REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy érdekes sport a "szánkóhoki", amelyet a testi fogyatékkal élőknek fejlesztettek ki. A normál jégkorong szabályok érvényesek a játékban és persze nem maradhat el itt sem a hokiban megszokott jó kis bunyó. :)
2343 1 5 Izé
I. C. Wiener: http://youtu.be/y5whWXxGHUA
papaluige: ha meg akarja érteni valaki,akkor bárhogy írhatod,de ha nem ,akkor a sima "A" betűbe is beleköt [...]
Maccoyi: Akkor nézz már itt szét a szóhasználat menüpontban: http://hu.wikipedia.org/wiki/Fogyat%C3%A9k [...]
Mind a 5 komment
Egy érdekes sport a "szánkóhoki", amelyet a testi fogyatékkal élőknek fejlesztettek ki. A normál jégkorong szabályok érvényesek a játékban és persze nem maradhat el itt sem a hokiban megszokott jó kis bunyó. :)
2067 0 0 Sport Izé
Ez jó, több külföldi blogon is láttam ma ezt a videót... mondom mi van, ez itt van Budapesten, hogy-hogy még nem láttam? :D

A megfejtés itt .
6212 0 9 Art Izé
alphadog: Biztos lesz ilyen választás, persze. Hóóógyne. "Öööö... most csökkentjük a személyi jöv [...]
mekszamnojz: én meg inkább odaadom a vak családnak akiket reggel néha látok a buszon, vagy azoknak a betegek [...]
ha_ho: A ladányi duzzasztó alatt, nyári vízállásnál is át lehet gyalogolni a túlpartra néhány he [...]
Mind a 9 komment
Ez jó, több külföldi blogon is láttam ma ezt a videót... mondom mi van, ez itt van Budapesten, hogy-hogy még nem láttam? :D

A megfejtés itt.
6613 2 9 Izé
alphadog: Biztos lesz ilyen választás, persze. Hóóógyne. "Öööö... most csökkentjük a személyi jöv [...]
mekszamnojz: én meg inkább odaadom a vak családnak akiket reggel néha látok a buszon, vagy azoknak a betegek [...]
ha_ho: A ladányi duzzasztó alatt, nyári vízállásnál is át lehet gyalogolni a túlpartra néhány he [...]
Mind a 9 komment
Utoljára úgy másfél éve büntettünk velük, most megint előkerültek az Öt utcaiak!

"Anya hidj nekem" :D

A gettó dal
Mocskos a pénz
Koncert
Roli megmondja a tutit
7824 2 32 Izé
spidy: xd :) jo ja nekik he :):)
trógerfighter: De ki az aki képes ezt a videót megvágni,megnézni többször,dolgozni rajta és közben hallgatn [...]
Jocyka: Kellenek!! Kellenek!! És még egyszer mondom, KELLENEK!!!:D:D:D Unalmas lenne az életünk az ilyen [...]
Mind a 32 komment
A legjobb előzetesek 2008-ból. A The Dark Knight első helyezésével maximálisan egyetértek, a Pineapple Express viszont helyet cserélhetne a Benjamin Button különös élete c. film előzetesével. De ez csak az én véleményem...
738 1 0 Film Izé
Tűzvonalban

A külföldön is sikereket elért magyar sorozat az Angyalföld nyolcas körzetének rendrőkapitányságának kalandjait mutatja be. A történet előrehaladtával egyre komolyabb bűntényeket kell megoldaniuk a rend őreinek.
A 24 és a The Shield című sorozatok magyar megfelelőjeként is emlegetik.
Az összes leadott epizód megtekinthető a sorozat hivatalos oldalán.
Egy érdekes werkfilm az első évad forgatásáról, kedvcsináló videóként.
1122 0 1 Film Izé
Szosztar: Ez egy igen jó sorozat!
Íme a mai büntetés: Бони Нем - Its My Life
4025 2 6 Izé
Skullman: A zene nagyon király.:D A klippet ha jobban elnézzük akkor még mindig jobb mint a magyarok több [...]
bandee1219: Nincs valakinél egy negró?
Penge70: A zene jó, de amúgy :DDDDDDDDD
Mind a 6 komment
Kissrác pitonnal alszik. :)
3676 1 8 Izé
Erunder: De mekkora már ez a kígyó banyek!! 5 méter és 120 kg! Ez marha nagy. Mondjuk a képen is látsz [...]
rick: Legközelebb a kígyóban alszik!
Fever: Más ország más szokás:) Ott a piros csadoros kislány és a kigyó az estimese:)
Mind a 8 komment
Budaörs Springtime Session. 
410 1 3 Sport Izé
Dávid9: itt le lehet tölteni jobb minőségben: http://springtimedvd.extra.hu/
Maccoyi: Ez teljesen megfelelő kép a posthoz. ;)
Dávid9: amúgy bocs a postkép miatt, de a filmmel kapcsolatosan nem találtam egyet se
Therapy sessions - Budapest
 

