REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Joerg Kritzer fotói
6068 0 3 Art Izé
zeroCrashObreak: sztem nem pont fa inkább egy robbanás
TeamCo.: A postképen: ez egy fa
Lazarus: A postkép szvsz víz alatt fejjel lefelé készült, jól néz ki :)
Joerg Kritzer fotói
6475 7 3 Izé
zeroCrashObreak: sztem nem pont fa inkább egy robbanás
TeamCo.: A postképen: ez egy fa
Lazarus: A postkép szvsz víz alatt fejjel lefelé készült, jól néz ki :)
Havranek - Az őrület első napja

Teljesen új formáció, házi felvétel, egy gitáros+egy énekes, aztán ez lett belőle...  Kezdetben, kizárólag alkoholos és egyéb befolyásoltságban együtt jam-elő két ember aszonta egyszercsak, hogy fogjunk egy lapotopot, meg írjuk meg a szöveget, vagy keressünk egy régit(jelen esetben) fogjuk meg a gitárt, játsszunk valamit, ami jól esik. Aztán meg otthon pszichedelizáljuk, aztá lett alter-rock-triphop, bódogság, békesség...
649 0 0 Zene Izé
Defiance

A Bielski testvérek - miután elveszítik családjukat - a közeli erdőbe menekülnek az SS elől. Tuvia, a nagyobbik fiú viszont bosszút áll szülei halálán, majd megment pár zsidót a biztos haláltól. Az erdei menedékbe aztán szép lassan szállingózni kezdenek a zsidók, akiknek a létfenntartására megalakul a Bielski brigád. A brigád hirtelen ismert lesz a zsidók közt, így a tábor létszáma rohamosan növekszik. Az élén álló két testvér pedig egyre jobban eltérő véleményen van az életben maradáshoz szükséges alternatívákról...

Előzetes: youtube | apple
958 0 0 Film Izé
A Boszorkány-hegy (Race to Witch Mountain)

A The Rock néven elhíresült pankrátorból lett színész, Dwayne Johnson egy újabb kaland-vígjátékban mutatja meg tehetségét, amelyet a Disney készített.
Johnson egy taxisofőrt alakít, aki két paranormális képességekkel rendelkező gyerek védelmére kel, akiket földönkívűliek üldöznek.
Magyarországi bemutató: 2009. március 26.

 
1082 0 0 Film Izé
Princess Anies - Si J'étais un homme

Francia Baby és elég jól keni....!
1049 2 0 Zene Izé
Szarvasok a "szar vasak" ellen. :)

(De szar, de jobb nem jutott az eszembe. :D)
5843 3 3 Izé
pigeon: Terror, terror!
madMate: nekem bejött a szóvicc :D
Drawen: puff. vacsi...
Így jártam anyátokkal

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a Jóbarátok óta az egyik legjobb sorozat!
Magyarországon a  Comedy Central vetíti.
Előzetes
624 0 9 Film Izé
kovacslacka: Gyakran előforduló kifejezések és azok funkciói, jelentései: http://www.televisionwithoutpity [...]
weedjay: Heeeey, it's gonna be legen... wait for it... WAIT for it... Wait for. [...]
kasy: Véletlenszerűen jött ki, mert beléptem és láttam, hogy van egy post, jóváhagytam. Nem vagyok [...]
Mind a 9 komment
Egyik legjobb "Steeplechase" verseny a vilagon. :D Velka Pardubice  2008 - full race.
925 0 1 Sport Izé
szomoja: bázki ez azért durca lehet
Rákerestem, nem találtam, ezért beküldöm hátha tetszik. Sajna csak németül találtam meg a videót.

