REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ilyen közelről még biztos nem láttad a téged körülvevő világot.
2932 0 0 Izé
Ilyen barátok mellett nincs szükség ellenségre
4070 0 0 Izé
Újabb Való Világot tűznek műsorra 
1338 0 1 Izé
qpci: Megérett a világ a pusztulásra.
Jönnek a baconok :)
1901 0 1 Izé
leha: Ne játsz az étellel!
Te vennél házat egy társasház belső udvarán?
3902 0 2 Izé
Ravennë: Ennyi pénzért nem.
drgore: Nem.
Ütős benne a suttogós rész.
1837 0 1 Izé
akicker: Kétszer is megnéztem, de még mindig nem találom.. melyik suttogós rész? :) Amúgy meglepően j [...]
Felháborító, hogy a Bázis Mentőállomáson ilyenek a körülmények

Képek
4935 0 3 Izé
Krea: Köszi, javítottam :)
Ravennë: Ui: a poszt linkjeivel valami nem stimmel. Ha a posztképre kattintok nekem nem nyit meg semmit, a s [...]
Ravennë: Szólni kell a Kétfarkú Kutya Pártnak... https://www.facebook.com/justanotherwordpresspage/video [...]
Azért beszélni kicsit magyar :)
3170 0 0 Izé
Amikor egy ölelés nem elég :)
1869 0 1 Izé
balogh predator: Ezek valami nagyon jövedelmező üzletet üthettek nyélbe, hogy ennyire örülnek egymásnak :)
Ilyen csodálatos a kilátás Budapestre egy Gripenből
2042 0 0 Izé
Ilyen erdőben még biztos nem jártál
1940 0 0 Izé
Ő aztán tudja, mi az a biztonságos átkelés
1602 0 1 Izé
nymisi: Meg az autó vezetők is tudják mit kell tenni...
Vannak, akik mindenbe beleütik az orrukat
1874 0 0 Izé
Milyen nagy boldogság, ha megtalálod a helyed :)
1728 0 2 Izé
Ravennë: Jóindulattal kérdezem, miért nem lehet kicsivel több időt rászánni az oldal szerkesztésére [...]
vadonka: Tehát örüljek neki, hogy van farkam akármekkora is mert van akinek nincs? :)
Azért durva egy nagy darab nyers hússal, vegán buliba beállítani
2868 0 0 Izé
Októbertől indul a befejező évad
2090 0 0 Film Izé
Te meg tudnád mondani, melyik gyerek kié?
1165 0 0 Izé
Hát ezek sem delfinek :)
1537 0 0 Izé
Te mit tennél, ha egy lány arra kérne, hogy tartsd meg Neki a tükrét, amíg megborotválkozik? Egy ilyen után beleférne egy randi vele? ;)
1345 0 0 Izé
Kicsivel több odafigyeléssel csökkenthető a balesetek száma
1168 0 2 Izé
hawkeye: Jól látod. Sajnos....
Demente: óóó Én már semmin sem csodálkozom! A kerékpárosok az egyirányúban arra mennek amerre akarn [...]
Amikor az ellenségből barát lesz...
1922 0 0 Film Izé
Valaki csak sok szerencsét kívánt a magyarok átlagbéréhez...
2235 0 3 Izé
akicker: "Fele annyi, mint amit Angliában kapsz havonta" Na én inkább annak az angolnak kívánnék sok sz [...]
Krea: Azért, ha az átlag bért veszed alapul, 1 év alatt nem sok változás történt. A külföldiekt [...]
Ascocrist: Köszönjük az időszerű videót! A következő mi lesz? Öszödi beszéd? Antall Jóska beiktatá [...]
Ezt biztosan nem így tervezték...
3434 0 2 Izé
Pussytreehorse: Neki meg bisztos uj a zinternet,napi adag meglegyen mas nem szamit az se baj ha mar volt.Nem ertem m [...]
Jdredd: könyörgöm, legalább azt a qrva dátumot nézze már meg aki posztol... ezt is legalább 3/4ed ma [...]
Ilyen ha valaki metszően őszinte :)
1981 0 3 Izé
VanZant: Először azt hittem, mellényúltak az órájával a filmben. Qrva drága óra, gondoltam: https:// [...]
jalso: vezérpicsa :)
Jdredd: na...ez viszont odab@sz! :D
Nem mondom, lesz változás...
1323 0 0 Izé
Azt hiszem Arnie-nak most nem Budapesten kellene lennie :)
2147 0 0 Izé
Megtaláltuk Barbie nagymamáját.
1124 0 0 Izé
Bocsánat. Túl kevés, túl későn :)
2928 0 0 Izé
Hmmm, hát ez biztos nagyon jó ízű lehet. Azt hittem a műanyag rizs után már nincs lejjebb.
2609 0 1 Izé
apadomil: Már többször felröppent a hír, miszerint Kínában műtojásokat készítenek. A valóság azon [...]
Ehhez még az ötös-lottó főnyereménye is kevés lenne...
3074 0 0 Izé
Ebből a videóból megtudhatjuk melyik férfi színész lett volna bombázó, ha nőnek születik.
1872 0 1 Izé
vadonka: Zavarban vagyok, most erre kiverjem vagy sem?
Magyar fejlesztés segít, hogy ingyen ívóvízhez juss.

Android

iOS
6645 0 0 Izé
Japánban még a börtön kosztot is kipróbálhatod, anélkül, hogy letartóztatnának :)
837 0 0 Izé
Ebbe a tuning panelbe bárki szívesen hazaérkezne.
2725 0 10 Izé
vadonka: Pontosan. Nálam hőszolgáltató van és kurva drágán adják a melegvizet + ugye az "alapdíjat" [...]
Nebel: Ezt a tripla annyi rezsit hagyjuk szerintem, anyám panelben lakik én kertes házban. Ő nyáron is [...]
drgore: Bár az hogy mennyire értékelik fel az igazából nem jelent semmit. Ismerősöm most adott el a b [...]
Mind a 10 komment
Kiváló nosztalgia terméket hoztak létre, kizárólag 18 éven felülieknek.
2650 0 0 Izé
A Drón Kígyó eddig nem látott menőverekre is képes
2536 0 0 Tech Izé
A nagyi kertjében ilyet biztos nem találsz :)
2644 0 0 Izé
Annácska és a kultúrprogram. Vajon mi sült ki belőle?
2437 0 1 Izé
Dmckayals: Hát, nekem inkább a szilikon-völgy jut eszembe Kannácskáról.
Nézzétek milyen reakciót vált ki ez a jó nő  az "urakból" :)
4976 0 1 Izé
Csádi: Nézzük. :)
Kér valaki egy szaftos steak-et vagyis... :D
2333 0 5 Izé
Krea: Köszönöm :D Igen, egyetértek. Az egyik haverom erre azt szokta mondani: ,, ízlések és ficamok [...]
VanZant: Kitartás Krea, lesz még több haverod is, itt az izén. ;) Az elődöd is megosztott mindenféle j [...]
Pussytreehorse: Ez 1 dinnye amit tobb napig fustolnek es pacolnak.Biztosan megerolteto lett volna valami magyar inf [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...