REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Elnézést, halat árulnak?
1586 0 4 Izé
bungle: Nem kis utat kellett megtennie! www.youtube.com/watch?v=YYhE9wB5fxs
Neo: https://coub.com/view/dtr2 :D
lilaflexninja: Kéne egy ilyen kutya helyett a kertbe.
Mind a 4 komment
Amikor drágul a benzin, szinte mindennek nő az ára. Ha viszont sokkal olcsóbb a gáz és a benzin, mint egy éve, miért nem olcsóbb minden?
1990 0 10 Izé
Hantaboy: "Teszek arra, hogy mi a külföldi és mi nem. Ha olcsóbb és jobb egy külföldi termék, mint a m [...]
ocphoto: A pekbacsi' egy dologban nagyon teved. Kulfoldon nem azert haromszoros a fizetes mert a kenyer ara i [...]
3m3ricus: Import adó??? Marhaság! Akkor nem az itteni adó és járulékrendszert kellene inkább átszabni, [...]
Mind a 10 komment
Fontus Airo - napelemes öntöltődő kulacs 

Az önmagát újratöltő kulacs napelemes kondenzátorral ivóvízzé alakítja a párát. Az új találmánnyal akár egy vagy két ember napi vízszükséglete is fedezhető.
1674 1 8 Izé
vbk: Akkor most elmondom, miért ÁTBASZÁS: Ha 1 mol (szobahőmérsékletű) vízgőzt kondenzálni aka [...]
ninet9: Ez egy az egyben egy olcsó peltier páramentesítő @2:04 ! LOL ! A Annyi különbséggel hogy ez [...]
niof: A légpárában nyilván nincs annyi káros anyag, mint mondjuk egy pocsolyában. De azért biztos v [...]
Mind a 8 komment
Lagzi Lajcsi a börtönben sem tétlenkedett, írt egy ilyen szívhez szóló dalt, amitől a te szíved is megreccsen! 

Nem csoda, hogy olyan gyorsan kitessékelték... ;)
1961 0 8 Izé
norbertvincze: http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/nemet-oldalon-hirdeti-a-birtokat-lajcsi-elkepeszto-aron/ [...]
eMTé: Hát bakker .. én például nem tárolok itthon több ezer liter üzemanyagot, mert csak elmegyek a [...]
3m3ricus: Nekem elég volt 15 másodperc belőle... Egyébként kicsit fura a dolog. Most Lajcsi eljátsza a n [...]
Mind a 8 komment
Így lehet egy poszttal 12 millió dollárt keresni
3406 1 8 Izé
Strogg: Te még érintetlen vagy! Menekülj!
3m3ricus: Na, milyen gyökér jelent itt meg?
közlegény: még egy mínusz kiló a sunaszőr és hónaljcsubakka :)
Mind a 8 komment
Így kíván leszámolni a sztereotípiákkal egy fotókiállítás
3229 1 10 Izé
udna: Segítsetek már, milyen sztereotípiával számolt le ez a fotósorozat? A "gyűlöletbeszéd ellen [...]
Gábor-79: Amúgy a fotósorozat szintén baromság. Ha azt mondja valaki hogy cigány, nekem nem a kannás mu [...]
Gábor-79: "ha ennyire a szívén viseli a szakmáját akkor abba találja meg az élete értelmét ne pótcsel [...]
Mind a 10 komment
Évek óta hallani, hogy a mélyszegénységben élők körében az alkoholt teljesen kiváltja a dizájnerdrog. Most épp a a törökszentmiklósi kábítószerező nők újszülöttjei a legújabb téma: az egyik nő 20 éves, van már 3 gyereke, a másik 26 éves 4 gyerekkel. Baszás és drog, ez megy. Egy korábbi cikkben írták, hogy ha lopnak pálinkát, már meg sem isszák, hanem eladják és vesznek az árán ilyen szarokat... 

Pár éven belül lesz párszázezer zombink?
4661 1 19 Izé
bungle: Szerencsétlenek hova születtek... http://rtl.hu/rtlklub/hirek/drogozo-kismamak-az-egyik-baba-nem-e [...]
bungle: http://index.hu/belfold/2016/02/22/ha_eros_az_anyag_leszakad_az_arcom_es_dol_az_orrombol_a_ver/
thisisreal: Zabálják fel őket! :D
Mind a 19 komment
„Drágám, a kocsinak már megint olyan fura hangja van...”
4436 1 2 Izé
Nusihusi: Ráadásul fizetheti a kerékbilincs árát is:P
RT/TURBO: Jézusom....ha az a felni eredeti és nem valami replika, akkor milka felett van az ára.. :(
Már majdnem sikerült! :D
3285 0 5 Izé
SilAsh: Azért ezen besírtam: http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a97r6Y0_460s_v1.jpg
tjunior: Szerintem meg idén megkapja, ugyanúgy a mea culpa Oscarját mint anno Scorsese. Akit lekésőbb a [...]
zed911: Leo már többet érdemel egy retkes Oscarnál. Külön DiCaprio díjat kell létrehozni!!!! Amúgy [...]
Mind a 5 komment
Elkezdték építeni a jövő szupervonatát 