Sztori:

Zöld kiskutya született egy német tenyésztőnél. A kutya összes testvére hófehér csak ő lett zöld. Most már halványabb a színe,sőt pár hét és teljesen el fog tűnni, de amikor a világra jött sötétzöldben pompázott. A színe miatt a kutyus a Lord Greeny nevet kapta, beceneve pedig zöld béka. A jelenség oka, hogy az anyukának szülés közben olyan erős fájásai voltak, hogy levált a placenta és olyan anyagok kerültek a magzatvízbe, melyek beszennyezték, így lett a kutya zöld. A testvérei pedig azért fehérek, mert minden kutyusnak saját magzatburka van.
776 1 2 Pink Izé
Armada: ííííííííííí, ez iszonyatosan aranyos!!!! :)))
nagydee: nagyon csúnya :D:D:D:D:D asszony odáig lenne egy ilyentől :D:D:D:D
.hack//GU Trilogy

Előzetes
Egy érdekes anime ami az RPG világáról szól, tehát a szereplők RPG karakterek, a színvilág és a grafika egyszerűen lenyűgöző, és a film alatt halható zenék is nagyon jók!

Egy probléma van az anime-vel kapcsolatba, aki nem tudja mi az a RPG annak nem biztos hogy tetszeni fog, bár a mese szinvilága ígyis biztos lenyűgőzi...
725 2 0 Film Izé
Madonna és a lovak

A Kincsem Park vezetősége úgy döntött, hogy a lovak szeretik Madonna zenéjét. Augusztus végén ott tartják meg az énekesnő budapesti koncertjét. Aki látott már lovat, tudja, hogy nem éppen erre a zenére gerjednek, vagy, ha mégis, annak jópár törött csont lesz a vége.

A "szakemberek" szerint, ez mégis jó. Jah igen, és nem kötelező ott tartani a lovakat.
555 0 4 Pink Izé
megtalált: Vagy szerintetek két istálló között fog énekelni Madonna?
megtalált: Olvastam, hogy a lovakat arra az időre arrébbszállítják.
nagydee: "Aki látott már lovat, tudja, hogy nem éppen erre a zenére gerjednek..." én már láttam, sőt [...]
Mind a 4 komment
Aranyos kis jószág. :)
6141 5 12 Izé
bigyminyő: Milyen fajta ez a bagoly? Hihetetlen amit produkál!...:)
Schabee: ez nagyon beteg!
te.sas!: ez egy sas! xD nem vágom mit flessel, ez nagyon buta :D
Mind a 12 komment
Puskás, Hungary - jövő héttől a mozikban!
651 2 2 Film Izé
kotta: Ezt a filmet szimplán kötelező olvasmánnyá tenném. Sport, töri, és egy csodás ember. Kötel [...]
gyimi: Kíváncsi vagyok már a filmre biztos hogy a moziban fogom megnézni.
Végre, végre, végre! A nagyra tartott Michael Mann legújabb mozija, a Public Enemies végre előrukkolt első, igencsak hosszú kedvcsinálójával, így nem kell péntekig várnunk!
4742 3 13 Izé
pepeti: Nagyon jó filmnek ígérkezik:) Dillinger Escape Plan! :D
alphadog: Szívesen. Látom már Shifty is beírta az oldalukra a linket. :)
pr0t3st: és megvan alinknélis ugyanaz:D zsiiir:D
Mind a 13 komment
Végre, végre, végre! A nagyra tartott Michael Mann legújabb mozija, a Public Enemies végre előrukkolt első, igencsak hosszú kedvcsinálójával, így nem kell péntekig várnunk!
4459 3 1 Film Izé
Erunder: Tegnap néztem meg. Még viszonylag friss az élmény. Egész jó kis film. Ugye aki ismeri John Dil [...]
Livewire 2009, mert ugrálni is lehet jól. ;)
832 1 0 Sport Izé
Ezek nem ismerték azt a mondást, hogy "Jön még transzvesztitára kamion."
18066 7 56 Izé
Maccoyi: Pontosan, de tőlem a gép elé is fekhetnek nem akadály. :D
bungle: A rakomány alá gondoltad őket, ugye? :D
Maccoyi: Megtaláltam a számukra legideálisabb járművet... http://www.cramo.com/upload/Images/Mediabank/c [...]
Mind a 56 komment
Erőszakik (In Bruges)

"Ez nem is vígjáték!" - ezzel a kijelentéssel tisztáztam magamban több filmajánló hibáját, az Erőszakik első felében, amikor is megvilágosodott előttem, ez nem vígjáték, sőt sokkal jobb annál, amire számítottam. A borító és a filmajánlók átböngészése után laza komédiát vártam, amolyan "gájricsiset"... Hát csalódtam, de csakis pozitívan, ez a film megéri minden percét!

