REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hangulatos kis urbán cölöpfelhő Brüsszelben.

Videó itt.
2086 1 18 Izé
maszat: igen, igen, igen, utazni!!!!! Kalandra fel!!!! És ha utazás nem fér bele, az is élmény lehet, h [...]
kotta: Aha, ez az! (szerintem jó sokan ismerik a történettől függetlenül is, de az nem baj) Mondjuk [...]
Laci: Előbbi törölve. (Néha a Winfos is megbolondul)... http://www.youtube.com/watch?v=SFMmJMNRv-Q
Mind a 18 komment
Armand Van Helden feat. Fat Joe & BL - Touch Your Toes
475 1 0 Zene Izé
Karuan - Chocolate Distance (Hypnotized)
Kellemes kis zene, illik is ehhez a borongós időhöz. És itt egy másik szám ugyanerről az albumról.
320 0 0 Zene Izé
"örizs öd épup nü jüzs esZ" (Köszi, Laci, teljesen belebolondultam ebbe az énekesnőbe!)

France Gall 1965-ben ezzel a dallal [Poupée de cire, poupée de son (Viaszbaba, rongybaba)] megnyerte az Eurovíziós Dalversenyt. 18 éves volt ekkor. Sikerét követően nagyon gyorsan nevet szerez magának a '60-as évek divatos zenei irányzatában, a yé-yé-ben, amely az angolszász ritmusokat és a francia varietét vegyítette...

Baby pop (1966)

Bébé Requin (1967)

Ein bisschen Goethe, en bisschen Bonaparte
(Ezt a német kiejtést ;) ) (1969)

Ella, Elle L'a (1987)
Ella Fitzgerald tiszteletére

Életrajza, diszkográfia magyarul.

Életrajza angolul.

875 1 4 Zene Izé
babapiskóta: youtube Kicsit pörgőssebb változat, esetleg a pogózás is megkisérelhető rá: http://youtube. [...]
babapiskóta: Úgy tűnik, az eredetileg postolt videó eltűnt. :( Itt van a youtub linkje: http://youtube.com/wa [...]
babapiskóta: Itt a másik életrajz, magyarul: http://www.musique.hu/article.php?heading_id=165 . Találhattok it [...]
Mind a 4 komment
Armi Ja Danny - I Want To Love You Tender
250 0 1 Zene Izé
quky535: Felhívnám a figyelmet a klippre! A "csodás" tánctudás és koreográfia még a mai napig megbizs [...]
Ismerős Arcok - A dolog
307 1 0 Zene Izé
Tourette's Guy

Tourette szindrómában szenvedő youtube-sztár (volt, amíg meg nem halt. béke poraira).
Angol tudás nem árt, ha van akkor, pedig: vigyázat, csak 18 éven felülieknek! ;)
5647 4 21 Izé
Dawe: SHIT!! nem lennék a fia...
Belkar: ez mekkora :)
konvejor: Haver jut róla eszembe, csak ő nem tourette szindrómás hanem alkoholista.
Mind a 21 komment
Valakiknek már megint nagyon sok ideje volt! :)

Blu oldalát is érdemes megnézni!
4708 0 18 Art Izé
fari.tro: ez volt a 2009 márciusi therapy sessions-ön is a nagy kivetítőn..... pojén volt, mert mindenki [...]
dj szixai: hát ez kibaszott nagy, Respect
DJ Öcsike: Azt hittem , hogy azzal végződik , hogy visszamászik az a valami a tégla helyére és befalazza [...]
Mind a 18 komment
Valakiknek már megint nagyon sok ideje volt! :)

Blu oldalát is érdemes megnézni!
4282 9 21 Izé
microlab: nagyon profi! zseniális! azért nemcsak szabad idő kell hozzá!
bungle: COMBO a collaborative animation by Blu and David Ellis http://vimeo.com/6555161
AVIREX: Hello T.,ez jó.. van festék bőven úgy látom:)
Mind a 21 komment
Hilux extém kiképzés!!!
4922 0 2 Autó Izé
troodons: Rakeverve a Requiem for a dream c. film filmzenejet, nem semmi hataste ertek el...
jokerke: ezen a túrán a Top Gear nevű angol autós show műsorvezetői vettek részt, van róla egy kb egy [...]
Hilux extém kiképzés!!!
4963 2 2 Izé
troodons: Rakeverve a Requiem for a dream c. film filmzenejet, nem semmi hataste ertek el...
jokerke: ezen a túrán a Top Gear nevű angol autós show műsorvezetői vettek részt, van róla egy kb egy [...]
Art Of Trance - Madagascar
420 1 0 Zene Izé
Mai ismeretter...blablabla.. egy édi kis akváriumlakó: axolotl

