REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Íme a példa, hogy vannak japán dolgok, amik elmebeteg mértékben jók. További videók Hiromi Uehara-tól:
Summer Rain
Old castle, by the river, in the middle of a forest
9111 11 22 Izé
Tooni: - Istenem, a szerzői jogok kicsinálták Hiromit! - Szemetek! Hiromi Uehara Summer Rain LIVE http [...]
SQS: ... Akkor mi van? :D
szpet: Bocsi :P
Mind a 22 komment
A Microsoft ma jelezte, hogy a közelgő Vista SP1 márciusi érkezésével egy időben a dobozos és az upgrade Visták ára csökkeni fog.
452 0 0 Tech Izé
A fertőzés hihetetlen tempóban terjed az emberiség között. Vajon négy fős csapatunk meddig tart ki?
864 0 0 Tech Izé
Collage Hustler  :D  Klikkelj ügyesen! ;)
2609504 2 7 Game Izé
ardi: 63 kis szatir
Yvette: 55^^
Mester: 51. :)
Mind a 7 komment
John DiMaggio, aki a Gears of War-ban Marus Fenix szinkronhangját kölcsönözte az IGN-nek adott interjúban elárult pár apró érdekességet a GDC-n bejelentett második részről.
393 0 0 Tech Izé
Befutottak az első hivatalos képek a Gearbox és SEGA legújabb közös munkájából, az Aliens: Colonial Marines-ból.
504 0 2 Tech Izé
Shifty_: Egészen pontosan karácsony környékén jön. Az már eléggé a téli időszak:)
mephistto: Ez ray lesz >) valszeg késő ősszel jön majd
A Kojima Productions ma délután végre hivatalos dátummal láttal el a Metal Gear Solid 4-et.
479 0 0 Tech Izé
Emo kislány és a hajszárító.

+ bonus videó: "...és látod, hogy a tanáraid ugyanazt isszák és röhögnek."
26269 21 669 Izé
MiniMe: te atya uristen erröl valahogy lemaradtam multevben :D
L3v1steR: Belefáradt, de bölcs élettapasztalatokon nyugvó emo-s mondás: Az első "X" után már minden na [...]
Máln@: Juujjj.......666. komment????wáááááááá xD Gonosz leszek,és enéym az utolsó(előtti?: [...]
Mind a 669 komment
Diákszálló Dániában.
4433 0 13 Art Izé
aryx: ilyen lesz nálunk is..úgy 2030 körül.. :)
Kamill: Itthon is feldobhatnák egy kicsit a koleszokat! Persze néhány helyen az országban az utóbbi id [...]
buddha: ilyen a dán kolesz???? mostmár tudom, miért olyan szépek a dándogok....dándrogok......
Mind a 13 komment
Diákszálló Dániában.
4787 0 13 Izé
aryx: ilyen lesz nálunk is..úgy 2030 körül.. :)
Kamill: Itthon is feldobhatnák egy kicsit a koleszokat! Persze néhány helyen az országban az utóbbi id [...]
buddha: ilyen a dán kolesz???? mostmár tudom, miért olyan szépek a dándogok....dándrogok......
Mind a 13 komment
Hétvégi viharos...
7895 2 46 Izé
Samure: Kb nálunk is ilyen erős volt a vihar... Én arra lettem figyelmes hogy a fák magasságába repül [...]
Su: igen, legalább ez az egy:)
bandee1219: Viszont ez biztos. ;)
Mind a 46 komment
Orosz földalatti tengeralattjáró bázis
5867 4 14 Izé
Snyirc: Szép kis hely.. Már kétszer is voltam ott. Kb 9 éve be lehet menni civileknek is.
szamar001: mért Purple ne vállalnád be?:'( hát jólvan ... pedig tök kedvest ok ám lenni :P
Schabee: amúgy a kedvencem az itt is látható jobb felső képen az ikarus busz :)
Mind a 14 komment
Flickrre épülő wallpaper kereső.
1098 2 0 Tech Izé
Mamika nem szívbajos. :)
14350 6 52 Izé
bandee1219: 1. Engem nem zavar, hiszen ez már régebben történt és tőlem messze, tehát nem érdekel se zö [...]
CRaPtRaSH: senkiét... :) majd ovatosan imádom,megigérem.
nkmedve: Szerintem te nem látsz. A fehér autó a videó végén éppenséggel megállni készül és szerin [...]
Mind a 52 komment
Támadnak az idegenek!?!!? :)
4234 3 20 Izé
Dawe: óóóóó de kibasztak velük xD
tian: whááá ez nagyon tetszik :DDDD
neophyte: hát ez kegyetlen! de jót röhögtem rajta! :D:D Thx Maccoyi!
