REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A táncoslábú kalapácsvetők. :)

És ha már kalapácsvetés, akkor még nem megerősített információ, de a Pekingi olimpia két dobogós fehérorosz versenyzője megbukott az első doppingellenőrzésen. Tehát ha a B. teszt is pozitív lesz, kizárják őket és ez azt jelentené, hogy Pars Krisztián lenne az ezüstérmes. ;)
738 0 0 Sport Izé
A 11 éves kosárlabda fenomén.
772 0 2 Sport Izé
cpu: Bazze ez úgy néz ki mint dzseszika alba 11 évesen fiuként ;)
Lackesz: Fejlett a bal és a jobb oldala az agyának eléggé. De kamaszkor elértével illetve utánna csak [...]
Gördeszkás az autópályán...
8451 6 19 Izé
qwertyuiop: Húúúú, iszonyúan szaggat :S
bandee1219: és még most is láthatod, azért raktam oda a linket
Dawe: háhá én még láttam :D amugy semmi "különös" nincs benne :)
Mind a 19 komment
Type O Negative- I Don't Wanna Be Me
381 1 1 Zene Izé
Szosztar: Köszi! Ez a banda bent van nálam a top 10-ben! Ja, és jó izlésed van:)
3 Doors Down - Kryptonite
325 0 0 Zene Izé
Sarah McLeod az ausztrál rockcsapat, a The Superjesus volt frontembere. Az énekesnő az ausztrál zenei színtér egyik legismertebb női alakja, legfőképp egyedi és lelkes színpadi alakításairól híres. Tavaly robbant be a He Doesn't Love You-val,most itt a legújabb száma a White Horse.
 
968 1 0 Zene Izé
Underoath

A jövő hét kedden megjelenő új lemezt teljes egészében meg lehet hallgatni a banda myspace oldalán!

A Lost In The Sound of Separation című albumon a következő dalok szerepelnek:

1.Breathing In A New Mentality
2.Anyone Can Dig A Hole, But It Takes A Real Man To Call It Home
3.A Fault Line, A Fault Of Mine
4.Emergency Broadcast... The End Is Near
5.The Only Survivor Was Miraculously Unharmed
6.We Are The Involuntary
7.The Created Void
8.Coming Down Is Calming Down
9.Desperate Times, Desperate Measures
10.Too Bright To See, Too Loud To Hear
11.Desolate Earth... The End Is Here
585 0 0 Zene Izé
Santana Ft. The Calling-Why don't You&I

The Calling

Our Lives

For You

Wherever You Will Go
490 3 0 Zene Izé
Építsünk iPhone felhasználói felületet Photoshop-ban!

Magyar "cikk" itt.
Innen meg letöltheted a PSD állományt.


(természetesen rezlavor-nak ajánlva :) )
1153 0 0 Tech Izé
Children of Bodom - Talk Dirty to Me (Poison Cover)

 

COB feldolgozások listája:
01. Aces High (Iron Maiden)
02. Don't Stop At The Top (Scorpions)
03. Hellion (W.A.S.P.)
04. Mass Hypnosis (Sepultura)
05. No Commands (Stone)
06. Repent (Cryhavok)
07. Shot In The Dark (Ozzy Osborne)
08. Iron, Steel, Metal (Wizzard)
09. Rebel Yell (Billy Idol)
10. Talk Dirty To Me (Poison)
11. Knuckleduster
12. Latomeri (Klamydia)
13. Bed Of Nails (Alice Cooper)
14. She Is Beautyful (Andrew W.K.)
15. Silent Scream (Slayer)
16. Somebody Put Something In My Drink (Ramones)
17. Oops I Dit It Again (Britney Spears)
596 1 0 Zene Izé
Ebből nem kis bukás lesz, hanem nagy. :O
612 0 0 Sport Izé
Elég jól dobja a srác a csavart labdát. :)
718 2 0 Sport Izé
Nemcsik Zsolt az athéni olimpia kardvívó döntőjében ritkán látható önuralommal tűrte, hogy a nem kicsit vitatott helyzetnél a zsűri a hangos olasz reklamáció (és emellett nem kis "diplomáciai" háttérmunka...) után az aranyérmet Aldo Montanónak ítéli. Pekingben egy kínai versenyző győzte le szintúgy vitatott helyzetek során, és az élete során addig mindig úriemberként viselkedő vívó üvöltözve reklamált - hiába.

