REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Állatok STIHLszerű ábrázolásban.
7811 1 22 Art Izé
spidy: nagyon komoly !!!!!!! http://www.4shared.com/get/100306593/2e61b139/Dj_Spidy_nyugtato_dance_plus_.h [...]
Nusihusi: Nem semmi:) Babra munka lehet...:I
ophidian: Hogy beállhat a keze amíg kifarag egy ilyet :D
Mind a 22 komment
Állatok STIHLszerű ábrázolásban.
8836 6 22 Izé
spidy: nagyon komoly !!!!!!! http://www.4shared.com/get/100306593/2e61b139/Dj_Spidy_nyugtato_dance_plus_.h [...]
Nusihusi: Nem semmi:) Babra munka lehet...:I
ophidian: Hogy beállhat a keze amíg kifarag egy ilyet :D
Mind a 22 komment
Kultúr rovatunk következik: ki festette ezeket a képeket?

A helyes megfejtők 3 molekula bónusz oxigént nyernek.
4271 1 39 Art Izé
abicka: ...nem mondom h tudom biztosan ki festette...de a festesmodor szerint 3 kulombozo stilust hasznalt.. [...]
Békatallér: :D
Errtu: Ime a festő: http://asset.soup.io/asset/0294/6305_2cd1_480.png
Mind a 39 komment
Kultúr rovatunk következik: ki festette ezeket a képeket?

A helyes megfejtők 3 molekula bónusz oxigént nyernek.
4416 4 39 Izé
abicka: ...nem mondom h tudom biztosan ki festette...de a festesmodor szerint 3 kulombozo stilust hasznalt.. [...]
Békatallér: :D
Errtu: Ime a festő: http://asset.soup.io/asset/0294/6305_2cd1_480.png
Mind a 39 komment
A "hálivúdi" filmekben, sorozatokban Ámérika legtöbbször csodás hely, mesebeli házakkal, drága kocsikkal és fényűző életet élő boldog emberekkel.

Néhány kép az Egyesült Államok sokkal valódibb arcáról.
10074 0 33 Art Izé
nyehőce: Senki nem írta, hogy ez az általános képe, de ilyen arca is van, ezt kár lenne tagadni. És ha [...]
Goldike: ez akkora hülyeség... ez kb. olyan, mintha Budapestet a 8. kerületből kiragadott képekkel akarn [...]
Noki: Hát igen gyerekek. Ez a tipikus US. Gettó! Amúgy nekem kapásból a Fallout 3. jutott eszembe! :D [...]
Mind a 33 komment
A "hálivúdi" filmekben, sorozatokban Ámérika legtöbbször csodás hely, mesebeli házakkal, drága kocsikkal és fényűző életet élő boldog emberekkel.

Néhány kép az Egyesült Államok sokkal valódibb arcáról.
10869 7 33 Izé
nyehőce: Senki nem írta, hogy ez az általános képe, de ilyen arca is van, ezt kár lenne tagadni. És ha [...]
Goldike: ez akkora hülyeség... ez kb. olyan, mintha Budapestet a 8. kerületből kiragadott képekkel akarn [...]
Noki: Hát igen gyerekek. Ez a tipikus US. Gettó! Amúgy nekem kapásból a Fallout 3. jutott eszembe! :D [...]
Mind a 33 komment
Egy kedves útitárs. Vele nem lehet unalmas a vonatozás... ;)
10493 4 32 Izé
|-=O=-|: Egy csepp együttérzés nem szorult ezekbe a nyomorultakba! Most mondd meg! Szegény koponyányi mo [...]
dohi: Ez az srácok! Igazán velős, etikus! Csak így tovább!
encsisz: Nem találtam viccesnek, a bácsi kényszeres beteg (obsessiv-kompulziv zavar), és valóban a pszic [...]
Mind a 32 komment
A 6 legjobb pakolás gyümölccsel Olcsón, minden bőrtípusra
1010 1 2 Pink Izé
cupoj: Huhh, baxus! Tejszín eperrel??? Az arcra?? Inkább habot vernék a tejszínből, és sorozatos gasz [...]
Sissi: Hasznos izébizé, bár az eper túl drága, hogy az arcomra kenjem, inkább megeszem:)
 The Arcade Fire - Wake up

