REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nagy koponya lehetett, aki ezt kitalálta. ;)
2464 6 8 Izé
Maccoyi: Nem hisszük! :P Képet akarunk a wc-kefétekről! :DDD
AkaneKiryu: Hehe, nekunk mar hosszu ideje van egy ilyenunk :D Kb 7-8 eve asszem. :P
Nusihusi: Elsőre azt hittem, gitár, de így is beteg:D
Mind a 8 komment
Ha netán post-grunge-ről beszélnénk, akkor már Bush, és legyen mondjuk a Everything Zen. I don't think so.
694 0 2 Zene Izé
Reise: első hallásra nem is rossz :D
Newtonheat: a Glycerine meg a the Chemicals between us a legjobb de szeretem az összeset:P
Egy akkusztikus nóta, amit az a Pearl Jam és az Alice in Chains hozott össze egyszer rég, hogy együtt énekelhessék mennyire nem akarják egyedül érezni magukat...
865 1 5 Zene Izé
Chino: eredetileg én úgy ismertem, hogy tool meg creed, de valami nem stimmelt és utánaolvastam, meg me [...]
weedjay: amugy ezt a notat ugy ismertem meg, hogy egy cd-n kaptam havertol, azon konkretan pearl jam-nek volt [...]
weedjay: igen, mar elolvastam en is a kommenteket jutubon, tenyleg Downface, koszi hogy szolsz, egyre-egyre s [...]
Mind a 5 komment
Emlékeztek még Will Murrai-re? Akinek tetszett, az betekinthet hétköznapjaiba, meglesheti milyen fotósként, ill. eddig nem látott skicceket is nézegethet!
1318 3 0 Art Izé
Majka kódolt üzenetet küld a kedves nézőknek. :) Aki ismeri a Morse ABC-t, légyszi írja be kommentbe a megfejtést! :D
8809 4 46 Izé
Patkányka: Hülye a fickó, de abba teljesen igaza van hogy az alapvető tiszteletmegadás nem létezik magyaro [...]
Purple: 1x láttam pár éve... és ha bunkó? majka nem az? lépjetek már túl....
Ryan: Amugy Purple te azért vagy ilyen jól informált mert egyfolytában nézed a müsort és tudod mi t [...]
Mind a 46 komment
The Box

A történet kísértetiesen hasonlít a Black Button című rövidfilmre, csak ez már egy egész estés film Cameron Diaz-al. Ami csúnya az az, hogy én sehol sem találtam arra utaló nyomot, hogy miért hasonlítanak ennyire, lehet hogy Richard Kelly nem is akarja majd bevallani hogy honnan jött a nagy ihlet?

Imdb
1945 1 2 Film Izé
Erunder: Ezt a The Road után sikerült megnéznem. Együtt semmiképpen sem ajánlott, töménytelen mennyis [...]
neomatsek: elviekben Richard Kelly Button,Button rövidfilmjéből (a twilight zone egyik epizódja volt) kész [...]
Na ez tyúkól a javából, akarom mondani az USA-ból. :)
2988 2 5 Izé
Maccoyi: Tényleg. Ott csúszott el az egész, hogy a tyúkól és omlet keresőszóval kerestem és így nem [...]
Re-Peet: de itt mások a csirkék :P
mekszamnojz: Ez már létező poszt :/ http://www.ize.hu/comments.php?post_id=10654
Mind a 5 komment
Európai összefogás a szélerőművek ellen.

