REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
 Amikor a Magányos cédrus még egy nappalit díszített
1819 0 1 Art Izé
Ravennë: Itt még fekete-fehér. Csak később színezték ki?
A fontos döntések 79 százaléka az asztal mellett történik meg. A maradék 21 szerintetek hol? ;) 

Másik két epizód itt és itt.
5840 1 2 Izé
Nas: IKEA reklámok (vegyé' asztalt). Az a szöveg a végén, hogy "a fontos döntések 79 %-a az asztal [...]
bp1331: he? most vagy nagyon későn van, vagy nem értem valaki magyarázza már el (ha lehet mindegyiket) [...]
Csak elegánsan! :)
2963 0 2 Izé
norbertvincze: Szancsó-Szancsó, aszongya lovagolhatna :))
közlegény: csinoska és ügyeske :)
Már csak a zombik kellenek!
2281 1 4 Izé
Szancso: Fejvesztve menekülnék én is! ;)
közlegény: rájár a rúd a zombikra
dude: Most is rengeteg zombi téblábol az utcákon, szóval teljesen hasznos.
Mind a 4 komment
Balra az a sárga esőkabátos emberke épp a biciklijét keresi a vízben. Párbeszéd a kocsiban: 

- Odamész segíteni szerinted? 
- B..dmeg! 
- Menj már a pi..ba!
3349 0 11 Izé
lilaflexninja: Ilyen mennyiségű esőre hirtelen nem lehet felkészülni, mint ahogy 40 fokra sem, és -10-re sem. [...]
Peterson: Nem értem... pedig egy stadionban egy csomó víz elfér...
Nusihusi: Itt is a stadion-építés:D
Mind a 11 komment
A magyarok bemutatták a menekülteknek az európai társalgási kultúrát
3984 0 36 Izé
Gerysama: Miért akadt volna el? Csak nem hiszem hogy tovább kéne ecsetelnem mekkora punci vagy. De kérlek. [...]
XXavier: Mivan? Elakadt a szavad, seggfej bértollnok.... :-P
XXavier: Mesélj még!! :-P
Mind a 36 komment
Az egyik legújabb hóbort a párakocsma - már a szemgolyónkon keresztül is berúghatunk 

Magyar cikk
2969 0 6 Izé
Nusihusi: Az is berúg, aki nem akar:)
Szancso: :DD Csillagvizsgáló...így lehet az üveg aljára nézni. :))
Nas: Arra ez a megoldás: :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id=15479
Mind a 6 komment
Fogadjunk nem tudtad, hogy Steve Jobs, vagyis Munkácsy István is magyar volt, ahogy az informatika tudományában a legelőrehaladottabb gondolkodású, briliáns elméjű személyek is mind magyar származásúak. Ja, meg a földönkívüliek is! 

Szaniszló korábban
2114 1 15 Izé
bungle: Dárdai Brigitta :D http://on.fb.me/1Fzu7qa
Szancso: nope csak Tesla... ;)
Nas: Már le is tiltották. :( Biztos nem akarják, hogy kiderüljön az igazság, mert azt csak a beavat [...]
Mind a 15 komment
 A legdurvább harc, amit valaha láttál!
5024 0 1 Izé
közlegény: meg volt bundázva, ez nyilvánvaló
Jó kapás van, „macskacápákra” :)
3330 0 1 Izé
zed911: Ezek a mocskos bevándorlók.... :)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az ogreharcsa (na jó, „hivatalos” nevén pelikánharcsa), ami - amint a videón is látszik - elég falánk. :) 

Társításáról érdemes tudni: „Ha mindenképpen társítani szeretnénk, akkor arra kell ügyelni, hogy a lakótársa békés legyen, és a harcsánál legalább 10 cm-rel nagyobb legyen, de ha biztosra akarunk menni, akkor a teszthosszánál kétszer nagyobb halakat tegyünk mellé.”
3779 0 9 Izé
Findzs: a másikat mért nem vette meg? :)
beela: Minden falaton rágjál legalább 30-t!
Ravennë: Bakker, ezt így élő vacsorával durvább végignézni, szerencsétlen meg csak pislog bent, és v [...]
Mind a 9 komment
Hogyan fogyjunk le: útmutató duci cicáknak :)
1806 0 1 Izé
Szancso: Futópadon etetés, gyorsan le fog fogyni. :D
4 dolog, amit elfelejtettél, mielőtt Kedves Ferenc és Zimány Linda kapcsolatáról ítélkeztél 

