REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Dolga végezetlen.

Úgy látszik, macskáknál ez valami perverzió: másik videó + még egy. :)
4401 10 11 Izé
NuttySomeone: :)) hat majd veszi a macsekot es azzal..ahh csakvicc..morbid vicc:P
NuttySomeone: fuuu:)) hát ez jooo, nagyon..edes macsek..birom ahogyan a kis allatkak ahogyan feltalaljak magukat [...]
aryx: hogy örülhet a gazdi, amikor dolga végeztével nem talál wc papirt.. ^^
Mind a 11 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4284 0 14 Autó Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4297 3 14 Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Prime Time
5013 6 12 Izé
Lako: Pedig nekem a kocsmázás megy a legjobban :D
r3clbull: hát ez jópofa...nekem tetszedt...
Skatopia: LOL bár teljesen igazad van :D
Mind a 12 komment
Az arcát nézzétek, true fan! :D (de a legjobb akkor is a vége poén, gyereknevelés felsőfokon :))
11768 10 75 Izé
mumus007: vagy legalább 1-2 kép??? DE ennél alább nem adjuk!!!:)
CRaPtRaSH: http://uk.youtube.com/watch?v=nuQTQUq6T3k lehet már volt,akkor bocsi,de én ezt imádom :D
<-{st.one}->: vagy legalább egy MP3!! bármi amit fel tudunk itt használni! XDD
Mind a 75 komment
Agnry-faic - pattogj a labdákon egyre feljebb!

Itt a másik része.
2493 1 3 Game Izé
Benny04: http://kepfeltolto.hu/i/?49256&t=img :DD
Zsolt86: Elsőre 46000 és abbahagytam mert kicsit unalmas, majdnem egy óráig nyomtam folyamatosan.
Szamooca: Elsőre: 1838 csak...:( UNcsi egy idő után...
Ha nem lesz, akkor mi van? Sejtem, hogy nem lesz berakva, de azért 1 próbát megér.

(tessék, "be lett rakva", még a rövidítéseid is kijavítottam... lehet politizálni, ha valakinek ez kell, bár szerintem nem itt kéne. Aztán jöhet a többi videó meg az "ellenkampány" a kommentekbe - bungle).
6017 6 212 Izé
rubigo: Ez is egy igényesen kidolgozott kisfilm.. A számokon meg vitatkozzon, aki akar még... http://www [...]
bungle: Skatopia küldte (szerintem már unalmasak ezek...) http://www.youtube.com/watch?v=18NurYweQSo
bandee1219: Na és nyert a Honvéd? Oo Tele vannak pénzzel a Kukától.... vagy hogyhíjják... Nyugodtabbak l [...]
Mind a 212 komment
The Maze
4519 2 20 Game Izé
ngrewo: ezt nem lehet letölteni valahonnan?
Szamooca: Pedig ez már több éves...:)...csoáltam is,hogy még se az izé-n se itt nem volt még :):):)... [...]
Genki: Azannya, aszittem csak akkor jön valami ilyesztő mikor végigvezetem az egeret, a barnamaci majdne [...]
Mind a 20 komment
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :D
12016 10 67 Izé
melynda85: Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer [...]
bungle: CRaPtRaSH küldte: "CSAAAAAAAJBUNYÓÓÓÓÓÓÓÓ :D az eleje uncsi,de nézzétek végig!!! Nagyonn [...]
spiritmonger: "...az összes ilyen az olyan..." kikészültemXDXD
Mind a 67 komment
A Microsoft is úgy gondolja, hogy az új GTA az egyik legnagyobb durranás lesz mostanában Xbox360-on. Ennek szellemében grandiózus nyereményjátékot hirdettek.
796 0 0 Tech Izé
Vészesen közeledik az idei esztendő egyik legjobban várt alkotásának, a GTA IV-nek az áprilisi megjelenése. Nemcsoda, hogy a Rockstar már év elején beindította vírusmarketingjét.
508 0 0 Tech Izé
Lézeres famegmunkálás
4781 0 32 Art Izé
Purple: szenvedély. valaki milliókat kiad egy festményért, akkor ilyenért miért ne...
M.agnus: Kár, hogy egy stúdióban kb. 7-800 ft körül van egy perc lézeres vágás. Ehhez pedig órák ke [...]
Tóth József: Köszi. Ezentúl vigyázni fogok.
Mind a 32 komment
Lézeres famegmunkálás
4963 6 32 Izé
Purple: szenvedély. valaki milliókat kiad egy festményért, akkor ilyenért miért ne...
M.agnus: Kár, hogy egy stúdióban kb. 7-800 ft körül van egy perc lézeres vágás. Ehhez pedig órák ke [...]
Tóth József: Köszi. Ezentúl vigyázni fogok.
Mind a 32 komment
Mindenféle faizé :)
3445 0 15 Art Izé
bungle: http://www.wired.com/culture/art/multimedia/2008/08/gallery_michael_rea
bandee1219: Nem és nem is tudom, hogy kell ezt érteni?... Oo Te voltál az első fasz a világon v. az első a [...]
csirek: remélem tisztában vagytok vele hogy ezt a sok fa-szoskodást én idítottam el...
Mind a 15 komment
Mindenféle faizé :)
3632 3 15 Izé
bungle: http://www.wired.com/culture/art/multimedia/2008/08/gallery_michael_rea
bandee1219: Nem és nem is tudom, hogy kell ezt érteni?... Oo Te voltál az első fasz a világon v. az első a [...]
csirek: remélem tisztában vagytok vele hogy ezt a sok fa-szoskodást én idítottam el...
Mind a 15 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
8015 0 19 Autó Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
7984 1 19 Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
SkyTran

