zongorán(ál) :-D
61723 3 1 Izé
JANÓÓÓÓÓ: ÉN IS OTT AKKKAROK LENIIIIIIIIIII
Diétás kóla és Mentos - a dominó effektus
7163 4 11 Izé
bungle: https://vine.co/v/MI2aE2qWXqv
bungle: Mentos and Diet Coke Prank: http://youtu.be/MU1gHX7sG0I
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/42040_mentos-kola-atveres
Mind a 11 komment
OMFD! (....Dog :))
Már tudom, mit veszek a kutyámnak karácsonyra... ;)
1852 0 2 Izé
Élien: Azt utálom , amikor az állatot emberivé akarják válltoztatni . Azt is , amikor az ember állatt [...]
bungle: Ééééénekeljük együtt... :) Elmebajos postáskergetőknek: http://www.petcds.com/audio/squeaky [...]
Szolgáltatás rovat: bútorszállítás kerékpárral
2610 0 9 Autó Izé
mike: Elnezest,nem akartam senki küldemenyet fikäzni, csak kicsit szomoru vagyok,hogy tölem semmit nem [...]
bungle: 1. nem küldtél hozzá képet 2. ezeréves videók, amik már a FunPic-en is rég kinn vannak, ezze [...]
mike: Miert van az hogy en sokkal jobb videokat küldtem ide (kb:40),es nem kerül erre az oldarra????
Mind a 9 komment
Szolgáltatás rovat: bútorszállítás kerékpárral
2773 1 9 Izé
mike: Elnezest,nem akartam senki küldemenyet fikäzni, csak kicsit szomoru vagyok,hogy tölem semmit nem [...]
bungle: 1. nem küldtél hozzá képet 2. ezeréves videók, amik már a FunPic-en is rég kinn vannak, ezze [...]
mike: Miert van az hogy en sokkal jobb videokat küldtem ide (kb:40),es nem kerül erre az oldarra????
Mind a 9 komment
Nem tudom, ki mit gondol, de egy kis összeállitást csináltam egy bizonyos eseménysorozatról.
8850 1 163 Izé
Angello: EMBER KELJ FEL ÉS JÁRJ! csak ennyit tudok mondani.
Diablo: Csak az indulat,érv NULLA!!!! Arra nem válaszoltatok, miért csak ezeket a videókat mutatjáto [...]
Angello87: The Matrix - 04 - Rob D. - Clubbed To Death (Kurayamino Mix) a szám címe.
Mind a 163 komment
Az öreg kaszás is motorra váltott...
4661 0 4 Autó Izé
Matuska: Sztem a pali aki ezt építette túl sok death metalt hallgatott.
twitch: elsőre én azt hittem az az olajtartály...
Chopper: Vizsgáld meg jobban a képeket, és rá fogsz jönni, hol a tank, mer' van neki!
Mind a 4 komment
Az öreg kaszás is motorra váltott...
4757 3 4 Izé
Matuska: Sztem a pali aki ezt építette túl sok death metalt hallgatott.
twitch: elsőre én azt hittem az az olajtartály...
Chopper: Vizsgáld meg jobban a képeket, és rá fogsz jönni, hol a tank, mer' van neki!
Mind a 4 komment
Pakisztáni Pimp My Car ;)
2755 0 5 Autó Izé
Pipi: A tv-ben láttam egyszer ilyeneket, ott az egyik sofőrnek volt egy majomja,ő vigyázott a kamionra [...]
Élien: A pakisztáni lakosok és az onnan elköltözöttek is nagyon szeretik és az életük része a gicc [...]
bandyka: mondjuk nekem a kép alatti szöveg jobban tetszik, mint a kép...
Mind a 5 komment
Pakisztáni Pimp My Car ;)
2893 0 5 Izé
Pipi: A tv-ben láttam egyszer ilyeneket, ott az egyik sofőrnek volt egy majomja,ő vigyázott a kamionra [...]
Élien: A pakisztáni lakosok és az onnan elköltözöttek is nagyon szeretik és az életük része a gicc [...]
bandyka: mondjuk nekem a kép alatti szöveg jobban tetszik, mint a kép...
Mind a 5 komment
Elééég jóóó kis kütyü ! :)
8562 3 18 Izé
bungle: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=506
fajzat: A reactable*() egy asztallappal egy együttműködő elektronikus zene-eszköz tapintható sok érin [...]
Kiscsuri: Nekem nem kell csak had szereljek szét egyet és készítrek egy jobbat!;D
Mind a 18 komment
Dekázz virtuálisan ping-ponggal :) ( Nem olyan könnyű, mint ahogy kinéz).
7745 1 7 Game Izé
Red wings: Talán többet is tudnék ha nem mozogna ilyen nehézkesen a kezem...
twitch: 36-al és 4-el is a 71,voltam...hogy is van ez? :S
maxiclip.com: tizenvalahány... többször is. tényleg lassú, és jól meg van csinálva, trükkös... amikor fe [...]
Mind a 7 komment
Dekázz virtuálisan ping-ponggal :) ( Nem olyan könnyű, mint ahogy kinéz).
7155 0 7 Izé
Red wings: Talán többet is tudnék ha nem mozogna ilyen nehézkesen a kezem...
twitch: 36-al és 4-el is a 71,voltam...hogy is van ez? :S
maxiclip.com: tizenvalahány... többször is. tényleg lassú, és jól meg van csinálva, trükkös... amikor fe [...]
Mind a 7 komment
Régebbi postok...