REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Az előző fém  szánkó után, itt egy gumi alapú felfújható verzió. 
659 1 0 Tech Izé
Ez meg ez illetve ez is a fent látható eszköz segtségével készült.
658 1 0 Tech Izé
Egy már emltett hazánkba is szálltó shop remek terméke, a hotdozható hokipálya.
493 1 0 Tech Izé
TV, Ipod dokkoló, mélynyomók. Mi kell még?
633 2 0 Tech Izé
Massage Vibra, avagy masszírozd magad Te is... a mobiloddal!
613 1 0 Tech Izé
Mi? Neked még nincs 3000 Wattos hifi a bringádon?! Kispályás!!! ;)
(videóval)
7439 0 14 Autó Izé
hapro: Kemények a csávók és jók a gépeik.....gyertek vele a VIII kerbe, a gettós részbe, garnatált [...]
bandee1219: Na igen, ezzel nem tom meddig jut el az ember... Oo
Zsolt86: dehülye :DD
Mind a 14 komment
Mi? Neked még nincs 3000 Wattos hifi a bringádon?! Kispályás!!! ;)
(videóval)
6244 3 14 Izé
hapro: Kemények a csávók és jók a gépeik.....gyertek vele a VIII kerbe, a gettós részbe, garnatált [...]
bandee1219: Na igen, ezzel nem tom meddig jut el az ember... Oo
Zsolt86: dehülye :DD
Mind a 14 komment
18 angol font ami kb 6500 Forint. 12 gramm, 10 perces repülési idő, 20-30 perc a teljes töltés.
1258 0 5 Tech Izé
rezlavor: Nem talalok semmi arra utalo jelet, hogy ne szallitananak hozzank. EU-n belul 38 fontos ar alatt 10 [...]
Chris16: Hát, akkor csekkold le...
rezlavor: angol ceg, valoszinubb hogy szallitanak ide mint egy amerikai ceg.
Mind a 5 komment
Színészek átalakulása 1-1 szerep kedvéért
15163 1 43 Film Izé
bandee1219: Na ja, a II. WW-ban a táborokban nem nagyon voltak szálkás Svárcenegerek, szal csak el kell tün [...]
bandee1219: "Most meg méginkább értékes, hogy látom mennyit alakulgat a szerepek kedvéért." Remélem az [...]
bandee1219: A film nagyon jó, de ez azért csak akkor lenne nagy szám, ha igazi tetoválás lett volna.
Mind a 43 komment
Színészek átalakulása 1-1 szerep kedvéért
15522 6 43 Izé
bandee1219: Na ja, a II. WW-ban a táborokban nem nagyon voltak szálkás Svárcenegerek, szal csak el kell tün [...]
bandee1219: "Most meg méginkább értékes, hogy látom mennyit alakulgat a szerepek kedvéért." Remélem az [...]
bandee1219: A film nagyon jó, de ez azért csak akkor lenne nagy szám, ha igazi tetoválás lett volna.
Mind a 43 komment
Talán az ilyen mutatványra mondhatják Pestiesen: "nem semmi"!!! :)
10541 0 16 Autó Izé
bungle: Saccco küldte (nem ezt a linket, de ugyanez a videó van ott is): URL: http://www.funvid.eu/index.p [...]
bandee1219: Nem tudom, mit nézhetett, itt a post előtt-után nincs semmi énekes, szal valami tényleg lehet a [...]
Zsolt86: Ezt majd ajánlom a szomszéd öregasszonynak is, úgyis szereti hajtani a marutiját :DD
Mind a 16 komment
Talán az ilyen mutatványra mondhatják Pestiesen: "nem semmi"!!! :)
10577 11 18 Izé
bungle: Lassan már mindenhol dugó van...
Ravennë: http://youtu.be/nIX6vfnhjy4
bungle: Saccco küldte (nem ezt a linket, de ugyanez a videó van ott is): URL: http://www.funvid.eu/index.p [...]
Mind a 18 komment
Most már tudom, miért lett hiánycikk a teddy maci a játékboltok polcain! ;)
4020 2 8 Izé
Maccoyi: Dobj egy macit! - Miskolc 2009. 02.15. http://www.youtube.com/watch?v=zpLh1swEPYc
bandee1219: Már bocs, de ha nem tudsz erről és azon gondolkozol, hogy miért történt, nem hiszem, hogy ide [...]
