REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ünnepélyes eredményhirdető post ez.

A nagy érdeklődés melett megrendezett Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők: 

- Roland 66
- Elison
- PokerEZ
- SteveBoy

A furcsa egyezés az indulók és a nyertesek listájában azért van, mert nem tudtunk dönteni ezért úgy döntöttünk, hogy minden kedves induló kap egy bögrét.

Elison a remek remixért különdíjban részesül, ami meglepetés (még nekünk is)

Gratulálunk a győzteseknek, kellemes kávézást/teazást/tejezést kívánunk.
693 1 7 Tech Izé
Steveboy: Fantasztikus! Gratula minden indulónak és egyben tehát minden nyertesnek is! :D
Elison: YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :)
roland66: na hogy megnyugtassalak elküldtem!! :D
Mind a 7 komment
Lezárult az első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

A beékezett pályaműveket a képre kattintva lehet meghallgatni.
Érdemes!
2640 0 7 Izé
bandee1219: XD
szamar001: hű itt valakiknek valami naon elgurult de elég jók lettek grat :)
Sissi: Elison rapja nagyon loool:DD
Mind a 7 komment
Lezárult az Első tech.izé.hu levitáló sószóró verseny.

Az indulók:

- Roland66 műve
- PokerEZ ezt csinálta
- SteveBoy pályaműve itt hallható (ez pedig a v2)
- Elison erre levitál a sószóróval

Az alap kiírás alapján Elison második műve nem értékelhető, viszont egyértelmű különdíjas alkotás!

Megkezdjük a pályaművek szakszerű és objektív zsűrizését, a végeredményről hasonló postban tájékoztatunk mindenkit!

Minden felvétel mp3 formátumban az izé szerverkötelékén belül található.

Köszönjük az indulóknak az indulást, a többiekben a támogatást.
1682 0 21 Tech Izé
Elison: egy pillanatra elképzeléásem sem volt hogy ez a poszt hogy csúszott ide téren és időn kereszt [...]
roland66: juj nekem is megjött!!! KÖSZÖNÖM!!! tökre jóóóóóó na második forduló? xD
Steveboy: Halihó! Tisztelettel jelentem, hogy én is megérkeztem, mert az én bögrém is megérkezett! :-) [...]
Mind a 21 komment
Újabb jetpack a piacon.
916 0 0 Tech Izé
Bár már több post kommenjébe is beírták, legyen külön post, ha már ennyire akarjátok. Bombagyár TV - Fekete Pákó.

Frissítés, fejlemények (köszi Árnyangyal): Pákó rendőrt hívott Hajdu Péterre.
6342 6 76 Izé
<-{st.one}->: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! ez qrva jóóóó!! X'D
Purple: http://www.madmind.hu/f_pako.jpg ez de beteeeg!! :D
bandee1219: Birom, hogy nem tud még magyarul sem és olyan szavakat (vádakat) mond, amiket nem is ért. Mikor [...]
Mind a 76 komment
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4395 0 89 Film Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
Van 60 db jegyünk a Cukrosnéni c. vígjáték premier előtti bemutatójára (február 5., kedd 20 óra - Palace Lurdy Ház, 9.terem). A jegyeket azon Izé tagok között osztjuk szét, akiknek ki van töltve az adatlapjukon a nemük, születési idejük és az ország/város, ahol élnek; valamint helyesen válaszolnak a következő roppant bonyolult kérdésre: ki játssza a film címszerepét, Candy-t. A helyes megfejtéseket itt küldhetitek be, minden nyertes max. 2 jegyet kap (persze csak ha akar még valakit hívni, nem kötelező, írjátok meg 1 vagy 2 kell).

A film sztorija röviden (a válasz megtalálható a szövegben :) ):
Joe és Baggy szerint teljesen természetes, hogy a szakdoga témája egy pornófilm. Apró bonyodalmak azért nehezítik a munkát: például a producer, aki a pénzéért sztárt akar a filmbe, méghozzá nem akárkit.

Candy Fiveways (Carmen Electra), a világ első számú felnőtt filmese kellene, aki nemrég vonult vissza a szakmából... Viszont senki nem mondta, hogy egyszerű lesz áttörni a szülői hálószobában forgatott diploma-pornóval.