A Hyperloop 2020-ra készül el, gyorsabbnak és olcsóbbnak ígérik a repülőnél. Ki ne akarna ezer kilométeres sebességgel száguldani egy ablaktalan kapszulában egy vákuumcsőben, mint egy puskagolyó?
3554 0 10 Izé
norbertvincze: https://www.newscientist.com/article/mg23030744-500-pictures-hyperloop-track-has-test-run-as-first-p [...]
vbk: http://rationalwiki.org/wiki/Argument_from_authority
norbertvincze: https://www.facebook.com/TheScienceExplorer/photos/a.176147005737714.38711.167184886633926/112421635 [...]
Mind a 10 komment
A 20 éves norvég Nano azt állítja, 16 éves kora óta tudja, hogy rossz testbe született, mivel ő igazából egy macska. Szerinte ennek egyértelmű bizonyítékai vannak, mint például a tény, hogy nem szereti a vizet, tud nyávogni, és különlegesen éles a szaglása és a hallása. 

Szerintem diétás macskaeledel segítene rajta...
1628 0 15 Izé
Wicked: Egy másik, kicsit esztétikusabb cicalány: http://topclub.hu/album/22984-Charlene ;)
bungle: Cicafiú, lehetnének barátok: www.funpic.hu/hu/kategoriak/trikok-gatyak-bugyik/54882_kep?mode=late [...]
Zellergumó: Ha már eléggé elmacskásodott,vessétek a kutyák elé!
Mind a 15 komment
A medve nem játék, még részegen sem! 

A Daily Mail azt írja, a medve letépte a részeg orosz karját.
5324 0 16 Izé
Zellergumó: Ha meghúzom a kart,kinyílik a ketrec? -Elmélkedett Medve úr!
csaty: Ezutánn ez lessz a kedvenc száma : Nyikorog a fakarom ,mert vakargatom a farom , A karomat akarom [...]
Szobabicikli: Asszem, a köv. reggeli másnaposság különösen fog neki fájni.
Mind a 16 komment
Ezért akár három év börtönt is kaphatott volna, de Egyiptom most nagyon rá van utalva a külföldi turistákra 

Orosz fotósok hasonló akciója pár éve
3103 1 9 Izé
lilaflexninja: Eléggé meredeknek tűnik. De biztos megérte neki. Én is szeretek mindenféle kilátókba felmás [...]
Szobabicikli: Első gondolatom a Post képet látván, hogy ez egy óriás. Az alcímet olvasva meg, hogy hogy fog [...]
közlegény: piramisépítésre gondolsz? jó buli XD
Mind a 9 komment
Olyan autókat ígér a Volvo, amiben senki sem fog meghalni
1840 15 0 Autó Izé
Előrelátó pedagógusként én nem viccelgetnék ilyennel... ;)
1945 3 24 Izé
bungle: Hadházy: 50-80 ezer forintos óradíjakat fizettek az oktatási reformra http://index.hu/belfold/20 [...]
tjunior: Aki a jelenlegi rendszer ellen kritikát fogalmaz meg (mert ugye ez a mostani tökéletes) az nem cs [...]
bungle: http://index.hu/belfold/2016/02/03/miskolcrol_indult_az_egesz_orszagra_kiterjedt_a_tanarok_tiltakoza [...]
Mind a 24 komment
Szerintem a match.com-on jöttek össze... ;)
4263 0 4 Izé
Nusihusi: A pasi elég nehezen vette észre, hogy ég a haja:D
Ditpet: Ez valami pszichopata pyromán lehet.
bungle: www.funpic.hu/en/categories/advertisements/54731_?categoryId=18&position=&large=1 ;)
Mind a 4 komment
Újra behívót kapna mindenki 18 és 65 év között 

