Hűűű, összecsukható kulacs, mekkora találmány, mint két egymásba fordított turista pohár, még sosem láttam ilyet! Mindez augusztustól, 6700 Ft-ért. Kimosni se lehet, nem baj, a kínaiak gondolom kihozzák júniustól 670 Ft-ért. ;)
2062
0
Izé
„Ha autista vagyok, az a baj”
2335
0
Izé
Kétszáz tudós állítja: rákot okoz a mobil és a wifi
Közel kétszáz tudós ostromolja az ENSZ-t, hogy tegyen már valamit a rádióhullámokkal dolgozó eszközök sugárzása ellen, mert nagy lesz a baj.
A mobiltelefon rákot okoz? Brit kutatók szerint nem. Szerintetek?
2575
1
Izé
Ex Machina
Caleb 24 éves, és programozó a világ legnagyobb internetes cégénél. Megnyer egy versenyt, amelynek díja, hogy egy hetet tölthet egy privát hegyi nyaralóban, amely Nathannek, a cég vezérigazgatójának tulajdona. Ám amikor Caleb megérkezik a mindentől távol eső luxusházba, rájön, hogy tulajdonképpen egy különös és lenyűgöző kísérletben kell részt vennie: kapcsolatba kell lépnie a világ első igazi mesterséges intelligenciájával, amely egy gyönyörű robotlány testében lakik.
1838
2
Film Izé
7 hazai versenyzőnk van az Electrolux Design Lab verseny 100 legjobbja között!
„Annak érdekében, hogy a legjobb 35-be tovább tudjanak lépni, a ti szavazataitokra is nagy szükségük lenne! Klikk a képre, a poszt legvégén ott vannak a linkek! Hajrá, és a nevükben is köszi a voksokat...!”
2876
0
Izé
Két lány, egy csótány :)
3358
0
Izé
Kedves szülők ;)
3041
0
Izé
Strange Contrast - Water Of Life
Már el is készült a következő zene, természetesen ez is ingyenesen letölthető! (
korábban itt)
Sokan még nem ismerik a Glitch Hop műfajt, de szerintem nagyon sok epikus zenét lehet találni köztük! :)
662
0
Zene Izé
- Elnézést uram, mi van a táskájában?
- Kurvára semmi közöd nincs hozzá, az van a táskámban...
- Ja, akkor rendben...
:D
5002
0
Izé
Brazil szappanop... izé... Opera szappan van készülőben. ;)
3201
1
Izé
Ezek a trehány emberek... ki kellene őket tiltani a természetből!
3535
1
Izé
Ja, hogy ingyen van? Akkor nem kell! ;)
3261
0
Izé
The Friends Escape 2
Első rész
968
0
Game Izé
A nap kérdése: ki tojt be a konyhába?
2396
0
Izé
Milyen ismerős ez az épület... :)
Kedves Jézuska! A karácsony idén májusban lesz... ;)
Ha van tapasztalatotok, kérdésetek, válaszotok drón fotózással kapcsolatban, legyen ez egy ilyen kibeszélő post.
1717
1
Izé
GTA 2 Live - cseh rajongók drónnal forgatott GTA rövidfilmje
2876
2
Izé
A két füle között szerintem maradt elég légüres tér, ahová tolhatott volna még egy kis szintolt... ;)
8375
0
Izé
Nestlé CEO: a víz nem jog, hanem élelmiszer, aminek kell egy piaci értéket adni
Vélemények?
1919
1
Izé
Clayfeet - Perfect
MyIdol alkalmazással készült videoklip
1099
0
Zene Izé
Hogy ne az őshonos erdeinket vágják már ki, csatlakozz az Oxyfa programba, vagy ültess magad Oxyfát! Így javát a faiparban értékesítheted, ágait eltüzelheted, hatalmas virágaiból pedig a szorgos méhek segítségével mézet is gyűjthetsz. Lombja sem vész kárba, hisz a növényevő állatoknak kitűnő táplálék! De ha ez túl nagy felelősség számodra, akár a cégre is bízhatod a fák nevelését és majdan értékesítését amiből később természetesen megkapod a részesedést.
