REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tankkal is lehet driftelni

Csak őrült orosznak kell hozzá lenni, hogy egy ilyen az eszedbe jusson.
1940 0 0 Izé
Egy ilyen parkoláshoz azért már tehetség kell
1550 0 0 Izé
Baby Driver

Száguldozós rablós film remek szereposztással.
639 0 0 Film Izé
Atomic Blonde

Charlize Theron az új filmjében egy igazi kőkemény MI6 ügynököt alakít.
1119 0 0 Film Izé
A kis hableány

A híres mese élőszereplős feldolgozása egyáltalán nem olyan, mint a mese. Nem véletlenül, ugyanis nem a Disney készíti.
1316 0 0 Film Izé
Nem lepődnék meg, ha a srác egy idő után nem töltene fel több videót
3191 0 9 Izé
Ravennë: Ezt is megértük, hogy bungle kap olyan linket, hogy "Izén vótmán". :D
Csádi: http://www.ize.hu/ize/post/67194
bungle: Hong Kongban: www.youtube.com/watch?v=-zCpqSyEAi4
Mind a 9 komment
Íme a Templomos lovagok egyik 700 éves barlangrendszere
1884 0 0 Izé
Kevés őrültebb dolgot tudok elképzelni, mint kajakkal leszáguldani egy hegy keskeny csatornájában

Viszont tény, hogy látványos és izgalmas.
2464 0 0 Izé
Please wait... :)
2413 0 0 Izé
Nincs jó napjuk az őzeknek

Egy biztonsági kamerákat forgalmazó cég idén Oscar módra kihirdette a legjobb házi felvételeket.
2395 0 0 Izé
Geostorm

Ezúttal Gerard Butler éli át a látványos világvégét.
716 0 0 Film Izé
Az ilyen motorost szoktam instant szervdonornak nevezni
3157 0 6 Izé
Peterson: Pedig szegény hogy örült, hogy mennyi zöldön keresztülment... Azután meg belefut egy "sárgá [...]
hawkeye: De neked legalább van humorod... :)
roberto: Szerintem is mindenki hülye. Velem is így szokott történni. Ha valaki lassabban vezet mint én, [...]
Mind a 6 komment
Rough Night

A Scarlett Johansson-al készült filmben egy olyan leánybúcsúról szól, aminek a végén véletlenül megölnek egy chippendale fiút. Gyakorlatilag a női verziója a másnaposoknak, csak kicsit sötétebb.

 
2161 0 0 Film Izé
Az orosz már a  ̶s̶p̶á̶j̶z̶b̶a̶n̶  olajban van
1468 0 0 Izé
Ilyen brutális vízilótámadást csak kevesen élnek túl... cukormérgezéssel! :)
2669 0 0 Izé
Szerintem átment az alkoholteszten ;)
3038 0 0 Izé
Tudod mi történik a Nintendo Switchel, ha egy ipari vízsugárral belevágsz?

Nem, nem az amire gondolsz. Tovább bírja a cucc, mint hinnéd.
2834 0 3 Izé
Jaca: És akkor is csak azért, mert belefolyt a víz. Mer' a vágást bírja, de a vizet nem. Olyan, mint [...]
Erunder: Ja és ráadásul az alaplapjába és az akkujába is sikerült pont belevágniuk szóval elég korr [...]
Fever: Tudom hogy ez is csak egy likevadasz youtube video, de azert az a teny hogy a switch meg akkor is "m [...]
Nem könnyű Pécsett a buszsofőrök élete
4092 0 10 Izé
Demente: Én nem azért vagyok felháborodva mert bizonyos esetekben mint a biztonsági öv például nincs a [...]
Slarioux: Látom, elkapott egy kis Mad Max-es világvége nézet, és egy kicsikét drasztikusan látod a dolg [...]
Demente: Én nem tudom őket megérteni! Azért lett természetes, mert hagyjuk, engedjük, a Rendőrség is [...]
Mind a 10 komment
Így készíthetsz vákuumágyút

Ha esetleg már  tényleg nagyon az agyadra mennének a szomszédaid.
2390 0 0 Izé
Ez itt Gita

Guruló személyi asszisztens, vagy ahogy régebben hívták, málhás szamár.
1740 0 1 Izé
lilaflexninja: Van-e gyakorlati haszna, hogy nem három-négy kereken gurul, hanem így egyensúlyoz, vagy csak mer [...]
Ilyen az amikor két veszedelmes fenevad egymásnak esik
2136 0 1 Izé
gggeee: Bocsi, de lemaradt a 18-as karika! :) Cukor pofák! :)
Ez itt Sedric

A Volkswagen teljesen önvezető autója.
1090 0 0 Autó Izé
Sokat sír a gyerek és unod már etetni?

