REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A kis Beatles rajongó :)
5639 3 16 Izé
bandee1219: És nem esik orra, na ez a mutatvány! :)
brigi_cica: már tud angolul énekelni, de a pelenka még mindig a fenekén van :S :D
Meistro: hmm, egyszerűen fenomenális.a technikája isteni, már csak a beatboxkutya kéne mellé, és lever [...]
Mind a 16 komment
Minden terepre való "motor".
4435 0 10 Autó Izé
bandee1219: Tényleg nehéz kinézni, hogy hogy is kéne ráülni. Oo De 500as, tehát ha rajta vagy (akár rend [...]
Meistro: Nekem tetszenek ezek a futurisztikus járművek.Elmennék egy havasi gyorsulásra vele.
Gyilok: Ez most vagy vmi vagy megy vhova... :D
Mind a 10 komment
Minden terepre való "motor".
4423 2 10 Izé
bandee1219: Tényleg nehéz kinézni, hogy hogy is kéne ráülni. Oo De 500as, tehát ha rajta vagy (akár rend [...]
Meistro: Nekem tetszenek ezek a futurisztikus járművek.Elmennék egy havasi gyorsulásra vele.
Gyilok: Ez most vagy vmi vagy megy vhova... :D
Mind a 10 komment
A tárcsás kialakításon túl a telefon képes a mozgási energiából elektromos áramot generálni, így a készülék rázogatásával tudunk töltést előidézni.
853 0 0 Tech Izé
HDTV Bang & Olufsen  módra.
628 0 0 Tech Izé
3DMark Vantage képek és megjelenési dátum
586 0 0 Tech Izé
Bár Silvester Stallone idén tölti a 62. évét, örökérvényű karaktere, a vietnámi harcos, keményebb, mint valaha...
687 0 0 Tech Izé
Minden az egyben.
826 1 1 Tech Izé
alx26: tiszta James Bond hallod :D
Nem sokat tétovázott az NVIDIA az AGEIA felvásárlása után, ugyanis már a GeForce 8-ban helyet kap a PhysX fizikai technológia.
507 0 1 Tech Izé
rivaul: Kíváncsi leszek mibe fognak majd kerülni mert gondolom az uj genes 8 asokba megy majd azok meg k [...]
Nextgen gördeszka.


664 1 0 Tech Izé
Na most megkapjátok a japánoktól!!! Ráadásul hardcore verzióban! :D (kakas vs. puli)
7359 0 23 Izé
fecni666: van bajság,mintha nem is a Földön élnének!
rivaul: Az lenne a meglepő ha találnál benne bármiféle értelmet is :)))))
Mec: a videót nem értem de a zene rendben van :)
Mind a 23 komment
Absolut Vodka plakátgyűjtemény

+ egy másik gyűjtemény.
4416 1 9 Art Izé
bandee1219: Jól néznek ki, de csak szemezgettem, baromi sok van. Viszont tényleg f@szányos, ahogy kategoriz [...]
Mekko: Hiányzik egy plakát: http://www.ez-entertainment.net/features/THE-ABSOLUT-SPIRITS-ABSOLUT.jpg Sex [...]
enti: ejjj fiatalok! de műveltek vagytok vodka témában! :DDD
Mind a 9 komment
Absolut Vodka plakátgyűjtemény