2009.03.14. Stúdió (Events Hell)


Line up:
Mastif + Samulkow (Bladerunnaz, Black Hoe)
Current Value (Tech Itch, Freak, Evol Intent - D)
The Panacea (Position Chrome - D)
Donny (Freak, Barcode - UK)
Dtr + HUman (Deepupstairs)

Belépő:2000/2500/3000/3500/5000-V.I.P
689 0 10 Zene Izé
fari.tro: a 2007 nov 11.-i therapy-n volt csak telt ház...sőőőt: a felső szint is nyitva volt, és még [...]
fari.tro: Ízlések és pofonok... nem volt nagy heringeskedés... és pont, hogy Panacea nem törte annyira s [...]
knédli: ívet:D
Mind a 10 komment
Killakikitt km. Harakiri - A Tűzszünetnek Vége
Rendelhető: scarcitybp@hotmail.com
2500 FT+PK
Közreműködők: Saiid Akkezdet Phia, NKS, Norba, PKO, Harakiri
875 2 3 Zene Izé
csellengő: Egy büdös nagy szar az egész, főleg a köcsög tirpa meg a saiid miatt.annyi nektektek tesók!
közlegény: Marv bevezetője a legjobb
spider86: jöhet a megkövezés de nekem nem tetszett, nem ezt a színvonalat vártam volna az eddigi Killakik [...]
Jet Boat bukások válogatása.
702 0 2 Sport Izé
Mr.T.: kishawer küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=AL58hUAGQu8 Szöveg: Jön valaki csónakázni? [...]
papaluige: gondolom itt csak páran találnak el a pályán! XD egyszer kipróbálnék egy ilyet!
Szerintetek ez mi? :D
10890 8 31 Izé
timbusz: Hogy is van tovább? Ja igen: Ez egy fa... :D
mekszamnojz: hát ez nagyon rossz volt :D
Wicked: Ez egy fa: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=36063&c=-3&s=dd&p=1
Mind a 31 komment
"Gyerekek! A média hazudik! Megmondta a hírtv." :D

Az urbanlegends.hu oldal szerkesztőjének egy nagyon jól sikerült média hack-jének az elkészítését követi végig a film egészen a kezdetektől a hír bukásáig és még utána is. :)

Itt egy interjú a film készítőivel.
860 0 1 Film Izé
Erunder: Ja egyébként a filmből két kedvenc jelenetem van. Az egyik amikor még él az átverés és felk [...]
Sicko

A film több átlagos amerikai állampolgár ügyének bemutatásával nyit, akiknek életét szétzilálta, tönkretette - és néhány esetben bevégezte -, valamiféle egészségügyi ellátási katasztrófa, így nyilvánvalóvá válik, hogy a válság nem csupán azt a 47 millió polgárt érinti, akik biztosítás nélkül élnek, hanem azokat is, akik lelkiismeretesen fizetik járandóságaikat, ám a bürokrácia bármikor lesújthat rájuk is. Miután bemutatja, hogyan is került ilyen szörnyű állapotba a rendszer (a rövid válasz a profittermelés és Nixon elnöksége), a rendező magával visz minket egy földkörüli útra, amely során olyan országokat is meglátogatunk, mint Kanada, Nagy-Britannia és Franciaország, ahol minden állampolgár alanyi jogon részesül ingyenes egészségügyi ellátásban. Végezetül Moore a 9/11-es katasztrófa hőseinek egy csoportját gyűjti maga köré - olyan mentőmunkásokat, akik ma immunrendszeri betegségekben szenvednek, ám az Egyesült Államokban megtagadják tőlük a megfelelő orvosi ellátást. A rendező a legváratlanabb helyre viszi el ezeket az embereket, ahol, amellett, hogy megfelelő ellátásban részesülnek, diplomáciai bonyodalom részesei is lesznek.