Itt a megoldás! A babaetető robot, amit egy mobil alkalmazással irányíthatsz. Pár alkalmas használat után a gyerek garantáltan kevesebb zajt generál majd.
866 0 0 Izé
Még egy robot, ami a kőművesek munkájára pályázik

Ez már egy nap alatt is kinyomtat neked egy házat.
1948 0 2 Izé
vnyoc: Majd egymást megjavítják...
Jaca: Nem aggódok, mert nem lesz szakember, aki egy ilyen robotot megjavítson...
A Szépség és a szörnyeteg hivatalos dala

Attól függetlenül, hogy sem Ariana Grande, sem John Legend nem tartoznak a kedvenceim közé, meg kell jegyezni, hogy ez egész hallgatható lett.
16424 0 0 Zene Izé
Tunnel

Egy újabb dél-koreai film, amit látni kell.
1734 0 0 Film Izé
Megtaláltad már az álommelódat?

Ha nem, akkor most segítek. A World of Beernél annyi lenne a dolgod, hogy utazgass, söröket kóstolj, és posztolj róla a közösségi médiába.
823 0 0 Izé
A kínai lámpás ünnepen az EHang cég 1000 drónnal mutatott be egy látványshowt

Ezzel egyébként meg is döntötték az Intel tavalyi Németországban felállított 500 drónos rekordját.
1808 0 2 Izé
MDylan: Amúgy sem nagy szám sajnos, mert a videó nagyon gyatrára sikerült. Lehet, hogy látványos volt [...]
HoPpY: Színtévesztőként nem valami nagy szám...:(
Simone Giertz házi barkács űrhajós kiképzése a tőle megszokott módon vicces
1160 0 0 Izé
Magyarországon forgatták a Gucci idei tavaszi szemüveg kollekcióját bemutató videót
1316 0 0 Pink Izé
i-Con, az okos óvszerkiegészítő

Ha esetleg tudni szeretnéd, hogy milyen sebességgel löksz, és hogy hány kalóriát égetsz el egy pásztoróra alatt, ez a te eszközöd.
3625 0 0 Izé
Ha mára nincs semmi dolgod, vagy csak lenyugodnál egy picit, akkor ez a te posztod!

11 órányi fehérzaj a sarkvidékről. Úgy lenyugszol tőle, hogy hozzád képest Snoop Dog egy ideggörcs lesz.
2917 0 4 Izé
vadonka: Ugyanez van nekem is, zúgás csengés. Nappal a zajok mellett nem veszem észre de ha már csendes [...]
Ditpet: Nekem megfájdult a fejem ettől a zajtól. Mondjuk én eleve érzékeny vagyok ilyenekre.
hawkeye: Nekem meg zúg és cseng a fülem, csak nem tudok ilyen szép külföldi szavakat.... :) Egyébk [...]
Mind a 4 komment
Újraindul a Kacsamesék!

Más szóval, így erőszakolja meg a Disney a gyerekkorod.
1865 0 0 Film Izé
Pataky és az idegenek epizód 9999

Ezúttal a NASA legújabb felfedezése kapcsán szólalt meg.
1963 0 3 Izé
lilaflexninja: https://www.youtube.com/watch?v=OaHqQwNYmzg igen, már akkor is
Parafadugó: Két kérdés: - Ez a Pataky az Edda korszakban is ilyen hülye volt vagy csak az utóbbi években [...]
vater85: Szegény Zsuzsa :D
A meccs legváratlanabb hőse pókember lett, akinek este még házit kell írnia
2740 0 0 Izé
Akkora sallert kapott szegény szumós, hogy egy hétig egy irányba fog forogni
4502 0 0 Izé
Kasszás Erzsivel sokkol a CBA új reklámja

Egészen szürreális élmény a videó, és egyben igazi atombomba a reklámszakmának, abban az értelemben, hogy pusztító ereje van a cégre nézve.
3022 0 7 Izé
lilaflexninja: Metál verzió: https://www.youtube.com/watch?v=r0D5t-aSJ0Q hozzászólva ahhoz, hogy direkt szar r [...]
Ditpet: Úgy értettem, hogy nem egy fél évig híres "süllyesztős" noname VV, BB, MSZ, CSSZ, ÉNBP, ...c [...]
Ravennë: Valahol mélyen éreztem, hogy a reklámokban színészek szoktak szerepelni, ez így már nem is hi [...]
Mind a 7 komment
Ti is imádtatok gyerekkorotokban jégcsapokat letörni?

Ha igen, akkor ezt a videót imádni fogjátok.
3514 0 1 Izé
Ravennë: Mi ez a múlt idő? ;D
"De hülye ízed van! Leszünk barátok?"
1915 0 0 Izé
Nojelka 4 éves mán!!! Mindenki tuggyamán meg, mer fontos...

Fergeteges hangulatú videóklipp, extrém képi megoldásokkal, szívet tépő gondolatisággal átszőtt szövegvilággal, végletekig kidolgozott muzikalitással!!!
3329 0 8 Izé
tjunior: Jaj hát ilyenek ezek az urizáló romák, rák egye a mejjüket.
kfcs76: Ugylatom mindenki 90 fokon mosta ki a ruhajat
Ejtoernyo: Hát nem gondoltam volna, hogy a Balogh Triót még viszont látom izén... :) A trió egyik tagja a [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...