Szóval a burzsuj puncivadász felpróbált egy újabb cukormadárkát. Ez még önmagában nem adna okot a fröcsögésre - az már viszont bőven, amit mögé látsz. Érdemes elgondolkodni rajta, mire fel ez a nagy kiakadás. Mondom, miért nem tartom helyénvalónak a mocskolódást.
58805 0 1 Pink Izé
bungle: "Az a férfi, aki üresfejű libát emleget, és ribancozik. Oké, főhősnőnk nem egy agysebész & [...]
Csak egy újabb tenyérizzasztó videó...
3118 0 4 Izé
Findzs: nem lenne kár értük ...
Zsottika: Ez már nem bátorság,vakmerőség.Szimplán emberi hülyeség.Addig vigyorog míg az első ki nem [...]
Szancso: Azért egy ilyen randinál, jobb ha nem izzad a tenyered! ;)
Mind a 4 komment
Go Robots 2 

Go Robots
1505 0 0 Game Izé
Gazdagréten működnek a magyar reformok!
2217 0 5 Izé
Tonoic: ez nagyon gyenge.... nagyon nagyon...
Szancso: Faszomszédok.
Jaca: Azt egy fogkefével a legsz@rabb....
Mind a 5 komment
Nőszervezetek fúrják a férfiak korai nyugdíjazását 

„A nők esetében az egyenjogúság valójában a pozitív diszkrimináción keresztül valósul meg” 

Most már a hülye is láthatja, hogy a feministáknak mit is jelent az egyenjogúság...
1651 1 31 Izé
I. C. Wiener: Alfák :) http://9gag.com/gag/agNzByw
lilaflexninja: Kár, hogy izé012 eltűnt sorainkból, neki küldeném pedig ezt a cikket: http://iteletnap.tumblr. [...]
izé012: Kezdem érteni mire gondolsz. Légyszi majd szólj rám h válaszoljak ha elfelejtenék mert most me [...]
Mind a 31 komment
Ha azt szeretnéd, hogy mindenki vigyázba álljon ;)
3700 0 5 Izé
norbertvincze: https://www.youtube.com/watch?t=43&v=zQP6kkYVyXU
Szancso: Hehe, csivaván is megnézném! :) Majdnem: https://media.giphy.com/media/DUbxcFf3V1A08/giphy.gif
közlegény: kutyatuning
Mind a 5 komment
Mai ismerettejesztő rovatunkban az imádkozó darázsáska... izé... fogólábú fátyolka :)
2849 0 3 Izé
kukulkan: A fullánkos hártyásszárnyúak utánzása (mimikrizálása) egyébként eléggé elterjedt a rova [...]
Szancso: Ki szúrt meg kit a nászéjszakán? ;)
hawkeye: Ez most komoly?
„Na, most telt be a pohár: vonatokat dobálnak a migránsok” 

Az illegális bevándorlókat zavarja, hogy a haladásukat akadályozzák a közlekedő vonatok. 

Egyre agresszívabbak a migránsok a határ menti Horgoson
4223 0 154 Izé
norbertvincze: http://konzervativcsalad.blog.hu/2015/11/27/uldozes_es_horror_nagy-britanniaban
norbertvincze: tudom nyócnyócnyóc http://888.hu/article-svedorszagban-megkoveztek-egy-riporternot-a-helyi-iszla [...]
Ravennë: Hát jó, bár nem ennyire, de szőke vagyok. :D
Mind a 154 komment
Csak ez hiányzott: a rántott Oreo!
2262 0 11 Izé
lilaflexninja: https://www.youtube.com/watch?v=jaqZs8lP0c8
Szancso: Mióta megszűnt a MALÉV, a pilóták sem kexelnek. ;)
brandboy: Az csak Pilótának látszó tárgy. Istenem, hol vannak már a kilós kiszerelésű valódi, jó í [...]
Mind a 11 komment
A hétvége táncosa ;)
2755 0 7 Izé
közlegény: Maradszkinak beletörik a borszívókája abba a plusz két szótagba :)
cila: Nem csak az anorexiásoké a világ
Findzs: sikerült neki úgy megijedtem, hogy meg se merem nézni :)
Mind a 7 komment
Megerőszakolásra ítéltek két indiai nőt 

Egy 23 és egy 15 éves lányról van szó. A „bűnük” az, hogy a bátyjuk egy magasabb kasztba tartozó házas nővel szökött meg.
3002 0 10 Izé
bungle: http://velvet.hu/randi/2015/08/28/megdobbento_fotok_13-14_eves_bangladesi_lanyok_eskuvoirol_galeria/ [...]
hawkeye: :) És ha kennél egy Bagarolt a bézsre...?
norbertvincze: na, lehet aláírkálni: https://www.amnesty.org.uk/actions/two-sisters-sentenced-rape-demand-justic [...]
Mind a 10 komment
Kis kínai 4 néger ellen 