+ egy másik gyűjtemény.
4548 6 10 Izé
Purple: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=9077
bandee1219: Jól néznek ki, de csak szemezgettem, baromi sok van. Viszont tényleg f@szányos, ahogy kategoriz [...]
Mekko: Hiányzik egy plakát: http://www.ez-entertainment.net/features/THE-ABSOLUT-SPIRITS-ABSOLUT.jpg Sex [...]
Mind a 10 komment
Mit ábrázol a kép?
15764 1 20 Izé
nick56: Ez csak egy Lada 2107-es, ami ilyen hidegben is pöccre indul, már ha jó a gyújtás :-D
bandee1219: én voltam. Szivesen! ;)
Schabee: több mint 12ezren nézték a postom :O
Mind a 20 komment
LG mobil RAZR-stílusban
363 0 0 Tech Izé
Több mint egy kilós processzorhűtő.
568 0 0 Tech Izé
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3221 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
A Sony által is támogatott Blu-Ray nyerte a jó ideje húzódó formátumháborút, miután a Toshiba bejelentette, hogy kiszáll a HD-DVD bízniszből.
670 0 0 Tech Izé
Az a bizonyos jéghotel Svédországban.
1126 1 0 Tech Izé
Bobby Chiu képei
5737 1 6 Art Izé
bandee1219: Kicsit jobban rajzolnak, mint én. 8O Nehéz kiemelni, de ezek (is) nagyon jók: esti mese: http://w [...]
enti: lol :DD
Purple: ezz abszolut bejövős! humoros és művészi!!
Mind a 6 komment
Bobby Chiu képei
5936 12 6 Izé
bandee1219: Kicsit jobban rajzolnak, mint én. 8O Nehéz kiemelni, de ezek (is) nagyon jók: esti mese: http://w [...]
enti: lol :DD
Purple: ezz abszolut bejövős! humoros és művészi!!
Mind a 6 komment
Új taggal bővül a Guitar Hero sorozat. A legújabb remekmű a legendás rockbanda, az Aerosmith pályáját követi majd végig.
411 0 1 Tech Izé
bungle: Azt hittem az Accordion Hero-ról lesz szó. ;) http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33702
Könnyen megeshet, hogy öt éven belül megérkezik a következő generációs Unreal grafikus megvalósításokért felelős motor.
572 0 0 Tech Izé
Itt meglőheted a szerencséd ;) Lövöldözős lottószám-generátor :)
2366 1 0 Game Izé
A hatásos reklámkampánnyal operáló Cloverfield mozi is elérkezett kis hazánkba. Ha röviden kéne jellemeznem, azt mondanám a Balir Witch és a Godzilla filmeknek közös gyermeke született.
699 0 7 Tech Izé
eNMi: meg lesz főnök, értettem! :D
techadmin: biztos hogy tudnal postolni olyat amit meg en nem talaltam meg. ne habozz, postolj! En lennek a legb [...]
eNMi: eszemben sincs kötözködni, v belekötni bármelyik posztba! itt is mindig végignézem a felhozat [...]
Mind a 7 komment
Úgy tűnik, hogy a konzolok nem csupán szórakoztatásra alkalmasak... Néhány tudományos kutatásba bevonták a PS3-mat és más konzolokat is.
715 0 0 Tech Izé
A BioWare bejelentette, hogy az immár több mint 70 díjat magáénak tudó sikerjátékuk idén májusban megjelenik PC-re is.
518 0 0 Tech Izé
Az e heti "címadó pályázat" tárgya most csak egy kép lesz... (jobb most nem volt, küldhetnétek jövő héten olyan postokat, amiben láttok fantáziát, hogy jó címeket lehet neki adni).

Kedd 18:00-ig lehet nevezni :) és továbbra is Izés bögre és póló a jutalom a legjobb címeknek.

