REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fél perced van, hogy megtaláld a fotókon Bin Ladent.
3106 2 2 Game Izé
tojász: igazad van :D
Szamooca: ..........^^ Különben felrobbant minannyionkat!:D...............am nem nehéz............csak egy [...]
Távolítsd el szimmetrikusan a pálcikákat, hogy a csillag a limit felett maradjon!
4945 2 3 Game Izé
Szamooca: bocs,de nekem nem jön be...:S
Clipse: és mikor van vége?
Oláh Dóra: Elég könnyű. És uncsi
Az Apple is próbálkozik az Optimushoz hasonlo megoldással.

Update: Lebedev mindeközben már a jogi lépéseket fontolgatja. További részletek hamarosan.
785 0 0 Tech Izé
Juttasd el az egereket a sajtig jól!
A második része kicsit szebb, mint az első, de a lényege és pályák szinte egyformák.
2928 3 4 Game Izé
Szamooca: Nekem anniyrsa teccik...:)...........Má egy csomószor végigvittem xD
Lilu__cica: Ez aranyos!
xXxÁdámxXx: Nekem nem ment...De nem rossz.
Mind a 4 komment
Ipod dokkolos francia ágy internettel, távirányítóval, hangfalakkal, Windows Media Center komaptibilitással....
802 0 0 Tech Izé
Zune telefon?
752 0 1 Tech Izé
Srobi: Szerintem egy rablás az egész Zune mese..az iPodot utánozzák, és nagyjábólazt tudja (állít [...]
Az ott egy epapír a néni kezében. 14 inches 1280 x 800 a maximum felbontása és  16.7 millió szín megjelenítésére képes. A hivatalos bemutató szintén a CES-en esedékes
4828 0 0 Tech Izé
A mai napon jelentette be a  Samsung  legújabb, 1 terrabyte tárolókapacítású merevlemezét, ami jelenleg a világon (Földön) a legsűrübb adatrögzítéssel dolgozik.  Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a képen látható lemezek mindegyike egyenként 334 Gb adatot képes tárolni.  A várható szállítási dátuma valamikor 2008 első negyedéve.
540 0 1 Tech Izé
Zodiack: MAgyarországon Már 2007 novembere ota kaphatp budapesten.
A taiwani E-Lead Electronics keszül bemutatni a CES-en ezt az Ultra Mobile PC-t (UMPC).
528 0 0 Tech Izé
Segíts az aranyásónak felhúzni a drágaköveket jól! De vigyázz,mert hamar lejár az idő,és egyre több pénzt kell keresned! Aranyos játék kisebbeknek is :)
5952 4 7 Game Izé
Szamooca: Mi a neve? :)
Clipse: szerintem király
Oláh Dóra: Ez nem az igazi része. Ez csak egy másolat. Van egy igazi(mert ennek van több része, több grafi [...]
Mind a 7 komment
2007 Top10 techizé reklámja a Wired szerint.

Ez a tizedik:

