REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mi lehet ez? (megfejtés a képre kattintva...)
9291 1 3 Art Izé
janóóóóó: Beszarás!!!!!!
Ijász!!!: Pipi.Ne is.Rosszabbat ha lehet.))
Pipi: Erre nem írok semmit, mert valamelyikőtők majd megint megfedd, hogy küldjek jobbat! Juszt se!
Mi lehet ez? (megfejtés a képre kattintva...)
9713 1 3 Izé
janóóóóó: Beszarás!!!!!!
Ijász!!!: Pipi.Ne is.Rosszabbat ha lehet.))
Pipi: Erre nem írok semmit, mert valamelyikőtők majd megint megfedd, hogy küldjek jobbat! Juszt se!
Ilyeneket is csak az őrült japánok tudnak kitalálni...
4771 1 5 Izé
jajh: Igen, panorámafényképező óccsóér. ;)
Ág: A második vmi fényképezőgép akar lenni?
szellike: tävänäzö,täged is szeretlek!A billentyüzet nem magyar! Az umlaut ä = e",e ! na most jobb???
Mind a 5 komment
Igor Falecki kisdobos pajtás
8647 4 23 Izé
Ravennë: Kell! Ja, hogy őt nem lehet... :D
bungle: Frozen's "Let it go" Eduarda Henklein 5 years-old www.youtube.com/watch?v=RmMcODi1-Ag Mai cukizé. : [...]
bungle: www.youtube.com/watch?v=8IOzkZE5vDU
Mind a 23 komment
Variációk 1 témára....
7793 5 1 Izé
biohazard: Pöttyös az igazi Mi?
Zászló, tüntetés, kandikamera (jó sok statisztával, hehe)
3375 0 0 Izé
Adam Lopez, a legmagasabb férfi énekhang tulajdonosa, kiénekli a cisz 8-at, ami már nincs is a zongorán :)
6107 1 5 Izé
lewis: Miert vagy bunko .....cica?????
cica: vajon a seggén is ki tudja "énekelni" a legmagasabb finghangot? kíváncsi lennék.. :)
Luflee: Hát ez... nc... mindenesetre roppant férfias volt :D
Mind a 5 komment
Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
3534 1 0 Art Izé
Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
3888 0 3 Izé
Laretta: Na a foghúzást sosem bírtam... Itt meg rohadtdrága lehet!
Lali4: azért nem mennek szívesen, mert biztos kurva drága
enjoylivefm: asd
A készülőben lévő legmagasabb épületek
4902 10 1 Izé
Balázs: királyosak
Gabi bácsi kampányol
8004 2 17 Izé
rubigo: Már ne haragudj, nem tudom hány éves lehettél 1990-1994 között, de szerinted milyen párthoz t [...]
Luflee: " Nincs kire szavazni, nincs megbízható párt. " Szerintem ezt nem jelentheted ki. Eddig volt MSZ [...]
Berber: Mit akarunk? Egy élhető országot, egy létező jövőképet a gyerekeinknek, egy ember és népk [...]
Mind a 17 komment
Karima Adebibe, az új Lara Croft model
38875 1 22 Izé
papaluige: kivetkőzős sorozat lesz? akkor megéri várni még pár hetet! :))
Maccoyi: Akkor erre még visszatérhetünk a jobb idők bekövetkeztével? :P és nincs de... :D
Grex: ...hideg van még,nem lehet ennyire kivetkőzni...
Mind a 22 komment
Ez egy igen jópofa klip - és nem b...szák el!
11315 7 5 Izé
baba: Szeretném, ha nekem is ennyi szabadidőm lenne..hümm..
Luflee: haláli :))
Franc21: Eszméletlen! Biztos sok gyakorlás kellett hozzá-.
Mind a 5 komment
Okmányiroda - jogosítvány érvényesítés

ok: lakcímkártyát kérek!
én: az nincs. hol tudok olyat csinálni?
ok: az okmányirodában.
én: nem ott vagyok??
ok: de igen.
én: akkor kérek egy lakcímkártyát!
ok: nem lehet, csak az állandó lakhely szerinti irodában.
én: miért? ott valami olyan adatot őriznek rólam, amit innen nem látnak?
ok: nem.
én: értem, de mióta kerül a jogosítványra a címem?
ok: nem kerül.
én: akkor miért kell lakcímkártya?
ok: az azonosításhoz.
én: de itt van a jogsim, az útlevelem.
ok: már csak a lakcímkártya kellene...