Előzetes:
4905 1 89 Izé
kulika: Utólag is de én is köszi a jegyeket! 8) Én is most nyertem először vhol 8) És Luflee én i [...]
rezlavor: Jelentem lezajlott a sorsolas, megkezdodott a nyertesek kiertesitese, ettol fuggetlenul rovidesen po [...]
Luflee: Es ? Nyertem ? :D
Mind a 89 komment
Steven Backman türelmes ember lehet, fogpiszkálóból rak össze ilyen izéket...
3496 0 7 Art Izé
bandee1219: Jó a többi is, mamámnak meg van egy gyufából készült elég nagy háza. Tán orosz, nem tudom, [...]
MAGura: -Mi lesz ebbő? -Fogpiszkáló ha el nem cseszem Sok ilyen haverja lehet :)
Schabee: nem rossz de én kb a 3-4 pálcika után elvesztenéma türlmem és az egészet a földhöz vágná [...]
Mind a 7 komment
Steven Backman türelmes ember lehet, fogpiszkálóból rak össze ilyen izéket...
3666 2 7 Izé
bandee1219: Jó a többi is, mamámnak meg van egy gyufából készült elég nagy háza. Tán orosz, nem tudom, [...]
MAGura: -Mi lesz ebbő? -Fogpiszkáló ha el nem cseszem Sok ilyen haverja lehet :)
Schabee: nem rossz de én kb a 3-4 pálcika után elvesztenéma türlmem és az egészet a földhöz vágná [...]
Mind a 7 komment
A méltán nagysikerű páros újabb klipje, mely megint fantasztikusra sikeredett! :D

(az előzőt már kihevertétek?)
5188 2 32 Izé
bandee1219: Ezzel én is így vagyok, nem lesz a kedvencem, de hol van ez ehhez?: http://www.ize.hu/comments.php [...]
fubu: Ez odab@sz rendesen.
three.d: Buzi.
Mind a 32 komment
Remekbe szabott holland találmány ez, amivel széles körű derültséget okozhatunk, valamint ízléses zúzódásokat vagy töréseket szerezhetünk.
1180 0 1 Tech Izé
ismeretlen: Ez olyan mint a south parkban az a kütyű csak ezt nem kell szopni. még...
Fülesnek látszó hangszóró (lehet levitál és mágneses is)
941 0 0 Tech Izé
Mi a legnagyobb online lelőhelye a jogtiszta teljes hosszúságú zenéknek? Az Amazon? Az Itunes? Nem. A mai naptól ezt a megtisztelő címet a Last.fm viseli.

