REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Főtengely nélküli generátort fejleszt a Toyota
1398 0 0 Tech Izé
Krypton

Ha a Fox-nak bejött egy Batmanes sorozat Batman nélkül, akkor a SyFy-nak miért ne menne egy Supermanes, Superman nélkül?
549 0 0 Film Izé
Szerintem nem kéne a robotokat lövöldözni tanítani, de mindegy

A lényeg egy perc után kezdődik.
2782 0 0 Izé
Játék készült a Galaxis őrzőiből

Nekem csak egy újabb rókabőrnek tűnik, de ha valaki odáig van a Telltale játékaiért, akkor annak biztos tetszeni fog.
469 0 0 Tech Izé
Egyáltalán nem guszta végignézni hogyan készül a gépi kávé

De a japánokat úgy tűnik ez nem érdekli.
2073 0 1 Izé
lilaflexninja: Felmerült bennem, hogy kamu, de a készítőben is: https://www.youtube.com/watch?v=oAmbZbh8cS4
Súlyos milliókat bukhat a Warner Bros., ha nem tudja bizonyítani a szellemek létezését

És az a vicc, hogy ez most tök komoly.
2954 0 2 Izé
lilaflexninja: Na jó de azt írja, hogy: 1. szerződése volt a szellemvadászokkal, vagy kikkel 2. a szellemvad [...]
negativ_kommentelo: Sztem ez csak egy szófacsarási kísérlet. Amikor a Warner Bros. azt állította, hogy a film tör [...]
Ezt én se nagyon bírtam volna ki röhögés nélkül a tárgyaláson
5152 0 3 Izé
szemantikus: Had idézzek egy klasszikust: "A statuálás a lényeg".
lilaflexninja: Kabaré ez az egész ország, úgy ahogy van. Vagy inkább tragikomédia. Mindazonáltal, az még o [...]
szemantikus: Trollface :D
Nem csak vonat, autóút is van, ami egy épületen megy keresztül
2148 0 1 Izé
Ditpet: Mint egy bug a Cities Skyline-ban :D
116 élve eltemetett gyerek! Nem ajánlom mindenkinek!
6101 0 0 Izé
A japán röplabdásoknak emberekkel edzeni már nem kihívás
2007 0 3 Izé
Erunder: Hát kétségtelen, hogy nem vagyok egy nagy sportember, de kösz, javítottam.
Élien: Jaja! Lassan origo-s színvonal lesz itt is... :)
Zawahead: Röplabda https://www.youtube.com/watch?v=Qy2paKudp-Y kézilabda https://www.youtube.com/watch?v=co [...]
Whitney Houston nem a megfelelő énektanárhoz járhatott... :)
3175 0 7 Izé
Tomi Demo: Egyáltalán nincsenek kiugró hangi adottságai, hangképzésben, énektudásban egy lelkes hobbist [...]
Jaca: https://www.youtube.com/watch?v=cme91vwgsJg :D
akicker: a nezettseget? Ne akard mar elhitetni velunk, hogy a tv-s musoroknak a nezettseg a lenyeg :D
Mind a 7 komment
Nem csoda hogy berágott! :D
3207 0 0 Izé
The Hitman’s Bodyguard

Akció-vígjáték amiben Samuel L. Jackson egy bérgyilkos, akit Ryan Reynolds, mint testőr véd, amíg a tanúk padjára nem tudják őt vinni.
1118 0 0 Film Izé
Tengerre néző apartmanok sürgősen eladók!
3451 0 4 Izé
lilaflexninja: Az óceán is tenger, csak egy kicsit nagyobbacska.
Csádi: Inkább óceán, nem?
Dmckayals: Új értelmet nyer a katasztrófa turista kifejezés. :P
Mind a 4 komment
Ezért mondták anyádék gyerekkorodban, hogy mindkét irányba jól nézz szét
3624 0 8 Izé
nearo: nem csak a 80-as években épültek labirintkorlátok :D gyalogos átjárók biztosítására manaps [...]
Dmckayals: Nem, sőt nálam a vonat is piros... :P :D
lilaflexninja: Jó, hát olyan csendes ez a vonat, hogy nem hallja, hogy jön. Terelő kerítés, sárga tábla, s [...]
Mind a 8 komment
Drón trükköket csinálni tuti móka

De még nézni se rossz.
1337 0 0 Izé
A Market Square Tower medencéje nem való a szívbajosoknak
2110 0 4 Izé
Ravennë: Biztosítókötél (és pelenka) nélkül nem mennék bele a vízbe. :D
bungle: De jó lehet takarítani a sok szart a vízből. ;)
Parafadugó: Nah megvan a Brazzers következő forgatási helyszíne.
Mind a 4 komment
Ezért nem szabad semmit sem soha teljesen biztosra venni
932 0 0 Sport Izé
Nicolas Mahut még a lelátóról is visszaüti a labdát

Kár, hogy visszaérni már nem tudott.
836 0 0 Sport Izé
Retro billentyűzet hipstereknek

Mert mi máson lehetne megírni a tökéletes regényt, ha nem egy modern írógép utánzaton?
1220 0 8 Izé
Parafadugó: Ki kell költözni egy barlangba, ott van bőven "vászon" festeni. És annál retróbb amúgy se na [...]
lilaflexninja: Jó hát fessél fel egy Nyomorultakat a falra!
Erunder: Az igazi királyság az lenne, ha történeteket falakra mázolt képekben mesélnénk el egymásnak [...]
Mind a 8 komment
Kijött a Sense8 második évadának az előzetese

Nem lesz olyan boldog és felhőtlen, mint a posztképen tűnik.
1847 0 0 Film Izé
Tim Bengel homok rajzai egyszerűen lenyűgözőek
1799 0 0 Izé
A hölgyet nem éppen a láthatatlan ember inzultálja, csak nagyon meglepődött
4108 0 1 Izé
Parafadugó: Csak gyakorolta a "hoppá, rossz lyuk!" arckifejezést.
Van szabad hat és fél perced?

