REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Hivatásos fotós pakolászik. Itt meg a teljes lista.


771 2 0 Tech Izé
Lexon Signal - ha már nem bírod a telefonod hangját, akkor ez az aktív tartó szépen villog neked ha hívásod van.
451 0 1 Tech Izé
deyso: és Mo-n is meg lehet vásárolni http://www.oppala.hu/termekeink/index.php?termek=576
Extravagáns telefonhoz extravagáns tok köll nem? Louis Vuitton - Serenata bőrtok
435 0 0 Tech Izé
Serenata - a Samsung és a Bang & Olufsen közös zenetelefonja... háát nem eccerű :S
552 0 0 Tech Izé
A Sony robotkutyája 2008-ban visszatér, PS kompatibilitással megtámogatva.
505 1 0 Tech Izé
Moduláris radiátor, kivehető kézmelegítővel. 
755 0 0 Tech Izé
Pogo Stylus - bár az iPhone-t kifejezetten kézzel történő használatra optimalizálták, de ha Te csakazértis bökdösni akarod, akkor most már azt is lehet :)
393 0 0 Tech Izé
Neonode N2 - kicsi, okos, szép... aszongyák ez a mini ájfón
1988 0 3 Tech Izé
kisduck: én se tom
punyukli: eredetileg én is ezt az oldalt linkeltem be a poszthoz, szal nemtom mitörpént 8-O
kisduck: sajna eme cucc komoly hiányoságokkal küzd! itt nézezetek is utána! http://mobilarena.hu/teszt/n [...]
Csinálj Te is a mobilodból WiFi hotspotot :-)
560 1 0 Tech Izé
Solartaxi

1431 0 3 Autó Izé
bandee1219: Nonononono, please no! :)
Zsolt86: Macc én veled vagyok, tudom mit kell átélned xD
Maccoyi: hát ez a solar taxi elment, akárcsak az én gyerekbarát vonatom :( Pedig ez itt a jövö :)
Solartaxi

1377 3 3 Izé
bandee1219: Nonononono, please no! :)
Zsolt86: Macc én veled vagyok, tudom mit kell átélned xD
Maccoyi: hát ez a solar taxi elment, akárcsak az én gyerekbarát vonatom :( Pedig ez itt a jövö :)
Térkép arról, kinél van az olaj és kinek kell, de nagyon.
Ugye most már mindenki ért mindent...
8184 5 10 Izé
bandee1219: A hozzászólásomban (8) vannak árak, nekik ez azért nem fáj annyira....
bandee1219: Hát ebbe én is beszálnék, alapítsunk KFT-t és secpec megyszabadítjuk őket az olajuktól! :)
bandee1219: És az árak viszonya: http://ize.hu/comments.php?post_id=3322
Mind a 10 komment
Gucci G600 - draaga dezsvérejim itten van Kínábú a fájintos Guccsi tella színáránybú :D :D .D
1198 1 0 Tech Izé
The Machine Girl - elég betegnek ígérkező film :)
8538 1 36 Film Izé
csirek: ez ember ereiben akkora nyomás van hogy a vér akár 15 méterre is kispricceljen... ez nem vicc! [...]
cimpi: Istenke ez a film nagyon ott van!!!
Ash Qwery: Már most rajongó vagyok!! :))
Mind a 36 komment
The Machine Girl - elég betegnek ígérkező film :)
8817 6 36 Izé
csirek: ez ember ereiben akkora nyomás van hogy a vér akár 15 méterre is kispricceljen... ez nem vicc! [...]
cimpi: Istenke ez a film nagyon ott van!!!
Ash Qwery: Már most rajongó vagyok!! :))
Mind a 36 komment
Gyermekbarát vonat Japánból, videóval.

+ még több kép az eper vonatról.
1985 3 6 Izé
Purple: hogy a génhibás óriásgyerekek is jól érezzék magukat! vagy utazás közben kommandós kiképz [...]
Lex: Azon gondolkodtam, hogy mi az istennek vannak olyan magasan a kapaszkodók?:D
bandee1219: Nagyon jó, aki hosszú időt tölt a vonaton, legaláb el tudja foglalni magát és a gyerekét. Mo [...]
Mind a 6 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5513 0 5 Film Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
Első Oscar-díjasunk, Rofusz Ferenc rövidfilmje. Avagy mi lenne, ha kutyává változnánk egy napra.
A zseniális animációs további munkái itt és itt, meg itt.
5694 7 5 Izé
bandee1219: Pont azt akartam írni, hogy A légy is oszkárdíjas, de most már látom, hogy ő készítette. :) [...]
Zsolt86: Jó volt :P
vöri: Heh, milyen igaz (: nekem is tetszett! birom az ilyen kisfilmeket, jöhetne több is :D
Mind a 5 komment
Móka jókedv, kacagás.