Where The Wild Things Are c. film trailerének zenéje.
870 0 0 Zene Izé
Nehéz lesz dönteni Susan Boyle és közte. :) Szerintem ő is esélyes a győzelemre.
10750 9 35 Izé
Ketya: hamár a tehetség kutatásnál tartunk akkor nállam ezek a favorite:) http://www.youtube.com/watc [...]
Nala: Ha a arra a arcvakarásnak álcázott középső ujjal elkövetett mozdulatra gondolsz, akkor valób [...]
Laci: "Sztem", gondolkodj mielőtt kilövöd kis nyilaidat. Abban igazat adok Neked, hogy a mutálás ford [...]
Mind a 35 komment
A férfi legyen szőrös!?
919 0 15 Pink Izé
Strawberryy: Teljesen egyetértek! http://pwbeat.publishersweekly.com/blog/wp-content/2007/03/gerard_butler_04. [...]
Armada: ja ja! :))
CRaPtRaSH: kinek ez tetszik, kinek az, ki ilyen, ki olyan. és ez pont így van jól.szentemm :D
Mind a 15 komment
Aisa & Dj Yaang - Ready To Go (Boom Boom)
995 0 0 Zene Izé
bővíteném a skálát.. ez is KELL ! :D
1539 1 8 Tech Izé
Errtu: nem is mennék. :D
CRaPtRaSH: téged nemhívlakmeg:D
Errtu: Jaja. Azt. :) De az csak szál, mivel egyáltalán nem szép. (de kreppnek jó lesz...)
Mind a 8 komment
Jó kis lassított felvételek egy a párizsiban megrendezett rögbi kupáról.

( A videó végén szereplő felvételek meg bónuszként. :D )
620 0 0 Sport Izé
Ma se maradjunk már kiütés nélkül....  ;)
971 1 0 Sport Izé
The Absence - From Your Grave

Melodic death metal skandináv beütésekkel a floridai Tampa-ból.
681 0 0 Zene Izé
Óriás bogár robot. Hát persze, hogy Japánból...
4369 2 6 Izé
Laci: Kösz nyehőce, elraboltáls 8 és fél percet az életünkből. Itt az eredeti: http://photo-agent [...]
Meistro: Egyébként, ha egy kicsit nagyobb lábai lennének, akkor afféle off road-os nehéz terepen is tud [...]
zuza: jó h nem roskad össze , mert kerekeken gurul xD ELég szar XD
Mind a 6 komment
Príma primavéra

Magyar-Bolgár-Angol-Holland Koprodukció

Hazai premier: 2009. április 16.

Gábort - a középkorú, ám gyermeki ártatlansággal és naivitással élő “kisfiát” - anyu kétségbeesetten készíti fel arra az időre, amikor ő már nem lesz. Anyu egy bankrablás során meghal, és Gábor a gyilkosság vétlen tettestársával, a nevelőotthonban felnőtt huszonéves Jolival menekülni kényszerül. Egy ajándékul szánt csillárral felszerelkezve útnak indulnak a nagymama búvóhelynek kiszemelt szerbiai háza felé. Ám a ház romokban, hiszen a nagymama csak Gábor képzeletében és rajzaiban élt. A falu zsidótemetőjében ráakadnak Feri bácsira, akiben Gábor a nagymamánál töltött gyermeknyarak felnőtt barátját ismeri fel. Az ő segítségével és a megsemmisítésükre törő rablóval a sarkukban megkezdődik életre szóló kalandjuk, amely során mindketten felnőnek, és ki-ki békét köthet a világgal és önmagával.

Előzetes | Imdb
697 0 0 Film Izé
A sokszor csak viccesen emlegetett vásárlási mánia komoly betegség, korunk egyik leggyakoribb függősége. Talán TÉGED is érint?
842 0 6 Pink Izé
neomatsek: ez azért már több mint gáz:S
Éjfélilány: Ja, most jutott eszembe h a telóját is 1-2havonta cserélgeti. Na ezt meg végképp nem értem. Sz [...]
Éjfélilány: Én is szeretek vásárolni de azért nem viszem túlzásba. Viszont van egy ilyen ismerösöm, aki [...]
Mind a 6 komment
A minap keresgéltem iwiw-en és ebbe botlottam. El se tudom képzelni, hogy eshetett ez ki a hölgyemény fejéből, szerintem eléggé szánalmas... Érdekelne a véleményetek.