Na most akkor mi van???
6409 2 38 Izé
bungle: exortus küldte: URL: http://vimeo.com/36158539 Szöveg: "Vermontban a helyi zöldek a szélerőműv [...]
kotta: Ez az összeírás frankó! ;-) Kicsit hozzáírok, mert ezekről nekem is van véleményem. Része [...]
SZIA: No erre kíváncsi vagyok, nem tudsz vmi magyar oldalt?! Adatokkal, leírásokkal, stb... ?!
Mind a 38 komment
Szegény Jacko, "talán jobb is", hogy ezt a büntit nem élhette meg, de mi szerencsére élünk és virulunk és az élet is megy tovább, így a bünti az bünti marad továbbra is, még akkor is ha fáj. ;)
6429 1 15 Izé
Bakelit: Levettek mert nem volt joga felhasznalni a Jackson szamot. Altalaban nem veszik le az ilyesmit, de m [...]
Nínna: MÉRT VETTÉK LE?:'( NEM LÁTTAM:( MÁSHOL NINCS FENT?:) hopp kis betű mind:$
7sleeper: Adam Savage BUSTED
Mind a 15 komment
A szlovákok tengert akarnak Magyarország helyén.
Ti mit szeretnétek Szlovákia helyén?
10977 5 137 Izé
Patkányka: Régen magyarok járkáltak át szlovákiába olcsóbb benzintől kezdve olcsobb bevásárlásig mos [...]
varazs: Fojjjj!!
csicsilla: :( már egy ideje sajnos nem volt időm nézegetni az izét ...de most sajnos nagyon elszomorodtam.. [...]
Mind a 137 komment
Síelő a lavinában. Szerencsére megúszta, akárcsak ő.
731 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Megtaláltam az eredeti videót, ugyhogy már müxik. Még1x köszi, hogy szóltál. :)
Maccoyi: Köszi, majd valamit nézek, mert reggel még ment. :S
Mr.T.: Nem műkszik a link.
Játszma az ördöggel/The Devil Dared Me To

Jóféle film Új-Zélandról, rengeteg fekete humorral és vérrel, szóval kellően beteg!


Randy Cambell apja nyomdokait követve az Új-Zéland legmerészebb kaszkadőre címre pályázik. Nem számít, ki és hány végtagját veszíti el közben. A film szégyentelenül durva, felér egy állon ütéssel. Aki szereti a beteges humort (vér és kín van itt bőven), az ötletesen idióta kaszkadőrmutatványokat (mint például a felfordított fűnyírók átugrása) és a macsó erőfitogtatást, az most megtalálta a neki való filmet. A Játszma az ördöggel a legjobb választás az éjszakai mozizáshoz - főleg néhány üveg sör társaságában.
592 1 4 Film Izé
nagydee: megkerestem és tényleg. ez mekkora... :O
Erunder: A port.hu-val magával nem volt gáz, hanem azon belül az egyik linkel. Gondolod hogy én is, hogy [...]
vandk: micsoda? ez hogy lehet? mindenesetre kösz. behoztam a port.hu-t másik ablakban és copy/pasteltem [...]
Mind a 4 komment
Egy átlagos testtömegű felnőtt napi kalóriaigénye 2000 kcal/nap. Az energiaszükségletet befolyásolja a testtömeg, a nem, az életkor, a külső hőmérséklet, és elsősorban a szellemi és fizikai aktivitás.
2605 0 0 Pink Izé
Daybreakers

2019-ben játszódik, amikor az emberiség nagy része vámpírrá alakult, így aztán egyre kevesebb táplálékuk van. Ethan Hawke egy kutatót alakít, aki megpróbálja megmenteni az embereket, illetve új vérforrást akar találni a vámpírok számára.

Imdb | Előzetes
1118 2 5 Film Izé
Erunder: Ez iszonyatosan jó lett. Nagyon igényes horror film lett belőle. Van benne vér fröcsögés, és [...]
Kornadidas: ez a szám megy alatta ha érdekel...: http://www.youtube.com/watch?v=4KEEXyRL0qE
Lee88: fúú ez nekem nagyon bejön. alapsztori állati király, h mki vámpír nagggyon teccő, inverz pen [...]
Mind a 5 komment
Jimi Hendrix: Ezy Rider

Egy kevésbé ismert dal Hendrix utolsó éveiből. Hihetetlen hogy az a fiú aki egy eldobott, ütött-kopott egyhúros akusztikus gitáron kezdett játszani, meddig eljutott.
itt van még pár dal a mestertől: 
Machine Gun
Fire
Johnny B. Goode
Red House
Stone Free
Purple Haze