1989 0 15 Izé
mun: hm.... bullshit
r3clbull: szerintem olyasmit kéne kitalálni amivel teleportálhatod magad...:DD
Mage_ster: Koncepció ide vagy oda sztem nem működhet sajnos, bár valóban nem lenne rossz, de egy halom meg [...]
Mind a 15 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3582 0 14 Art Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3656 2 14 Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Ebédlőasztal.
2331 1 10 Izé
bigyminyő: A közepén pont elférne egy ember..............brrrrrrrrrr......rosszat fogok álmodni.
Lizsu: most valahogy a hagymás vér, még mindig a patológián persze :)
r3clbull: nekem egy asztal :P
Mind a 10 komment
Egy éven belül megérkeznek az AMD 45 nm-es processzorai
504 0 0 Tech Izé
Azoknak, akik nem elégszenek meg a szokásossal, hanem valami szépet szeretnének gépükbe tenni.
329 0 1 Tech Izé
bandee1219: Ez a szöveg a gyártó oldaláról van? Mert ha jól tudom, már jó ideje úgy állnak a modulok ( [...]
Erdei "házikó" a Tezuka Architects-től.

Még pár érdekes építészeti megoldás, ami tetszik:
Wood Deck House
Canopy House
Observation House
Wall-less House
4568 0 24 Art Izé
eNMi: :D
CRaPtRaSH: kössz :D *önelégültfej*
eNMi: :D egyefene, azis jóóóóóó!!!! :D
Mind a 24 komment
Erdei "házikó" a Tezuka Architects-től.

