REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Otto, az angol bulldog 30 ember lába között gördült át a gördeszkájával
2992 0 1 Izé
közlegény: a bulldogon kívül mindenki behúzta a farkát
Úgy ismeri a halált, mint a saját tenyerét ;)
4289 0 5 Izé
cila: 1) Három csiga mászkál a sivatagban. Az első aszongya: Jobbra sivatag, balra sivatag, előttem e [...]
trencsa: Nem -e? Három csiga megy a vasúti sineken: - Jön! - PTTY - A? - PTTY - Ja! - PTTY
cila: A csigabigák is átkelnek síneken, de nem hallottam, hogy baleset érte volna valamelyiket...
Mind a 5 komment
Ezt még a szurikáta (szuahéliül szirti macska) ősöktől örökölte... ;)
1985 0 0 Izé
Két brit srác az őröket kijátszva megmászta az Eiffel-tornyot
1909 0 0 Izé
Antoine Geiger: SUR-FAKE
2019 0 1 Izé
DemJan: https://www.youtube.com/watch?v=YPzDNkvJ_p4
Peter “Stoney” Emshwiller 18 évesen interjút készített 38 évvel későbbi önmagával: 1977-ben leült egy kamera elé, hogy kérdéseket tegyen fel jövőbeli énje számára és most 56 évesen megválaszolja őket
2649 2 3 Izé
Nusihusi: Márpedig az időutazás lehetséges:)
bungle: Talán csak annyi, hogy most történt, és a fickó most gyűjt pénzt, hogy egész estés filmet f [...]
rermo: Most ennek mi az apropója ...esetleg aktualitása ???? Talán arra gondoltál bungle , hogy egyes [...]
2012 óta nem ivott folyadékot - most így néz ki 

A fiatal férfi szerint a hosszú élet titka az, ha nem fogyasztunk folyadékot. Ő pedig nagyon-nagyon sokáig szeretne élni.
5659 0 12 Izé
Revanor: Lehet, hogy 150 évig fog élni (nyilván nem), de ilyen körülmények mellett minek?
zedgilette: Philo! Az a Taigetosz!
gyocska: Hát nem tudom gyerekek. Én minden nap legalább egyszer eszek húst, heti 3-4 hambit lehetőleg ma [...]
Mind a 12 komment
Mintha világvége lenne, olyan felhő úszott be Sydney fölé
3109 1 5 Izé
cila: Remek szöjáték. Pászol.
Nas: Ide meteUrológus kell. Heveny felhőömleny.
cila: Jó, hogy a meteorológus meg tudja magyarázni...vViszont mit sem segít a szívinfarktusbam elhuny [...]
Mind a 5 komment
Különösen mérgező kígyóval ijesztgetnek kislányokat Németországban! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2746 0 4 Izé
sergi: 15 év múlva majd én is megijesztgetem a kigyómmal.
kissfreezer: Én nem nyitom meg, mert nem szándékozom megosztani csak azért, hogy lássam, de fel vagyok hábo [...]
Nusihusi: Aminek a csípésétől azonnal köddé válsz:D
Mind a 4 komment
Különösen mérgező kígyóval ijesztgetnek kislányokat Németországban!

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
2886 0 0 Art Izé
Aki nincs fent a Facebookon 

Van ilyen ember, és ez most nem poén, nem kamu. Nem lájkvadászat. Milyen lehet az élete? Van neki valódi élete a Facebookon kívül? Mi lehet ott? Sivárság. Mit tesz a fotóival? Mit? Megnézi. És? Megmutatja egy embernek? Kettőnek? Kinek? Nincs jelen az igazi valóságban, nincs szerepe, nem jut levegőhöz. Kénytelen elfoglalni magát valamivel. Na, de mivel? Kimegy a természetbe. És? Egyedül nézelődik ott úgy, hogy egy fotót nem posztol sehová? Akkor ott sem járt. Ki hiszi el neki? Ő maga sem hiszi el az életét. Nem tudja visszakövetni, mi volt vele például egy éve. Főz magának valami kaját. Nagy dolog, mondhatom. Kimeri a tányérba, le nem fotózná, mert minek, és komótosan megeszi az egészet. Volt, nincs, de leginkább sosem volt, mert hol a dokumentáció?
3412 0 14 Izé
bungle: FACEBOOK FRIENDS ARE FAKE FRIENDS, STUDY FINDS http://europe.newsweek.com/facebook-friends-are-fake- [...]
Ravennë: Na én meg hirtelen azt hittem, úgy másoltam be ide kommentbe, hogy már kint volt posztnak... Pö [...]
bungle: Lekésted. ;)
Mind a 14 komment
Torkos csütörtök a plázában :D 

