REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Miért tanítsuk meg a gyereket arra, hogy ne fogadjon az iskolában...
9190 1 30 Izé
nkmedve: Azt én is láttam valami "101 legnagyobb szexbaki" c videóban, s ugyanabban volt valami olyasmi is [...]
dergeist: Ej de jó az avatarod.
CRaPtRaSH: pedig "anya azt is modnta hogy ne dugd a pöcsödet a porszívóba..." :D
Mind a 30 komment
Oroszok művészkednek a Gmail felületével.
748 0 0 Tech Izé
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
8551 3 215 Film Izé
Laci: Például ezek: http://www.youtube.com/watch?v=xxeL9bdSu-A&feature=related http://www.youtube.com/wa [...]
livy: Nem a kutya legyek? Amikor volt valami tag, aki számolta a "kutya-gyerek" jó cselekedeteit, és ha [...]
Purple: húú nekem arra a rongybabásra szükségem lenne!! volt benne valami nagydarab fogyatékos rongyba [...]
Mind a 215 komment
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...
11196 33 225 Izé
Ravennë: Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D Gon [...]
Tooni: Mese, amit már el is felejtettem, de nem kár érte :D Szimat Szörény a szupereb http://www.youtu [...]
celduin: Sziasztok! Én is keresek épp egy műsort, igaz hogy nem rajzfilm, de hátha emlékszik itt rá va [...]
Mind a 225 komment
A kislány államokat énekel. XD Szerintem aranyos.
6081 6 77 Izé
bubuss: ajj de anyira ééédes:))))
bandee1219: Ne linkelj, Máln@! :)
Máln@: awww....de cukki :*)
Mind a 77 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
5854 0 62 Art Izé
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
bandee1219: Ez részben igaz, de vajon mekkora összeg lesz majd akkor helyreállítani mindent és egy ilyesmit [...]
Mind a 62 komment
Az arabok megkezdték Maszdar, a világ első zöld városának építését, ahol nem lesz se szén-dioxid-kibocsátás, se környezetszennyezés, se autóforgalom. Az ötvenezres városban egy hidrogén erőmű fog működni, az energia nagy részét nap- és szélenergiából állítják elő, a lakosok pedig mágneses pályákon sikló kabinokban utaznak majd. Nyolc év múlva lesz készen mintegy 22 milliárd dolláros beruházással.
6286 3 63 Izé
bungle: Masdar, a világ első nulla szén-dioxid-kibocsátású városa (képek) http://zoldter.hu/energia/ [...]
dude: Ha te is elmondod, mi az a "keudik", talán mi is elmondjuk.
Johnyboy8: Inkább azt mond meg,miért pont olyan országokban keudik az ilyesmit csinálni,ahol az olajból é [...]
Mind a 63 komment
Íme, az e heti címadó pályázat. Nevezés vasárnap 14:35-ig, nyeremények a szokásosak... Ne fogjátok vissza magatokat! ;)
15895 0 247 Izé
csokioroszlán: "Femina - ízig-vérig nőknek" Na de bungle!!! :D:D:D
bungle: http://www.femina.hu/sztar/5_legborzasztobb_plasztika
CRaPtRaSH: MÉÉLTAAATLAAAN :DDDDD
Mind a 247 komment
sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
7350 2 15 Izé
fux: aki kitalálta ezt a játékot oda kéne ültetni elé és addig nem kap semmit még meg nem csinál [...]
Maccoyi: Na ezt nem venném a szívemre, ha tényleg így lenne :D
ladyann: ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez a játék elrontotta a gyerekkoromm:( megálltam a fejlődésben:(( XD
Mind a 15 komment
Ez mekkora arc! :)
6689 2 17 Izé
bandee1219: Ja, csak ennek kevesebb az esze, mint egy majomnak...
hapro: Fúú, amikor majdnem a fejére húzta a száját....na háát attól én komolyan megijedtem. Konkr [...]
r3clbull: na erre mondják h nagyszáju...mehetne valahová hangosbemondónak..simán
Mind a 17 komment
sycoMaze - vezesd a kis piros ufóizét végig a labirintuson! Jó egér meg idegrendszer nem árt hozzá... ;)
8836 0 2 Game Izé
roland66: hát nem tom ebbe mi a nehéz én az első pályát elsőre végigvittem...!
Szamooca: Hogyha ezzel az alábiak a céljuk,akkor sikeresnek nyílvánítom a játékot: -elszédülés, -ide [...]
Hannes Broecker - Drink Away The Art
3529 0 27 Art Izé
bandee1219: Ja, én sem úgy gondoltam, hogy úttőrő lenne, ilyen volt már és nagyon művészi elgondolás.. [...]
M.agnus: Már megtörtént. Sőt, már csak egy keret volt kitéve, mögötte az üres, fehér fal...
bandee1219: Ennél a példánál maradva: vannak olyan dolgok, amit azért már nem kéne mással megosztani, ne [...]
Mind a 27 komment
Hannes Broecker - Drink Away The Art
3488 3 27 Izé
bandee1219: Ja, én sem úgy gondoltam, hogy úttőrő lenne, ilyen volt már és nagyon művészi elgondolás.. [...]
M.agnus: Már megtörtént. Sőt, már csak egy keret volt kitéve, mögötte az üres, fehér fal...
bandee1219: Ennél a példánál maradva: vannak olyan dolgok, amit azért már nem kéne mással megosztani, ne [...]
Mind a 27 komment
Brutális méretű hűtés videokártyákra.
550 0 0 Tech Izé
Pimp your Macbook. ;)
24 karátos arany Macbook Pro, gyémánt almával.
1050 1 1 Tech Izé
leep: miért kell minden hülyeséget csinálni aranyból?
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.
3140 12 319 Izé
süti: egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
Maccoyi: Szerintem már nem is fogod. ;D
babapiskóta: (vettem)
Mind a 319 komment
Organikus építészet.
3631 0 11 Art Izé
buddha: kisfiam, ha tovább rosszalkodsz, sarokba foglak állitani!!!!!!!!!!!!!!
patriot: Mi ez?? A modern Hobbit-falva? Egyébként tök jó.
AdM: A második sor első képe pl. a Gaudi múzemumba van, ez tuti:)
Mind a 11 komment
Organikus építészet.
3596 6 11 Izé
buddha: kisfiam, ha tovább rosszalkodsz, sarokba foglak állitani!!!!!!!!!!!!!!
patriot: Mi ez?? A modern Hobbit-falva? Egyébként tök jó.
AdM: A második sor első képe pl. a Gaudi múzemumba van, ez tuti:)
Mind a 11 komment
A táncparkett arab ördögei
7008 4 29 Izé
csokioroszlán: Egyem a szíved,te kis angolzseni!
Árnyangyal: SZt.one, iszol, és engem meg meg se kínálsz? :)
r3clbull: nah helyesírásból kiosztottak nektek :P
Mind a 29 komment
A tárcsás kialakításon túl a telefon képes a mozgási energiából elektromos áramot generálni, így a készülék rázogatásával tudunk töltést előidézni.
853 0 0 Tech Izé
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3221 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
A tizennégy karátos autó... ;) Vagyis egy Porsche arany bevonattal.