Ha már regisztrált user vagy.
743 0 0 Tech Izé
Olimpiai játékok bemutatása lassított felvételes dizájnnal + itt van pár másik Kasou Taishou videó (talán 1-2 volt már itt is):
Ping Pong Matrix
Last Supper
Morning Musume
Beethoven
Baseball Dance
Scuba Diving
6003 8 9 Izé
bandee1219: Sztem a vacsorázós a legjobb és a "feketeruhások" csak világítótól függve látszanak, ha od [...]
kKNd: Mondjuk, írni megtanulhatnál.
Ryker: Ez kurvajó !!!!!!:D:D:D:D:D
Mind a 9 komment
Levitáló sószóró. (Aki tízszer gyorsan egymás után kimondja, mp3 formában feltölti, majd belinkeli hozzászólásként, azok között a szerkesztőség munkatársai kisorsolnak egy izés bögrét. :)
3614 1 48 Tech Izé
techadmin: Osszefogalolo ertekelo post http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=624
techadmin: jelen. megkezdjuk a palyamuvek kiertekeleset, rovidesen jelentkezunk a vegeredmennyel!
roland66: Én is Én IS!!!!! :D hát itt a végére egyre durvább és kreatívabbak voltak! :) nem is gondolt [...]
Mind a 48 komment
Damian Walters (ugrabugrálós izé)
7256 9 14 Izé
bandee1219: Az utcai részét lehet, de ez a gyerek akkor harcművész és tornász? Mert mutat mindent, az a le [...]
JmF: Ezt inkább parkőrözésnek hívják tod yamaksi...
three.d: Kemény a pali! Amúgy ja, a breakesek sem gyengén adják elő!
Mind a 14 komment
Sokan panaszkodnak, hogy túl bonyolultak a játékok itt a Game Izén. Nekik kedveskedünk most a Tetris 1D játékkal! :)
2467 2 10 Game Izé
luise: 92,29 pont után ferdehajlama támadt a játéknak és így elrontotam:( hogy vinné el a -------- X [...]
Mimis: neeeeemtoooom, nekem eddig nyóccáz pont volt a rekordom, utána mindíg elrontottam... :)
gabesz.: egyébként népszerű játék, még telefonra is megcsinálták, nekem meg is volt :D
Mind a 10 komment
Lefolyókba tervezett kis izé, ami megakadályozza a csőbe jutó mindenféle szőrök okozta dugulásokat.
580 1 2 Tech Izé
Srobi: Erdekes:D
ismeretlen: hát nálunk már 20 éve is volt ilyen, úgy hívják lyukas dugó
A román és a japcsi verzió után itt az arab driftkirály! :)
5555 3 4 Izé
Bazsee: Meg olaj és csúszós aszfalt. :)
ShitIron: Azé kell ide egy kis lábizom:D
rivaul: Ha ihatnának nem kéne zsák az asszonyra :P A szabadidejét meg irigylem :)
Mind a 4 komment
A kínai, ukrán és brazil graffitik után itt vannak a mexikóiak...
5128 0 2 Art Izé
JmF: szerintem csak a vége felé vannak jók (én nem szeretem az ilyen jókl gidolgozott élethű greff [...]
dNS: Azért lehet látni h nem kicsit vallásosak és persze nem kicsit foci "buzik"!!! Amúgy nagyon fas [...]
A kínai, ukrán és brazil graffitik után itt vannak a mexikóiak...
5217 5 2 Izé
JmF: szerintem csak a vége felé vannak jók (én nem szeretem az ilyen jókl gidolgozott élethű greff [...]
dNS: Azért lehet látni h nem kicsit vallásosak és persze nem kicsit foci "buzik"!!! Amúgy nagyon fas [...]
A jól ismert Bloons 3. része.
2040 2 2 Game Izé
Szamooca: már az 5. pályán felhúztam magam :)
Szamooca: Áh............DE JOOOOOOOOOOOO :)
Egységesített izétöltő  állomás.
430 0 1 Tech Izé
Kekszlefant: Ez nagyon kenyér!!! :D
Vattacukorkészítő gép egyenesen Japánból, a haszontalan árammal működő izék őshazájából
482 0 3 Tech Izé
techadmin: fel tudnak mutatni tobb mindent, de szerintem eppen a tech fejletseguk miatt hajlamosabbak tobb aram [...]
Kekszlefant: Hát attól függetlenül elég gagyi!!!
duffbeer: Hát aranyos, de a "haszontalan árammal működő izék őshazája" inkább Kína nem? A Japánok f [...]
Közkívánatra! Újra itt az Izé Rádió (gy.k. a bal oszlopban), de most már Ti szerkesztitek! :) Hogyan? Nagyon eccerű: mindenki küldhet napi 1 számot, ami a másnapi "adásban" megjelenik jól.

Update: Feloldottuk a napi 1 limitet, mostantól bárki bármennyi zenét tölthet az Izé Rádióba. :)

Remélem sikerül jó kis zenéket megismeretetni másokkal, ill. jobban megismerni egymást a zenei ízléseken keresztül. ;)
8649 37 3065 Izé
Ravennë: A rádijó már nem üzemképes, vagy csak nekem nem játssza le a zenét? https://youtu.be/DelhLpp [...]
bungle: Spongebob Sings Black Sabbath www.youtube.com/watch?v=EvPvQjDU7_c
bungle: SIDRIP Alliance - Second Reality http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=8187
Mind a 3065 komment
Nem tudom ki mennyire emlékszik a "Noah 6 éven keresztül minden nap lefotózza magát" videóra, nekem mindenesetre jobban tetszik Homer 39 éve képekben! :)
7290 2 8 Izé
bandee1219: Ja, csak a rajz technikája volt más, de gondolom ua. írta és készítette, nem?
milerik: Carly Comando - Everyday
nójika: Meg tudná mondani valaki, mi az a szám, ami a klip alatt megy? Nagyon teccik!
Mind a 8 komment
Ez most nem orosz dj pult, de hasonló. :)
7254 5 3 Game Izé
fannieva: ez nagyon bejön nekem is:-)köszi
K.11: Nekem nagyon bejön tök király
Ficánkusz: Szerintem tök jó!;)
Garantálom, a film megnézése után gyökerestül meg fog változni az életetek. Mi az izé ez?
10360 2 78 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=28215
bandee1219: Ráadásul az, hogy megismételted neki amit írtál és még mindig nem vette észre, hanem megint [...]
bandee1219: Ezez, hogy összejött és ez lett belőle, sztem elég az atomból nekik, ennél már rosszabb ne l [...]
Mind a 78 komment
Volt már zöldségeken játszó zenekar, most itt egy japán répasípos versenyző. :)
2509 3 3 Izé
bandee1219: Hát..............őőőő................ ez asztán a virtuóz.. Oo
Máln@: nem tom.......Ezek biztosoan tudnak füytülni is(ennyi répától???°-°) x) :/..............d [...]
gyula400: Ez azért jó mert előadás végén meglehet csocsálni vagy közben nassolni hiába japcsik
A Wiimote hamarosan elvonulhat a sarokba porosodni. Az idei CES-en egy izraeli illetőségű cég bemutatta a 10 éve fejlesztés alatt álló Zcam-et. Érkezett egy videó, melyen jól látszik, hogy mire is képes az új szerkezet.