- Mi az a padlón, apa?
- A harmadik tesód... Kiköpött brit.
;)
4153 0 5 Izé
Nusihusi: Mért nem bírták ki hazáig?:P
hawkeye: "...a 26 éves Fahad Bilal és felesége, a 25 éves Akeela Ali,..." Igen, kifejezetten ősi, arisz [...]
Zellergumó: Hát ez cumi!
Mind a 5 komment
Billie Jean a palackos fiúktól ;)
2324 0 3 Izé
Nas: Hát ez marha jó. :D És milyen átéléssel zenélnek. :D
Nusihusi: Ez nagyon jól sikerült:)
cila: 3 IGEN!
A legújabb sláger: a shi san wu! 

Egészen bizarr, pszichedelikus klipben mutatja be a kínai közmédia az új ötéves tervet
1847 0 5 Izé
cila: Nem rossz, elmegy. Egyszer. De, kérem, fordítsa le nekem valaki, mit akarnak ezekkel a prímszámo [...]
Nas: Már várom a magyar kormányzati kiadást - az m1 kommunikációs részlegének támogatásával. : [...]
blackmumus: Ha jól értem akkor a süszenlú az kínának a 13.5 éves terve? És hogy számolták azt ki egyá [...]
Mind a 5 komment
Hogyan biliárdozz egy hullámok hátán ringatózó ócenjáró hajón? Így.
5350 0 0 Izé
Csöpögtettek a fülébe: nem hiszed el, mi jött ki onnan 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták... (ill. most nem is a miénket ;))
5170 0 5 Izé
Nusihusi: Beköltözött:P
Nas: Ott a családosokat nem védik kilakoltatás ellen? :)
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-3299964/Horrifying-video-shows-spider-flushed-man-s-ear-crawled-ins [...]
Mind a 5 komment
Az első leltár után is életképes lesz itthon ez a modell? ;)
3922 0 14 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=Skg5rHdNalA :D
Gud: Jólvan, én vagyok a hülye, leülök, egyes... :P Másról szól a cikk, mint amiről beszéltem [...]
Gud: Régebben voltak olyan alkalmazottak is, akik járkáltak a pénztáraknál mikor hosszú sor volt, [...]
Mind a 14 komment
Megunta az életét?
3579 0 5 Izé
Nusihusi: Elég fura módja a kocsi megállításának:P
K214: Ha az a kocsi nem áll meg, nem lett volna gondja a biztosításával...
közlegény: vizsgázik, jó fekvőrendőrnő lesz belőle
Mind a 5 komment
Az oroszoknál simán átmennek az emberen, ha nem figyel! ;)
4349 1 3 Izé
Nusihusi: Cserbenhagyásos gázolás volt:)
hawkeye: Nagyon vadak. Bizonyára rokonságban vannak az oroszlányokkal....
közlegény: bowlingoznak :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a tripofóbia: emberek ezrei állítják, hogy rettegnek az olyan tárgyaktól, melyen apró lyukak találhatóak, mint például a méhkaptárok, hangyabolyok vagy akár a frissen hullott hó, melyet vízcseppek által mart lyukak tarkítanak. 

Van egy nagyon fura fóbiám. Trypophobia-azaz félelem/undorérzet a kis lyukaktól. Hogy a csudába küzdjem le?

Korábbi post fura fóbiákról 

A kedves kis kép ebből a videóból való
3979 0 56 Izé
Traveller_x: Ja, és a link: https://www.youtube.com/watch?v=18AafCORw_Y
Traveller_x: A "világ legmegnyugtatóbb videója" királyul kezdődik! Sajnos nem találtam meg külön videóba [...]
Nas: Ezaz. Fóbia fight! :D
Mind a 56 komment
Jóllakott óriás elefántfókába botlott a gyanútlan horgász
3553 0 5 Izé
hawkeye: Ekkora állatot....
Nusihusi: Még jó, hogy jól volt lakva, mert még megette volna őt is:)
thisisreal: Nem lesz egyszerű a jegesmedvét eltolni a detoxba! ;)
Mind a 5 komment
Tudathasadásos páciens szakszerű kezelése ;)
3046 0 3 Izé
Diliqtya: Fejtágításon vesz részt
grmindenyssa: Gondoltam, legalább összevarrják. :-( "A mosásnak csak hajolt a vitéz, még a timsózásnak i [...]
közlegény: hirtelen azt hittem, Rékasi lett még nyitottabb a világra :)
Mai cukizé: sziámi „ikrek” :)
1574 0 1 Izé
Nusihusi: Szimbiózis:)
Remélem kipihetnétek magatokat hétvégén és jöhet egy kis tudományos izébizé, amire most leltem: 
Alcyon-Plejádok 21/1 Plejádi Fotonikus DNS Átkódolás 