(Gyengébbek kedvéért: nézzétek meg a képeit, van vagy 80, és majdnem mindegyiken más nő van. Mindegyikhez egy külön kis sztori, hogy hogyan készült, stb. Bolond az ilyen?)
2949 0 14 Pink Izé
viccahh: ááá..az ossiános csaj,láttam ám élőbe motoroson,kis délutáni pornó....pfff..nem volt gyen [...]
Chamy: és elértél bármit is vele? csak mert most nézem, hogy a csajok képei még mindig háborítatla [...]
Purple: én is jelentettem már ilyen netribancot nyugi :D szal én jófejnek tartalak :D
Mind a 14 komment
Manapság már a szánkósok és a bobosok is a szélcsatornában kezdik a tesztelést.
613 0 0 Sport Izé
A szépségápolás nem csak a nők kiváltsága!
569 0 16 Pink Izé
neomatsek: és gondolj bele,ő elviekben ezt szeretné csinálni,profin,ehhez képest elmegy egy fotózásra sz [...]
Sissi: ÁÁÁ vazze ez durva :D
neomatsek: tegnap néztem az amerika következő top modellje című komédiát,abban volt egy csaj,aki a fotó [...]
Mind a 16 komment
Neuschwanstein - a kastély, amit már mindenki látott, de talán páran nem tudják, hol keressék.

Csodaesélyes mesekastély: a bolond király félbeszakadt álma.

További képek itt és itt.
6658 0 11 Art Izé
Nusihusi: Szép kastély:) Nem véletlen csodaesélyes.
Yukimoto: én is, legutobb egy hónapja:)) Codálatoszságos!!
Chartreuse: Én má vótam itttt.... :)
Mind a 11 komment
Neuschwanstein - a kastély, amit már mindenki látott, de talán páran nem tudják, hol keressék.

Csodaesélyes mesekastély: a bolond király félbeszakadt álma.

További képek itt és itt.
7160 8 11 Izé
Nusihusi: Szép kastély:) Nem véletlen csodaesélyes.
Yukimoto: én is, legutobb egy hónapja:)) Codálatoszságos!!
Chartreuse: Én má vótam itttt.... :)
Mind a 11 komment
Lancia Integrale raliautók leamortizálásának válogatás videója.
894 1 1 Sport Izé
kisadria: Múúszály volt???:S Világ egyik legjobb autója..:D
"verihepi" kölyök USB hub :D
896 0 1 Tech Izé
roland66: dejó :D
Stavros Flatly - Greek Irish Dancers

(Nekem a 47 éves Susan Boyle produkciója tetszett... tipikus "ne ítélj elsőre, a kinézet alapján" produkció :) bungle)
6446 5 17 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=QpEk5VirxH0
Vica: hehe :D
TeeJay: a Susan Boyle felvétel jobb minőségben itt --> http://www.youtube.com/watch?v=RxPZh4AnWyk&fmt=18 [...]
Mind a 17 komment
"Látóhatáron ha végignézek: betonházak az égig érnek."

Szerzői kiadásban megjelent: Suhov - Lakótép

közreműködik: ASK, Töredék, Drap, Csé, Do2, Joe, Dj Globe

1. Suhov - Intro
2. Suhov - I beat you
3. Suhov - Tér feat Joe
4. Suhov - Érzékeli
5. Suhov - A popra napalmot feat Mocsi és Csé (karc: Dj Globe)
6. Suhov - Samplersample (karc Dj Globe)
7. Suhov - Bebódúlt (karc Dj Globe)
8. Suhov - At the Post
9. Suhov - Igen azt is
10. Suhov - Van egy
11. Suhov - Ismeretlen szám
12. Suhov - Tinilányok álma
13. Suhov - Lakótép feat ASK (karc Dj Globe)
14. Suhov - maHass feat Drap
15. Suhov - 11:00
16. Suhov - BeatDrug
17. Suhov - Végállomás feat Töredék,Do2,Logbasan
18. Suhov - NE (karc Dj Globe)
19. Suhov - Outro
20. +Bonustrekk Suhov - Szereted-e még? feat Csé (Original2007Home Edit)

 

www.greensoldier.blogspot.com
1093 1 2 Zene Izé
sounman: a 11:00 tetszik a legjobban
Suhov: www.myspace.com/suhovbeat
Csak azért is: Bocsássa meg nekem a világ, szeretem a gitár muzsikát... :)
7635 7 10 Izé
Sanyika71: A ?zene? az borzalom, de a macs az csúcs.
Sziszo: a macseknak tetszik hogy vakargatja közben, a zenével nem nagyon foglalkozik..
TeamCo.: sok a melléfogás
Mind a 10 komment
5 csodálatos illatú, bőrmegújító testápoló
644 0 4 Pink Izé
Purple: én se nagyon, de a kozmetikumoknak nem az az erős kókuszillatuk van, hanem kellemes, lágy. :) ma [...]
Sissi: Én nyáron a virágillatú dolgokat szeretem :)
spider86: nekem csak a malibu kólámban van :D másban nem szeretem :)
Mind a 4 komment
Sör - Frissítő és hajkondicionáló egyben. 

