REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
2009.06.25-26-27.
sikztahdotcom presents:
DUMDUM @ Püspökerdő/Aranypart Szabadstrand - Győr
AUDIO BULLYS LIVE (UK)
http://www.myspace.com/audiobullys

DJ FEADZ (FR)
http://www.myspace.com/feadz

DARREN EMERSON (UK)
http://www.darrenemerson.com
http://www.myspace.com/dazemerson
PAOLO MOJO (UK)
http://www.paolomojo.com
http://www.myspace.com/paolomojo

OLIVER HUNTEMANN (D)
http://www.huntemann.co.uk
http://www.myspace.com/huntemann

KING UNIQUE (UK)
http://www.myspace.com/kingunique
FLORIAN MEINDL (A)
http://www.florianmeindl.com
http://www.myspace.com/florianmeindl

ED RUSH (UK)
http://www.myspace.com/edrushvirus

FREESTYLERS (UK)
http://www.freestylersmusic.co.uk

http://www.myspace.com/freestyler smusic

Hot X
Coyote
Chriss
Dandy
Kühl
Yvel & Tristan
Collins & Behnam
Palotai
Sikztah
Isu 
DST
Sollabong
Jade
Bergi & Svindler
Fine Cut Bodies (live)
Anima Sound System (dj set)
Kollektiva Dj's
Headshotboys (live)
Tits & Clits (live)
Chaab
Metha
Incident 

és még sokan mások...
742 0 2 Zene Izé
vöri: fuu én ott voltam :D
Kopasz: http://mixmag.hu/hirek/dumdum-loves-you-fesztival-gyor
"Héé haver sok a mellébeszélés, bökd ki gyorsan, hogy honnan van a szerkód, mert különben rádküldöm a haverjaimat!" :)

(Mellesleg a riporter bácsi lehet, hogy beférne a bájos kacaj gyűjteménybe. :)))
7846 4 11 Izé
Lisa: Ez a tipikus " hé, hallod..menj már innen!" :D
1b0r90: a teletabiknak is...azok mégis tudnak kedvesen nézni :D
brandboy: Nem is értem, hogy mi a szart akart Hitchock a varjakkal !
Mind a 11 komment
Cumisüveg nagylányoknak!

Ez meg nagyfiúknak. ;)
7425 2 2 Izé
Fireblade1000: Nem mondom, ilyen se volt még.
Devourer: tök ugyan iylet kapott nővérem a barátnőitöl röhögtem is rajta egy hétig
A Szaturnusz és környéke - válogatás a legszebb képekből.
4544 6 6 Izé
Fireblade1000: Szépek!
rubigo: szerintem photoshop ;)
Békatallér: Da helyett, meg De
Mind a 6 komment
Egyetemi himnusz: Brohemian Rhapsody

Angol felirat itt (videó, bár elég pontatlan) és itt.
5575 9 9 Izé
bungle: www.liveleak.com/view?i=32e_1307877366
Fireblade1000: Nagyon jól sikerült.
yushuf: Háááááát ez nagyon tetszett, viszont egy hibát találtam benne .... a csandába nem volt sá [...]
Mind a 9 komment
Push

Nick Gant édesapját genetikailag módosították hogy tökéletes bérgyikossá váljon a kormány számára. Amikor brutálisan meggyilkolják, fia bosszút esküszik az ügynökség ellen, akinek dolgozott. Hong Kong alvilágában rejtőzve csatlakozik egy csapat pszionikus képességekkel bíró tolvajhoz - köztük a 13 éves Cassie, aki képes a jövőbe látni -, és egyesített erővel indulnak bosszút állni...

Imdb | Előzetes egy másik előzetes

telekinetikus harc és a folytatása
1176 0 8 Film Izé
snake6: nem akartalak megsérteni píííszs
ssscsaba: csak nekem tűnik úgy mitha ez egy az egyben a Heroes lenne??
Erunder: Nem csak neked szólt hanem snake6-nak is. És nem, ahhoz nálam több kell, hogy megbántódjak. :D [...]
Mind a 8 komment
idézetek és bölcsességek - minden napra :)
1368 2 2 Pink Izé
Sissi: Nekem is nagyon tetszik, de Balázs véleménye az abszolút mérvadó:D
neomatsek: jó a postkép:D
Bob Taylor feat. Alessia - Deja-Vu (Play & Win Radio Edit)

A legújabb Play and Win projekt, és ez is ugyanolyan jól sikerült mint a többi.
2116 0 2 Zene Izé
Muttley: ja azt is a play = win kaparta ossze ahogy ezt is :P
Diccsó: Nekem kicsit olyan Inna-s.....aztán lehet h még kora van:D:P
Kisebb vihart kavart David Beckham családjában a vérre, botrányra mindig éhes bulvársajtó. Az AC Milan világsztárja magyarázkodni kénytelen feleségének egy affér miatt
708 0 6 Pink Izé
Balázs: hát azon kívül hogy csalták az asszonyukat én se látok bennük sok közöst:D
neomatsek: pont láttam a nemtom melyik műsornak azt a részletét,amiben győzike épp azt taglalja,h ő meg [...]
Nala: Kiszel Tüncike tanítványa?
Mind a 6 komment
 Néhány igazán rendhagyó deszkás figura, egy-két bomba trükk. :)
802 1 0 Sport Izé
Bodyjar - Not The Same  
721 1 0 Zene Izé
Va j-j Visor - puncikupak.

