REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A karácsonyi menü - avagy ki lesz megtöltve, a malac vagy a kacsa? :D
(Nálatok mi lesz a menü karácsnykor?)
3953 3 5 Izé
bandee1219: Pont arra gondoltam, hogy a malac is csak szilveszterig örülhet, erre tessék! :)
ebihalacska: Nekem ez nem tetszett :(
Errtu: Na, hogy néztem ki a hentesbárdal a kezemben. ]8)>
Mind a 5 komment
21 éves a lányka, tehát... Csernobil?!?! :S
10104 1 30 Izé
bandee1219: A nagyon nagy faszságokat mindig valami csíra írja, aki rendszeres kommentező, nem nagyon ír il [...]
bandee1219: Te ismered....... Anyát?... XD
bandee1219: Bekker, ez brutális. A rotten-en is mik vannak... °_°
Mind a 30 komment
"A HD DVD, Blu-ray, DVD és CD korongokkal is boldoguló optikai meghajtó gyakorlatilag nem más, mint egy külső házba csomagolt "hagyományos" olvasóegység, amely verziótól függően eSATA vagy eSATA és USB 2.0 csatlakozáson keresztül létesít fizikai kapcsolatot a számítógéppel."
533 1 2 Tech Izé
rezlavor: http://www.addonics.com/products/external_cd/mobilehd_dvd_rrw.asp aluminium a lelkem
kisduck: jól látom hogy ez a külsö ház egy sima hullám apír?
Ha unod a "kézi nyalást".
832 1 0 Tech Izé
- Héé Józsi, hová lett a sérült?
- Hmmm, nem tudom, Lepsénynél még megvolt... :D
6189 2 13 Izé
bandee1219: Amúgy totál, mint a (most nem ugrik be) Nagy durranás (?), abban van asszem mentős jelenet, de a [...]
bandee1219: Teccikérteni! A linkelt videóról van szó. Teccikérteni? Oo
buddha: már láttam halottat,de egyik sem támaszkodott.lehet hogy a mentős előtte favágó volt.
Mind a 13 komment
Minden idők felső 100 PC technikai újítása
1271 2 0 Tech Izé
Andrei Severenko érdekes teremtményei. :)
2442 0 8 Art Izé
bandee1219: Nem rosszak, nem aprózta el, jó bonyolultak (jó sok kacatból állnak).
Athelas: Ez a mátrix fapados változata... Ha már megtanultak mozogni mindenképpen szóljatok, meg kell ö [...]
buddha: a dunsztosüveges egy titkos pálinkafőző. én már láttam mosógép dobból is, dévaványán!!! [...]
Mind a 8 komment
Andrei Severenko érdekes teremtményei. :)
2618 5 8 Izé
bandee1219: Nem rosszak, nem aprózta el, jó bonyolultak (jó sok kacatból állnak).
Athelas: Ez a mátrix fapados változata... Ha már megtanultak mozogni mindenképpen szóljatok, meg kell ö [...]
buddha: a dunsztosüveges egy titkos pálinkafőző. én már láttam mosógép dobból is, dévaványán!!! [...]
Mind a 8 komment
Tervezd meg a saját Bugatti Veyronodat!
12214 0 26 Autó Izé
bandee1219: Végülis nem, mert ahogy telik az idő, (talán ) egyre olcsóbb lenne, de ha sokat vársz (pl. 130 [...]
Schabee: kéne dolgoznom egy ilyenért vagy 1304 évet de megérné XD
bandee1219: Ja! Fütyülnek, mint a bírók, meghallgatnám élőben. :)
Mind a 26 komment
Tervezd meg a saját Bugatti Veyronodat!
12230 12 26 Izé
bandee1219: Végülis nem, mert ahogy telik az idő, (talán ) egyre olcsóbb lenne, de ha sokat vársz (pl. 130 [...]
Schabee: kéne dolgoznom egy ilyenért vagy 1304 évet de megérné XD
bandee1219: Ja! Fütyülnek, mint a bírók, meghallgatnám élőben. :)
Mind a 26 komment
Sok mesés esés :)
12084 15 5 Izé
bandee1219: Jajj! Borulnak rendesen mindenfelé. Az én bicajos esésem hiányzik... :)
Zsolt86: Marhajó:D
AdM: Ha a kisbabák bikán ülve jönnek feléd?
Mind a 5 komment
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
4533 0 10 Art Izé
bandee1219: Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak ra [...]
enti: fuhh ez nagyon odavág :D azta.. .:)
Luflee: Erdekes..
Mind a 10 komment
A telekommunikációs Motorola cég által gyártott oldal, mely a New York Fest-en 2007-ben fődíjat nyert Design kategóriában. Kis használati utasítás: a bal egérgomb nyomva tartásával lehet "festeni", ha a mutatót kivisszük a "vászonról", változtathatunk a színeken.