A készítés fázisai.
4586 0 19 Autó Izé
Dralisz: miért nem platina? :D Nekem sem tetszik az arany. Még ékszerben sem. Csak a cigányok meg a felv [...]
mekszamnojz: miert pont arany? miert nem ezust??? az meg jo is lenne..
three.d: A Rejtő-féle kicsit többet ért, na!
Mind a 19 komment
A tizennégy karátos autó... ;) Vagyis egy Porsche arany bevonattal.

A készítés fázisai.
4528 0 19 Izé
Dralisz: miért nem platina? :D Nekem sem tetszik az arany. Még ékszerben sem. Csak a cigányok meg a felv [...]
mekszamnojz: miert pont arany? miert nem ezust??? az meg jo is lenne..
three.d: A Rejtő-féle kicsit többet ért, na!
Mind a 19 komment
Több helyen használt és ismert az az eszköz ami fény segítségével magához csalogatja a bogarakat, majd utána lényegében megsüti egy diszkrét áramütéssel. Ennek az eszköznek a napelemesített változatát látjuk.  Kempingezéshez például ideális.
588 1 3 Tech Izé
hodosy: és ezzel meddig birja a toltesel ?? 2perc 2óra ?? vagy mennyi ??
techadmin: nappal tolt, sotetben felhasznalja a nappali toltest.
hodosy: hát szerintem nem olyan alkalmas mivel vannak éjszakába nyúló kempingek és hát este nem süt [...]
Telefonbeszélgetések PC alapú rögzitése Art.Lebedev módra.
457 0 0 Tech Izé
A Nyko kiváló minűségű utángyártott konzolos tartozék palettája márciusban egy új termékkel bővül. Az új kontroller az árérzékeny PlayStation 3 tulajdonosok szívét dobogtathatja meg igazán.
382 0 0 Tech Izé
Kicsi a bors, de tényleg.