Rohadt dolog, amikor szopsz egy ilyen bürokratikus intézményben. Ezzel az üggyel most voltam másodszor az okmányirodában és még minimum kétszer mennem kell. Először csak időpontért mentem be, nem is lehetett emberrel beszélni, a gép adott egy sorszámot, 3 (!) hétre előre, pedig én már akkor elmondtam volna, hogy nincs lakcímkártyám.

Fizetem itt a sok adót, és ezt kapom érte...
1138 1 10 Izé
valakik: Nem szarunk a perem alá. És a pissoaire-ba... ?
ugri: >Fizetem itt a sok adót, és ezt kapom érte... < Ezt a részét nem értem - a többi ok. ((:
ducktape: altercsirke. valóban nincs. de kellene... legalábbis az ok-sban felmerülhetett volna.
Mind a 10 komment
Barátságos légkör, fiatal csapat, karrierépítési lehetőség...
1494 0 0 Izé
Toon Shift - jó kis logikai játék
6698 0 0 Game Izé
Toon Shift - jó kis logikai játék
5212 4 0 Izé
Ezzel a programmal kb. 50 ország vezetékes telefonhálózatát teljesen ingyen lehet hívni, köztük Magyarországot is.
5060 12 10 Izé
dohi: http://www.voipwise.com/en/index.html én itt letöltve tudtam telózni több mint 1 percen kereszt [...]
steve.stevenson: Nemrossz a progi Amúgy 7 napra jut 300 ingyen perc (azaz 1 hét alatt 300 percet beszélhetsz el) p [...]
Rammsteinfan: Kéne valamit hackelni rajta, mert sajna 1 perc (alapból) ami ingyen... DE megnéztem az ini fájlt [...]
Mind a 10 komment
A filmletöltés, kalózkodás állítólag megöli a filmipart. Véleményetek?
3611 3 4 Izé
powermause: Hát persze.Haldoklik a filmgyártás. . . .ez miatt nemsokára összeomlik az amerikai tőzsde!
Pipi: A filmipart az ócska filmek, és a szar rendezők ölik meg! Wickednek igaza van. Csak mahzoisták [...]
vopi: Talán nem kellene a színészeknek több millios gázsi, olcsobb lenne a film és olcsobban hozzá [...]
Mind a 4 komment
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3499 0 2 Art Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3614 5 2 Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Katicabogár vs Legyek vs Pók
3571 1 0 Izé
"Ha siet, megtudhatja róla, hogy az adott állomáson a metrószerelvény melyik ajtaja lesz a legközelebb a kijárathoz, s így értékes időt takaríthat meg.
Például a 2.4 azt jelenti, hogy az adott állomásnál a második kocsi negyedik ajtaja van a legközelebb a kijárathoz. A menetirányt a nyilak jelzik."
4346 3 1 Izé
Austin: Hali! Egész jónak tűnik csak épp a M3 metró tele van hibákkal! : )) Népligetnél Újpest ir [...]
I.C.C. - Komplex szakorvosi szűrés.

"Az I.C.C. célja: az évenkénti komplex szűrésekkel a betegségek minél korábbi stádiumban történő diagnosztizálása, hogy ezzel növeljük a gyógyulási esélyt!"
1794 2 0 Izé
Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
16489 1 20 Game Izé
<-{st.one}->: beragadt a Caps Lock? :P
BARBIE: NA AKKOR ÉN IS SZOLNÉK EZEKHEZ A KIJUTÓS IZÉKHEZ! AKI MÁR NAGYON SZENVED: YOU TUBE!!!! JOBB MIN [...]
AlitaAngel: amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre .... [...]
Mind a 20 komment
Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
12989 0 18 Izé
AlitaAngel: amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre .... [...]
AlitaAngel: jólvan a viridianba is elvesztem:S aszem ez nekem nem megy....
AlitaAngel: jólvan elem megvan...beütöttem a url-t kiadta a 4 számot...de azt írja h nemjók...ilyenkor mia [...]
Mind a 18 komment
Rob Gonsalves képei
4421 2 4 Art Izé
Purple: Hoppá, nem kerestem, nem gondoltam hogy art izére lehet küldeni "vótmá"-t. :D
Ravennë: Purple küldte: http://www.robgonsalves.com/ArtistGallery.asp?artist_id=23&category_id=2 Rohattyók [...]
Ijász!!!: Tetszik.
Mind a 4 komment
Rob Gonsalves képei
6035 3 2 Izé
Ijász!!!: Tetszik.
Elana: Nagyon királyak ezek a képek!
Az első fapados étterem Magyarországon