Előzetes.
631 1 2 Film Izé
Balázs: nagyon nagy film!!!!
ssscsaba: ez egy igenigen nagy film!!!
Ilyen lesz a jövő a Microsoft szerint.
1980 0 3 Tech Izé
Cromex: Fasza, mindenkinek lesz otthon blueboxja :P
rivaul: A fake-et pont azután mondod hogy pár postal lejebb pont az átlátszó panel volt ujdonság amine [...]
Hápi: ezek az atlatszo future' cuccok sosem tetszettek nekem, idegesitene ha a film atlatszana f.a.k.e
Miért jobb háziállatok a kecskék, mint a kutyák? ;)
4122 2 3 Izé
SSly: jaja a kicsik milyen aranyosak már, nekik is biztos megvan a maguk személyisége
humanhades: a ksikeskecskek mekkorak amr :) h ugralnak xD foleg amikor 1hejben ugralnak
loloppo: Tényleg jófejek a kecskék, nekem is volt egy háziállat példányom :) Szabadon mászkált az ud [...]
Egy kis akrobatikus bemutató jól. :)
855 0 0 Sport Izé
Martina Topley-Bird

Kreatív, jóhangú leányzó, és élőben azt hiszem, még több lúdbőrzésre ingerel. :)

Érdemes körülnézni és meghallgatni pár számot a honlapján
522 0 0 Zene Izé
Hollywood legpikánsabb szextitkai leleplezve

Megdöbbentő sztorik
1529 0 0 Pink Izé
Code Geass - Lelouch of The Rebellion
Előzetes
A 2008-as év (és az évtized) egyik, ha nem a legjobb animéje, a sorozat folytatása az R2-val (ami még jobb mint az első) összesen 50 rész... minden anime rajongónak kötelező kötelező, persze japánul, esetleg magyar felirattal :D:P
Leírás
713 3 2 Film Izé
spider86: csak nem írtad meg mi a véleményed a (sztem sokkal jobb) 2. szezonról :)
Geist: Ez nagyon jóóóó!!! :D Bár én nem vagyok anime függő..... szal jó ha megnézek félévente 1 [...]
Kim Jong Il kipróbálja az online társkeresést... ;)
6083 1 5 Izé
Vace: megkerestet?
FlaW: ha ez az a kim jong il nem beszólni rá:))
qwertyuiop: Néha én is :) De én nem nézek ki ilyen jól :D
Mind a 5 komment
Melyik napon születtél?

Ez vár rád márciusban
792 0 3 Pink Izé
TinusSs: Nekem nem írtak valami fényeset... szerencse,hogy nem hiszek bennük:D Csak úgy mindig hajt a kí [...]
Purple: :DDDDDD hát már rájuk férne :D
papaluige: nah úgy legyen! :) mert ha nem, akkor leformázom a femina szerverét! :))
"Gyerekek! A média hazudik! Megmondta a hírtv." :D

Az urbanlegends.hu oldal szerkesztőjének egy nagyon jól sikerült média hack-jének az elkészítését követi végig a film egészen a kezdetektől a hír bukásáig és még utána is. :)

Itt egy interjú a film készítőivel.
879 0 1 Film Izé
Erunder: Ja egyébként a filmből két kedvenc jelenetem van. Az egyik amikor még él az átverés és felk [...]
Sicko