A cikk.
9851 1 49 Izé
bungle: hotspot küldte: http://humorsafari.blogbugs.org/8241619/World%92s-Smallest-Bodybuilder-Aditya-%91Ro [...]
Lilu__cica: Szerintem léteznek arányos felépítésű törpék is, bár ez elég ijesztő. Nem tom hogy ti hog [...]
Árnyangyal: Ja és igen, 3 és fél évet lehúztam az orvosin.
Mind a 49 komment
Áramvonalasított külső merevlemez.
547 0 0 Tech Izé
Egy aranyos kis autó versenyzős, távirányítós játék
2614 2 3 Game Izé
mephistto: Ez jó volt :D
Errtu: Persze hogy függ! Onnan tudod melyik a tiéd. :D
Zé: Függ valami a karosszéria színétől? Mert a kerekek, a motor nyilván befolyásolják a tulajdon [...]
Web áruház - kicsit érdekesebb az árukészlet kínálása...
2802 4 4 Izé
redbaron813: Ez a lényeg: jó reklámmal minden sz@rt el lehet adni. A HEMA kb ugyanaz, mint a TESCO...
<-{st.one}->: érdekes..........
papaluige: ez teccik! XD
Mind a 4 komment
A Concorde  forgalomból való kivonása után egy ideig minden jel arra mutatott, hogy a hiperszonikus repülésnek nem lesz folytatása.  Eddig
1413 0 0 Tech Izé
Nyomul a HD DVD. 50 dolláros árcsökkentés mellé 5 ingyen film.
422 0 0 Tech Izé
Vajon mit rejt a pajta? :)
17802 0 10 Art Izé
CRaPtRaSH: persze,biztos pucér néniket vártál... eeejj:P
Schabee: hát erre nem tippeltem volna :S
Máln@: ajh.......a cimkék lelőtték a pojént :)
Mind a 10 komment
Vajon mit rejt a pajta? :)
19032 0 10 Izé
CRaPtRaSH: persze,biztos pucér néniket vártál... eeejj:P
Schabee: hát erre nem tippeltem volna :S
Máln@: ajh.......a cimkék lelőtték a pojént :)
Mind a 10 komment
Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)
2966 0 9 Izé
bungle: Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)
r3clbull: Kiváncsi vaok mennyi idejükbe telt ezt összerakni??..amugy az ajtós rész nekem is bejön
Zé: Mindig is irigyeltem a finn gondolkodásmódot. De azért a karácsonyi szünet alatt egy áruházba [...]
Mind a 9 komment
Eladó sorházak.
10258 0 41 Art Izé
bungle: Lőcs küldte: Dubai és döbbenetes építészeti csodái... http://index.hu/gazdasag/vilag/dubaj08 [...]
lucas101: a következő amit már lassan el is kezdenek az a "jurassic Park" lesz, szinte élethű dinókkal.. [...]
eNMi: az majd biztosan ugy fog készülni, h a sivatag közepén felépitik és ha kész, akkor elárasztj [...]
Mind a 41 komment
Eladó sorházak.
10583 8 42 Izé
Climber73: Úgy tünik, rájöttek ezek a piszkos terroristák, hogy az olaj elöbb-utobb elfogy, más bevétel [...]
bungle: Lőcs küldte: Dubai és döbbenetes építészeti csodái... http://index.hu/gazdasag/vilag/dubaj08 [...]
lucas101: a következő amit már lassan el is kezdenek az a "jurassic Park" lesz, szinte élethű dinókkal.. [...]
Mind a 42 komment
Juba, a bagdadi orvlövész

Amerikai katonákat képeznek ki arra, hogy észrevétlenül és "hangtalanul" gyilkoljanak... pont mint az arabok. Íme egy összeállítás, mikor az arabok kerekednek fölül.

+ még egy.
+ visszavágó Jubanak. Apacs helikopter fedélzeti kamera iraki légtérben.
10731 3 54 Izé
bungle: Lazarusz küldte (2007-es videó): URL: http://www.youtube.com/watch?v=kyPKSk3c2jE Szöveg: "A hábo [...]
zoleecool: Aki szörnyűnek találja Juba tevékenységét és sajnálja a "szegény" amerikai katonákat, ann [...]
Bendegúz: JUBA A KIRÁLY !!!
Mind a 54 komment
Aki szereti a stand-up-comedy műfaját, az itt aranybányára lel...
13765 24 25 Izé
bungle: kovacslacka küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=O3x84YYHbks Szöveg: Informatikusok szexuá [...]
bandee1219: Akinek nem működnek a kabaré linkek v. jelszó gondja van, ammak itt egy másik oldal: http://www [...]
csicsilla: :$ (L)
Mind a 25 komment
Borotválkozz meg! :) Már nekem sem ártana, szaladok is!
10242 10 68 Izé
Luflee: En ne tudnek? Ne nevettess :) Es mellesleg: KOSZONOM SZEPEN
Errtu: Úgy is tudom, hogy nem. Nem tudsz ellenálni nekem. :) És mellesleg: BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Luflee: Ma csak felorankent ;) De most utallak [ sertodo ] :D
Mind a 68 komment
Régebbi postok...