 
Hendrix élete, érdekességek
1085 3 13 Zene Izé
MOBIL: A KIRÁLY JOBB NINCS NÁLA!PAGE MÁS KÉRDÉS,DE A KIRÁLY AZ HENDRIX!!
Newtonheat: a Zepp a dance, r&b tekno stiluson kivül mindenben otthon van ... tehát mindegy,jo gyerek vagy jo [...]
St.Jimmy: *nem akarok fikázni:D:D irni nem took:D:D
Mind a 13 komment
Az Alkonyat CD hátulján főleg a manapság divatos zenekarok neveit fedezhetjük fel. Elmondható, hogy a zene nem fordít hátat a film szellemiségének. A korongon helyet kapott többek között a Muse, a Linkin Park és a Paramore is. A felhozatalból érdemes kiemelni az Edward Cullen szerepét alakító Rob Pattinson nevét, aki két saját szerzeményével szerepel a lemezen. Filmzene fanatikusoknak mindenképpen ajánlott kiadvány az Alkonyat zenéje!

Muse - SuperMassive Black Hole

 
Robert Pattinson - Never Think

 
Linkin Park - Leave Out All the Rest

 
Carter Burwell - Bella's Lullaby

 
Iron & Wine - Flightless Bird, American Mouth

 
Paramore - I Caught Myself

 
Robert Pattinson - Let Me Sign
2559 6 5 Zene Izé
NepTum23: ha jól tudom akkor az LP csak a filmből merítette az ötletet de nincs benne vagy is én nem eml [...]
St.KolMi: A Leave Out All the Rest mellesleg a Napfény zenéje, ami egy király film.
nagydee: "...zene nem fordít hátat a film szellemiségének" milyen szellemiség?
Mind a 5 komment
Vajon mi volt az eredeti célja, fel akart szállni? :D
7846 3 16 Izé
Tomee95: Houston kilövés sikertelen xD
Nakrul: most láthattunk működés közben egy eredeti seggdugaszt
joovan: ühüm, egynek jó! :D
Mind a 16 komment
Avatar: The Last Airbender (Az utolsó léghajlító)

A Nickelodeon nagysikerű rajzfilmsorozatának élőszereplős moziváltozata lesz. Shyamalan és a Paramount is bízhat a sikerben, hiszen egyből három részre nyújtják a sztorit. A szokásokhoz híven a rendező felel majd a forgatókönyvért is és a produceri teendőket is magára vállalta.
A sztori szerint a világ négy népcsoportra szakadt. Ők a Víz, a Tűz, a Levegő és a Föld népe. Mindegyik társadalomban van egy mester, aki képes a irányítani népe elementálját. Ám csupán egyetlen ember tud parancsolni mind a négy elemnek. Ő az Avatar. 
Mikor az aktuális "vezér" - aki egyébként mindössze 12 éves - látszólag meghal, a Tűz népe globális támadást indít a többiek ellen. 100 évvel később két tinédzser felfedezi és kiszabadítja az Avatart, aki elindul rendet tenni a világban.
Magyar premier: 2010. július

IMDb / WIKI (film) / WIKI (animációs sorozat)
Letölthető tv spot (480p)
1451 2 4 Film Izé
bungle: Jó ez a plakát, tetszik: http://imgur.com/1QDdU.jpg
kasy: snake6 küldött be új dolgokat, update-eltem.
Erunder: go-free küldte: http://www.youtube.com/watch?v=qVhRH78Zj7g (A sorozat záró előzetese Erunder) sz [...]
Mind a 4 komment
Az Iszlám a szeretet és harmónia vallása

Az Iszlám kiváló tulajdonságai közé tartozik: megtanította a muzulmánokat arra, hogy szeretettel telt és harmonikus életet éljenek, egymás iránti szeretettel és összetartás érzésével. S megparancsolt minden olyan dolgot, ami a szíveket összekapcsolja, s erősíti az összefogás és a szeretet kapcsolatait. S megtiltott minden olyan dolgot, ami széthúzáshoz vezetne, s ellenségeskedést, ellentétet, széthúzást és haragvást okozna.

A Magasztos Allah mondta: "Bizony a hívők testvérek." (Korán 49:10)

Tehát egy vallási vezető által támogatott elnök, aki maga is vallásos, teljesen korrekt.