4706 20 10 Izé
bandee1219: Valamelyik gyártónál meg lehet tervezni a mobil külsejét, ennek van ilyen funkciója v. csak ra [...]
enti: fuhh ez nagyon odavág :D azta.. .:)
Luflee: Erdekes..
Mind a 10 komment
Kis kacsa fürdik, fekete... akarom mondani nagy kacsa! :)

(Anyjához készül Lengyelországba???)
5532 6 10 Izé
bandee1219: Dehogynem! Kacsának pont jó! XD
Zsolt86: Én is akaroookk ilyeett :P
!_SuMi_!: hát ezt kiteszem hátteremnek!!!nagyon kira kép!!!!
Mind a 10 komment
Egy trükk, ha már unnád a fehér tejet.

(A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérjük keresse fel tejárusát és vegyszerészét!)
5724 3 13 Izé
cimpi: Hát ez nagyon jó,kipróbálom otthon a kinderekkel:D
bandee1219: A zsír is szétoszlik, ha belecseppented a vízzel telt edénybe mosogatáskor, csak ez jobban lát [...]
Zsolt86: Szép, szép, de erre vajon h jöttek rá?
Mind a 13 komment
Japán legkövérebb cicája
4948 5 13 Izé
bandee1219: Egy ismerősöm apjáéknak van egy ekkore v. nagyobb(!) macskája. Mindig leviszik "sétálni" = m [...]
bandee1219: Csak mire felér megdöglik. :)
koffein: kutyába pl van értelem ha ránézel.S mit látsz, ha ránézel egy macskára?Azt hogy szarik a pof [...]
Mind a 13 komment
Japán verekedés (??) egy baseball meccsen...
5169 2 10 Izé
bandee1219: Az angol címben is japán van, de a feliratok tényleg cifrák... Amúgy, ha kínai lenne, azt mond [...]
bogeszka: csak a pontosság miatt: koreaiak.
Kool: Ez mi?? :D
Mind a 10 komment
Phone Fingers - az olyan gagyi telefonokhoz, mint az iPhone! :)
6182 2 23 Izé
bungle: South Korean Sausage Sales Surge As People Use Them For iPhone Styluses http://www.businessinsider.c [...]
bandee1219: A forgalmazó személyesen? :)
|-=O=-|: Tényleg, ez biztos a "Fekete Pákó edition". :D
Mind a 23 komment
Hogyan ismerkedtünk meg...
6482 9 6 Izé
bandee1219: Ezt én is be akartam küldeni, vagy legalábbis ez volt a címe, de az tán nem volt piros, nem eml [...]
nymisi: Qrva jóóóóóóóóóóó
Zsolt86: Tetszik, végre valami egyedi
Mind a 6 komment
És a marha még ki is rakja... :)
6362 5 16 Izé
Matyi: szerintem ügyes az emberke 3-4 évig gyakorolhatta! XD
bandee1219: Méééé', nem kockábú va'? Oo XD
micaufo: Hamarosan Magyarországon is lehet kapni, magyar gyártótól. Éppen a napokban terveztem meg a já [...]
Mind a 16 komment
Félelmetes szilveszteri sztárparádé, a Budapest TV-n. :)
Idén is szilveszterezzen mindenki velük!
6847 2 28 Izé
bandee1219: Vááááááááááááóóóóóóóóóóóó! Milyen jól nyomják már. Ilyet élőben (hihihi [...]
bandee1219: Asszem rendőr v. az volt, de egy másik az tuti az közülük, csak a nevét nem tudom. No komment. [...]
bandee1219: Viccelsz? A közönség tombol! XD Most volt oldalakon szavazás, hogy hol töltöm a szilvesztert, [...]
Mind a 28 komment
20:13 Population: 244
22:16 Population: 485
10:39 Population: 739
Fejleszd IZE CITY iparát
Fejleszd IZÉ CITY közlekedését
Javítsd IZÉ CITY közbiztonságát
Csökkentsd a környezetszennyezést
8432 1 83 Game Izé
Srobi: jeeee..legyoztuk Szigetvart! :D:D:D egyebkent az act4trees.com-nak vege:P
majky: http://msziti.myminicity.com/ind
blabla: http://rodosz.myminicity.com/ szoval ide is katt pici a városkám még :) 26an lesték meg eddig [...]
Mind a 83 komment
20:13 Population: 244
22:16 Population: 485
10:39 Population: 739
Fejleszd IZE CITY iparát
Fejleszd IZÉ CITY közlekedését
Javítsd IZÉ CITY közbiztonságát
Csökkentsd a környezetszennyezést
9901 6 86 Izé
bungle: Ez volt az első post, aztán kellett egy új később, hogy ösztönözzük a látogatókat... ;)
mekszamnojz: de mieee van ketto? amugy az en varosombna szerintem burjanzik az eroszak es a nhilizmus :DDD azota [...]
bungle: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5536
Mind a 86 komment
Mókusszexhang... Ennyi.
7407 1 24 Izé
dude: Mintha rémlene, hogy még aznap eltávolították gyorsan a gyerekek, miután kaptak pár szívmele [...]