Mind a 20 komment
Kimaradt Balázs show jelenetek.
12641 7 31 Izé
CRaPtRaSH: a szende nyuszifiu részbe rányomtam volna 2 kurvanagy fület :DDD
CRaPtRaSH: bassszus ahogy ugrááááááááááááááááááááááállll ááááhh meg az egééész :D [...]
Luflee: En birom a balazst, pont azert mert ilyen ! :) Az en stilusom :D
Mind a 31 komment
Sikít a macska! (Sikítok én is!)
10909 8 121 Izé
bungle: csicsilla küldte: "Remélem még kevesen ismerik ezt a gyöngyszemet..." http://www.youtube.com/wat [...]
dude: Miért mindig a jó csajokat csalják meg a pasijaik? (ezt bóknak szántam :)). De most komolyan, e [...]
cukikamukika: volt barátomtól kaptam aki megcsalt egy párszor szóval jól esett ez a kis móka vele:)
Mind a 121 komment
Sztármamák - lehet ez inkább egy játékban lett volna jó, ahol az ember kiválaszthatja, melyik sztár kinek a fia... bár elég könnyű lenne. ;)
7122 1 13 Izé
doncamillo: ááááááá Beckhham anyja mint egy transzvesztita XD
r3clbull: Rambo és Rambona :D
kamubekLaca: Figyeljétek meg, nem csak annál a képnél van az. Sztem mindenki a mosolya alapján azonosíthat [...]
Mind a 13 komment
A múltkori technikai bemutatók mellé ma délelőtt még két újabb felvétel érkezett, mely szintén a Far Cry 2 alatt dübörgő engine képességeit prezentálja.
784 0 0 Tech Izé
Repül a kis macsek,
Ki tudja hol áll meg?
Ki tudja hol áll meg,
S kit hogyan talál meg?
7638 5 6 Game Izé
Dawe: 1416
Oláh Dóra: Én elsőre 1016-ot tudtam csak dobni!:)
Benny04: 561 méter elsőre... :(
Mind a 6 komment
Ken Levine tartott egy rövid előadást a holnap záródó GDC-n, ahol leleplezte a Bioshock kezdeti terveit. Igazán mulatságos képek következnek.
765 0 0 Tech Izé
Rúgd minél messzebb a számítógépet jól! Csak ne az indiánra!

(a rekordokat kérjük ide a kommentekbe - Errtu)
2877 1 57 Game Izé
Beus22: Kb. 7000 pontnál meguntam és kikapcsoltam.Szerintem órákig tudna repülni.Agybeteg játék!!!!!! [...]
nono1994007: 2 nap után 3 akkucsere közben edzséseim alattt ment és most tartok 3 milliónál és még megy X [...]
luise: szentem ez a pontozás a "ranks to go!" számától függ de még nem probáltam ki:)
Mind a 57 komment
Ha esetleg bejött a Don't shoot the puppy, akkor ezt is imádni fogod.
3631 3 17 Game Izé
[conejillo]: segítség nélkül végigvittem! :D annyira büszke vagyok magamra.. ^^
adi226: Ez egy ... , olyan "játék" amit nem lehet szavakkal kifejezni...
Errtu: Zé küldött még egy gyöngyszemet, erről az oldalról, de azt már nem teszem be külön post-na [...]
Mind a 17 komment
Hivatalosan még nem jelentette be az Evolution Studios a Motorstorm folytatását, de kész tényként lehet kezelni, hogy hamarosan érkezik a második felvonás.
523 0 0 Tech Izé
Négy kézikamerás videófelvétel érkezett a GDC-n kiállított Gran Turismo 5-ről, mely az európai rajongók legnagyobb bánatára csak a következő esztendőben lesz kapható.
608 0 1 Tech Izé
bandee1219: Soká jön, de inkáb ki lesz várva, ilyen fél részekre nem adunk. (kivéve, ha lesz benne valami [...]
Sej ribizli, piros (sárga, zöld kék stb.) bicikli... :)
2044 0 10 Autó Izé
konvejor: Jólenne ha Magyarországon is egyre több lenne a bicikli, legalábbis a nagyvárosokban mert sokka [...]
redbaron813: egyébként vannak még ilyenebbek, csak nem tudom, hogy tudnám elküldeni, tandemek, emeletesek, t [...]
redbaron813: amikor egy városban 700 000 emberre 1 000 000 bicikli jut, mint itt, akkor fontos, hogy tudd azonos [...]