Még 2 sokkoló videó: [1] [2]
4473 2 26 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=TvOx4avw8WY
sahinel: Lehet hogy provokációnak tűnik amit írtam? Igen de gondolkozásra provokál. Minél többen írj [...]
sahinel: A vallás tetszik és nincs vele gondom. Ezért volt az idézet. Az iszlám, a szufizmus, stb vallá [...]
Mind a 26 komment
Yan Loong Legend 2
2532 1 0 Game Izé
Zombieland

A film teljesen az, amit a címből gondolnánk. Plusz vígjáték. Nyilván nem egy Shaun of The Dead, ahol bakelitlemezekkel meg Queen zenére aprítanak, viszont ebben a bemutatóban is akad pár vicces halál. Merthogy Amerikát ellepték a zombik, legalábbis oda zoomol az űrből a kamera, és Woody Harrelson lazázva aprítja őket, mert ehhez ért. Mi mást lehet csinálni Zombieland-en, mint ritkítani őket?

Egyébként Jesse Eisenbergnek idén ez már a második olyan filmje, amely vidámparkban játszódik és a címe "land"-re végződik. Ez volt az első.

Imdb
2352 2 6 Film Izé
Laci: Mifelénk is elkelne egy zombiírtó
bungle: Most néztem meg, hát ez kiba jó volt, szétröhögtem az agyam, már a zombiknak se kellek! :D Bi [...]
dorcy: áhh, a shaun nem volt rossz, de ez, hát nemtom... :D
Mind a 6 komment
Love Happens

Aaron Eckhart és Jennifer Aniston közös filmje a Love Happens, a romantikát ezúttal nem a poénok kísérik, hanem némi dráma. Eckhart egy özvegyember játszik, akinek könyve nagy sikernek örvend, egyik promóciós útján megismerkedik Anistonnal, aminek hatására be is indulhat a romantikus vonal.

Imdb
1183 2 0 Film Izé
Az apák napja egy világi ünnepnap, Magyarországon június harmadik vasárnapján ünneplik (bár vannak, akik Ivók napját tartják apák napjának :)). Holnapig még van egy kis időtök, nyitva vannak az italboltok is... ;)

Addig is itt a világ egyik legjobb apukája! :D
16120 5 22 Izé
kisadria: Nekem is..:D
alphadog: Te sem mondod. :D Imádom, amikor az emberek komolyan vesznek, mikor hülyülök. ;)
joovan: ja, látszik, hogy sokat van velük. Nem a kis tinipicsákat nézegeti a kocsmából a haverjaival, [...]
Mind a 22 komment
A keleti zene és az AK-47-es szerelmeseinek... ;)
5733 1 14 Izé
izébigyó: Múltkor írta, hogy lefagy neki többször a liveleak oldalon. Erre írtam azt a megoldást, ami t [...]
Gabi69: Nos a Magyar Hadseregben az Ak-63 van rendszeresítve. Ott is van fatusás és behajthatós válltá [...]
joovan: Kis költségvetésű klip
Mind a 14 komment
2122-ben Alienekre fogunk vadászni, 190 év múlva pedig a Mátrixban élünk. Mikor is lesznek aktuálisak a mozikban átélt dolgok?

A fenti Movie Timeline-t ugyanaz a fimőrült grafikus, Dan Meth hozta össze, aki korábban a Trilógiamérőt.
1574 2 3 Film Izé
Rukitarin Moari: és hol a star wars, azzal kellett volna kezdeni A long time ago......még akár a dínók idejéb [...]
Madarinfluenza: Hát mennyi embernek van felesleges ideje. Ez akkora egy baromság, hogy hihetetlen. Alein, vissza a [...]
Balázs: egy másik oldalon már lassan egy hete tanulmányozzuk. Szerintem az Equlibrium vagy a Riddick még [...]
Surrogates

A történet egy olyan cyberpunk jövőben játszódik, ahol mindenki elkészítheti a maga robot alteregóját, aki elvégzi helyette az időrabló feladatokat (bevásárlás, kutyasétáltatás, hivatalban sorban állás). Az elkényelmesedett emberek a hiperbiztonságos otthonaikból irányítják a robotjaikat, de a nagy utópisztikus idillt megzavarja egy gyilkos, aki vadászni kezd az alteregókra. Az ügyet egy régi vágású, hús-vér nyomozó (Bruce Willis) kapja meg, így hosszú idő után ő lesz az első, aki egy rázós helyzetben saját maga intézkedik, ahelyett, hogy a robotjait használná.