Előzetes
658 2 6 Film Izé
Zadam: Már bocs, de ők már a zárjegyekkel kifizették előre a kezelésüket és sokkal kevesebb ideig [...]
republic666: az én tb-émből gyógyítanak meg láncdohányos tüdőrákosokat meg alkeszokat meg cigókat????? [...]
republic666: de amerikában nincs tb még egyéb költségek amit én fizetek amióta dolgozom és fingom sincs m [...]
Mind a 6 komment
D.One - My Last Ride (feat. Lace Payne, Burna)

Urban Street Bike Warriors 3
800 3 0 Zene Izé
Collins and Behnam - King Of Bubbless
502 0 0 Zene Izé
Bungle - Too Late (Logistics Mix)
948 1 2 Zene Izé
Purple: jaja :D
mekszamnojz: hhheeehhh :D
A tökéletes trükk (The Prestige)

A bűvészek a múlt századforduló Londonjának legnagyobb sztárjai. Két fiatal varázsló van feljövőben. A feltűnő és kifinomult Robert Angier a közönség kedvence. A kissé bárdolatlan, egyszerű Alfred Borden viszont igazi géniusz, de hiányzik belőle az a képesség, hogy lebilincselje nézőközönségét. Eleinte barátsággal és tisztelettel viseltetnek egymás iránt, de mikor a nagy mutatványuk rosszul sül el, egy életre ellenséggé válnak. Ettől kezdve legfőbb vágyuk, hogy legyőzzék a másikat. Minden trükk és minden fellépés egyre fokozza a gyilkos versenyt közöttük.

682 3 2 Film Izé
Collector: Nagyon jó film, nagyon jó színészek, pörgős történet, kár hogy nincs folytatás.
Hazafi: Az egyik kedvencem. Csak ajánlani tudom, engem lebilincselt a film. És természetesen a könyvet i [...]
Angol nyelvlecke, első fejezet. :)
6863 5 6 Izé
angus.16: kb 20szor meghallgattam...az előző kommentem kicsit felelőtlen volt. nem szeretném letölteni:D
angus.16: hol tudom ezt letölteni?:D:D
ga_-bor: Anyád keres matávon...
Mind a 6 komment
Házszámok bűvöletében
681 0 0 Pink Izé
Nagy hal (Big Fish)

A kategóriát nehéz meghatározni: kaland, dráma, vígjáték, mese, akció, fantázia...

Nekem a kedvencem, sokan unalmasnak taláják. Meg kell nézni, ha még nem láttad! Döntsd el magad!

Egy cikk róla és az előzetese.
775 2 4 Film Izé
bandee1219: én is az HBOn láttam anno, azután szereztem meg, lehet, hogy a TV nélkül nem láttam volna mái [...]
Jozeph: Nagyon jó film volt, anno az HBO-n láttam.
Forgi: A kedvencem nem lesz, viszont elgondolkodtatott. Tényleg érdemes megnézni, kihagyni biztos kár.
Mind a 4 komment
Na! Oda bújt be az az átkozott nyest, amelyik lopkodja a tyúkokat, de most kicsináljuk! ;)
7808 2 7 Izé
winben: nem rossz.... Lehet itthon is majd kipróbálom...
brigi_cica: nnincs is nyest :(((( :D
superxaba: én nem láttam semmiféle átkozott nyestet. nem gondoltam volna, hogy ilyen jó rejtőzködők...
Mind a 7 komment
A Metró Parti után itt a Budapest HÉV Parti.
5238 2 4 Izé
Mustang 22: http://www.youtube.com/watch?v=aZEh5AfB5nQ
Mr PIMP: Olcsóparti hülyegyerekeknek...
PHS: Azt hiszem öregszem. Erről is meg régebben a metrósról is valahogy a tarkólövés jutott eszem [...]
Mind a 4 komment
Herr Buchta

Megkapaszkodós! Más szavam nincs rá.
5203 1 11 Art Izé
Czaboo: Valóban néhány kép sérti a jóízlést. De összességében véve szerintem a képek témája [...]
alphadog: Számomra elég vegyes a minőség, vannak nagyon jó ötletek a képek közt, de a megvalósításu [...]
MacGyver: Nekem nagyon bejönnek ezek a képek... :D Totál durvák :D Már teszem is a kedvenceim közé :P
Mind a 11 komment
Ezt a hatvanas évekből származó ovi indulót ("Ovi Beat") kareszvagyok küldte e-mailben. Nem tudom büntetésnek szánta-e vagy csak hogy jól induljon a hetetek. :D
4313 1 20 Izé
bungle: http://i.imgur.com/55wI4.jpg
bungle: www.catchkuma.com/products/kuma-pedobear-plush-hat
krumpliszörny: ismertem a számot. nem mai darab
Mind a 20 komment
Ha újra megszülethetnének, kinek a sorsát vállalnák magukra: a kegyetlenkedő rabszolgatartóét (Tomoceuszkatatiki), aki nem érzi hogy bűnt követ el, amikor rabszolgáit bántalmazza, vagy a rabszolgáét (Gyugyu), akit gazdája megnyomorít és megszégyenít, ám mindezek után megnyugszik, mert bizonyos erkölcsi fölényt érez magában.