A Jobbik bevezettetné az önkéntes sorkatonaságot. Komoly kedvezményeket adna 6 hónap szolgálatért. 
Ti mit gondoltok erről?
3285 1 40 Izé
Traveller_x: Szomorú vagyok, hogy sokakban mások tisztelete, és az élet tisztelete valami torz szarsággá al [...]
közlegény: hadd ne idézzem a szó szerint a 24-es kommentedet, meg a többit, amiben szapulod a mai fiatalság [...]
Esteban: Hofi után szabadon: Ha elszabtuk, hát elszabtuk. Utólag már SZABHATJUK!
Mind a 40 komment
Kiccica autókázni szeretne :)
2238 0 1 Izé
Nusihusi: Azt hittem, hogy valami kutya:)
Az Oregon államban élő Justin Wilkens nem is sejtette, hogy milyen kalandoknak néz elébe, amikor 2012-ben motorra ült. Nem spórolt a sebességgel, és néhány záróvonalas előzést is bemutatott, azt viszont nem tudta, hogy egy civil rendőrautónak is elment. Aki aztán utánaeredt...
5121 1 7 Izé
Peterke91: hogy egy civil rendőrautónak is elment. ez mit jelent?
Nebel: Jaja, ez nekem is feltűnt, hogy minden autó félrehúzódik mint ahogy a szirénázó autók eset [...]
MADve: "Bár a rendőrautó fedélzeti kamerájának felvételén nincs hang, azonban a rendelkezésre áll [...]
Mind a 7 komment
Michael Zajkov ijesztően élethű babái
2510 2 3 Izé
Szancso: Sejtettem, hogy Vin Diesel nem igazi. ;) A gif-et véve alapul. :)
Traveller_x: Sick as fuck. Azért valaki átnézhetné a kertjét, mert kurva beteg pofát vágnak azok a babák. [...]
Szobabicikli: Olyan kislány babákkal én is eljátszottam volna anno ;))
Michael Zajkov ijesztően élethű babái
3541 5 0 Art Izé
Ezt a járkálás nevű hülyeséget lassan el lehet felejteni... ;)
2640 1 2 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=kVbtVQ2BXvs
hawkeye: Forró téma: http://index.hu/tech/2016/01/14/levideozta_ahogy_kigyulladt_a_hoverboardja/
Ökörségünk - a klip 

A dal, amitől hazajönnek a külföldön élő magyarok. De sovány malac vágtában!
1711 1 4 Izé
thisisreal: Elírtátok a post szöveget! Ja hogy direkt volt? ;)
lilaflexninja: Ezt mondom én is!
Nebel: "Na ezek az olyan arcok, akiket egy hónapig rugdosnékl, amíg mozognak, gyík mind." Van baj.
Mind a 4 komment
Bizonyíték az állati empátiára: a préripockok vakargatva vigasztalják társukat, ha azt érzik, hogy az feszült, vagy szomorú
1334 0 2 Izé
cila: "a kutatók vettek két patkányt, (...) az egér képes volt kinyitni, hogy segítsen... " . Ejnye [...]
norbertvincze: patkányoknál is vannak konkrétumok: https://www.facebook.com/integralgondolkodo/posts/48393723177 [...]
Mitől jó egy étterem, és mitől rossz? 

Mindig is érdekelte, hogy tesztelnek az étteremellenőrök? Hogy mitől függ, hogy jó értékelést kap egy étterem? Egy két Michelin-csillagos olasz séffel teszteltük végig titokban Budapest éttermeit, és közben leesett az állunk.
1881 13 0 Pink Izé
Azt hiszik, Kádár idején nem voltak kövér gyerekek 

A Facebook nem hisz a könnyeknek, de a lájkoknak igen: elképesztően osztják a kommunista nosztalgiát a rozsdás gáztűzhelytől a régi szép bányászéleten át a remek hétfői adásszünetig. Ne kerteljünk: aki Mindenegybenblogot olvas, kattint vagy oszt meg, az tök hülye.
3483 3 17 Izé
luigi: Na látod! Ez már egy egyértelmű kérdés, azt mindenki tudja neki mi volt , vagy most mi jó, de [...]
hawkeye: Sikerült poén: pont a hvg.hu értekezik az átverős oldalakról. Tükröt nekik.... :) Egyéb [...]
nanotad: Ez a baj sokak gondolkodásával, hogy az ellentétes véleményre genetikailag immunisak. Pedig men [...]
Mind a 17 komment
Hólapátomat elcserélném óriáspandára! ;)
1357 1 0 Izé
2015 egyetlen gifben :)
3632 3 1 Izé
norbertvincze: https://www.facebook.com/MuscleProdigy/videos/10153530647234145?__mref=message
Egy aranyos kis dalocska a gombákhoz... ;)  