Blogjában őszintén ír az olimpia megnyitójakor elhunyt edzőjéről, Gerevich Györgyről, a legendás vívó édesapa fiáról, és az ő elvesztése miatt kialakult zavart lelkiállapotáról.

Olimpiai aranyak ide vagy oda: személyisége, eredményei és példaadó életmódja okán Nemcsik Zsolt méltó utódja a magyar kardvívás neves személyiségeinek.
559 0 1 Sport Izé
Balázs: hát igen, az olaszok csicska csalók voltak mindig is
Megirigyelhették az idióta japán tévés játékokat az amerikaiak, ui. az I Survived A Japanese Game Show mellett elindították a Wipeout című játékot, melyben 50 versenyző küzd az 50 ezer dolláros díjért.

Kiváncsi vagyok, itthon mikor lesz hasonló. ;)
8664 4 19 Izé
ibor90: hát ez kurvanagy! én imádom az amcsikat hogy tök leszarnak mindent és mindenki tök laza
mekszamnojz: szerintem tők jó ez a játék is meg az összes, egyrészt mert kikapcsol, főle amíg csak nézni [...]
mekszamnojz: én úgy szoktam hogyha video, akkor becopyzom a prtscr-el kimásolt képet sima paintbe vagy valami [...]
Mind a 19 komment
David Vendetta - Hold that sucker down
604 0 0 Zene Izé
Az aniBoom bemutatja-Olimpiai hősök 2008 :  A futóverseny

Gerelydobás 
Diszkoszvetés
Magasugrás
Fájdalmas győzelem
A domino sport effektus
523 0 0 Sport Izé
Egér jól
1256 2 3 Tech Izé
Geeo: Ez nagyon G5 utánzatnak tűnik...
Jozef7: azta de jóóóó!!! nekem kell egy ilyen :D
Purple: kedves jézuska..... :D
Disney egy kis StarWars-sal ötvözve :D
1090 1 2 Tech Izé
DJ Öcsike: Ja Dart Duck jópofa de a többi nem teszik .
Purple: Darth Maul kegyetlen!!!! :DD KELL
Babylon Robots & Kean Sander - Dop4m1n
minimal
359 1 0 Zene Izé
Trick & Kubic - Doggie Dance
458 0 0 Zene Izé
Hogyan készül a kutya alakú torta? 4 nap munkája 4 percben.

A készítő, Elisa Strauss többi tortája.
3026 1 7 Izé
Drevway: Szerintem meg a nyakörv marcipán (kivéve a csat), és jó étvágyat a fél kiló hungarocellhez [...]
NumLock: azt a hét meg a nyolc :o
vasasdrukker: Szeritem a nyakörvet kivéve az egész ehető...
Mind a 7 komment
"Milyen dolog ez, hogy beleszarnak az alma közepibe?!"
12871 9 32 Izé
Szamooca: :D:D """az anyádnak azt a rohadt mocskos alpári rohadt betyár kibaszott csavargó vastagbajszú [...]
Párna: hát milyen dolog ez XD
armedarmy: ez jobb, mit a picsakiszopkodós gyuri. XD
Mind a 32 komment
Világrekordot döntött egy britek által épített, napenergiával hajtott, személyzet nélküli repülőgép. A Zephyr-6-os három napnál is többet, 82 órát és 37 percet töltött a levegőben. Magyar cikk.
2450 0 4 Izé
bungle: http://444.hu/2015/03/09/felszallt-az-uzemanyag-nelkul-repulo-repulo/
bungle: http://index.hu/tech/2014/06/02/sikeres_volt_a_napelemes_repulo_tesztje/
sahinel: 3 nap alatt többször is beborult) ezek a tanulmányok azért nagyon sokat jelentenek majd a jöv [...]
Mind a 4 komment
Baseball egy picit másképpen. :D
394 0 0 Sport Izé
Nigéria és Argentína csapott össze az olimpiai aranyért tegnap, amit végűl az Argentinok nyertek meg egy gyönyörű góllal és így ők vehették át az olimpiai aranyérmeket. Nézd meg az összefoglalót a mérkőzésről.
431 0 0 Sport Izé
Semisonic - Secret Smile

