REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy grafikus gyerekek elmondása alapján rajzolta le Istent
4221 0 1 Izé
vadonka: Aggasztó, hogy a méretes hímtag mennyiszer jelenik meg a képeken. Egy gyerek fejében nagyon nem [...]
13 kép a világ vezetőiről fiatalkorukból

Új funkciót találhattok az Izé posztküldő felületén, ahol már galériákat is létrehozhattok.
3158 0 1 Izé
Ravennë: Stalin, mint egy brazil szappanoperahős. :D
Egyszerre káprázatos és kétségbeejtő, ahogy a borászok a fagy ellen küzdenek
4669 0 2 Izé
Szancso: A jégbor is csak készül valamiből. :) Nem rosszindulatból gondoltam!
gggeee: Szegények. :( Ha sikerül megmenteni a termést, biztos hogy nagyon drága lesz az idei bor.
Ha a nagyi rálel a zöld háttér technológiára, onnantól nincs megállás

A többi csodás videóját ITT találjátok.
2226 0 0 Izé
Cloak & Dagger

A Marvel egyik kevésbé ismert képregényéből is tévésorozatot készítenek.
502 0 0 Film Izé
Takard el a füled kisfiam! Ennek a tenisz meccsnek a hangjai nem neked valóak!

Frances Tiafoe megjegyzése a kőkeményen dugó párocska hangjaira szerintem némi irigységet tükröznek.
3239 0 1 Izé
Parafadugó: 0:18-nál nem ártana KMSpico-val érvényesíteni az office-t :D
Így néznének ki a hangok – ha látnánk őket

Linden Gledhill oldala
1756 0 0 Izé
Ezt az izét úgy hívják, hogy óriás hajóféreg

Most először találtak élő példányt belőle, eddig csak a kagylóját sikerült megvizsgálniuk a tudósoknak. A legjobb részt pedig még nem is mondtam. Ez az izé mérgező gázokat zabál.
3234 0 5 Izé
Dmckayals: Tehát végre találtak élő példányt, ami valószínűleg nem élte túl a vizsgálatot...
hawkeye: És ez csak az óriáshajókat falja fel...?
zeiksz: Remek volt ezzel szembesülni ma reggel... köszi ;) +1 érte xD
Mind a 5 komment
Íme a világ első kannabisz temploma
848 0 1 Izé
lilaflexninja: Jól néz ki. Más fíling, mint a stációkat nézni egy rendes templomban.
Így festenek a mérnökök húsvéti tojásokat
1556 0 0 Izé
The Little Hours

A Boccaccio Dekameronja alapján készült film elképesztően viccesnek tűnik az előzetese alapján.
1143 0 0 Film Izé
Az ISIS elleni bombázás valódi oka!

(Várjuk Pataky Attilát, mint szakértőt a témában. :) Erunder )
3287 0 2 Izé
szemantikus: leolvadt az agyam
a janek: Bojler eladó
American Assassin

A Teen Wolf és Az útvesztő fiatal sztárja ezúttal egy kőkemény bérgyilkost fog alakítani.
2607 0 1 Film Izé
Tomi Demo: Egyre hitványabbak ezek az akcióhősök... Tényleg nem akad hálivúdban valami életerősnek kin [...]
Krypton

Ha a Fox-nak bejött egy Batmanes sorozat Batman nélkül, akkor a SyFy-nak miért ne menne egy Supermanes, Superman nélkül?
549 0 0 Film Izé
Így készíthetsz ultrahaszontalan szeletelő ágyút
1705 0 1 Izé
Jaca: Jól jön ez, ha vérnyulaknak kell szeletelt almát szórni. https://youtu.be/Pkt7rL_X9n4?t=94
Így kellene kinézniük?

Egy rendőrségi fantomképrajzoló a karakterek leírása alapján rajzolta meg azokat.
846 0 0 Film Izé
Ilyen volt Remi Gaillard húsvétja
2216 0 0 Izé
Ilyen cuki a Firefox picinek
1302 0 3 Izé
Szancso: Mert még nem láttad "lefagyva" :D https://www.youtube.com/watch?v=Qmri--Rlfy0
a janek: Aztán rájöttem :)
a janek: Nem értem a poszt címet :(
Íme a másnaposság elleni szer, amire annyiszor vágytál már!
1780 0 0 Izé
Nem csak vonat, autóút is van, ami egy épületen megy keresztül
2148 0 1 Izé
Ditpet: Mint egy bug a Cities Skyline-ban :D
A nagyi picit benézte ezt a párnavásárlást :)

Ha szeretnél egy ilyet, ITT meg is veheted.
2239 0 1 Izé
Ravennë: Ha nem olvasom el a címkéket, nekem nem esett volna le, hogy mit kell rajta nézni. :D
Nem csoda hogy berágott! :D
3207 0 0 Izé
The Hitman’s Bodyguard

Akció-vígjáték amiben Samuel L. Jackson egy bérgyilkos, akit Ryan Reynolds, mint testőr véd, amíg a tanúk padjára nem tudják őt vinni.
1118 0 0 Film Izé
Ezért mondták anyádék gyerekkorodban, hogy mindkét irányba jól nézz szét
3624 0 8 Izé
nearo: nem csak a 80-as években épültek labirintkorlátok :D gyalogos átjárók biztosítására manaps [...]
Dmckayals: Nem, sőt nálam a vonat is piros... :P :D
lilaflexninja: Jó, hát olyan csendes ez a vonat, hogy nem hallja, hogy jön. Terelő kerítés, sárga tábla, s [...]
Mind a 8 komment
Japánban létrehozták a világ eddigi leghatékonyabb napelemét
1063 0 0 Tech Izé
Akarod látni, hogyan veszik el a robotok a melókat?