"Ötven százalékig lesznek letornázhatóak az árak a budapesti Veranda Grill&Wine étteremben, ahol a hétvégékre vezetik be a fapados üzleti modellt. Az elérhető kedvezmény mértéke egyszerre függ attól, mennyivel előre foglal asztalt valaki, illetve attól, hogy az adott időpont iránt mekkorának bizonyult addig a kereslet"
3411 2 0 Izé
Pákót szivassák - szegény, már lassan sajnálom a lakodalmas rock afrikai hazai képviselőjét, vagy mit...
10613 8 10 Izé
Laci: Nem egy IQ rekorder, de azért kedves ember. Mivel naív is, meg mindenki felé nyílt bizalommal va [...]
|-=O=-|: Húú de szar volt ez tegnap: http://www.youtube.com/watch?v=I5LxDqUZyFs http://www.youtube.com/watc [...]
dfd: ej haj.szegeny pako gyereket annyit szivatjak, h. en mar elkezdtem sajnalni,de ettol engem is megmos [...]
Mind a 10 komment
Így cserélnek pelcsit az apukák...
2951 4 3 Izé
Schabee: ez naaaaaagy!
altercsirek: puhány pasik:P
Balázs: Igazuk van!!!!!!!
Íme az új kukásautó, mely a Várban teljesít majd szolgálatot
3411 0 8 Autó Izé
Laci: Ha ez nem "fake" akkor Budapest a legtisztább város a világon. Mifelénk 10 m-ként van egy ilyen [...]
Lundgren: Tuti felborul a kocsi ha tele a kuka,egyébként nem a várban hanem az V.kerületben.
Zzzz...: Aki ennek a vásárlását aláírta az FKF-nél azt hűtlen kezelésért kirúgnám a picsába!!! [...]
Mind a 8 komment
Íme az új kukásautó, mely a Várban teljesít majd szolgálatot
3415 1 8 Izé
Laci: Ha ez nem "fake" akkor Budapest a legtisztább város a világon. Mifelénk 10 m-ként van egy ilyen [...]
Lundgren: Tuti felborul a kocsi ha tele a kuka,egyébként nem a várban hanem az V.kerületben.
Zzzz...: Aki ennek a vásárlását aláírta az FKF-nél azt hűtlen kezelésért kirúgnám a picsába!!! [...]
Mind a 8 komment
Hát ezek totál kész vannak! :)))
7118 5 3 Izé
Berber: Rémület hülyék ezek! Pedig nem volt kötelező elszállniuk!
LDJ: Mekkora hupákok :D :D Ezek nem tanultak fizikát? :) :)
alpha23: JUJ JUJ JUJ JUJ !!! Stupid!!!!!
Mopszlik
4191 2 7 Izé
oneda: Meglepően jól tűri a beöltöztetést ez a fajta. Ez vmi transzfesztita gén lenne?
Mykra: Velem ilyet csinálnál én is rád nyujtanám a nyelvem:P:D:DNon aranyosak
ápolt külsejű ápolt: Nagyon aranyosak ezek a kismalacok.
Mind a 7 komment
Nem eccerű kocsik...
5346 0 5 Autó Izé
zizike: doktor szöszi modil nagyon vicces:D
qukac: Azért ennyire ne legyen plázacica valaki,hogy ilyet csináljon.Nekem pl.hányingerem lett tőle.Ez [...]
B_a_b_u_c_i_k_a: Juhh!Még ilyet!Eléggé durva.......Csak azt nem tom,h. ki a frász ül bele egy ilyenbe... Ja!A ba [...]
Mind a 5 komment
Nem eccerű kocsik...
5327 2 5 Izé
zizike: doktor szöszi modil nagyon vicces:D
qukac: Azért ennyire ne legyen plázacica valaki,hogy ilyet csináljon.Nekem pl.hányingerem lett tőle.Ez [...]
B_a_b_u_c_i_k_a: Juhh!Még ilyet!Eléggé durva.......Csak azt nem tom,h. ki a frász ül bele egy ilyenbe... Ja!A ba [...]
Mind a 5 komment
Kazakhstan Hit #1
8681 2 5 Izé
baba: Ezek az emberek arcformailag egytől egyig úgy néznek ki, mint a 8 éves, túletetett disznók!!
okoska: youtube-ról letölteni? ;) Hát, le lehet, de az neked bonyolult lenne (és csak flv formátumban). [...]
lekvár: A site -ról le is lehet tölteni a klippet? Mert nekem nem sikerül.
Mind a 5 komment
Karton-iroda volt csövesek részére
1947 0 1 Izé
Pipi: Kábé ilyena főnököm irodája is! Csak az még be is ázik, a bodzabokor gyökere ami a tetőn n [...]
Fantomkép-készítő
12550 15 1 Izé
Stomper: jó kis progi valami közelit tudtam csinálni én is az arcomról :D
Régebbi postok...