REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Pszichiátriai eset

Számoljátok meg, hányszor pislog a videó alatt! ;) (Nekem 0 jött ki).

Előző videójáról (azt is érdemes megnézni) egy remix.
10551 3 55 Izé
Mr.T.: RE: Gingers Do have souls: MILFS Do have Souls! http://www.youtube.com/watch?v=NcUeQg0EPbM
Derill: okok szavadon foglak:D
te.sas!: jó a posztkép! :)
Mind a 55 komment
Vámosi János - Járom az utam

Aki Angyalföldi az érti. :D és ha érti komiba írja nagy betükkel, hogy ANGYALFÖLD !!!
1811 1 1 Zene Izé
Nigga: ANGYALFÖLD
Műtéti úton átkötött idegek és érzékelők kötege követi az izmok mozgását Amanda Kitts karcsonkjában. Az asszony agyi impulzusokkal működő bionikus karja jóval finomabban kezelhető és sokoldalúbb eszköz, mint a korábbi karprotézisek.
8495 7 14 Izé
ShitIron: Egy rugóra járt az agyunk, nekem is a melle tűnt fel elsőnek:)
humanhades: darth vader?
Morak: Na végre. Eljött a cyber korszak. Nagyon örülök neki. Amíg nem lesz mindenféle termőfolyadé [...]
Mind a 14 komment
Ez is egy életszemlélet, ami nagyon is tetszik. Szerintem férfitársaim egyet fognak érteni a szöveggel. Lányoknak meg azt üzenem: kinek nem inge, nem veszi magára :)
1110 2 0 Zene Izé
Hűséges típus vagy? Teszteld velünk!
927 0 3 Pink Izé
Errtu: Már az első kérdés is... "Megtörténhet, hogy félrelépek x nap/hét/hónap múlva." Olyan op [...]
Davek: Nelegyél kishitű: IGEN ebből fogod megtudni xD Amúgy van 1-2 kérdés amin jót kuncogtam ha ebb [...]
Purple: és ezt egy tesztből fogom megtudni???
Sok találagatás után megjelent az Apple tábla gépe.
Érdemes megnézni a videót!
2720 0 19 Tech Izé
Taylor: Hali! Nekem a kezdetektől fogva amióta létezik azóta iphone-m van most 3gs és nem cserélném e [...]
Registraal: Gondolkoztam a "dolgon", van iPhone-om és akár hihetetlenűl hngozhat de ez a cucc "nem kéne". T [...]
nagyonhulyevagyok: ez nem baromság, hanem jól kigondolt marketing stratégia lehet, hogy a terjesztésre szintén a m [...]
Mind a 19 komment
Természetesen az eredetit nem lehet felülmúlni, de ez sem rossz...

OutKast - B.O.B (stenchman remix)
632 0 0 Zene Izé
The Company Men

Afflecket kirúgják a menő üzletemberes melójából a gazdasági válság miatt, és egy építkezésen kezd dolgozni.

Az előzetesből, ami valójában egy pár perces szöveg nélküli klip, nem derül ki túl sok. Az alap történet, amit viszont feltártak előttünk, hát eléggé silány. Sehol egy konfliktus, vagy valami ami felkeltené az érdeklődésünket, ha a film is ilyen lesz akkor az nagy csalódást fog jelenteni sokak számára. Azért reménykedhetünk a szereplőgárda igényességében, hogy milyen filmeket vállalnak el.

Imdb
755 0 0 Film Izé
Az 5 leggyakoribb erotikus álom jelentése
1023 0 0 Pink Izé
Nemi erőszak és randirdrog
443 0 0 Pink Izé
Rossz napod van?