Via plastik
862 1 0 Tech Izé
"Rachmaninovnak NAAAGY kezei voltak.... nekem meg kicsik". :D
Érdemes megnézni a többi videót is az oldalukon, tiszta őrültek! :)))
7462 10 13 Izé
cila: Időközben bővül a készlet. Például ezzel: http://www.youtube.com/watch?v=ihW2j17esZc
bandee1219: Végignéztem az összeset, nagyon jók! :)
Zsolt86: Legjobb az I will survive, nagyon tetszik (:
Mind a 13 komment
"A Petri-csészében a baktériumok a szaporodás és a mozgás miatt különböző formákat, mintázatokat vesznek fel. Ezek létrejöttében fontos szerepe van a baktériumok közötti kommunikációnak. Márpedig a kommunikációs utak megismerése közelebb viheti az orvostudományt az antibiotikumokkal folytatott kórokozók elleni küzdelemben."

via  MedIQ
879 0 1 Tech Izé
kisst: Tökre olyanok mint egy-egy fraktál....Lehet hogy van összefüggés és ez is valamféle spontán [...]
Sonim XP1 - a kinyírhatatlan (3 év teljeskörű garanciával)
892 2 1 Tech Izé
kisst: Bátor dolog és egyben remek üzleti fogás.Gratulálok.:)
A kínaiak már a hollywoodi sztárokat is hamisítják? ;)
10562 1 27 Izé
eNMi: jaja! még magukat is átrajzolják, h 1formának lássuk őket!
Lilu__cica: Hm... Megerősödött bennem az érzés: a japánok és a kínaiak mindent fotoshoppolnak és hamis [...]
bandee1219: kristin-kreuk nem tudom ki, de elég gáz. Hiro-t meg rendesen átszabták. :)
Mind a 27 komment
Ha valaki nem ismerné fel ezt az ételt, akkor elárulom, hogy ez itt a magyaros szendvics! :D
6223 5 65 Izé
Disy: Ja kb. annyi ebben a japán, mint magyar.
bandee1219: Lehet, hogy örök elégedetlenek vagyunk itt mindnyájan. Az tuti, hogy hallot, de a negytív rekl [...]
Lilu__cica: Öregem, mi a lófasz ez?! Hát nem magyar kaja, az biztos! Én leginkább japán valaminek tudnám [...]
Mind a 65 komment
A manőverezés királya
13887 12 33 Izé
bandee1219: Hát nem nagyon. :) Az egy kamijonon megy.
bandee1219: Nekem nem pont ilyen. Voltam haverom zenekarával busszal körúton, hát az ember az utólso hakni [...]
bandee1219: Vagy bekötött szemmel...
Mind a 33 komment
Mitchell Spero 10 évet töltött, hogy teknőcét trükkökre tanítsa. :)
7685 6 20 Izé
bandee1219: Jól betanították. ............. Vagy nem ez volt a feladat? ID
bandee1219: Na ja! Ennyi erővel minek eszik, isik, tanul...? Úgyis meghal ...
bandee1219: Aranyos! ^^
Mind a 20 komment
Mindig mondtam, hogy veszélyesek a reklámok... ;)
7827 3 2 Izé
bandee1219: Ja, kifeküdt mindenki. :)
Maccoyi: De durva..... Gyenge szél lehetett..... :S
R2D2 tolmács. Star Wars mániásoknak kötelező.
8673 16 23 Izé
bandee1219: Tök jól zanél. :) opoopopoopoopopo
69inch: qq qCpqq öca Én nm vok star wars mániás, csak már a wc-zésemmel is zenét szerkeszte [...]
csokioroszlán: Ráyöttem,hogy azt,hogy "csoki", egy csomószor mondja a filmben...de tényleg!
Mind a 23 komment
A világ legdrágább parfümje. 215 ezer dolláros, azaz 37 millió forintos árával bekerült a Guinness Rekordok Könyvébe is.
2471 2 20 Izé
bandee1219: "A koncepciónk az volt, hogy az ár nem számít, ezért a lehető legjobbat hoztuk létre" - mondt [...]
bandee1219: Igen, ami van, elérhető, az szar.
bandee1219: Persze! Hallom most akciós, asszaem az 5 L-es álom családi kiszerelés csak 3999 Ft. :)
Mind a 20 komment
Télapó igazi arca
7104 5 4 Izé