Amikor eszik.
Amikor barátkozik.
Amikor még bébi.
Amikor nyugodt.
Amikor táncol.
5806 3 295 Izé
bungle: damncoolpictures kűtte: http://www.damncoolpictures.com/2009/09/axolotls-as-exotic-pets.html
CRaPtRaSH: ááááá :D ezt 4× olvastam el mire leesett... reggel fél10től du 2ig,majd du. fél6tól este f [...]
eNMi: ahhh, nekem sosem lesz 200 fölötti kommentem :) nem engeditek ;)
Mind a 295 komment
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2341 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
Jason Becker (az arpeggio királya) - Cacophony Solo
Az a baj, hogy nem tudott gitározni... :D
303 0 0 Zene Izé
Chilli, az óriás szarvasmarha

Pár napos hír, hogy szellentési adót kell fizetni az észt parasztoknak a teheneik után, ugyanis a marhák bélgáza hozzájárul a Föld légkörében az üvegházhatás erősödéséhez. Ezek után Chilli kész természeti katasztrófa a Földre nézve? ;)

9024 5 30 Izé
bungle: A kedvedért kiegészítettem egy videóval. Most már max. azt írhatod, hogy videósopppp. ;)
mekszamnojz: meg nem irta senki hogy fotosopp :D en ugyis ritkan irom, ugyhogy most akkor: FOTOSOPPPPP :)
Belkar: :P
Mind a 30 komment
Eleven Hold - Ha így állunk arra
327 2 1 Zene Izé
kotta: "most még annyit öregszem,amennyit iszom" Hát így.
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.

Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)

Egy bébi lemming:


És végül a lemming-dal.
3533 1 87 Izé
M.agnus: Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a fa [...]
CRaPtRaSH: asdasdasdasdasdasd :D
rivaul: Inkább az a kérdés melyikőjükre hasonlítanak jobban a kis jövevények :)
Mind a 87 komment
Mely nemzetiség jellemzőit tudhatod magadénak az ágyban? :) (kis angol tudás nem árt!)
8272 4 36 Izé
Nevolim: én is 3x csináltam meg,55%francia,95%-ban olasz és 88%kongói
szilus: király én 87 % francia asszem ez jo :)
ToMz: 60% kongó:)
Mind a 36 komment
Tool - Vicarious
Napjaink egyik leglátványosabb és legeredetibb (art, progresszív) rockzenekara.
Élőben
Még egyszer élőben 
Honlap
280 2 5 Zene Izé
MStipee: A Jambi is igen zsneiális :) l,,l
fadam: egyik kedvenc az utóbbi időben
blablapff: én először a the pot című számmal ismerkedtem meg, de azóta is az maradt a kedvencem. jah, me [...]
Mind a 5 komment
Egyik kedvencem, már lassan 5 éve: Armin Van Buuren feat. Justine Suissa - Burned with Desire
578 0 0 Zene Izé
Robert Plant & The Stange Sensation - Shine It all Aroud (Mighty Rearranger album)
Kiváló dal egy időtlen muzsikustól.
286 1 0 Zene Izé
Offspring - The Kids Aren't Alright
379 3 2 Zene Izé
andree: marha jók...Volton kint leszek a koncertjükön az száz
chocolat: Ahh favorit Offspringes szám...
Collie Buddz - Come Around
531 1 4 Zene Izé
NuttySomeone: akko monnyad a haverodnak h nekemis koll tole szam:))
SickBigG: hátő leginkább lájtos raggajungle zenét csinál. csak erről a számról ő ugrott be, asszem t [...]
NuttySomeone: ahann kisit mond valamicsket..szamolj be bovebben akko hatha jobban beugrik;))
Mind a 4 komment
Dope Stars INC - Right Here In My Arms
326 1 0 Zene Izé
Mad Season - Artificial Red (Alapvetően grunge banda, de olyan kevés blues szám van még :P)
542 1 0 Zene Izé
Máté Péter & Michael Kropf - Egyszer véget ér