A filmet Robert Vendetti The Surrogates című képregénye alapján készítette el a Terminator 3 csapata.

Imdb
1084 1 3 Film Izé
1nessa: retusaljak:) nem tudom lattad a the curious case of benjamin button ott rendesen megcsinaljak az ily [...]
Erunder: Sztem az már picit durva h a fószer kap egy szőke parókát, és máris 20 évvel fiatalabbnak n [...]
1nessa: nekem tetszik ez a film..jo a temaja.:)
Lábady István fotóművész munkái.
1371 1 0 Art Izé
Kulturális kreatívok - egy dokumentumfilm arról, hogy mennyi olyan ember van, aki máshogy gondolkodik, mint az agyatlan tömeg és ők (akikről a média mélyen hallgat) képesek megváltoztatni a jövőt...
8015 14 36 Izé
Tooni: Még a végére járok, kikérem nálam okosabbak véleményét is... Csak az keltette fel a figyelm [...]
Fabian: Nem osztod meg velünk is? ;) Engem érdekelne a téma...
Tooni: Nem tudom, Superxaba, nekem is kicsit fura a szájízem tőle... azóta kutakodtam egy kicsit a dolg [...]
Mind a 36 komment
Aka Aka - Woody Woodpecker (Original Mix)
799 0 0 Zene Izé
Kecskéknek akadályversenyt??? :)
607 0 0 Sport Izé
Kulturális kreatívok - egy dokumentumfilm arról, hogy mennyi olyan ember van, aki máshogy gondolkodik, mint az agyatlan tömeg és ők (akikről a média mélyen hallgat) képesek megváltoztatni a jövőt...
7199 3 0 Film Izé
Brüno

FIGYELEM!!! CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE, ERŐS IDEGZETŰEKNEK, ÉS GYOMRÚAKNAK, ÉS 18 ÉV FELETT!!!!!

Szerintem 2009 egyik legjobb filmje.

Sacha Baron Cohen vagyis a Borat alakítója/alkotója új abszurd filmet készített. amiben egy homoszexuálist alakít, aki felforgatja Amerikát, meg a divatvilágot, meg mittoménmégmit. Közben pedig k***ák ostorozzák, de szó szerint.

Hazai premier: 2009. július 9.

A film honlapja | Imdb
1892 0 13 Film Izé
1nessa: orulok h tetszett. en a premier utani 1-2 nappal neztem meg es tenyleg kemeny...nekem a mediumos tet [...]
skad: Hát én most néztem meg és mit mondjak... egyáltalán nem tetszett. Voltak benne vicces dolgok, [...]
bungle: Letterman - Sacha Baron Cohen Interviews a Terrorist http://www.youtube.com/watch?v=Qk2oee2kjT8 Csa [...]
Mind a 13 komment
„Drágám, megjöttem!” ;) 

Ahogy a videóban is mondják, akinek ilyen barátai vannak, annak nincs szüksége ellenségre! :D
6481 3 28 Izé
nyehőce: Inkább valami óriás pókot, nem? :D Mondjuk ilyet: http://www.break.com/pranks/giant-spider-scare [...]
Prototípus01: szegény hüllő, apró stressz helyzetbe került =(
1nessa: sosem tudhatod. vannak ilyen "jo" baratok:)
Mind a 28 komment
Szerintem mindenki nagyon várta ezt az albumot (aki ismeri)!
886 2 1 Zene Izé
3pac: alap h vártuk sztem :D xD
This Side Up

Az animáció honlapja itt tekinthető meg, ahol megtalálható még a készítő lapja is, aki nem csak animációkkal és számítógépes művészettel foglalkozik (nagyon szépek a grafikái is).
1102 1 2 Film Izé
Madarinfluenza: Tanulj meg olvasni =D.
Ctx Twin: honalapja?
Bizsuk minden mennyiségben a netről!