kisduck: példádat követve én is megnéztem az oldalt! de szerintem akkor is ez legjobb amit ide bepostolt [...]
atesz27: ááááááááá!!! Nagggyon komoly! A videón felbátorodva megnéztem a klip végén lévő cím [...]
kisduck: ez atom!!!!!!!!!! nem tok betelni vele! vagy 20szor megnéztem eddig! és ez a video ááááááá [...]
Mind a 4 komment
Mahagóni PC, és ami benne van.
842 1 1 Tech Izé
punyukli: nekem az ilyenek nem nagyon teccenek :(. biztos vkinek igen...
elegancia vodáéknál!
(több oldalas teszt megéri elolvasni)
SE fanokan sokat fog ez mondani: van benne MEGA BASS !!!
1668 0 6 Tech Izé
punyukli: remélem érted, hogy mit nem értek... :)
punyukli: az totál OK hogy az SE telefonok véleményem szerint a legjobb minőségűek a piacon. nekem az el [...]
kisduck: én is alsó kategóriába nézek telefonokat sajna nem V640i -m van hanem V630i -m! de az se rossz! [...]
Mind a 6 komment
a "nem létező" vindózós!
691 1 2 Tech Izé
BlackHawk: shift+alt van. a ctrl hol van?XD lefagyhat...
punyukli: különösen az átlátható, formatervezett billenytűzet ami tetszett :)
16 gigás CF kártya, aminek a különlegessége az UDMA kompatibilitás, így az újabb  top kategóriás DSLR gépek (Canon 1Ds Mark III, Nikon D300 ,  Nikon D3X)  ezen képességét ki tudja használni.
599 1 0 Tech Izé
Igazából nem is tudom mit lehetne ehhez az oldalhoz írni? De szerencsére ezt már megtették helyettem ITT
761 1 11 Tech Izé
Errtu: A sima itthoni vonalasomat. De azt vedd figyelembe, hogy még fejlesztgetik, tehát ha 1-2 napig (es [...]
eol: Milyen számot hívtál? A faq-ban leírja hogy kell telefonálni és példának van adva egy telefo [...]
Errtu: Nekem működik!
Mind a 11 komment
Testbe ültethető chipek betegségek megelőzésére és gyógyítására.
1100 1 6 Tech Izé
Anti tokio hotel hungary: Ez poén és elképzelhető de van 1 olyan sejtésem,hogy valamikor cserélni is kéne a chipet nem [...]
punyukli: bírom az ilyen pozitív embereket, akik mindig meg tudják magyarázni, hogy mit miért NEM LEHET m [...]
kisduck: de ha ezt az energiát összegyüjtetnén lenne elég kakaó!
Mind a 6 komment
VIA ARTIGO - csinálj magadnak számítógépet... majd rakd bele egy normál PC meghajtórekeszébe!
600 1 1 Tech Izé
kisduck: ma olvastam erröl prohardveren volt némi leirás róla meg asszem ugyan ez a videó, jah és a lei [...]
A világ első robothegedűsét mutatta be csütörtökön - számos más humanoid automatával együtt - a japán Toyota autógyártó cég, kiemelve, hogy a robotikai fejlesztések bizonyos eredményeit fel lehet majd használni az új autómodellek gyártásánál is.

595 1 0 Tech Izé
A macskáknak is vannak vágyaik... :)
2976 1 11 Izé
bandee1219: Na jó, de ez fake! A macska nem tud lapozni, hisz nincsen hüvelykujja! :D
Fatima: De ő éppenséggel masztizik, azért harapja a takarót: ugyan azt teszi amit egy nősténnyel tenn [...]
Zsolt86: Nem nem. A dagasztást én is megismerem, de ez nem olyan :P
Mind a 11 komment
Élet a temetőben (?!?)
5050 2 9 Izé
cimpi: Én 23 éve temetőben dolgozom,de nem leknék ott az biztos!Ezeket az embereket a kényszer vitte r [...]
bandee1219: Ja, de nem tudom, miért pont a temető, a park tán jobb lenne v. a városszéli erdő,ha van. Bár [...]
Zsolt86: Szerencsétlenek, elég baj h ilyen is van...
Mind a 9 komment
Régebbi postok...