A film több átlagos amerikai állampolgár ügyének bemutatásával nyit, akiknek életét szétzilálta, tönkretette - és néhány esetben bevégezte -, valamiféle egészségügyi ellátási katasztrófa, így nyilvánvalóvá válik, hogy a válság nem csupán azt a 47 millió polgárt érinti, akik biztosítás nélkül élnek, hanem azokat is, akik lelkiismeretesen fizetik járandóságaikat, ám a bürokrácia bármikor lesújthat rájuk is. Miután bemutatja, hogyan is került ilyen szörnyű állapotba a rendszer (a rövid válasz a profittermelés és Nixon elnöksége), a rendező magával visz minket egy földkörüli útra, amely során olyan országokat is meglátogatunk, mint Kanada, Nagy-Britannia és Franciaország, ahol minden állampolgár alanyi jogon részesül ingyenes egészségügyi ellátásban. Végezetül Moore a 9/11-es katasztrófa hőseinek egy csoportját gyűjti maga köré - olyan mentőmunkásokat, akik ma immunrendszeri betegségekben szenvednek, ám az Egyesült Államokban megtagadják tőlük a megfelelő orvosi ellátást. A rendező a legváratlanabb helyre viszi el ezeket az embereket, ahol, amellett, hogy megfelelő ellátásban részesülnek, diplomáciai bonyodalom részesei is lesznek.

Előzetes
668 2 6 Film Izé
Zadam: Már bocs, de ők már a zárjegyekkel kifizették előre a kezelésüket és sokkal kevesebb ideig [...]
republic666: az én tb-émből gyógyítanak meg láncdohányos tüdőrákosokat meg alkeszokat meg cigókat????? [...]
republic666: de amerikában nincs tb még egyéb költségek amit én fizetek amióta dolgozom és fingom sincs m [...]
Mind a 6 komment
The Corporation

Leírás
A "The Corporation" lebilincselő esettanulmányokon és őszinte vallomásokon keresztül tárja a néző elé a kirakatok mögötti feszültségeket, a társaságokon belül és az ellenük vívott harcban kibontakozó drámai fejleményeket.
Ez a hiánypótló film a világkereskedelem legújabb jelenségeit elemezve felteszi a meglehetősen aggasztó kérdést: Milyen következményekkel jár az emberekre, a környezetre, a demokráciára és Földünk jövőjére nézve, ha mérhetetlen hatalmat adunk egy olyan intézménynek, melynek legfőbb törekvése, hogy a részvényesek vagyonát növelje, és nem tartja feladatának, hogy erkölcsi szempontokkal is foglalkozzon? Van olyan módszer, mellyel a könyörtelen profithajszolási kényszere gyógyítható, vagy csak az erős korlátozó intézkedésekben bízhatunk?

Előzetes
635 3 0 Film Izé
Pendulum - Another Planet vs. Dilinja - Fast Car

szerintem jól sikerült mix
1125 0 0 Zene Izé
6 dolog, amit a férfiak jobb, ha eltitkolnak előled
1262 1 1 Pink Izé
nagydee: Megtudod, hogy mit nem szabad megtudnod? Mi van???
Gilbert Grape (What's eating Gilbert Grape)

Keserédes film az élet nehézségeiről. Szerintem DiCaprio máig legnagyobb alakítása - egy Oscar-ra és egy Golden Globe díjra is jelölték előadásáért.