Még pár érdekes építészeti megoldás, ami tetszik:
Wood Deck House
Canopy House
Observation House
Wall-less House
4945 8 24 Izé
eNMi: :D
CRaPtRaSH: kössz :D *önelégültfej*
eNMi: :D egyefene, azis jóóóóóó!!!! :D
Mind a 24 komment
Íme a példa, hogy vannak japán dolgok, amik elmebeteg mértékben jók. További videók Hiromi Uehara-tól:
Summer Rain
Old castle, by the river, in the middle of a forest
9111 11 22 Izé
Tooni: - Istenem, a szerzői jogok kicsinálták Hiromit! - Szemetek! Hiromi Uehara Summer Rain LIVE http [...]
SQS: ... Akkor mi van? :D
szpet: Bocsi :P
Mind a 22 komment
A idei GDC-n a DICE végre mozgás közben is bemutatta a konzolra készülő Bad Company-t.
540 0 2 Tech Izé
Sza Sza: nem:) de a cod marha jó,szal ha télleg ilyen ez a játék akkor...kérem a rapidját :P...őő.... [...]
bob: csak nekem tűnik olcsó cod4 másolatnak?
A Microsoft ma jelezte, hogy a közelgő Vista SP1 márciusi érkezésével egy időben a dobozos és az upgrade Visták ára csökkeni fog.
451 0 0 Tech Izé
A fertőzés hihetetlen tempóban terjed az emberiség között. Vajon négy fős csapatunk meddig tart ki?
863 0 0 Tech Izé
John DiMaggio, aki a Gears of War-ban Marus Fenix szinkronhangját kölcsönözte az IGN-nek adott interjúban elárult pár apró érdekességet a GDC-n bejelentett második részről.
392 0 0 Tech Izé
Befutottak az első hivatalos képek a Gearbox és SEGA legújabb közös munkájából, az Aliens: Colonial Marines-ból.
502 0 2 Tech Izé
Shifty_: Egészen pontosan karácsony környékén jön. Az már eléggé a téli időszak:)
mephistto: Ez ray lesz >) valszeg késő ősszel jön majd
A Kojima Productions ma délután végre hivatalos dátummal láttal el a Metal Gear Solid 4-et.
478 0 0 Tech Izé
Az Electronic Arts konkretizálta a "májusi" megjelenést, a pontos dátum: május 6.
500 0 0 Tech Izé
Bambi meets Godzilla :D
6226 2 22 Izé
Dralisz: akinek bejött: http://www.youtube.com/watch?v=r_t605Th-QI&feature=related part 1 http://www.youtub [...]
One: beteg elme szüleménye. valószínűleg a készítőnek/knek, gyötrelmes gyerekkora volt.ennyi mar [...]
neophyte: fasza...:D
Mind a 22 komment
Végre bezártunk. Takarítok, elmosogatom a poharakat, megpucolom az ablakot...
12070 7 41 Izé
mumus007: NA ÍGY én is tudok mosogatni!!! de tényleg!! csak én rakok bukót!
Cole: - Milyen baleset?! - Eltörtem az üveget... - Milyen üveget? 7 deciset?! - Nagyobbat... - Literest [...]
Kicsigyerek: jujj no comment XD
Mind a 41 komment
Csináljatok magatoknak egy emot! :D
6340 2 45 Game Izé
Errtu: alapvetően elég nagy tapló vagy. szóval ezt a magadbanézést talán neked kellene elkezdened. m [...]
Purple: te meg egy senki :D és hidd el az rosszabb :DD
Khendra: purple!! én már olvastam már más kommentárjaidat is és nézz már magadba, egy beképzelt kur [...]
Mind a 45 komment
A mágikus füstölő ujjak. Hogy is van ez? :)
6261 4 25 Izé
Fear: Ezt én régebben kipróbáltam, működött is, de az a szagot sohatöbbet nem akarom érezni. För [...]
csirek: medzsiiiiik :|
rivaul: + adsz neki egy kis benzint a biztonság kedvéért kb 7-8 decit s már csak egy gyufa kell :P
Mind a 25 komment
Jó ideje pletykálnak már a GoW 2 készültéről és a Microsoft ma végre hivatalosan is megerősítette, hogy érkezik a Gears of War folytatása.
348 0 0 Tech Izé
Az Atari alapítója és a Pong atyja, Nolan Bushnell a GameSpotnak adott interjújában elárulta, hogy egy MMO-n dolgozik.
334 0 1 Tech Izé
Zé: Wááááu, Pong MMO! Alig várom! xd
Tacskó mama és az örökbefogadott kismalaca...

A története (angolul).
80689 5 18 Izé
Tádi: ha olyan huligán lesz a pigi, mint a tacsik, ha megnőnek, akkor reszkess világ:D!
bigyminyő: Hmmm...Az ilyen malackát nem szokták megenni!:( Egyébként Malac a pácban láttátok? Nagyon kis [...]
man_oo: hEhehE XD :D
Mind a 18 komment
Régebbi postok...