REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tudom volt már pelikános post, de ez a pelikán speciel a kacsát szereti... megenni.
5002 3 27 Izé
Purple: hogy besunyul a sarokból :DD
bungle: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=39473&c=-1&s=dd&p=1
bandee1219: Itt a suliban nincs hang... ;D
Mind a 27 komment
Ez az oldal sok kérdést vet fel bennem! Melegek hogy kérik meg egymás kezét? "Leszel a feleségem, Józsi?" Államtitkároknak van kedvezmény?
1688 0 16 Izé
Lilu__cica: Kezdő Lap. Két szóban!
redbaron813: Nem haragszom. Sőt. Örülök, hogy elsőként ilyen értelmeset sikerült hozzászólnod...
redbaron813: Köszi :-) És akkor egy vicc, szerintem benne van minden eddigi (aki ismeri, bocs): A pasi elmegy a [...]
Mind a 16 komment
Mini kulcstartó távirányítóval - embertársaink idegeinek kinyírásához :-D
988 1 0 Tech Izé
Érdekes fordított csúszka mobil a BenQ - Siemens-től
658 2 1 Tech Izé
BlackHawk: nemjó. túl izés...dizájnon van mit javítani:D
AOC 2217Pwc - all in one monitor
650 1 0 Tech Izé
Bluetooth dögcédula MP3 kezeléssel
545 1 0 Tech Izé
Asztali elemes légkondi. Jéggel műxik. Érdekes, de sztem működik...
618 0 0 Tech Izé
17es LCD tv, meg egy törölközőszárító. Mindez egyben. Mindez a fürdőben. Ugyanitt kapható hűtőajtós verzió is.
542 0 0 Tech Izé
Ó zöldfenyő, óóóó zöldfenyő... :) Mi jöhet még??! :O
30005 10 49 Izé
Nusihusi: Ez undorító:D
Tonoic: Ez jó régi már ;)
bungle: Jingle Bells Fart Song www.liveleak.com/view?i=9c4_1229117913
Mind a 49 komment
PMP / UMPC kombó az UPOP-tól. Éééééérteeed?

PMP = portable media player = hordozható média lejátszó
UMPC = ultra mobile personal computer = ultra hordozható személyi számítógép
UPOP = a gyártó neve
550 0 0 Tech Izé
Fényforrás ami 12 éven keresztül folyamatosan működik?
1256 1 0 Tech Izé
Vertu Constellation Mixed Metal Edition luxusmobil
735 1 1 Tech Izé
kisduck: szerintem a vertura nincs szükség a világon! tudásában még egy "occsó" mobil is lehagyja!
Kensington SlimBlade - egér, presenter és médiavezérlő egyben
509 1 0 Tech Izé
Led gyertya / mécses. Király!
847 1 3 Tech Izé
rezlavor: eljen eljen!
punyukli: jav: ez a kéccáZadik poszt! többi ua. :)
punyukli: ez a kéccászadik poszt! hurrrrá! :D :D :D éjjen soká a tech.ize.hu!!!
Produkcijó!
14788 17 11 Izé
bandee1219: Jó, de hogy énekel több számban a mikulás?..... Akkor már lehetne kettő.
Zsolt86: Jó hangja van a kulásnak, szeretem ezt a számot (:
Szmiri: jahm: Greenday - Basket Case
Mind a 11 komment
Nokia Eco Sensor Concept mobil
714 0 0 Tech Izé
Döntsétek el Ti, hogy ez most beteg vagy aranyos...
5654 9 21 Izé
bandee1219: Szerinted véletlen, hogy ez is Pákó? Oo
weedjay: Az, hogy késztetést érzek, azt irónukusan írtam, hogy mi a véleményem. És ha még igazából [...]
jumeirah: Először azt írod, hogy "késztetést érzel, hogy eltipordd", aztán meg azt, hogy "nem bántaná [...]
Mind a 21 komment
Nézz a szemembe!
8818 14 31 Izé
bungle: Balááááázs. Ez már vóóóóóóóóóólt. (remélem észreveszi, beküldte tegnap).
enti: lehet a '2 girls 1 cup' produkciót mutatták meg neki :D
weedjay: No, igen, jogos a kérdés... :D
Mind a 31 komment
a szó elszáll az írás marad
643 0 0 Tech Izé
A letisztult, fém külsővel bíró ViViDO-t az éppen aktuális trendeknek megfelelően tervezték...
467 1 0 Tech Izé
Irodai levegőből ivóíz. Egyelőre elég magas, napi 15 dolláros üzemeltetési költséggel, de az alap koncepció ígéretes.
826 0 3 Tech Izé
leep: az biztos!
Lilu__cica: Ez megérné az árát...
punyukli: az ilyen és ehhez hasonló cuccokat csipázom. több pénzt kéne az ilyenekre kőtteni.