„Tudományos módszerekkel igazolták, hogy egy óriási hologram belsejében vagyunk, egy energetikai, védelmi rendszerben, amelyet a Galaktikus Szövetség hozott létre, hogy megvédjenek bennünket annak a hosszú helyváltoztatásnak a során, amelyet a Göncölszekér naprendszere és a Szíriusz felé teszünk meg.” 

A többi videójuk is szenzációs, pl. Eltitkolt marsi élet és utazások a Marsra. Obama a Marson. vagy Az RNS-DNS-ünk jobbá tétele a fény lényei által (na jó, bevallom egyiket se néztem meg, de a címük alapján korszakalkotó felfedezésekről eshet benne szó és nem szeretném, ha lemaradnátok róla!) ;D
2091 0 16 Izé
cila: Horoszkópusz-hókuszpókusz
Nas: Nincs kegyelem! :D Search and destroy. :)
Strogg: Kegyelmezz! Nem állt szándékomban kritizálni, inkább bók akart lenni. Régóta látogatom az o [...]
Mind a 16 komment
Milyen lenne a jövőnk, ha az atomkorszak beköszöntött volna? Avagy egy kis retrofuturisztikus-posztapokaliptikus ötletelés az 1950-es évek stílusában a Fallout 4 c. videojátékhoz.
3739 0 4 Izé
Ditpet: Köszi, utánanézek.
Nas: Tudom ajánlani. William Gibson a cyberpunk irodalom egyik atyja. Nagyon jó.
Ditpet: Őt nem ismerem. Retrofuturizmust én inkább képsorozatokból ismerem.
Mind a 4 komment
Halloween Explorer
3265 0 0 Game Izé
Pókegérke és a hét másik törpe - Edebede bácsi meséje 

Részlet a hétfői Laár Andrással készült interjúból:
- Na és mi a helyzet Edebede bácsival és a beteg meséivel?
- Hát nem ciki? Jön Edebede bácsi ezzel a mézédes, behízelgő stílusával, hogy „szeeervusztok gyerekeeek”. Kiráz tőle a hideg! Nem ugyanilyen, amikor valaki elmegy egy mondvacsinált gyerekünnepségre, és azt mondja, hogy ő a mesemondó? Ugyanezt játssza el, csak önmagát komolyan véve. [...] A gyerekek körüli ilyen tutujgatásos tötyörgés sokszor teljesen hideg, és nincs is mögötte semmi. Na, hát erről szól Edebede bácsi. 