Zsolt86: Ha kicsit is gondolkozol akkor ki lehet találni h miért. Általában nem visz minden szurkoló mag [...]
Mind a 8 komment
Digi-dagonya szibériai módra.
6979 4 10 Izé
bandee1219: Ja, az első képeken még van "út", de ott is mellette mennek. :)
bandee1219: A terepjárók még hagyján, de azok a kamionok mi a szart kereneks ott? Ha azok televannak... tud [...]
Cintu: Milyen jó nekik, hogy le se kell menni az útról egy kis offroad-ért
Mind a 10 komment
The History of Longcat
Longcat története az univerzummal egyidős, de az is lehet, hogy sokkalta régebbre nyúlnak vissza gyökerei. Az első valódi képeket a 4chanen láthatták meg a szerencsés kiválasztottak, akik akkor már sejteni vélték a nagy igazságot. A prófécia beteljesedett, eljövend kicsiny bolygónkra Longcat, kit az ókorban számos néven ismertek, a legtöbb kultúra magáévá tette a "látóhatáron túlérő, hihetetlen, természetfeletti-erejű macska" szereplőjét. Néhány kép tehát a szóbanforgó Longcatről.
9877 13 34 Izé
bungle: www.funpic.hu/en/categories/cats/39962_longcat-is-long?categoryId=4&position=&large=1
te.sas!: xDD
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=37608
Mind a 34 komment
Vajon milyen hiányt pótólhat ez a termékizé??? ;)
12475 2 12 Izé
bandee1219: Csak úgy kattogtat a sok munkamániás! XD
Shifty: Kramlizó? Hmm.... mindegy :D nekem is kell ilyen tűzőgép az tuti :D rendeljünk közösen és [...]
Zsóti: Király. Mindenki totál mák lenne az irodába, és a főnök csak annyit lát, hogy a népek szivo [...]
Mind a 12 komment
Hát igen, ekkora csukát már csak csukával lehet fogni. :O
10830 9 22 Izé
Philadelphia: Azannyát ezzel szép lehetett kűzdeni...
fancsi: nem úgy látszik mintha csuka lenne hanem mint egy lepényha csak csuka nagyságuba
Lilu__cica: Haluci...
Mind a 22 komment
Télapó itt van,
Arany a subája,
Gyémánt az öve,
2 milla dollárba.

2294 3 18 Izé
bandee1219: Itt is egy ékszer, de ha igazi, neb bizti, hogy sokan bevállalnák: http://www.funpic.hu/files/pic [...]
bandee1219: Nem, de jobban kéne tömbben, mint egy ilyen télapó formályában.
alphadog: Azért 20 kiló arany nem ócskavas. ;)
Mind a 18 komment
Ha már Miss Universe volt, akkor itt a Miss Japan. Hogy ne csak szidjuk őket, bár ízlések és pofonok.
11198 2 16 Izé
bandee1219: Na igen. Szép 1-2, de szar lenne, ha nem ismernéd meg a barátnődet, ha hazamentek hozzájuk Jap [...]
Zsolt86: De van, csak annyira egyformák :P
three.d: Valahogy nincs kedvem rákattintani, de biztos van köztük egy-két jobbfajta! Vagy nincs?
Mind a 16 komment
Trabi minden mennyiségben
12144 0 20 Autó Izé
bungle: Devourer küldte: Platós trabant http://www.hasznaltauto.hu/1889036_trabant_platos_1992
bandee1219: Dezsávűm van. Ez hiba a mátrixban! :)
bandee1219: Bazz, ennek aztán lehetne taposni! ^^
Mind a 20 komment
Trabi minden mennyiségben
12276 16 20 Izé
bungle: Devourer küldte: Platós trabant http://www.hasznaltauto.hu/1889036_trabant_platos_1992
bandee1219: Dezsávűm van. Ez hiba a mátrixban! :)
bandee1219: Bazz, ennek aztán lehetne taposni! ^^
Mind a 20 komment
Az osztrák TAB megalkotta a Virtual Pinball-t, ami nem csak a a régi mechanikus flipperek helyettesítője lehet, hiszen 42''-os touchscreen-es plazma kijelzőjén a 3 db 3D-s flipper játékon kívül már most 2 akció és 1 stratégiai játékot kínál. Emellett a multiplayer játékosokra is gondoltak, a gép IP kapcsolattal is rendelkezik.