10 tragikus haláleset a filmvásznon.
14521 0 7 Film Izé
bandee1219: Főleg a 10.
Digo: De nem halt meg senki a filmvásznon :P...sőt,még nem is játszották el a filmben a halálát,úg [...]
Digo: Az Brandon Lee,Bruce Lee fia.De ő sem a filmvásznon hal meg,mert a jelenetet elégették,és nem k [...]
Mind a 7 komment
10 tragikus haláleset a filmvásznon.
14885 4 7 Izé
bandee1219: Főleg a 10.
Digo: De nem halt meg senki a filmvásznon :P...sőt,még nem is játszották el a filmben a halálát,úg [...]
Digo: Az Brandon Lee,Bruce Lee fia.De ő sem a filmvásznon hal meg,mert a jelenetet elégették,és nem k [...]
Mind a 7 komment
Ez ismét egy olyan helyzet, amikor barmit is mondok, lényegtelen.
963 1 0 Tech Izé
Safe Type Mouse - cini-cini kisegér
496 1 0 Tech Izé
Itt az Orange Turbinája - töltsél mobilt széllel
491 1 0 Tech Izé
Transformers koncepciótelefon
1839 1 1 Tech Izé
kisduck: ez inkább a robotzsaru 1ből szökött! XD
Óriáspók támadta meg az Atlantis űrsiklót!
5140 2 51 Izé
bandee1219: Ez annyira nem is volt rossz! :)
bandee1219: Mi a baj Réz Andrással? Neki legaláb van tudássa, inkáb Sebeők v. Bakáts.
Maccoyi: Most már ott van ;)
Mind a 51 komment
Batmobil
482 0 0 Tech Izé
Intelligencs bevásárlókocsi - kiállítja a számlát, és mobilon mindjárt fizethetsz is.
552 0 0 Tech Izé
Unod a szabvány dudát? Töltsél fel mp3-at a dudára és már nyomhatod is. Igen, ez is thinkgeek...
909 0 0 Tech Izé
Környezetbarát közlekedési megoldások Natalie Bonebrake szemszögéből. 
885 0 0 Tech Izé
Tom Otterness szobrai New Yorkban
2216 0 6 Art Izé
bandee1219: De sztem ezeknek a méretük is a szobor része, mert az emberek sokminden mellett elmennek (rohanó [...]
Meistro: nagyban faszábbak lennének, mint monduk Pozsonyban ;)
Lizsu: Bezzeg Pozsonyban: http://www.f56.hu/albums/userpics/10620/IMGP3155.JPG http://www.f56.hu/albums/us [...]
Mind a 6 komment
Tom Otterness szobrai New Yorkban
2326 5 6 Izé
bandee1219: De sztem ezeknek a méretük is a szobor része, mert az emberek sokminden mellett elmennek (rohanó [...]
Meistro: nagyban faszábbak lennének, mint monduk Pozsonyban ;)
Lizsu: Bezzeg Pozsonyban: http://www.f56.hu/albums/userpics/10620/IMGP3155.JPG http://www.f56.hu/albums/us [...]
Mind a 6 komment
Vita egy csont miatt. :D
4617 3 6 Izé
eNMi: de legelább nem "ugatott" hiába! :)
bandee1219: Ez nem is annyira vita. Tul.képpen csak a bal ugat(és tényleg), a másik meg csak hallgatja. Vagy [...]
bungle: Küldjél nem mindennapit.
Mind a 6 komment
USB-s mamusz  a hideg napokra.
521 1 0 Tech Izé
Írj be angol szavakat vagy mondatokat, ő pedig elénekli neked jól. :)
8361 16 23 Izé
ladyann: jaaajj ez a fáraztó "izék" közé tartozik...XD
Lako: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááá Köszönöööööm Kelvyn: [...]
bandee1219: Kicsit tévedésben voltak. Ez még kazettán volt meg nekünk 198x-ben. De nem volt kedvem beírni. [...]
Mind a 23 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
3155 0 11 Game Izé
Consuello: hogy hivjak azt a tarsasagot? a don pedro? vagy a taller? ennyit tudtam kiolvasni a filmbol:(
xXxÁdámxXx: Nahát ide is kell angol...X)
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
Mind a 11 komment
Egy érdekes kis kalandjáték, meg kell találni a dominó kódokat különféle videók és weboldalak segítségével!!! Majd írjatok, hogy ki meddig jutott el!
6964 4 10 Izé
JeLo: Ez a festményes nem megy.
Marton350: Én nemnagyon szeretem az ilyen játékokat ,nemnagyon értem a lényegét ,némelyikhez (mit beszé [...]
redbaron813: némelyikre nem is lehet rájönni - az egyik részben rossz a hivatkozásként megadott oldal ... k [...]
Mind a 10 komment
F801i - riasztós, vízálló gyerekmobil Japánból
389 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...