Rossz napod van? Lehangolt vagy? Semmihez sincs kedved? Adunk pár tippet, hogy jobban érezd magad!
586 0 0 Pink Izé
Zenit Incompatible - Beastie's poison

Rettentő jó Mashup-ot küld a magyar csávó. Érdemes megnézni a Myspace oldalát!
525 0 0 Zene Izé
Never See Tomorrow - Hope Is Only Skin Deep

Ausztrál metalcore/hc, érdemes a többi számukat is meghallgatni! :) myspace
720 1 0 Zene Izé
Tanulj minden nap valami újat!
15855 23 6 Izé
csicsó: a tied egy mutáns
ruddi: január 18. : a macskák nem érzik az édeset O.o nem tom az enyém imádja a csokit, a nutellát [...]
te.sas!: ez már volt art.izén ezer éve... nézem is minden héten! :)
Mind a 6 komment
 Paranoizer - Spazeman

 és az eredeti

Jó szórakozást hozzá! :)
799 1 1 Zene Izé
axony: NO1
Egy B29-es nehézbombázót láttok, ami a sarkkörön túl kényszerleszállást hajtott végre... jóval több mint 50 évvel ezelőtt.

Egy lelkes csapat kitalálta, hogy odarepül, megszerelik, és hazarepülnek vele. Az 50+ éves csúszással érkező mentőakció majdnem sikerrel is jár, azonban a felszállás előtti percekben egy régi elektromos vezeték miatt a gép porrá ég.

Egyszerre felemelő, inspiráló, és drámai a történet... de mindenképpen érdemes végignézni.
12686 5 5 Izé
néma Bob: Grat. ez szép munka volt
Gyurci: talán a sors akarata így :( szegény madár. pedig milyen szép lett volna látni ahogy ennyi év [...]
közlegény: jaja tényleg kár, de ahogy írtad is inkább derüljön ki lent, mint fönt
Mind a 5 komment
Sherlock Holmes 

Guy Ritchie is átértelmezte kicsit Holmes karakterét de ez! Nézzétek élvezzétek!

(Azt hiszem sokaknak már az is eleget mond, hogy Asylum produkcióról van szó, ők azok akik ezt a förmedvényt összehozták. Erunder)

Hivatalos honlap | Imdb
1612 1 5 Film Izé
snake6: várom mikor lessz az AVATAR-nak egyfajta The Asylum verzioja :-)
Vigyori: hát ja, egy pár novellájában is megemlíti hogy marha jól bunyózik, ahogy összehasonlítom a [...]
kasy: 10-es pont. A Bíborvörös dolgozószoba című regény alapján Doktor Watson szerint Sherlock Hol [...]
Mind a 5 komment
Szerintetek mi fog történni? ;)

( Kattintás előtt a tippek jöhetnek a kommentekhez. )
17800 0 4 Sport Izé
Maccoyi: :D
a janek: még a gabonakörös ufókra is gondoltam de erre nem!!!
a janek: szerintem még jó,hogy elejti
Mind a 4 komment
Guy Ritchie - The Hire (BMW Ads)

Többrészes minisorozat a rendezőtől, talán ez a legjobb epizód. Ha van időd, nézd meg a többit is! ;)
A videóban egy BMW E39 M5 szerepel, gyönyörű!

(Angolul kevésbé értők 3:10-től, akik egyáltalán nem tudnak 4:15-től nézhetik nyugodtan - kasy)
1033 0 1 Film Izé
Mokka: Jó választás:D
Abney Park - Airship Pirate

Volt már az izén steampunk pc, iphone, ház és még meg annyi handcrafted műremek. De zene ? Nos nem véletlen, hogy nem volt. Alig egy tucat együttes van ami tényleg steampunk a hangszereléstől a dalszövegeken keresztűl a kinézetükig. Sőt az abney parknak még egy fiktív háttértörténete is van , amiből megtudjuk, hogy ők igazából léghajós kalózok.

érdemes megnézni még ezt a két, szintén az edisonban felvett koncertfelvételt:

Sleep Isabella és The Emperor's Wife

és persze az offical website:  abneypark.com
856 0 1 Zene Izé
pepeti: Egész jó, kis sing-alongos szám :)
The Ghost Writer

Roman Polanski még a házi őrizetből is a filmjén dolgozik. A film indul a 2010-es Berlinale (Arany Medve) díjátadón is. Ahol "szegény" Polanski nem vehet részt. Gondolom mindenki tudja miért is van ez a helyzet.