Akkor nézd végig hogyan dől el a világ leghosszabb dominó sora!
1903 0 3 Izé
Parafadugó: Én még most is megnéznék egy ilyen Domino Day-t ha lenne :)
mue: vki nem tudja hol lehet kifejezetten ilyen célra venni dominót? mármint külföldi oldalakon lát [...]
Ravennë: Belőlem nosztalgikus élményt hozott elő a videó. Eszembe jutott mikor anno a "Domino day" az eg [...]
Nem kicsit para, ahogy leomlik a munkások mellett a hegy fele
4297 0 2 Izé
jjc: a költségvetésben a földvisszatöltésre beállított összeget meg lehet húzni.
Dmckayals: Készül a második ütem! :D
Enyhén öngyilkosjelölt a srác

De jár neki az elismerés.
3816 0 4 Izé
Demente: Egy csomó haver figyeli a kereszteződéseket, sőt még néha a forgalmat is megállították! Üg [...]
Csádi: Pedig egyáltalán nem. Ebben a forgalom lenne para, de odafigyeltek többen is. Akik úgy gondolj [...]
Dmckayals: Először nem értettem, miért öngyilkosjelölt. Aztán láttam, hogy összekoszolja a falat, ráa [...]
Mind a 4 komment
Van fölös 73 milkád?

Akkor most vehetsz egy rakétakilövő állomást. (Rakéta nem jár hozzá.)
2050 0 0 Izé
- Mi a neved démon?
- Edit
2787 0 4 Izé
hawkeye: Démonok igenis vannak. Nekem a Mailer démon szokott emileket írni....
Jaca: Majd meghallgatom Démon Edit Rádió Edit változatát.
Ravennë: Szerencsétlen asszony vajúdik, legalább egy ülőhelyet adtak volna neki..
Mind a 4 komment
Ezt nem gondolta végig a Pepsi!

Az új reklámjuk sokakat kiakasztott.

 
5078 0 10 Izé
Jaca: Mivel lőtt mellé a PEPSI? Megcsinálta az év reklámját. Ja, az nem ez a pár perces videó, han [...]
palinkaman: Én sem értettem, hogy mi olyan felháborító a reklámban. Aztán mikor megtudtam, hogy mint kell [...]
hawkeye: Engem sért ez a kommented. Meg az emberi jogokat, és a demokráciát. És a nemi identitásomat. [...]
Mind a 10 komment
X-akták gyerekkönyv

Nem vicc, tényleg készítettek egy ilyet.
1723 0 1 Izé
lilaflexninja: Miért is ne?
A tokiói tömegközlekedés nem csak az agorafóbiásoknak egy rémálom
2166 0 0 Izé
Hát ez a rajt nem pont úgy sült el, ahogy azt a pilóta gondolta
3578 0 1 Izé
Dmckayals: Góóóóóóól! :D
Ezt se nagyon próbáljátok ki otthon!

A víz és az elektromosság keverése általában nem végződik jól. Szerencsére itt a srác tudta miért kell gumikesztyűt húznia.
3864 0 0 Izé
Lassított felvétel, ami nem is lassított
2092 0 0 Izé
Tervezd meg a saját falvédődet az Univer segítségevel

A szexista szövegeiknél nem nehéz jobbat alkotni.
1212 0 4 Izé
hawkeye: ...kedvencem....
hawkeye: Egyébként a két kevencem: 1. Kezdet... Bezzeg az a szomszéd Józsi az tudja ám mi a módi... [...]
hawkeye: A nők azon része berzenkedik a főzés ellen, amely lustaságból, vagy ostobaságból nem tanulta [...]
Mind a 4 komment
Így néz majd ki egy szoba a sörhotelben, amit a BrewDog fog építeni
812 0 0 Izé
111 betonlapot tör szét a srác a fejével

Ránézésre könnyen törőnek tűnnek, de fejjel akkor sem esnék nekik.
829 0 0 Sport Izé
Ha nem halad előtted a sor, annak általában oka van

Ezt most ez a sofőr is megtanulta.
3737 0 34 Izé
twitteringbeard: Így igaz, teljesen egyetértek. A "sort nem lehet előzni" hülyeség annak a félreértelmezéséb [...]
Jaca: Ez a "több autót tilos előzni" honnan jön? Ha egy kamiont előzök, ami olyan hosszú, mint két [...]
twitteringbeard: Mellékes dolog, de helytelenül írtam, hogy a megelőzöttet nem tilos zavarni, elvileg a kresz ki [...]
Mind a 34 komment
Hát ez nem jött be!
4008 0 5 Izé
Ravennë: Azért ez még messze volt az "önkéntes rendőrködéstől".
twitteringbeard: Azért aki önkéntes rendőrködik az se kevésbé paraszt.
gggeee: Nagyon illik hozzá ez a zene! :)
Mind a 5 komment
Az amazon sem tétlenkedett elsején

Szóval gyártottak egy kamureklámot egy kütyöhöz, amivel a kisállataid is tudnak a netről rendelni.
1054 0 0 Izé
Régebbi postok...