Closing Time
 
Singing in my sleep
 
Got a Trip
 
The Prize
Down in Flames  
Never you mind  

Honlap
339 0 0 Zene Izé
Aries Spears (Snoop Dogg, DMX, Jay-Z)
592 3 0 Zene Izé
Michael Jackson (They Don't Care About Us) VS. Alex Gaudino (Destination Calabria) 

Dj.Florian Ultimate Remix
494 0 0 Zene Izé
A Cseh, Jankulovski gyönyörű szabadrúgásgólja az Angolok elleni barátságos mérkőzésen, amit Augusztus 20-án rendeztek meg és 2:2-es döntetlennel zárult. A többi gólt itt  nézheted meg.
545 0 0 Sport Izé
Egy cikk a 70-es és 80-as évek NDK sportolóiról és persze a doppingról. Nem gyenge, olvassátok el. A képen Andreas (Heidi) Krieger, aki férfivá "változott" a dopping hatására.
1076 0 0 Sport Izé
Yuri Dojc képei
8965 0 0 Art Izé
Yuri Dojc képei
9808 6 0 Izé
A barbadosi Rihanna átállt a sötét oldalra :]...Legalábbis a klippje elég sötétre sikeredett. A Disturbia az énekesnő 3. albumán, a Good Girl Gone Bad-en található.

Eddigi legnagyobb sikerei:

Umbrella

Shut up and drive

Don't stop the music

Hate that I love You

Take a bow
538 1 4 Zene Izé
koocos: Gondolom ismeritek: Kívánságműsor a rádióban: BKVsoknak szeretném küldeni Rihannától a Sh [...]
Bakeyoo: Nekem sem tetszik! :S A Don't stop the music-ra viszont hatalmasakat partyztam! :D
Purple: ezt most hallottam, naggyon szar:DD mit csinál rihanna az esőben? ELÁ-zik :DDD
Mind a 4 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5161 2 5 Art Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Animatus -  Hyungkoo Lee csontvázai rajzfilm ill. képregény hősökről.

Még több kép.
5302 6 5 Izé
Belkar: hehe ez jó :)
noartis: én meg mindjárt elhiszem hogy ök is meghaltak
TeamCo.: ÁÁÁÁH ez nagggyon nagyon ott van ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ Tökély
Mind a 5 komment
Usain Bolt  legújabb világrekordja a Pekingi olimpiai 100 méteres döntőjében.
601 0 1 Sport Izé
risco: és egy ujabb dopping
David Deejay feat. Dony - Nasty Dream

(a Sexy Thing után itt egy újabb fasza szám)
638 1 1 Zene Izé
Niccoyi: nagyon, nagyon tetszik! :)
Xzibit feat. Snoop Dogg - X

Kezeket a magasba ééés EX !
529 4 1 Zene Izé
Maccoyi: Exxx... és a kocsiban exxxxxxxxxx. ;)
Az élsportolók doppingdílere fellebenti a fátylat az olimpia és úgy általánosságban az élsport hátteréről.

Ha csak a fele igaz, már akkor is megdöbbentő, ám így lehet, hogy magyarázatot kapunk arra, hogy miért születnek Pekingben minden úszószámban szinte minden futamban világ- és olimpiai rekordok.
875 0 5 Sport Izé
cpu: Biztos akkor elfelejtette bevenni :)
spiritmonger: najó az az egy tényleg lihegős volt. már vártam ezt valakitől :D:D:D XD
Derill: abban a számban ahol csak 60 századmásodpercel verte Cselát ott lihegett nemgyengén:D
Mind a 5 komment
A dobozt nézzétek!!! A dobozt! :DDD
10818 5 9 Izé
klmi: nyílik az ajtó és kilengedezik egy b.aszott nagy műfasz:D
mcsoma: A kőkemény szívtelen bérgyilkos elhagyta a fegyverét XD
zolixxl: :) Mit csodálkoztok??? Többször is emlegeti a kuukiiit a mikrofonos bácsi! :))
Mind a 9 komment
Régebbi postok...