Mind a 10 komment
Sej ribizli, piros (sárga, zöld kék stb.) bicikli... :)
2149 2 10 Izé
konvejor: Jólenne ha Magyarországon is egyre több lenne a bicikli, legalábbis a nagyvárosokban mert sokka [...]
redbaron813: egyébként vannak még ilyenebbek, csak nem tudom, hogy tudnám elküldeni, tandemek, emeletesek, t [...]
redbaron813: amikor egy városban 700 000 emberre 1 000 000 bicikli jut, mint itt, akkor fontos, hogy tudd azonos [...]
Mind a 10 komment
Youtube live stream lehetőség még idén
15027 0 0 Tech Izé
Szeretem a jó rock zenét, de nem tudok mit hozzáfűzni ehhez...
Disztraktor - Betonszar
6818 6 12 Izé
Baal: Én nagy Fanjuk voltam. Csak voltam, mert sajna úgy hírlik feloszlottak...:((((
Dralisz: Szerintem poén :) Meg jól is hangzik. Lenne koncert el is mennék :D
stero: ezt is be akartam küldeni :D
Mind a 12 komment
Ez lesz az eredménye, ha van 3 fölös terepjáród, egy erőgéped, egy présgéped, némi szabadidőd és egy TANKod! :)
6913 0 10 Autó Izé
Savitra: Ja, és most látom, hogy emelőfülklés:D
Savitra: Dehiszen ez egy Liebherr átrakó, öt szirmú polipkanállal XD
GIjoe: amerikai autos talalkozon is szanalmasnak tartom a "japan auto zuzast" ertelmetlen rombolas, szanal [...]
Mind a 10 komment
Ez lesz az eredménye, ha van 3 fölös terepjáród, egy erőgéped, egy présgéped, némi szabadidőd és egy TANKod! :)
7051 0 10 Izé
Savitra: Ja, és most látom, hogy emelőfülklés:D
Savitra: Dehiszen ez egy Liebherr átrakó, öt szirmú polipkanállal XD
GIjoe: amerikai autos talalkozon is szanalmasnak tartom a "japan auto zuzast" ertelmetlen rombolas, szanal [...]
Mind a 10 komment
Hivatalosan még sem a BioWare, sem a LucasArts nem erősítette meg a képek hitelességét, azonban egyértelmű tény, hogy a JZConcepts.com-on közzé tett concept artokat, az a James Zhang készítette, aki korábban a KotOR második részéhez is papírra vetette az előzetes rajzokat.
641 0 0 Tech Izé
A Sony rezgő funkcióval ellátott SIXAXIS kontrollere április közepén érekzik a boltokba.
534 0 0 Tech Izé
1000 wattos szörnyeteg a Corsairtől
495 0 0 Tech Izé
Jómunkásember bemutatja, hogyan kell likvidálni szerencsétlen pálmafát. :D
17341 6 49 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=39684
AVIREX: hát de tök olyan,mintha egy járdaszigetre parkírozott volna fel a verda,főleg a kocsi seggéné [...]
bandee1219: Nem tudni, de van egy fekete szegélye a szurok(?) rétegnek, tehát elvileg az a magasabb. De nem m [...]
Mind a 49 komment
Ez megkapja a hét találmánya címet.
728 0 0 Tech Izé
Diszkó korszakos, zombis-kalandozós-ügyességi játék
8988 1 1 Game Izé
Zé: Sokat foglalkoztak vele, de amíg ilyen sz@r az irányítás, addig nem OK.
Óriás hóember - a szempillái sílécek!
1797 1 20 Izé
RaoulDuke: ÓÓÓhriásh cokeman:D
RaoulDuke: két pohár jegesvizet jéggel!
.::JunKieEQ::.: A cocain a természet ajándéka...
Mind a 20 komment
Ne okozz csalódást a gólyának!
Egy nagyon rendben levő reklám - legalábbis szerintem.
8035 11 37 Izé
bungle: Sőt már most. Köszi a linket! :)
Maccoyi: Egy kis türelmet, szerintem legkésőbb holnap már megnézheted itt is. ;)
DaVinci: ezt a videót sajnos levették a youtube-ról :-( tudja valaki, hogy megtalálható-e ez máshol i [...]
Mind a 37 komment
A Google minden hivatalosan regisztrált San Franciscoi hajléktalannak kioszt egy élete végéig érvényes telefonszámot egy hangpostafiókkal. A terv szerint ezzel állandó elérhetőséget biztosíthatnak maguknak így megkönnyíthetik a társadalomba való visszailleszkedésüket és az emberi kapcsolatai fenttartását.
541 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...