Inkább beszéljünk a filmről: Adam Lang volt miniszterelnök úgy dönt, hogy megírja a memoárját, ám igénybe veszi egy ál-író segítségét is, aki a munka folyamán rájön arra, hogy a megbízójának a múltja sötét titkokat rejt.

A szereplők mind nagyon jók, valószínűleg az alakításokkal nem is lesz gond. A rendezés szintén jó lehet, ha már Polanski. A forgatókönyvvel pedig nem lehet túl sok probléma, tekintve hogy regényadaptációról van szó. Erről többet írnak a honlapon. Innentől csak a marketingen múlik a dolog, hogy mennyire lesz sikeres a film, de az, ahogy nézem most nem túl fényes. :)

Imdb
1085 1 1 Film Izé
go-free: a színésztársadalom körében kiállnak Polanski mellett. nem tudom, hogy a fogyasztók is hasonl [...]
Öt étel amit érdemes naponta fogyasztani - Miért?
371 0 0 Pink Izé
Kathi Bécó edzővideó: Hátizom

Kathi Béla a Fókuszban

Kathi Béla - Traktorkerék görgetés 

Kathi Béla - Bodybuilding 
1679 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Megint csak fincsimi küldte: URL: http://video.haon.hu/video/55127/eddzen-kathi-belaval-es-hires-ta [...]
Maccoyi: Szintén fincsimi küldte. URL: http://video.haon.hu/video/54183/edzes-kathi-belaval-ii-resz Szöveg [...]
Mel Gibson igazi viking nyelvet akar következő filmjében.
1056 1 0 Film Izé
Otthonos kis farakás magányos mókusoknak. ;)
9981 6 16 Izé
bobbie10: jóó
Laci: Kockaházát felépítette, jól, sőt LOL. Igaz, hogy a valódii farakás egy sor hosszan, rá egy [...]
te.sas!: kissé 'hideg' belülről... kívülről jól néz ki!
Mind a 16 komment
Invasion

Gondolkoztatok már azon, hogy ha tényleg léteznek űrlények, akkor azok miért látogatnának el hozzánk? Akkor feltétlenül nézzétek meg ezt a 6 perces kis mesét. Én azt mondom, hogy ez is egy szempont. :D

A készítők honlapja

Érdemes meglesni, mert a többi munkájuk mellet van egy promóciós videójuk is, ami a látványviláguk mellett, még egy nagyszerű zenével (Prodigy - Spitfire) is meg van toldva, a tökéletes hatás érdekében.
9984 5 13 Izé
Davek: Mert ha létezik intelligens élet a földön kívül akik vannak annyire értelmesek h eljussanak i [...]
plantek: Nem tudom nekem tetszett^^ Amúgy számomra érdekes, hogy franciák csinálták, de ők sem tudtak [...]
focuskoma: Mondjuk, hogy nem volt valami nagy szám. :)
Mind a 13 komment
Invasion

Gondolkoztatok már azon, hogy az űrlények tényleges létezésük esetén miért látogatnának el hozzánk? Akkor feltétlenül nézzétek meg ezt a 6 perces kis mesét. Én azt mondom, hogy ez is egy szempont. :D

A készítők honlapja

Érdemes meglesni, mert a többi munkájuk mellet van egy promóciós videójuk is, ami a látványviláguk mellett, még egy nagyszerű zenével (Prodigy - Spitfire) is meg van toldva, a tökéletes hatás érdekében.
10577 0 0 Film Izé
Miért érnek véget a kapcsolatok?

Akárcsak a barátságok, a szerelem is elromolhat, hogyha nem szánunk rá elég időt és figyelmet.
514 0 0 Pink Izé
India Arie

Érdemes utánanézni a hölgynek! :)
Nekem inkább ő, mint Lady Gaga. Gyönyörű hang és nő. Igazán kellemes zene!
883 2 0 Zene Izé
A 100 legkínosabb, leggiccsesebb filmes beszólás, 10 percben.

(Angol tudás szükséges. Erunder)
1223 1 1 Film Izé
Davek: Hú,tényleg van 1-2 súlyosan erőltetett :D 7:17-nél aszthittem meghalok a nevetéstől.. az az [...]
Kondi bébz. :)
2109 0 1 Sport Izé
I-Dan: jó csajok
Hát ez felrúgta a napomat, mint Nagy Imre a Varsói Szerződést...