+ itt és itt

 
1494 2 20 Pink Izé
Nala: Már nagyon régóta szerettem volna piercinget, egyszer meg is csináltattam,bíztam abban hogy az [...]
neomatsek: én általában átlátszó körömlakkot használok,mert azt a legkönnyebb beszerezni,ha az orvosi [...]
Nala: Az órám alsó lapját szoktam lakkozni + átlátszó ragasztóval leragasztani!De a kis pöcök m [...]
Mind a 20 komment
Oroszország kemény hely, és Putyin se gyenge. :)

A minap egy kisvárosi gyár dolgozói sztrájkba kezdtek, mert Oleg Gyeripaszka, az ország egyik legbefolyásosabb oligarchája nem fizetett nekik hónapok óta. A nép az utcára vonult, aminek következtében kialakult egy laza 400 kilométeres dugó.

Ez már nem tetszett Putyinnak, úgyhogy odavitette magát a helikopterével és ad-hoc jelleggel összehívott egy válság tanácsot. Nem spirázták túl dolgot, mint egyes más országokban, mint például itthon. Putyin mondta neki, hogy szégyellje el magát, amiért nem tudja kifizetni az emberek bérét. Oleg ezt meg is tette. Aztán odahívta magához, hogy írja alá a szerződést amiben garantálja, hogy még aznap kifizeti a, forintba átszámolva cirka 250 milliót az őrjöngő tömegnek.

Én nem tudok oroszul de nagyjából ezt mondhatja úgy 1:15 től:
"Gyere ide no... itt írd alá... ott... szégyelld magad! ....és add vissza a tollat...." :D

Aki tud oroszul az leírhatná a kommentekhez, hogy valójában mond.
8713 4 29 Izé
cojone: Én úgy értettem, hogy először nagyon kiakad, többször emlegeti, hogy " a törvény megszegés [...]
Erunder: Olyan emberek akik abszolút inkompetensek a politikában, ill. a politológiában, (és hogy egy m [...]
izébigyó: Ezt mégis mi a jó halálból gondolod? Csak azért, mert az elnöküket a legnagyobb gengszternek [...]
Mind a 29 komment
Hitstick 3
5750 2 4 Game Izé
Gery-98-: háth nincs sok köze a hitmanhez(amit am naon szeretek foleg a Contracts-ot) de azért jó...durva [...]
TomFace: Ja.
JeLo: 2 pálya van összesen?
Mind a 4 komment
Arthur: Maltazár bosszúja – Arthur and the Revenge of Maltazard

Luc Besson nagysikerű gyermekkönyvének az Arthur and the Invisible (Arthur és a villangók) után most az Arthur and the Revenge of Maltazard (Artúr és Maltazár bosszúja) című mese kerül bemutatásra. A film alapját szolgáló könyveket maga Besson írta a gyermekei számára, aki összesen három filmet tervezett a négy könyből. Az Arthur és a villangók az első két kötetet dolgozta fel, az Arthur and the Vengeance of Malthazar a harmadik, az Arthur and the War of Two Worlds (amit majd 2010-ben mutatnak be a mozik) pedig a negyedik könyvből meríti az alapokat. Ha hinni lehet a pletykáknak, akkor Selenia hercegnőnek Madonna kölcsönzi a hangját és a hírek szerint hallható lesz majd még Snoop Dogg és David Bowie is.

Imdb | Előzetes1 | Előzetes2
1033 0 1 Film Izé
Erunder: Ki mit tippel, a főszereplő "gyerek" a forgatáson hány éves volt?
Viharsziget (Shutter Island)

A történet az '50-es évek közepén játszódik az Ashecliffe nevű elmegyógyintézetben. Ide érkezik Teddy Daniels (DiCaprio) nyomozó, akinek ki kell derítenie, hogyan tudott megszökni a szuperbiztos cellájából egy fiatal nő. A rendőr munkáját egy tomboló hurrikán és a nem túl segítőkész személyzet is nehezíti.

Egyébként Dennis Lehane azonos című regényéből készült a film. (Remélem ezt lehetett érteni, nem az a könyv címe, hogy "azonos". :D)


Imdb | Az író honlapja
2493 5 4 Film Izé
Erunder: Shifty_ küldte: http://www.jatekok.hu/hirek.php?tabla=hirek_200910&id=30 Szöveg: Megérkezett az i [...]
snake6: nagyon várom nekem az év 1-ik meglepetése pííííszzz
1nessa: leonardonak agyon illik ez a szerep:)
Mind a 4 komment
Régebbi postok...