IMDb
Wikipédia
477 1 0 Film Izé
Hiába no, a válság mindenkit elér előbb vagy épp utóbb. Nem kivételek ez alól a legnagyobb dívák sem, akiknek lassan meg kell nézniük, hogy mire költik keserves és verítékes munkával megkeresett millióikat! Nem lehet már ezer dollárt kiadni egy bugyira, vagy négyezret egy pár zoknira, igenis spórolni kell! Nézzük meg, melyek azok a ruhák, amit a sztárok felvesznek, mégis kevesebbe kerülnek, mint 100 dollár! Itt jegyeznénk meg, hogy azért a táskák is figyelemre méltóak, hiszen egy sincs, amelyik ne érne többet 70.000 forintnál!!! Na ennyit a takarékoskodásról!
976 0 5 Pink Izé
Debella: sztem meg cinikus az egész
Macsi: Már bocs, de ez pont arról szól, hogy nem kell százezreket költeni egy jól kinéző gatyóra, [...]
Debella: hát ez nagyon gáz.... az olcsó cuccok is nézhetnek ki jól!!! szánalom ez a cikk, komolyan... m [...]
Mind a 5 komment
Nemlétező tárgyak tárlata

Képgaléria.
5450 0 6 Art Izé
Mr.T.: Gézengúz feleségét azért hiányoltam. De így is jók. :)
Belkar: ezt már láttam a Fábryban nagyon jó volt :)
Halacska 1234: Kurva jo kiállitás.... :)
Mind a 6 komment
Nemlétező tárgyak tárlata

Képgaléria.
5577 6 6 Izé
Mr.T.: Gézengúz feleségét azért hiányoltam. De így is jók. :)
Belkar: ezt már láttam a Fábryban nagyon jó volt :)
Halacska 1234: Kurva jo kiállitás.... :)
Mind a 6 komment
Szegény Bango  nem lesz a gyűrűk ura az biztos. :)  
920 0 0 Sport Izé
Adjon már valaki egy gitárt ennek a szegény kutyusnak! ;)
8014 1 18 Izé
Nínna: Az oroszlánosnak van konkrét története? mert így ahogy kivettem a két vidiből valami olyasmi, [...]
berdroid: Ehh, mintha csak a főnökömet látnám az irodában. Hm ,ha néha ránk nézne, tuti lebuknánk ,h [...]
Mr.T.: A megható oroszlános videó télleg az volt, majdnem elbőgtem magam a francba. Megfoghatatlan h m [...]
Mind a 18 komment
Fat John - Bemutatkozás

"A rap az élet a szöveg a lényeg."
4551 1 22 Izé
Lobo: Van ennél rosszabb is is! Pl: http://www.youtube.com/watch?v=toZEfqU5DhE
Halacska 1234: Csicskák..........
mekszamnojz: hip-hop jön vukk :))
Mind a 22 komment
Szexi fehérneműk - egy bébz post nem csak férfiaknak. ;)
42058 16 44 Izé
TeeJay: hát én meg az összesbe szívesen látnék pár csajt :) főleg a nyitott rucikba :D
mumus: azert az a barna-fekete csikos nem rossz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mammut: Azt írtam, hogy "amit normális ember be is lát". A sok vásárolgatós picsa vegye csak feleslege [...]
Mind a 44 komment
A ratyibirodalom visszavág.
2686 3 3 Izé
Balázs: úgyis csak klónok:P
bustard: Egyetértek. Nemtom miféle buznyák találta ki, node pénzt kérni egy ilyenért... LOL
Schabee: ezt a gusztustalanságot
A pesti prosti... :D
16794 6 56 Izé
Csaba29: Vagy van meg jobb oldal ahova feltehetned az orosz kollegákkal nem mindig olyan konnyű a szóért [...]
Csaba29: Probald meg a http://www.liveleak.com hatha jo lessz
sariatti: A videó nem elérhető. Erről lecsúsztam...
Mind a 56 komment
Gyakran elfelejtjük, hogy a csók egy fontos része az életünknek. Manapság csak a szexre helyezik a hangsúlyt, miközben az ajkaink is gyönyörré változtathatják az együtt töltött perceket. Mit gondolsz minden fogást ismersz?
726 1 0 Pink Izé
A mai büntetés. Gyenge idegzetűek ne nézzék! :-)
12840 2 32 Izé
noldika: legalabb van ver a pucajaba iet csinalni...bevalalja...:D:D...RESPECT...
djjjozsi: a többi feltett zenéje már kicsit jobb :)
Keeper: Hihhhetetlen,hogy ilyen emberek fel merik magukat tenni a netre. Én szégyellem magam helyette is. [...]
Mind a 32 komment
Locust on the Saddle - Burn Out

Stoner/sludge Magyarországról. A Burn Out a zenekar első hivatalos videoklipje, Hámori Gabriella szereplésével. Bővebb információért a csapat myspace oldala.
506 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...