Mert ezek az önfeltöltő szortírozó robik lehet, hogy elsőre picit ijesztőnek fognak tűnni.
2666 0 4 Izé
Tron65: Nem, olyankor ban az, hogy az ibéjről rendelt csomagod előbb mexikóba megy, aztán izlandon és [...]
Ravennë: Basszus. Tudtam, hogy robotnak kellett volna továbbtanulnom. Övék a jövő.
Dmckayals: Az, hogy a csomagok ne lógjanak túl, annak a pár embernek a feladata, akik felpakolják a robotok [...]
Mind a 4 komment
Íme a Zsivány egyes őszinte előzetese
812 0 0 Film Izé
Drónfelvétel egy éppen kitörő vulkánról

(Tekerj az első perc végére az izgalomhoz.)
1774 0 1 Izé
lilaflexninja: Jó felvétel
Mi az ami autó, hajó és tengeralattjáró is egyben?

Hát ez!
2020 0 2 Izé
lilaflexninja: Nem rossz, de nem igazán értem, mi értelme van annak, hogy elárasztom a fülkét vízzel, és ma [...]
a janek: A tervező asztalon :)
Ettől a porcelánkészlettől kiakad a giccsmérőd!

Korábbi hasonlóan csodás tányérok.
806 0 0 Izé
Intim Peti elmondja, miért is jó a dildó a háznál.
2097 0 0 Izé
Retro billentyűzet hipstereknek

Mert mi máson lehetne megírni a tökéletes regényt, ha nem egy modern írógép utánzaton?
1220 0 8 Izé
Parafadugó: Ki kell költözni egy barlangba, ott van bőven "vászon" festeni. És annál retróbb amúgy se na [...]
lilaflexninja: Jó hát fessél fel egy Nyomorultakat a falra!
Erunder: Az igazi királyság az lenne, ha történeteket falakra mázolt képekben mesélnénk el egymásnak [...]
Mind a 8 komment
Biolumineszcencia Tasmaniában

Volt régebben egy poszt Ausztráliáról, ahol ugyanezt a jelenséget láthattátok.
939 0 0 Izé
Kijött a Sense8 második évadának az előzetese

Nem lesz olyan boldog és felhőtlen, mint a posztképen tűnik.
1847 0 0 Film Izé
Thor: Ragnarok

A legújabb Marvel film előzetesétől ismét ráizgulsz a szuperhősökre.
1270 0 0 Film Izé
A hölgyet nem éppen a láthatatlan ember inzultálja, csak nagyon meglepődött
4108 0 1 Izé
Parafadugó: Csak gyakorolta a "hoppá, rossz lyuk!" arckifejezést.
Azt hinnéd, egy ekkora hajó tök stabilan szeli a vizeket

Erre ez úgy imbolyog az erős szélben, mintha csutka részeg lenne.
4648 0 9 Izé
solution45: Nem-e? :D
watchup: Minden esetre gyanús, hogy nem-e trükkfelvétel, amit egy kádban vettek fel :)
watchup: A Youtube kommentek alapján ez nem személyszállító óceánjáró Cruise Ship, hanem egy autó s [...]
Mind a 9 komment
Így reagálta le a kormányközeli sajtó a tegnap esti tüntetést
2570 0 5 Izé
hawkeye: Értelmetlen ostobaság lenne. Valakik nagyon ráérnek az íróasztaloknál ülve...
lilaflexninja: Na, ha ebből nem lesz megagigatüntetés és forradalom, akkor semmiből: http://www.napi.hu/magyar [...]
tjunior: https://uploads.disquscdn.com/images/c8622f695a6803f0bf378131094ee0738d27938a778904765aa64dc43cbfd03 [...]
Mind a 5 komment
Az amerikaiak tényleg hülyébbek a világ többi részénél?

Az All Def Digital megpróbált választ találni a kérdésre.
2540 0 2 Izé
dns87: Az, hogy valaki tanult még nem jelenti azt, hogy művelt és intelligens is.
hawkeye: Válasz a kérdésre: igen. De már nem sokáig. Láttam egy csomó videót, amelyben magyar egyetem [...]
Az erő ébredése sem menekülhetett el a Bad Lip Reading elől
2326 0 1 Izé
mue: Interjút olvastam a készítő sráccal, hogy anyja süketnéma lett aztán próbálta megtanulni [...]
Régebbi postok...