Hatalmas! :DDD
2428 0 4 Izé
bungle: Darvas Norbert, én azon a fejen majdnem jobban röhögtem, mint némelyik poénon. :D http://i.imgu [...]
Nusihusi: Ez de beteg:D
bungle: Végülis ez is az, ahogy látom A postás című előadásuk része volt: www.youtube.com/watch?v=g [...]
Mind a 4 komment
Szeretnénk megújítani az Izét így lassan 10 év után (még ha a Best of Izé 3 éve el is indult). Ehhez várunk ötleteket, véleményeket itt a hozzászólásokban: miket szeretnétek látni az oldalon, miket nem, milyen funkciókat használnátok szívesen, milyen oldalakat látogattok még és ott mi tetszik, mobilos verziót használjátok-e, mi jelenjen meg ott, ilyesmi... :)
4629 0 50 Izé
norbertvincze: nem tudom mennyire lenne jó ötlet, ha esetleg állítható lenne, hogy a komment kocka amibe írun [...]
ladislav: A topclub legyen mobilra optimalizált, minden egyéb csak másodlagos probléma lehet. :D
a janek: Izé app is lehetne :) vagyis appizé
Mind a 50 komment
Mai cukizé: KELL egy ilyen ölebecske! :D
2405 0 7 Izé
lilaflexninja: bővebben: https://www.youtube.com/watch?v=_B13z608K10
Nusihusi: Nagyon aranyos az elefánt:)
Szancso: Nem értettük félre, némi felárral rácsatlakoztathatod a kis elefántot is. :) Egyébként elö [...]
Mind a 7 komment
A karóra már nem divat - nyilván ez is gerjeszti azt a trendet, hogy egyre menőbb és különlegesebb kütyükké alakuló karórák jelennek meg
1854 0 1 Izé
HoPpY: És a szemed kifolyik mire leolvasod, hogy mennyi az idő..:D
Lottemberesedik :)
1513 0 6 Izé
T1B3R1U5: További videóját a Brazzer.com-on megtalálod! ;)
lilaflexninja: Én csak egy sima képsorozatra gondoltam a bébz kategóriában. Semmi házasság!
bungle: Hol és mire? ;) Pl. Indiában már majdnem öregnek számítana... ;) Itthon: "Magyarországon a je [...]
Mind a 6 komment
Férfibörtönbe kell vonulnia a nővé operált férfinak
6044 0 19 Izé
DemJan: http://www.theguardian.com/society/2015/oct/29/transgender-prisoner-tara-hudson-sexually-harassed-hm [...]
vadonka: Amúgy a hír kamu, a "csaj" a twitterén megírta, hogy nem megy böribe. Valami külföldi szennyl [...]
lilaflexninja: Csak az a baj, hogy mi van, ha leszbi? Akkor nagyon rossz lesz neki.
Mind a 19 komment
Opal Covey, a toledói polgármester-jelölt azzal kampányol, hogy ha nem választják meg, Isten el fogja pusztítani a várost. Most indul ötödszörre, szerinte 2013-ban ő nyert, de ellopták tőle a címet.
1194 0 19 Izé
bungle: Itt még látható pár részlet: www.youtube.com/watch?v=dNBuaw6DWDo www.youtube.com/watch?v=1luOvh [...]
vbk: Hát, igen. Ohio egy tipikus redneck-vidék... Amúgy szerintem ez a nő messze nem olyan gáz, min [...]
norbertvincze: https://www.youtube.com/watch?v=hknVoAoyy-k
Mind a 19 komment
Pezsgőfürdős vidám... ööö... aquapark gömbhalaknak ;)
2088 0 0 Izé
Szerintem bármelyik együttesben megállná a helyét! :)
3985 0 12 Izé
Szancso: Khhhmm. Köszönöm skacok, ez azért jólesett! :) Ditpet: Mindenkinek más tetszik, de örülök h [...]
justil: Kefíret iszol...
bungle: Aki meg ahhoz is hülye, hogy ezt felfogja, annak elmagyarázom, mint egy fogyatékosnak: nem azzal [...]
Mind a 12 komment
Senki sem számított arra, ami a tornateremben megtörtént! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
6295 0 4 Izé
vater85: Ennek semmi köze nincs a Jurassic World-höz.
Szancso: Elmaradt a kosármeccs, a közönséget kárpótolni kell a pénzükért! ;)
palinkaman: Hologram, vagy after effect?
Mind a 4 komment
Napi cukizé
1669 0 0 Izé
Milyen furcsán futnak ezek az emberek! Csak nem üldözi őket valaki? ;)
3901 1 6 Izé
csaty: És ahol látszólag a leggyorsabb ér be legutoljára !
AtiBoa: Az egyetlen verseny, ahol a vegen teljesen kipihent vagy.
Szancso: Szerintem beszartak. :)
Mind a 6 komment
Nyugtató helyett komolyzene?
1716 0 8 Izé
Szancso: A tuc-tuc-nál bármi jobb, engem az idegesít! :)
bungle: :D
közlegény: a harmadik meg Dying Fetus-t https://www.youtube.com/watch?v=wqOJD_TdIKY ;)
Mind a 8 komment
Nem tudom melyik a durvább oroszlánüvöltés, Manny hangja a fenti videón vagy a kis oroszlánkirályé... :D
1747 0 4 Izé
bungle: :DDDDDDD Részeg orosz lány... izé.. srác! :D
Szancso: :DDD Orosz változat: https://www.youtube.com/watch?v=unJVyQ86nuQ :D
bungle: A legfélelmetesebb üvöltés nagyfateré itt: www.youtube.com/watch?v=bjzjJdI6XOE :DDD
Mind a 4 komment
Régebbi postok...