Másik kameraállás :)
7138 2 14 Izé
HoPpY: Hol lehet ilyet szerezni??
Nebel: Hát ez nagyon gagyi
Jaca: Nem fake! FEKA! :D
Mind a 14 komment
Ennél már nem lesz semmi abszurdabb
1836 0 19 Izé
bungle: www.origo.hu/kultura/kunszt/20150902-menekult-migrans-kormany-politika-kerites-muveszet-weiler-peter [...]
bungle: http://szeka.blog.hu/2015/08/31/a_hat_leggyakoribb_tevhit_a_menekultekkel_kapcsolatban
norbertvincze: mekkora sztárt csinál magából ez az akárki
Mind a 19 komment
Már napozni sem hagyják az embert ;)
4269 1 9 Izé
norbertvincze: https://youtu.be/5HOtqFxqmRA
norbertvincze: levették a vidit, itt van helyette egy másik: https://www.youtube.com/watch?v=I9v4tee7zD8
Nusihusi: Jó, hogy nem 1 szerelmeskedő páros volt ott:)
Mind a 9 komment
Amerikaiak mádzsárul, avagy szürkegomb (csirkecomb), muzlinka (muslica) és társai :)
3363 0 7 Izé
lilaflexninja: Annyit mondok: Worcestershire vagy annihilation,.
grmindenyssa: Birdmilk (?)
Botos Vendel: ahogy igértem!!!4444 (jomekfigyelö vatyol drága tezsvírem!!!444
Mind a 7 komment
Majd belenő a nagyba is :)
1870 0 1 Izé
Ravennë: Miért nem ugrat vele? Apu úgyis elkapja... :D
Sátor Dénes magyar művész tojástérképe Budapestről
1210 0 0 Art Izé
Íme a Hummer utódja 

Angol cikk
3368 0 11 Izé
norbertvincze: http://totalcar.hu/magazin/hirek/2015/09/04/oshkosh_lesz_az_uj_humvee/
rermo: Ilyet a ruszkik is csináltak ... 1.6-os Lada motorral .
drgore: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bc/81/15/bc8115be48b5cc2d24b16e8b691f1595.jpg Akkor végs [...]
Mind a 11 komment
Észak-Dakotában már drónra szerelt sokkolót, könnygázt, vagy gumilövedéket is bevethetnek a rendőrök
2308 1 2 Izé
bungle: Én már a csendes, szúnyogírtó drónokat várom, amik lézerrel ölik körülöttem a vérszív [...]
Hantaboy: Felfegyverkeztek, a függetlenség napja közeledik.
Celeste Barber és a celebek :)
4347 1 6 Izé
bungle: https://instagram.com/p/63Bokmw_Du/?taken-by=celestebarber :DDD
Ravennë: Szerintem nem büszke rá, csak humoristaként van öniróniája... ami k*rva jó!
tjunior: Ha jobban figyeltél volna, észre veszed, hogy 1-2 fotón terhes. Egy átlag nőnek szülés után [...]
Mind a 6 komment
Mai cukizé: délutáni szundi egy doromboló kiccicával ;)
2727 1 3 Izé
közlegény: gepárdmama ezt tanította: evés előtt mosd meg az ételt
Nusihusi: Nagyon szép és aranyos állat:)
Szancso: Nagyon rendes cica, alvás előtt megmosdatta a bácsit. :)
Reméljük elindult érte a mentőcsapat... ;)
3480 0 4 Izé
Szancso: :)) -A Flóriánba mentem, Anyád. -Anyádba mentem, Flórián. :)
bungle: :) És a Sugár is csak egy ugrás...
Szancso: Csempeboltot közelebb is találhattak volna...:) -Luke, van itt Praktiker? -Csak Obi van Kenobi. ; [...]
Mind a 4 komment
Ha azt hitted, Avicii és társai csak a popzenét gyilkolták meg, nagyot tévedsz!
1500 0 0 Zene Izé
A múltkori után újból egy kis ugribugri...
1690 0 1 Izé
Ravennë: Nicht ugribugri!
Mindegyik maszkban, eltorlaszolják az utat, dobálják a kocsit... ezzel le is mondtak bizonyos jogaikról.
6239 1 34 Izé
Botos Vendel: A joboldali fehéringes csávo benzint akart kérni a egyharmadig lévö kanájába!!!!4444 Az irigy [...]
lilaflexninja: Bírom mindkét videóban, meg amúgy is ilyen helyzetekben, amikor valakik kövekkel, botokkal, kar [...]
nagydee: én nem
Mind a 34 komment
Egy amerikai pár eltette az 1955-ben készült esküvői tortájuk legfelső emeletét és 60 év után még mindig majszolgatják...
1412 0 2 Izé
közlegény: nagyon fínom ez a kőtorta, ajánlok mellé egy kis bauxitfőzeléket, hogy mind a tíz fogukat meg [...]
Szancso: Az a fékevesztett habzsolás az...;)
Három nagymamám volt - az utóbbi évek egyik legszerethetőbb magyar animációs rövidfilmje
1360 2 2 Izé
Botos Vendel: emili csodálatos nagymamái!!!!!!4444
Kisvakond: aranyos
Már tesztelik az utat, ami tölti a rajta haladó autót 

Csak menni kell rajta, sem tankolni, sem tölteni nem kell megállni
2536 1 0 Izé
Régebbi postok...