Frissítés:
Az e heti nyertes címadók Nem regisztrált (1), Laci (170 és 65) és SSly (75). Gratulálunk nekik, és egyeztetés után küldjük a nyereményeket!
5612 2 224 Izé
Luflee: aaaa Macc :D Ne farassz ! :D :*
Maccoyi: Bunda??? Amikor már mindjárt itt a tavasz! :DDD Grat a nyerteseknek :)
Nem regisztrált: Okés, ízlések és pofonok, nem is úgy vettem a dolgot. ;)
Mind a 224 komment
Moorhuhn remake
5444 5 13 Game Izé
<-{st.one}->: hát mostanában inkább sehol nem köt ki... :)
Kerlés: Másrészt annál "izgalmasabb" nincs mikor Pestre indul az ember, és valahol Lökösházán köt k [...]
Kerlés: Sajna nem. Belföldön vonatozom.
Mind a 13 komment
A rabló újra színre lép :)
5876 5 9 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/44709_cigany-mosomaci
zizi: Pont most szombaton téptek szét kutyák Óbudán egy mosómedvét... szegény. http://www.hirado.h [...]
brigi_cica: úgyis rá fér egy kis fogyókúra erre a macskára... ;)
Mind a 9 komment
Az eddigi részekkel ellentétben a negyedik részben Liberty City egy valóban élő, lélegző nagyváros lesz, ahol éjjel-nappal zajlik majd az élet.
702 0 1 Tech Izé
Zé: Hogy lehet hét és fél sorban hét helyesírási hibát elkövetni?
A Bethesda feje, Pete Hines egy interjúban úgy nyilatkozott, hogy jóval kisebb lesz a bejárható terület a Fallout 3-ban, mint az Oblivionban.
469 0 0 Tech Izé
Részeg disznó mókus.
7719 7 36 Izé
bandee1219: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=2035
mumus: aaaa dehogy,azt meghagytam a baratnomnek :P
republic666: Alvin és a mókusok : Alvin és a mókusok Három mókus szaladgál szanaszét a réten, Az eg [...]
Mind a 36 komment
Mocik karórákból
2290 0 6 Autó Izé
huskym22: húúúh, ez nagyon jó. van itt minden: ügyesség, fantázia, meg egy kis unaloműzés is :-)
bandee1219: Csak csatlakozni tudok, ezek nagyon jók! Van ügyessége, meg fantáziája. 8O
rivaul: Ahogy elnéztem a legtöbb akkora mint 1 gémkapocs. Az meg nem lehet annyira problémás, viszont a [...]
Mind a 6 komment
Mocik karórákból
2353 5 6 Izé
huskym22: húúúh, ez nagyon jó. van itt minden: ügyesség, fantázia, meg egy kis unaloműzés is :-)
bandee1219: Csak csatlakozni tudok, ezek nagyon jók! Van ügyessége, meg fantáziája. 8O
rivaul: Ahogy elnéztem a legtöbb akkora mint 1 gémkapocs. Az meg nem lehet annyira problémás, viszont a [...]
Mind a 6 komment
Hasznos haszontalanságok. De a cigizős kesztyű mindent visz! :)
4965 13 19 Izé
akicker: Tulajdonképp a lakáskulcsot is csak úgy tudod kivenni a zsebedből, ha leveszed előtte a keszty [...]
M.agnus: Ezek zseniálisak!
bandee1219: Ez igaz, ami jó, az később is jó és bungle sem emlékezett rá, pedig másnaposan ment neki, ne [...]
Mind a 19 komment
Ez a tükör sajnos torzít, találd meg a különbségeket!
9034 0 0 Game Izé
Mole In One
2341 0 2 Game Izé
Zé: Egy apró kérdés: Van bárki, aki végigvitte minden pályát par-on, és még egyben van az idegr [...]
Szamooca: Hm...elég izés game :)....KÉRDÉS:Nem hole in one a neve?:S....wá...tévhitben éltem! :).....
Újabb gameplay videó futott be a magyar illetőségű Stormregiontól. A mostani felvételen a Codename Panzers: Cold War látható működés közben, amint épp légi úton megérkezik az utánpótlás, hogy a szovjet erők megmaradt erőit is végleg felmorzsoljuk
668 0 1 Tech Izé
Sza Sza: cold? :) nem inkább COD ?:)
Hónapok óta ismeretes, hogy a SEGA a legendás mozifilm jogai megvásárlása óta két külsős csapatot is megbízott két különböző Aliens játék fejlesztésével. Ezidáig konkrétumok egyikről se szivárogtak ki, azonban hamarosan megtörik a jég.
458 0 0 Tech Izé
Régebbi postok...