Ha bizonyíték kell, menj ki egy futballmeccsre. :D 
614 0 1 Sport Izé
Öcsi: húsvét alkalmából meglocsolták... ...nem is akármivel :D
Nem, az nem egy vászon a képen és nem is a cenzúra festette fehér téglalap... csak egy doboz ház Brazíliában.
11671 0 9 Art Izé
Noki: Doboz ház kockáknak... :D
eol: Felújítani a régi házat, megőrizve a környezetbe illő régi stílust. Bent minden szuper mode [...]
sahinel: ?? szerintem meg nagyon király. Nem rárakták hanem alatta is meg van csinálva. Szerintem nagyon [...]
Mind a 9 komment
Nem, az nem egy vászon a képen és nem is a cenzúra festette fehér téglalap... csak egy doboz ház Brazíliában.
12287 2 9 Izé
Noki: Doboz ház kockáknak... :D
eol: Felújítani a régi házat, megőrizve a környezetbe illő régi stílust. Bent minden szuper mode [...]
sahinel: ?? szerintem meg nagyon király. Nem rárakták hanem alatta is meg van csinálva. Szerintem nagyon [...]
Mind a 9 komment
Valaki szóljon már neki, hogy ki van ütve... :)
1082 0 0 Sport Izé
BMW Sung - Raffai Dávid terve.
3392 0 8 Autó Izé
AVIREX: de mi az a zöld nonfiguratív csík a szélvédőn?:) /gondolom lámpa,na de ilyet? :] /
guti73: Én nem akarom fikázni mert nagyon tetszik a forma,de a 3. utas tényleg rossz helyre került!
Lee88: nem rossz, bár elég hajmeresztő formája, van kicsit csúnyácska viszont látom benne a sok mel [...]
Mind a 8 komment
BMW Sung - Raffai Dávid terve.
3453 4 8 Izé
AVIREX: de mi az a zöld nonfiguratív csík a szélvédőn?:) /gondolom lámpa,na de ilyet? :] /
guti73: Én nem akarom fikázni mert nagyon tetszik a forma,de a 3. utas tényleg rossz helyre került!
Lee88: nem rossz, bár elég hajmeresztő formája, van kicsit csúnyácska viszont látom benne a sok mel [...]
Mind a 8 komment
...hogy ma se maradjunk kiütés nélkül. ;)
708 0 1 Sport Izé
Öcsi: Brian, ezt a macskabox technikát hol tanultad? :D
Az új amerikai vígjáték - Egy boltkóros naplója (Confessions of a Shopaholic)

Érdemes megnézni ; )

Rebecca Bloomwood (Mindenképpen talán) egy 25 éves ifjú lány, aki legjobb barátnőjénél Suze-nál lakik a város egyik elegánsabb környékén. Van egy halálosan unalmas állása is, mindemellett pedig fura betegségben szenved: vásárlás-mániás. Ez a szenvedély pedig leginkább anyagilag megterhelő. Olyannyira, hogy Rebeccának nem is futja rá. Amikor a lány a teljes anyagi csőd szélére kerül, végső kétségbeesésében elhelyezkedik egy pénzügyi tanácsadó lapnál. Hamar ismert és elismert lesz közérthető, hétköznapi embereknek szóló tanácsadó rovata. Cikkei felkeltik egyik jóképű és ambiciózus kollégája, Luke (Hugh Dancy) figyelmét is a lány iránt. Vajon kiderül-e, hogy a lány, akire mindenki hallgat, valójában a behajtók elől menekül? Vajon a plázákban való korzózás marad továbbra is Rebecca életcélja, vagy talál valami fontosabbat is az életben?

Sophie Kinsella nagysikerű regénye alapján.

Bemutató dátuma: 2009. április 9.

Imdb | a film hivatalos honlapja
688 2 0 Film Izé
Erőemelés felsőfokon.

457,5kg
1137 0 1 Sport Izé
Mr.T.: És még simán volt benne. De ez is bőven eléág :)
Ulysse Nardin Chairman hybrid smart phone

A limitált szériás mobilból összesen 1846 (az Ulysse Nardin alapításának éve) darabot készít a gyártó. A telefon több változatban is kapható lesz a 18 karátos aranytól kezdve, a rozsdamentes acélon át a hi-tech szénszálas borításig.

Most lesz a szülinapom. ;]
1771 1 8 Tech Izé
gvereb1: miért hybrid?
Hápi: nekem csak addig kene mig eladom :)):):):):)
guti73: pfffff....geil!!! más meg éhezik (önhibájábol!!)
Mind a 8 komment
Régebbi postok...