Michael Kropf egy balettelőadásra készült amikor a főpróbán acchilles in szakadása lett. A pályafutását be kellett fejezni és amikor felgyógyult ezt a számot dolgozta fel.
(az arcát   (is) nézzétek)
421 2 2 Zene Izé
kotta: Ez nagyon jó, köszi, h beküldted. Nagyon jó dolog ám táncolni (bár a balettot kb. két évese [...]
Fanti: Ezt én nagyon szeretem, meg nem tom mondani, miért, de olyan jól csinálja a pasi! Szép.
Frankmusik - When your around
274 0 0 Zene Izé
M.I.A. (Maya Arulpragasam) - Paper Planes
325 1 0 Zene Izé
Arctic Monkeys - Brianstorm
349 1 13 Zene Izé
csicsilla: nem tudja valaki lesznek e Szigeten az idén?
csicsilla: Te hülye vagy tudtad?XD ne pisilj màs bugyijàba beteges!pisilj a sajàtodba,most még [...]
Kremy: A Do me a favour a kedvenc számom...Most egyfolytában azt hallgatom..Aktuális...
Mind a 13 komment
Arash - Arash
743 1 3 Zene Izé
OZZYka: Kiskoromban még itt laktak budapesten és a testvérével vigyáztak rám , khm :D Van róla fényk [...]
CRaPtRaSH: sztem is rohadtjó,csak má tulsokat nyomatták:P
Bakeyoo: Én szeretem, szerintem szép :$
Aram Hacsaturjan - Kardtánc

A Berlini Filharmonikusok
Vezényel: Seiji Ozawa
583 1 0 Zene Izé
Fear Factory - Archetype
296 0 1 Zene Izé
RokkantTroll: Bizton állíthatom, hogy a Fear Factory minden idők egyik legbrutálisabb bandája. Jöhetnek a tr [...]
Louis Armstrong - What a wonderful world (live)
601 2 1 Zene Izé
giotto: az orok klasszikus, bar a feher zokni odab@sz :D
Tool - Right in two
(zseniális együttes, zseniális szám, zseniális animáció.. )
357 1 6 Zene Izé
anath3ma: amúgy az ehhez készült animáció a Bendito Machine teljesen különálló darab, nem Tool klipp, [...]
Chino: az már a te ízlésed miatt van hogy nem tartod zseniűlisnak. de leítrad hogy az egyik legegyedib [...]
RokkantTroll: Egyediségük a zenéjükben, a világlátásukban, a szövegeikben és (nem utolsó sorban) a klipj [...]
Mind a 6 komment
Armand Van Helden - Playing House
456 0 5 Zene Izé
Airwalk: fincsi zene
kotta: Hát akkor már megérte, vki büszke rám!!! most aztán fülig ér a szám, bezony! És tényleg [...]
Purple: hát te kész vagy :DDD nem sértődök, izlések és pofonok (vagy IZÉSEK és pofonok? :D ) én sz [...]
Mind a 5 komment
Arch Enemy-Revolution Begins

Death metal,női énekessel..
397 2 6 Zene Izé
Hbrex: ezt a csaj maga az ödög szállta meg :D
2020: én is elég sokat agyalok rajta,de rájöttem,hogy felesleges,inkább csak hallgatom:D
shikari: ezen en is gondolkoztam mar XD
Mind a 6 komment
Sonata Arctica - Wolf and Raven
332 1 5 Zene Izé
.csiribuu.: Nekem viszont ponthogy az Unia a kedvencem. De persze a régiebbieket is majdnem ugyanúgy szeretem^ [...]
Fanti: Én is inkább a régieket szeretem :) Amik még olyan hevisek :D
RokkantTroll: Mert az Unia almbummal nagyon átmentek művészkedős, progresszív izébe, azt meg nem szeretem. A [...]
Mind a 5 komment
Aranka Szeretlek - Open Stage Székelylend
Véletlenül találtam a következő videót, amin néhány szimpatikus előadó...ő...hát...előad.
358 2 5 Zene Izé
anath3ma: ezek ott laknak tőlünk pár kilóméterre:)))) csíkszeredában.. ide is kikerült... ezek beteg [...]
Valerius: Ez nagyon állaaaaat:D betegbetegbeteg :D egyébként ezt tök komolyan csinálták szerintetek?
Purple: asszem volt ott is. :D de nem bizta
Mind a 5 komment
Radiohead - Creep
297 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...