Tudtad, hogy az Oxyfa újranő, ha kivágod? Többször is, és ez az a tulajdonsága, ami miatt egyébként befektetésnek sem utolsó - egyszer elülteted, és többször kitermeled a faanyagát! Eleinte 6 év a vágásérett kor, de ezt követően már csak 4 évet kell várnod, hogy tuskóról újrahajtson akár 5x is.
Tudj meg többet a honlapról!
1607
2
Izé
5024
0
Izé
Kattintás előtt tippelj, mi látható a képen! ;)
7742
0
Izé
Nincs barátod? Sebaj, képen még lehet!
2957
0
Izé
A mai tippelős könnyű lesz (pedig nem is lb7 küldte): mi látható a képen? :)
5020
0
Izé
A hayaBUSA végre vízbe került ;)
2897
1
Izé
1733
0
Game Izé
Valakinek sok ideje és oreoja volt...
3476
0
Izé
Egyesek mit meg nem tesznek, hogy a tévébe kerüljenek... ;)
Amúgy „Szegény lány a hülye riporter miatt pisilte össze magát” címmel jelent meg a videó a
Velveten. Gratulálunk az újságírónak a remek következtetésért! ;)
4751
0
Izé
Pár éve
volt már itt egy bicikli hajtotta mosógép. Most itt egy újabb.
2277
1
Izé
Sikongások a paplakban
Hetven évvel a háború után soha nem látott iratokat bányásztak elő az 1944–47 közötti szovjet megszállás mindennapjairól. Rettegő falusiak, tömeges nemi erőszak, rablás és zabrálás, a válogatás nélkül elhurcolt férfiak sorsáról való félénk tudakozódás dokumentumai – a magyar levéltárak anyagai egymás mellé rakva pontos képet adnak a Vörös Hadsereg és a magyarok találkozásáról.
4017
1
Izé
Az idei Darwin-díj egyik esélyes versenyzője a képen látható fiatalember, aki lesmárolt egy vízi mokaszinkígyót
Magyar cikk
4832
0
Izé
Kész Tesla lámpája, itt a világítás következő szintje
2979
1
Izé
Tavaly becslések szerint 3400 menekült fulladt a Földközi-tengerbe, kétszer annyi, mint ahányan a Titanic katasztrófájában. Idén tízszer ennyi áldozattól tartanak, múlt hét vasárnap pl. kb.
800 menekült fulladt a Földközi-tengerbe.
A múlt heti katasztrófa után többen vádolták cinizmussal és az együttérzés hiányával az EU bevándorlási politikáját. Szerintetek mit kellene csinálni a menekültekkel?
5086
0
Izé
Keményen dolgozó kis emberek építik a Moszkva teret
2283
1
Izé
Nem hiszed el, mi fog történni a videón látható Lamborghinivel!
Na, a mai kattintásvadász hülyecím is megvolt...
5751
0
Izé
Valahol mindenkinek el kell kezdenie... ;) Jason Statham ákcijóshős pl. egy kis táncikálással kezdte.
3489
0
Izé
Predestination (Időhurok)
Egy időügynök feladata, hogy megmentse a várost egy hírhedt robbantótól és eközben jövőjét is alakítani próbálja. Ehhez viszont bele kell avatkoznia saját múltjába...
Azt hiszed, mindent tudsz az időparadoxonról? A Spierig tesók agymenése, totális mindfuck.
2293
0
Film Izé
30 km-nyi bringasztráda, napelemes tetővel Dél-Koreában
2278
0
Izé
Ha eldobnak egy csikket vagy becsap egy villám, akkor Pestet evakuálni kell
Sokkal súlyosabb a helyzet a volt Vegyiművek Illatos úti telepén, mint
korábban gondolták. Ha most azonnal nekiállnának a veszélyes anyagok elszállításának, megsemmisítésének és a terület megtisztításának, az körülbelül 15 évbe telne.
3561
0
Izé
Föld bolygó, 2015 - fegyverrel vigyáznak az utolsó hím fehér orrszarvúra
3761
0
Izé