A magyar cikk alapján azt hittem valami hülyeség, de úgy néz ki teljesen komolyan gondolják!
2136 1 12 Pink Izé
BullFrog: jó öreg szigetelő szalag mi mindenre nem jó XD
Nala: Végre! erre vártam egész életemben...!Kelllll! :)
CrazyLime: Háát nemtom, én megvagyok e nélkül is ! :D
Mind a 12 komment
Megtörtént esetek!

Egy ördögűző tapasztalatai!
1061 0 0 Pink Izé
Bizonyos ételek fogyasztása tényleg okosabbá, boldogabbá vagy stressztűrőbbé tesz bennünket!
545 1 8 Pink Izé
orsyka_001: A csonterősítőd ottvan lenn a jobbalsósarokban szerintem:)
Errtu: férfi ;)
Balázs: alkesz:D
Mind a 8 komment
A remény rabjai (The Shawshank Redemption) - 1994
Morgan Freeman, és Tim Robbins főszereplésével.

A legjobb film az IMDb 250- es listája szerint, Stephen King kisregénye alapján készült.

1946-ban egy Andy Dufresne (Tim Robbins) nevű bankárt - noha makacsul hangoztatja ártatlanságát - kettős gyilkosság elkövetése miatt életfogytiglani börtönbüntetésre ítélnek. Dufresne egy Maine állambeli büntetés-végrehajtó intézetbe kerül és hamar meg kell ismerkedjen a börtönélet kegyetlen mindennapjaival, a szadista börtönszemélyzettel, a szinte elállatiasodott rabokkal. Azonban Andy nem törik meg....
639 3 3 Film Izé
pepeti: Egyik legjobb film amit láttam eddig. Nem ragozom túl, alapmű.
Jozeph: Csatlakozom az előttem szólóhoz. Alapmű. Nem tudok megfelelő jelzőket kitalálni, mert annyira [...]
neomatsek: ez egy nagyszerű film,tök jó a vége,akinek van ideje nézze meg egyszer,megéri:D
- Hogy eszel, olyan disznó vagy!
- Bocsánat Nyuszikám!

:)
3886 2 20 Izé
Mr.T.: This is the beginning of a beautiful friendship. :D
Ghavin: Nyertél :D Jó kör volt.
Purple: ezt meg aktív baromságnak :D
Mind a 20 komment
Frenetikus indulás. :D
1118 0 0 Sport Izé
Szegééény! Pottyanhatott volna az ölembe is...
18568 3 19 Izé
Adiboy: ahh ha ilyen baratnom lenne szereny termeszettel *dreaming* xD
EGOKA: Variációk egy témára: http://www.youtube.com/watch?v=QGuE0t3aEUo
Nusihusi: Jó nagyot esett:S De a végén röhögött rajta:)
Mind a 19 komment
12 Rounds (12 menet)

Danny Fisher nyomozó (John Cena) elkap egy tolvajt, de az akció során egy szerencsétlen balesetben meghal annak barátnője. Miután a bűnöző kiszabadul a börtönből bosszút akar állni. Hősünknek 12 feladatot kell megoldani, hogy megmentse a barátnőjét.

Imdb | magyar nyelvű előzetes
768 0 1 Film Izé
insider: Cenanak csak jó filmjei vannak ő a kedvenc pankrátorom,szal ez is jó lehet
Rolley
1434 0 1 Game Izé
Fireblade1000: Érdekes!!!de mára már fáradt vagyok ehhez
Duci boldogság - avagy nem kell a boldogsághoz csontváznak lenned!
448 1 0 Pink Izé
Nem, nem a "What I want"

Bob Sinclar - Yes u are (Mylo remix)
Nem olyan ismert, pedig...
3020 2 0 Zene Izé
My Chemical Romance - Desolation Row

Bob Dylan számának feldolgozása. Egész pofásra sikerült
915 1 0 Zene Izé
Sertésinfluenza propaganda film 1976-ból.

Szerintetek idén túléljük? ;)
5849 1 21 Izé
Laci: Csak mint érdekességet másolom ide a hvg-től: "Közel 30 százalékkal emelkedett a csillagániz [...]
Mr.T.: :D:D http://kepfeltoltes.hu/090507/influ_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
babapiskóta: Akik eddig még túlélték a sertésinfluenzát: http://flusurvivors.com/
Mind a 21 komment
Szegény madár szélproblémákkal küzd... ;)
6363 3 8 Izé
Tóth József: Hm. Azért még egy jó hangos női orgazmust megtanulhatott volna. :)
fari.tro: szép kis családban élhet.... egy böff, egy nyögés...
Qti: Szerintem is a gazdája hangjait "tolmácsolja"!:-))))Szerintem tök jó fej!
Mind a 8 komment
Metallica - Breadfan Live

Egy kis energiabomba '89-ből :P
811 1 1 Zene Izé
Cromex: Jason, Jason... Régen nagyon sokat hallgattam Metallicát, de a két új album óta teljesen leszo [...]
Pár cuki kép. :]
5693 10 9 Izé
Békatallér: Pókus:D
Balázs: arachnofóbia 4 ever:S:D
Wald: UUUUU MEKKORA NAGY ES SZÖRÖS XD
Mind a 9 komment
Post Grad

Alexis Bledel - a Szívek szállodájának Rory Gilmore-ja -, ebben a derűs-vicces “nyáresti” vígjátékban egy fiatal lányt alakít, aki a főiskola elvégzése után visszaköltözik bolondos családjához.