1917 5 3 Film Izé
Opra: Nagyon jó film, nem is tudom, hogyan kerülte el a figyelmemet eddig. Aki szereti a drámai hangvé [...]
nemdam: és a golden globe is Bocs a dupla komment-ért de nem tudom hogy kell szerkeszteni a kommenteket
nemdam: Bocs de szónom kell az Oscar csak jelölés volt
Mi a véleményetek a trilógiákról? Melyik a kedvenc, melyik folytatása hogy tetszett?
4489 1 4 Film Izé
Madarinfluenza: Szerintem pedig a matrix jó ugy, ahogy van. Gondoljatok Bele. Elsö rész oké megnézzük jó fil [...]
Hazafi: Az tény hogy a Mátrix első része mérföldkő volt, de szerintem ennyivel nem jobb a többinél. [...]
Derill: iigy van, meg az alien 3 se volt olyna rossz, nekem mind a 4 bejön
Mind a 4 komment
Mi a véleményetek a trilógiákról? Melyik a kedvenc, melyik folytatása hogy tetszett?
5778 3 20 Izé
Darkshade: Szerintem Keresztapa, Alien : nem értem a 3-at miért húzták le annyira. Die-Hard: Szerintem jó [...]
Holopka: Rosszul ,két kocsi van és ők azzal mennek haza amivel Marty jött ,ami a bányában van az végig [...]
davids83: A vissza a jövőbe sorozatban volt valami, amit felfedeztem: A 3. részben ugye megtalálja a kocsi [...]
Mind a 20 komment
Matt John - Olga Dancekowski (Original Mix)
487 0 0 Zene Izé
A hitelválság

(Némi angol tudás kell hozzá.)
2684 1 3 Art Izé
loloppo: Feliratosan nincs meg valahol? Bár valamennyit tudok angolul, ebből a vidiből semmit se értek... [...]
bungle: Megoldottam (most frame nélkül nyitja meg a videót).
nagydee: be kell csukni a fejlécet, különben nem működik a link. ha becsukod egyből jó helyre kerülsz [...]
A hitelválság

(Némi angol tudás kell hozzá.)
2730 7 3 Izé
loloppo: Feliratosan nincs meg valahol? Bár valamennyit tudok angolul, ebből a vidiből semmit se értek... [...]
bungle: Megoldottam (most frame nélkül nyitja meg a videót).
nagydee: be kell csukni a fejlécet, különben nem működik a link. ha becsukod egyből jó helyre kerülsz [...]
Mai ismeretterjesztő rovaunkban a látnokzsálya vagy jósmenta (Salvia divinorum), az árvacsalánfélék (Lamiaceae) családjába, a zsálya (Salvia) nemzetségbe tartozó lágy szárú növényfaj. Dél-Mexikóban honos. Pszichoaktív drog, leveleit fogyasztják nyersen, de szívják vízipipából is.

Hatása:

2782 15 76 Izé
laci655: ja és a növények árát is írd le focuskoma ha lehet. Amúgy ez a kérdés mindenkinek szól sz [...]
laci655: Heló focuskoma! engem nagyon érdekel hol lehet jósmentát Debrecenben venni!!!!!!És ha nem harag [...]
Funkmaster: Hi all Most fogok rendelni a greenshop.hu ról bongot meg zsályát, csak azon gondolkodok hogy veg [...]
Mind a 76 komment
A Hullám (Die Welle)

1967-ben a Harmadik Birodalom tanulmányozása során egy középiskolai tanárnak, Ron Jones-nak másodéves nebulói felteszik az ultimate kérdést: hogyan lehetséges az, hogy az akkori német lakosság - az egyszerű hétköznapi városlakókkal, tanárokkal, doktorokkal, értelmiségiekkel egyetemben - szó nélkül hagyta, hogy a nácik ártatlanok millióit gyilkolják le. Tanárunk örül az okos kérdésnek, és válasz helyett tanítványait egy négy napos kísérletbe vonja be (a diákok persze úgy tudják, egyszerű történelmi szerepjáték lesz), melyben az akkori Németország lakosainak magatartását modellezik majd. A Harmadik Hullám (HH) névre keresztelt kísérlet célja kideríteni, hogy vajon egyszerű diákokból álló csoportból is létrehozható-e egy hatalomelvű manipulált közösség a demokratikus döntések teljes kiirtásával, illetve a szigorú fegyelem, a parancsok és a csoportmanipuláció alkalmazásával.
792 3 3 Film Izé
vöri: lenyűgöző, igen csak fordulatos!
Marcsi75: Szivesen megnézném.
laci_: Jó film, ajánlani tudom mindenkinek.
Régebbi postok...