Betiltották az aktivista oldalt
3320 3 10 Izé
DemJan: http://abortourism.com/ Még majdnem érdekes.
Szobabicikli: Milla Jovovich ennyit tanult meg magyarul ?
palinkaman: :D Besírtam a kommenteken. :D
Mind a 10 komment
Biztos nem volt hegy a közelben... ;)
3564 1 4 Izé
Tonoic: Én is azt vártam...
Mataccs: A kamerás meg 1 hétig utazott Vlagyivosztoktól Moszkváig, mert senki nem vette észre hogy ebben [...]
Nusihusi: Ebből halálos baleset is lehetett volna:S
Mind a 4 komment
Mai bünti: Győzike - Orosz Nóta, Cigány Módra
1885 0 4 Izé
Nusihusi: Ezt borzalmas rossz hallgatni:P
thisisreal: Látod, Győzike ennyivel előrébb jár. Igaz ő régebben kezdte, már a felsőfok közelében leh [...]
Ladaboy: Most tanulok oroszt,de ebben semmi oroszt nem hallottam,még hasonlót sem.
Mind a 4 komment
Őrült nagy üldözési jelenet! XD
3775 2 2 Izé
kissfreezer: Hogy burnout-ol a kis fekete a csúszós padlón:)
Ditpet: Fast and FURious.
Lehet a hölgy is a Toxoplasma gondii parazita áldozata... ;)
3002 1 7 Izé
Nusihusi: Hogy tud ennyi macskát számon tartani?:)
közlegény: pedig pont egy ilyen helyen lenne érdemes nyitni :)
dude: Csak nehogy nyisson egy kínai étterem a szomszédban, zárhatja be az összes macskát...
Mind a 7 komment
Fenyő Iván a nőknek: lotyóként viselkedtek! 

Kegyetlen tükröt tart sokak elé Fenyő Iván, „kurvoid”-nak nevez sok olyan, a Facebookon posztolót, akik főként a testükkel és külsejükkel akarják érvényesíteni magukat.
2269 1 9 Izé
wtf: Fenyő Iván: "Merj kilógni a sorból!" https://youtu.be/MH1fGDzrY74 Hátha valaki bírja 2 percné [...]
wtf: http://rtl.hu/rtlklub/storyextra/fenyo-ivan-orulne-ha-a-vilag-vegre-mindenhol-elfogadna-a-poligamiat [...]
izébigyó: Ugye nem ilyen képekre gondolt Iván? ;) http://www.playboy.hu/playboy_vilaga/45801_csodalatos_mell [...]
Mind a 9 komment
Best of Gopro 2015
2197 3 0 Izé
Kristina Makeeva fotói
949 0 1 Izé
Nusihusi: Magyon jók ezek a képek, főleg a havas tájak:)
Kristina Makeeva fotói
1116 6 0 Art Izé
Il Ferro sztori folytatódik, csak kicsit másképp ;) 

Amerikában tarol az ötlet, amivel itthon hat év börtönt sikerült elérni 

Angol cikk
2753 0 4 Izé
rermo: Ok ... ezt is értem , de akkor ha ez akkora ötlet hogy na ... miért nem működött Magyarország [...]
norbertvincze: azért, mert így építik fel a hype-ot, plusz megnyomják a cég értékét. Aztán a második kö [...]
rermo: Csak én azt nem értem , hogy ha ez valós tevékenység ( reklám ) akkor miért kell tőkebefekte [...]
Mind a 4 komment
Egy brazil nő rajtakapta férjét, amint éppen megcsalja, ezért a szeretőt elrángatta egy hídig, majd ledobta onnan
4621 0 7 Izé
Nas: Ezt én sem értem, hogy miért nem a kedves párját veszi elő ilyenkor sok ember. Nem a szerető [...]
fenevad: Felháborító, civilizálatlan viselkedés. Gerinctelen az aki megcsalja, a másikat legyen az nő [...]
lilaflexninja: Én nem mernék az ilyen nőnek visszapofázni. Még a végén bedobna a csatornába. Amúgy sosem [...]
Mind a 7 komment
Az idei Oscarra jelölt filmek plakátjai kicsit máshogy ;)
2537 1 3 Izé
bungle: "Én sem értem miért nincs több fekete jelölt az Oscar gálán. A gazdáik most biztos nagyon sz [...]
norbertvincze: kulisszák mögött: visszatérő https://youtu.be/pJfTfsXFbLk
bungle: http://i.imgur.com/Zo0xWfm.jpg
Régebbi postok...