Schabee: nem lehet már megnézni :(
bandee1219: Ez sajne nincs fenn már, ha valaki rálelne, linkeljen már egyet. Köszönöm!
Mind a 24 komment
Igor Siwanowicz állati képei
5849 0 8 Art Izé
Lilu__cica: Állati!
ladyann: a képek nagyon jók csak az alanyok egy kissé... khöm... értitek..:)
bandee1219: Nagyon érdekes állatok, a képek is jók, de nem hiszem, hogy ezek között lenne, ami 3 méteres. [...]
Mind a 8 komment
Igor Siwanowicz állati képei
6196 10 10 Izé
bungle: http://href.hu/x/khtk
bungle: Purple, ezt neked: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2324307/A-bugs-life-Photographer-uses-las [...]
Lilu__cica: Állati!
Mind a 10 komment
901 2 2 Tech Izé
sparkey6: Oldalvedelem, padlomagassag, mentes baleset utan, nyitas elektronika nelkül, elektromos ablakemelö [...]
Menyet: ez qrva jó :)
Hol a vége?
24023 4 16 Izé
bandee1219: Elég komoly, helye lenne a Bébzben is az tuti!
bandee1219: Torrenten van, de ha átírna mindenki mindent, érdekes lenne mindíg mindent visszaolvasni v. vala [...]
bandee1219: Erre nem lehetett számítani. :)
Mind a 16 komment
1099 0 0 Tech Izé
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11363 0 13 Film Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Régen is tudtak kemény meséket csinálni! :)
11323 9 13 Izé
Lilu__cica: Jóó sok horogkereszt!
bandee1219: A nácik hasonló rajzfilmeket készítettek, amiben A Zsidó volt a rossz "ember". Ezt a nácik re [...]
Sztiki: hmm... szerintem erre most inkább nem mondok semmit.
Mind a 13 komment
Robbanó óra! ;)
Vajon a reptéren örülnének, ha megpróbálnék felszállni vele?

(szerintem jobban örülnének, ha inkább egy ilyen táskával szállnál fel - bungle)
2777 1 5 Izé
bandee1219: Ja ,a táska jobb, csak lehetne diplomatatáska, az azért elterjedtebb és gyanusabb. :)
kisduck: ilyet láttam a túskóba! csak ott az volt ráirva : túskó gazdaságos uhala bahala lakmahala sal [...]
Zsolt86: Ez is jó de a táska nagyon durva, komolyan néz ki (:
Mind a 5 komment
Ajvé, itt vannak a sötétben világító klónozott macskák! Szerintem az egerek szakszervezete szponzorálta a dél-koreai tudósokat...
4160 3 13 Izé
bungle: A fenti cikket már nem találom (a link megváltozott), de volt egy 2008-ban is: www.dailymail.co.u [...]
wtf: Világító malacokat szült a fluoreszkáló sertés http://hvg.hu/vilag/20080109_fluoreszkalo_vila [...]
ladyann: semmi értelme mondjuk
Mind a 13 komment
Működő Macinthos rendszer nagyjából 32 Mb-on.
Nem Leopard, de attól még Mac. ;)
717 1 2 Tech Izé
Errtu: :D Azt nem tudom, de ha összeraktad magadnak és van hozzá alkalmazásod is akkor szólj! (vagy ha [...]
kisduck: vindóz 3.2 nincs? mert az is jó volt még anno :) de ez a retro mac ez tetszik :)
Jetpack4ALL. Repülő  embereket akarok látni a belvárosban!
654 2 2 Tech Izé
Lilu__cica: Repüla, repüla... Ember?! :)
kisst: Szuper kis ketyere,kipróbálnám:P Vajh menyi a max repülési ideje?
Karate mókusok! :D

+ bonus videó: ennél még jobb harci mókusok!
6220 2 5 Izé
bandee1219: A második videóban tök jó, ahogy toporognak. XD
mephistto: De töl jól lefekszik a földre teteti a halottat :D az meg nézi mivan felkelll megint várja hogy [...]
Zsolt86: Fú olyan fura hangja van, most fölállt a hátsó lábaira:DD
Mind a 5 komment
Szerintetek a snowglobe angol szónak mi a magyar megfelelője? Nem a szó szerinti fordítás érdekel, hanem hogy ti mint kedves olvasók miként nevezitek az ott.
747 1 5 Tech Izé
he: Nekem ez a "kis izé, amit ha felrázol száll benne a hungarocell".
Reja: nekem is hógömb!:P és pont tegnap kaptam pont egyet
Srobi: Szerintem is hógömb :)
Mind a 5 komment
Csokinak látszó merevlemez
748 1 0 Tech Izé
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
4766 0 2 Art Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Kris Kuksi művészete
Kuksizzátok meg! :)
5080 7 2 Izé
bandee1219: Elég vidám munkái vannak. Oo
Zsolt86: Hát ez tényleg olyan izés , mást nem lehet rá mondani.
Régebbi postok...