1092 0 0 Tech Izé
Ha valakinek nagyobb méretű fájlt szeretnél küldeni, de e-mailben már nem megy el...
(Egy hete volt hasonló, de akinek az tetszett, ez is tetszeni fog).
3270 20 7 Izé
bandee1219: én ezek között nem látok különbséget, csak elrendezésben és színben (no meg a méretkorlá [...]
dude: 1. Magyarázd el egy hülye ügyfélnek, akinek sokszor még a webes letöltés is túl bonyolult. 2 [...]
McLarenThe1: Verébre ágyúval? Mire jó az ftp?
Mind a 7 komment
Az izraeli Haifa városának Carmel hegyében fut ez a Budavári Siklóval megegyező elven működő  földalatti vasút.
Az összesen hat megálló  között 274 méteres szintkülönbséget kűzdenek le a vagonok.

581 1 0 Tech Izé
Szabaduló-művészek, itt a szabadulj az irodából című izé!
3162 2 39 Game Izé
imrus1899: Cak az ajtó nyílik ki,vagy van még valami más is.
[conejillo]: a hetedik golyó kifogott rajtam.. :D seholsenemtalálom.. :(
Lászlóka: juhhhhéééééé! de konnyu volt! egyébként a 3. kulcs ott van a szekrényben a kacsa szájában [...]
Mind a 39 komment
Az új téli sport után itt egy új nyári sport. :D
4878 5 6 Izé
bandee1219: Jackass! De amúgy ilyen magasról simán bele lehet rokkenni,(nem) megfelelő szögben érkezve a v [...]
kisduck: hát ez atom ezt szivesen kiprobálnám én is!!!!!!!!!!! de azért ilyen magasságból szarul vizbe [...]
enti: jaja! bár nekem az is beadja nagyon XD
Mind a 6 komment
Újabb homokszobrok
2602 0 5 Art Izé
bandee1219: Nagyon jók, meg persze nem itteni homokból van, aki az erre felé kaphatóból próbálja, az nem [...]
Lilu__cica: Hogy milyen aprólékosak!
Balázs: lehetetlen:Dnagyon klassz:D
Mind a 5 komment
Újabb homokszobrok
2816 5 5 Izé
bandee1219: Nagyon jók, meg persze nem itteni homokból van, aki az erre felé kaphatóból próbálja, az nem [...]
Lilu__cica: Hogy milyen aprólékosak!
Balázs: lehetetlen:Dnagyon klassz:D
Mind a 5 komment
Drótnélküli vízalatti hangszóró. Ajánlott beszerezni a diszkókád mellé.
899 1 0 Tech Izé
Összefoglaló így  félidőben:

- A jelentősebb szórakoztató elektronikai cégek mind hoztak valamit amiben szerepel a HD a Plasma vagy az OLED kifejezés. 
-   Az audió rendszerekkel foglakozó cégeknek kötelező  volt megjelenni legalább egy Iphone kompatibilis bármivel, legyen az dockstation vagy vízálló tok.
- Az Intel elhozta az új Penryn  mobil processzorokat.
- Bill bácsi megkezdte a nyugdíjba vonulást
- Minden fontosabb a témában érintett cég hozott valamiféle UMPC-nek nevezető eszközt: Creative, LG, OQO, iRiver, Samsung
- E papír minden létező formában, ahol csak lehet.
721 0 0 Tech Izé
Rap factory - A gyárak.
Köszönjük, ennyit a magyar rapről...
4352 1 52 Izé
bandee1219: Ez a kedvencem! Rég kerestem, kössz! XD
bandee1219: Hát erről az, hogy nem is olyan rossz. ;) De ez az én véleményem.
bandee1219: Sztem NEKED nem érthető az Akkezdet, nempedig általánosságban. És a RAPnek nem az a lényege, [...]
Mind a 52 komment
Szintén Fujitsu  ez a valami izé, ami a vásárlás  megkönnyítését tűzte ki céljául.
653 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...