Imdb | Előzetes
612 1 3 Film Izé
neomatsek: az direkt olyan,h a nyaka is odaférjen,és ne úgy nézzen ki mint valami gnóm:D a másik plakát [...]
ramalama: Szerintem az direkt olyan, tudod, hogy oda tudja tenni az arcát, ha akarja :) Ha már rosszul pselt [...]
mephistto: felül a csaj mellkasának egy része belellóg a poszterbe rosszul lett megvágva :D
17th Boulevard - Memories

17t Boulevard on MySpace
986 0 12 Zene Izé
focuskoma: Kicsit durván effektes klipp :P:P:P HD-t mindenképp kapcsoljátok be :) http://www.youtube.com/wa [...]
focuskoma: :)
Rájmó: azért látom jól elvoltál :D
Mind a 12 komment
Az angyali hangú Hollie Steel.

Tízéves kislány állíthatja meg Susan Boyle-t a brit tehetségkutatón.
7910 4 13 Izé
blizzke: Mindig is szerettem mások véleményét kritizálni hát tessék :) : ShitIron : 'Mutál, s vége!' [...]
lokko: önmagában már az érdekes, hogy az opera most ilyen teret nyert magának ... ez szerintem többet [...]
sahinel: Aki szerint ez nagyobb sztár lessz mint Susan az nem olvasta az ottani hozzászólásokat. Már mos [...]
Mind a 13 komment
Bronzbarna bőr, napozás nélkül

Nagy önbarnító körkép
586 0 0 Pink Izé
A mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatunk egy halacskát, amely az Indiai üveghal névre hallgatna, ha lenne füle, de mivel nincs neki, így szimplán csak jól érzi magát az átlátszó bőrében még akkor is, ha néha lelkes akvaristák színes folyadékokat fecskedznek szövetébe azért, hogy létrejöjjön belőle egy úgynevezett "disco hal".

2813 2 17 Izé
Nusihusi: Szép halak:) Üveges testük van:)
Degec: nem csak ez az egy hal ilyen sajnos... http://diszallat.blogspot.com/2009/01/vegkd-giccsparty.html
jasko: Szerintem is szegény kicsi halacska a kimúlás határán van és nagyon nagy faszság volt ezt lev [...]
Mind a 17 komment
Kacatház.
2603 1 4 Art Izé
Nusihusi: Tipikus szemétből épített házXD
tentacle: A műanyagbaba jól szigetel, és amilyen csúnya még a betolakodókat is távol tartja... nem is [...]
m-a-r-i-u-s: Szék alá, hogy ne billegjen.
Mind a 4 komment
Kacatház.
2803 1 4 Izé
Nusihusi: Tipikus szemétből épített házXD
tentacle: A műanyagbaba jól szigetel, és amilyen csúnya még a betolakodókat is távol tartja... nem is [...]
m-a-r-i-u-s: Szék alá, hogy ne billegjen.
Mind a 4 komment
Electric boogie ~1960 :)
1033 0 1 Zene Izé
TeamCo.: :D Eccentric Dance és nem electric boogie ott van az infoban
Notebook táskák, vannak egész jók is :)
2759 3 2 Tech Izé
regetonio: 1st-röl tudtok valamit?
roland66: hát ami kinnt van olyan pál utcai fiúk hatást kelt ugye nemecsek? :D
Hannibal, a mászókán nevelkedett fenegyerek :) Szegény fiúnak nincs pénze kondibérletre. :D

...illetve hozzá hasonló barátai a gettóból. :)
3108 3 7 Sport Izé
bungle: 0:00-0:15-ig lévő rész már nekem is nagyon jól megy! :D
Mr.T.: http://www.youtube.com/watch?v=UF1F4E_mfs4 http://www.youtube.com/watch?v=jT_3LAhd0LE http://www.y [...]
Derill: jóöreg gettó kondi:D
Mind a 7 komment
Boris Dlugosch feat. Roisin Murphy - Never Enough

site
853 0 1 Zene Izé
snake6: classic
Pet Shop Boys - Love Etc.
487 0 0 Zene Izé
 

A boldogság kulcsa! :-)
568 0 5 Pink Izé
[conejillo]: hahha :D
NoGoodNick: What a bunch of pussies!
Sissi: Igazából szeretnék egy macskát is, utána tökéletesen elégedett leszek:) Igen, nekem ez a kev [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...