802 0 0 Tech Izé
"A jövő héten kezdődő Consumer Electronics Show keretein belül maga Bill Gates rántja le a leplet a vállalat legújabb meglepetéséről."
604 0 0 Tech Izé
Jövőbeli fegyverek: cicának álcázott saroklőfegyver. :)
6218 4 20 Izé
bandee1219: Az jobb lett volna, főleg hogy így már egy, de főleg 3+ lövés után már kijön az "agya". Del [...]
csirek: eheheheeheheheheh :DDDDD ez kinek jutott eszébe? ekkora barmot mondjuk ez azért van hogy meglepő [...]
rubigo: szerintem Photoshop... ;)
Mind a 20 komment
Mobil formájú flaska zugivóknak, csak itt és csak most potom 12.97$-ért !
1652 3 12 Izé
bandee1219: Munka közben inkáb ez: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5268 ;) De utcán praktikusabb a tel [...]
közlegény: Kimegyek felhívom a Drágám... ...khm izé nem vette fel, le vagyok sújtva... iszok egy kortyot.
hahahihih: oszt mien az aksija gyakran kell tölteni??? :)
Mind a 12 komment
"Szédületes" showműsor :D
5799 1 9 Izé
bandee1219: Hát, az biztos, hogy rossz helyen volt, mert a másikoldalon visszamegy a sorba a lány és nyilvá [...]
Kuly: Seeeegééényeeek! :-) Ebben annyi meló lehet hogy nem igaz. Legalábbis ahhoz túl sok, hogy így [...]
Ash Qwery: Egyetértek. Miért, kinek, mi okból kifolyólag helyezkedett ilyen remek módom? MIndenki ment a h [...]
Mind a 9 komment
Ha túl sötét van, hogy megtaláld a gyertát...
442 0 2 Tech Izé
bandee1219: Hát igen, erre már én sem tudok semmit mondani. A fracba......., ezt mindíg elrontom! XD
Sza Sza:
"A Cloud Book névre keresztelt hordozható számítógép figyelemre méltó jellemzőkkel próbálja elcsábítani az ASUS Eee PC potenciális vásárlóit."
526 0 0 Tech Izé
- 512MB NVIDIA GeForce 8800M GTS
- Core 2 Extreme processor,
- Blu-ray / HD DVD
- 20.1-inch WUXGA (1,920 x 1,200) XHD Ultra Brightview kijelző
- eSATA port, hybrid analog / digital TV tuner
És már 1,299 dollárért elviheted.
682 0 0 Tech Izé
Stop tábla meg minek... ;)
15697 3 18 Izé
dude: Asszem ma sok ilyet lehet majd látni itthon is... ;) Egy kis ónos eső "csodákra" képes.
bandee1219: Ki tudja? Lehet ő is összetörte a gépet és gondolta, ha már ott van, felveszi a többieket is. [...]
bandee1219: Vagy a szöges gumi, mint a ralliban. Én is megcsúsztam multkor így a hóesésben [előtte rallye [...]
Mind a 18 komment
Kösd össze minél gyorsabban a pontokat jól!
2114 4 8 Game Izé
Oláh Dóra: Most már lecsökkentettem 65mp-ra!!!!!!!!!
Clipse: ez de jó játék
Oláh Dóra: 76mp alatt! Ez az eddigi legjobb teljesítményem!
Mind a 8 komment
Simpson család függő vagy? Vagy csak kíváncsi vagy, mennyit tudsz erről a népszerű rajzfilmről? Teszteld le tudásod ezzel a teszttel jól! :)
(Egy csipetnyi angoltudás persze itt is szükséges!)
2495 0 2 Game Izé
Clipse: pedig eccerű
Oláh Dóra: Angolt tanulok, de nem értem ezt a játékot
Az Art Lebedev újabb koncepció billentyűzete.
(tényleg, az Optimus Maximus azóta már úgy látom kijött!)
3585 1 7 Izé
X: igazad van, egy kicsit benéztem
dude: Ja, de akkor ez az 1257 eurót (ahogy írják is) az Optimus Maximus-ra vonatkozik (ill. annak az ö [...]
X: igen én voltam, az infot innen vettem: http://prohardver.hu/hir/billentyuzet_billentyuk_nelkul.html [...]
Mind a 7 komment
Médiacenter és  lakás automatizálás egyben.
638 1 0 Tech Izé
Azt hiszem a kép magáért beszél, ha mégsem, akkor:  ime az első mobiltelefonra optimalizált teleoptika.
DSLR felhasználóként nem fűznék  semmit a dologhoz, viszont kiváncsi volnék azon felhasználók véleményére, akik fotózásra is használják mobiljukat, hogy mennyire látják  értelmét ennek?
731 0 1 Tech Izé
bandee1219: Hát nemnagyon. Eleve, a telefon csak szükségmegoldás lehet (pl. egy boltban vagy és mms-ben elk [...]
Nővéremnek vettem karácsonyi ajándékként egy ilyen táskát. A dobozból kicsomagolva kb. 3 méter zipzárral találtam magam szemben, majd ahogy azt összehúztam, a táska alakot öltött... :)
9682 1 17 Izé
bungle: Zip Bags from Japan - http://youtu.be/8GMpVX__0QQ
wandy: Ez egy különleges, erre a célra fejelsztett zipzár, ami nem megy szét. Akár a legkisebb tásk [...]
bandee1219: Ötletes, de azt hittem, hogy többféleképpen is össze lehet húzni, de azért így is jópofa, m [...]
Mind a 17 komment
2007 a PROHARDVER szerint!
688 0 0 Tech Izé
Ha nemtod, akkor ez majd válaszol. ;)
17856 20 120 Izé
nessza98: szia
ladyann: a: Szia! :) Várom a kérdéseidet! q: baszoood a: Már mondtam, hogy nem. q: baszoood a: Áh! Felej [...]
Máln@: a: Szia! :) Várom a kérdéseidet! q: Akkor most szeret? a: Azt hiszem, igen. q: JAhj.......NE MÁ [...]
Mind a 120 komment
A Prandtl-Glauert szingularitás remek példája figyelhető  meg az alábbi videón. 