Egy másik videója.
14253 1 27 Izé
plantek: Szerintem ez a régebbi magyar kiscsajnak a nagymamája(?papája?), a zöld mutáns bálnának az an [...]
plantek: Imádkoztam, h ez a szó legalább itt ne kacsintson vissza... hát benéztem:D de legalább a konte [...]
kalmopyrin: Azt a büdös kurva anyját....ugrott a vacsim...
Mind a 27 komment
12 fogyókúra hiba és azok elkerülése

Szimpla fogyókúra hibák is könnyen kisiklathatják az erőfeszítéseidet azért, hogy felvedd a kedvenc farmered.
468 0 0 Pink Izé
Miről beszélj az első randin?

Ha már felkészülten érkezel a randira és vannak témáid, amiket be tudsz dobni, sokkal kevésbé leszel ideges vagy zavart.
887 0 0 Pink Izé
Kiosztották az idei Arany Glóbusz díjakat, az Avatar, és a Másnaposok lettek a legjobb filmek.

Golden Globe 2010 érdekességek

sky movies | imdb
1170 0 0 Film Izé
Golden Globe 2010 érdekességek

Kiosztották az idei Arany Glóbusz díjakat, az Avatar és a Másnaposok lettek a legjobb filmek.
6540 2 4 Izé
kichi: nekem valami nagyő-s videót hoz be a link..... ott kéne látnom? ._.
1nessa: Schwarzenegger hozta a formajat:D
Greg46: Szerintem k..va jó:D És pl amit a Robert Downey Jr mond.... ha ő nincs baszhatják:D
Mind a 4 komment
Mégsincs G-pont?
1036 0 0 Pink Izé
Szerelem vagy csak vágy? Teszteld!
1246 0 0 Pink Izé
Megérkezett a Tekken film trailer-e.

2039-ben a világ legjobb harcosai összegyűlnek, hogy megmérkőzzenek minden idők legnagyobb sporteseményén, az Iron Fist Tournament-en. Miután a harmadik világháború elpusztította a civilizáció nagy részét, a fennmaradó területeket nem kormányok, hanem a multicégek uralják, ezek közül is a legerősebb a Tekken. A tömegek szórakoztatása érdekében a Tekken szponzorálja Iron Fist Tournament-et, ahol a harcosok halálig tartó mérkőzéseket vívnak, a győztes pedig hatalmas pénzjutalmat és elismerést kap.
Az erőszakkal teli világot Jin Kazama-n keresztül ismerjük, egy utcai harcosén, aki benevez a viadalra ám nem a dicsőség és a pénz hajtja, hanem bosszút akar állni a Tekken igazgatóján, Heihachi Mishima-n édesanyja haláláért. Az egyetlen lehetőség rá, hogy a közelébe kerüljön, ha megnyeri a harcot…
IMDb / Hivatalos website (bár még nem aktív)
2037 3 11 Film Izé
kasy: Ismerem a játékok, nem vagyok oda érte. (Még azt is utálom aki játszik vele... :D) Emiatt már [...]
tüpp: nekem nagyon tetszik már a trailerje is:) mek is tekkenezni:D
Csabi-Alonso: Ja azt el is felejtettem hogy maga a story, amiről szól a játék az egy hatalmi harcról szól é [...]
Mind a 11 komment
Napi izés téma: az állatok és az emberfeletti érzékeik...

Angol cikk.

Korábbi post a betegek halálát előre jelző Oscar cicáról.
15636 9 35 Izé
bungle: http://index.hu/tudomany/2015/03/27/az_allatok_tenyleg_elore_tudjak_mikor_lesz_foldrenges/ Amerikai, [...]
Tooni: Cila, 6. hozzászólás, webcamot állítottak be kutyához a házban, aki mindig megérezte - túl [...]
cila: Van 6. érzékük. Sokszor sokan leírták, hogy amikor a gazdi (bent a házban) meghal, a kutya (ki [...]
Mind a 35 komment
Régebbi postok...