REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az 1978 as Hulktól bizony ma röhögögörcsöt kapnál! :D
1946 0 0 Izé
Ne hagyd magad becsapni, ez csak smink! :)
705 0 0 Izé
Századokkal előbb még a dinnye is más volt. Bezzeg régen!
2072 0 0 Izé
Ha seggest ugrasz, az Amerikában is fáj :)
2681 0 0 Izé
Drámai rövidfilm Magyarországról 
2141 0 1 Izé
hawkeye: Bocs, de miért is drámai? Én inkább modoros fércmunkának látom, ami az amatőr kategória al [...]
Mr. Bean mindig béna! :)
750 0 0 Izé
Hordhatatlan báli ruha a tengerből 
2018 0 3 Izé
mekszamnojz: jelmezbálban én lennék benne a legcsinosabb ropi
Drayman: művészet... LOPJA A SÓT!! Ezért régen csúnyán megbüntették volna!:)
Jdredd: hurrá ... csak mert róluk szól....
A PlayStation VR legsikeresebb platformjátéka megérkezett.

El sem hisszük mennyire zseniális lett és most meg is nyerhetitek!
6534 0 0 Izé
Legendás állatok 2: Grindelwald bűntettei

Jónak tűnik a szereposztás
2610 0 0 Izé
Véres egy mese...
5019 0 0 Izé
Ezután biztos nem lesz éhes a vesztes :)
3798 0 2 Izé
mekszamnojz: blowjob gyakorlás :D
vnyoc: Én sem :|
Bemutatjuk a világ legidősebb tetováló mesterét

Simán letagadhatna 20 évet
1788 0 0 Izé
A bulis helyeken ezt a tükröt imádni fogják
3904 0 1 Izé
vadonka: Az uv lámpa veszélyes dolog. Megvilágítja az ember képére száradt spermát.
Csillag születik

Bradley Cooper rendezői bemutatkozása
1789 0 2 Izé
Ravennë: Ha nem írják ki, eskü nem jöttem volna rá, hogy ez Lady Gaga. :D
drgore: Ez is inkább csajoknak való film.
Akciódús játékok jönnek, bár a Bum Simulator meglehetősen furcsa...
2201 0 0 Izé
Kész a party smink :)
1943 0 1 Izé
Ravennë: Kínos ez a videó...
Ez egy nagyon béna Aquaman :D
1333 0 0 Izé
Hogy lesz egy szőke lányból hirtelen egy vietnámi lány és egy jó nagy meglepetés? Hüpphüpphüpp, barbatrükk! Hát így!
2776 0 0 Izé
Csak én látom sokkal szebbnek a régi idők Budapestjét?
1790 0 2 Izé
hawkeye: Bontsuk ketté. A múlt mindent megszépít. Fiatalok voltunk, Azt hittük, van jövőnk, nem gondo [...]
dns87: Bizony, régen még a jövő is más volt. :D
Gellérthegyen levideóztam fűt-fát, ez lett belőle.
1228 0 1 Izé
Ravennë: És milyen gombát találtál közben? ;)
Szuper kis videó mutatja be az USA haderejét
3605 0 4 Izé
Jaca: Több száz tonna demokrácia :)
hawkeye: Poszthoz: Érdekes, hogy van még ember Mo-n, aki nem látja a USA valódi ábrázatát...?
hawkeye: Az nem pozitív propaganda....
Mind a 4 komment
Úgy látszik a jogsit másik sorban osztották
3269 0 2 Izé
gggeee: Ha pénzt adnának mellé, akkor se kéne olyan autó, ami úgy ki tud gyulladni magától, mint az [...]
Tron65: Asszem tán a NatGeo-n láttam egy műsort, ahol azt magyarázták, hogy normális helyen egy Hummer [...]
Négy modern eszköz a menekülő autók megállítására
2981 0 1 Izé
hawkeye: A magyar rendőrség figyelmébe! Miután bebizonyosodott, hogy a traffipaxok valójában nem oldan [...]
Batman tata és a többiek
2883 0 1 Izé
Ravennë: *Lesya Guseva alkotásai: https://www.instagram.com/_lesya_guseva_/
Van baj a fejekben....

A fiatalok között, sajnos az ehhez hasonló dolgok váltak népszerűvé
2692 0 13 Izé
VanZant: ✔ Igen.
solution45: Az a baj, hogy az ilyen megosztásokkal csak növelitek a nézettségét és ezzel az egóját az il [...]
VanZant: Na igen, valami hasonlót tapasztalok én is. Néha nagyon feldob ez az oldal, néha nem. Többnyire [...]
Mind a 13 komment
Napi bünti
1289 0 1 Izé
vadonka: A sorozatban tervben volt, hogy lesz zenekar, de nem hittem volna, hogy meg is csinálják. Sztem me [...]
Ezekről a pitékről csak nekem jut Bőrpofa az eszembe?
663 0 0 Izé
A Dél-Afrikában élő elefántok nem sokszor kerülnek hó alá, az biztos
1536 0 0 Izé
Bűvész trükk a színfalak mögött
3055 0 1 Izé
dns87: Wow!!! Sosenem látott felvéteeeeel!!!! Ja nem... Ez már a TV-ben is unalmas volt 8éve...
Vigyázat büntizé!

Ennél idegesítőbb dalt még nem hallottam...
1891 0 0 Izé
Simiznéd a cicust?
1568 0 2 Izé
csúzönván: De hogy annak a kib***ott mobilnak ott kell a kézben lennie ilyenkor is...
hawkeye: Ha lehetne, akkor a következő két posztban látható cicust simizném.... :)
Ez a Marvel rajongóknak biztos tetszeni fog
1617 0 0 Izé
Hamis azonossággal a párizsi divathéten?

Neki sikerült
1437 0 0 Izé
Mr Bean szeretné elérni a 10 M feliratkozót
1893 0 0 Izé
Gyerek vs WC
1393 0 0 Izé
Ennyi nyelven még biztos nem hallottátok
1663 0 2 Izé
Tron65: https://www.youtube.com/watch?v=rHh6qI-S_Ww
sapkabarna: Spoiler: Magyar nincsen benne. Pedig úgy meghallgattam volna, hogy "Ma van a szülinapom-pom-pom-po [...]
Sózott meztelen csiga, antik szekrény hátulja  és kutyasz*r

Avagy milyennek találják az édességeket a kínai boltból a youtuberek
1251 0 0 Izé
Előzetes a norvég giga projektről

Vajon megvalósul?
3291 0 0 Izé
Bárkiből lehet élsportoló :)
2121 0 0 Izé
Nem sértegethetsz büntetlenül egy macskát
2277 0 0 Izé
Régebbi postok...