A képre kattintva a vonatkozó wikipédia bejegyzésből indulhatnak el a témáról részletesebben érdeklődő angulul olvasók.

via belsőség
1068 0 3 Tech Izé
kisduck: thx! elolvastam, bár lehet hogy egy kicsit sok volt...
rezlavor: itt talalod a szingularitas leirasat magyarul http://hu.wikipedia.org/wiki/Gravit%C3%A1ci%C3%B3s_szi [...]
kisduck: öszintén szólva nem tudom hogy mi az a szingularitás és hogy mire jó, de eddig csak a csillagk [...]
Nekem már csak ez hiányzott!
3588 1 17 Izé
CRaPtRaSH: www.fareastgizmos.com/media_devices/hello_kitty_faceoneseg_tv_receiver.php
Ujvy: pff.. nincs több kérdés..:D gáááááááááááz
Errtu: Hülye vagy? Ezt? Fel se állna ha "meglátná"... :p
Mind a 17 komment
A CES-en kerül bemutatásra a Celestron digitális mikroszkópja, amit  mindössze 300 dolláros áron  lehet majd beszerezni. Iskoláknak, hobbi természettudósoknak ideális, figyelembe véve, hogy rendelkezik USB csatlakozással, SD kártya slottal és egy saját 2 megapixeles fényképezővel.
509 0 0 Tech Izé
Orosz low rider
4820 0 11 Autó Izé
bandee1219: Hát ja. :) De jól emlékezett bungle, még másnaposan, [öhm] úgyértem fáradtan is. :)
<-{st.one}->: bandee, Te nagyon ráérsz... :P:P
bandee1219: bungle! megtaláltam, kerestem egy postot, és nem volt messze tőle: http://www.ize.hu/comments.php [...]
Mind a 11 komment
Orosz low rider
4746 2 11 Izé
bandee1219: Hát ja. :) De jól emlékezett bungle, még másnaposan, [öhm] úgyértem fáradtan is. :)
<-{st.one}->: bandee, Te nagyon ráérsz... :P:P
bandee1219: bungle! megtaláltam, kerestem egy postot, és nem volt messze tőle: http://www.ize.hu/comments.php [...]
Mind a 11 komment
Volt itt már 5 kerekű bicikli (?), akarom mondani pentacikli... ;)
3997 1 5 Izé
bandee1219: Hát, ez nem volt túl meggyőző, ha nem lett volna ez a kis hatásszünet, még elhiszem, de így. [...]
AtiBoa: hat ... szerencsem volt :P
dacka: kipróóbánám XD
Mind a 5 komment
8 gigás vókmen mobil! na ez tud valamit...
771 0 5 Tech Izé
dino: Nokia párti vagyok, szerintem megbízhatóbb készülékekkel áll elő, a tipikus joystick hibáka [...]
Zé: ÉN a d750i-met fogom előreláthatólag erre a kis aranyosra cserélni. Csak azt nem értem, hogy m [...]
Zakhar: Hát én most egy K750-et gyűrök de ez nagyon megtetszett és cserén gondolkodtam már jó ideje, [...]
Mind a 5 komment
Japán faautó, ami 90 km/h-val száguld! :)

Még több kép.
2351 0 7 Autó Izé
bandee1219: Akkor van egy éved kipihenni, aztán újra támad! :)
bungle: Pláne nem, hiszen csak most vettem észre, hogy ez már volt. :| http://www.ize.hu/comments.php?pos [...]
Lilu__cica: Japán...
Mind a 7 komment
Japán faautó, ami 90 km/h-val száguld! :)

Még több kép.
2529 1 7 Izé
bandee1219: Akkor van egy éved kipihenni, aztán újra támad! :)
bungle: Pláne nem, hiszen csak most vettem észre, hogy ez már volt. :| http://www.ize.hu/comments.php?pos [...]
Lilu__cica: Japán...
Mind a 7 komment
Egy jó tudásu UMPC csak borsos az ára
(ez egy több oldalas teszt és érdemes végig nézni)
693 0 0 Tech Izé
Törj jelszavakat jól! Ezen az oldalon letesztelheted, hogy kb. mennyire értesz a jelszótöréshez! 16 szint van, szerintem kicsit könnyűek...
3154 2 11 Game Izé
Azeroth: A hármas szintnél eleakadtam:( Valaki segítsetek lécci!!!!
Insane: Annyit segitsetek, hogy a 8 -ast hogyan kell megfejteni? mert nincs tul sok támpont arra, hogy mi a [...]
Achron: A 7-esnél nem tudom pontosan mit kell csinálni, nem tudna valaki egy kicsit súgni? Nem a megoldá [...]
Mind a 11 komment
VIdeókiegészítés a minap említett berlini akváriumhoz.



Képek a flickren
801 1 0 Tech Izé
503 0 2 Tech Izé
leep: inkább nyomtató
Sza Sza: okos fénymásológép/nyomtató.......
Régebbi postok...