954 1 1 Tech Izé
Maccoyi: hát biztos jól el lennék vele, de nem pótolná egy hagyományos régi kedvencemet sem :) PL. : h [...]
A Hermés francia design stúdió és az Eurocopter cég közös munkájának gyümölcse a képen látható EC-135, amit idehaza jellemzően a Medicopter című sorozatból ismerhetnek a szerencsések, a szerencsétlenebbek pedig az Országos Mentő Szolgálatnál repülő verzióval találkozhatnak.
1107 1 0 Tech Izé
Cat vs Ferret - undercover action :)
6813 8 14 Izé
bungle: tothmanoka küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=K_xPYbwI8sA
oneda: Hogy rávetődött a cicus a görényre! Nem volt semmi.. Győztes még sincs, mert a görény elpuc [...]
bandee1219: >D Jajj!
Mind a 14 komment
Duoatom - 2 kijelző 2 sim kártya 1 telefon, a nagyon fontosaknak... :-)
1169 0 3 Tech Izé
kkovi8: úúúú... Hol lehet venni? :-P A hivatalos honlap csak a másik három fajtából enged (WND Wind [...]
punyukli: jah.... vagy a 6 oldalú kocka, oszt lehet majd rajta jól rubik kockát rakni virtuálisan. vagy j [...]
Zakhar: Jövőre kijön a 4x4-es verzió:D
John R.Dilworth - The Dirdy Birdy
6109 13 17 Izé
bandee1219: Nekem is az MTV-ről ismerős, de ott nem mehetett ilyen sokáig, csak max 1 percig.
Ciccc: Nagyon elmebeteg,de NAGYON jóóóó!Régen én is náztem az mtv-n,király,hogy most megtaláltam i [...]
esthof: jaaaj, ezt ezer éve nem láttam, köszi :)
Mind a 17 komment
Bár Csoki megoldása sem volt rossz az Üvegtigris 2-ben, azért ez még is csak elegánsabb egy picit. (csak kevésbé látványos)
2840 3 8 Izé
Balázs: limonádét meg teát érdekes lenne vele(egyikből forróvíz másikból tea fű harmadikból citro [...]
csicsilla: valaki kicserèlhette volna a sràc fejèt egy sexybaby18asra mert ez nagyon csunya!!!h& [...]
Maccoyi: Természetesebb lenne az arckifejezésük. ha a Csoki féle "vegyigyümit" szívnák az arcukba :D
Mind a 8 komment
Rakj rendet jól, mire apa, anya hazaér! :D (akinél már volt házibuli annak ez gyerekjáték ;) )
16503 7 11 Game Izé
Oláh Dóra: Ezzel a játékkal találkoztam más oldalakon is:)
xXxÁdámxXx: Fajin :)
julika: durcás! nagyon bejön:D GeRgOriginal: imádlak:)
Mind a 11 komment
Rakj rendet jól, mire apa, anya hazaér! :D (akinél már volt házibuli annak ez gyerekjáték ;) )
15778 14 13 Izé
a janek: nem mondod ,hihetetlen ...
bungle: 2007. 11. 29.-i post. Nahát, van olyan, hogy megszűnnek oldalak? :O
Ravennë: Ez a játék lényege. Meg kell keresni. (ha elég közel hajolsz a monitorhoz, gyerekjáték)
Mind a 13 komment
Egy nagy klasszikus... eredeti előadásmódban! :D
A Stringfever oldalán még több információ és videó...
4938 7 14 Izé
bandee1219: Örülök, hogy sikerült, mert ez jó kis indömiksz!
bandee1219: te is olvastad A Könyvet? Alapmű. :D
bandee1219: 2: az ülő csávó, ha jól láttam, a láb alatt fogja a húrt (pontosabban hozzányomja a vonót, [...]
Mind a 14 komment
Miss Universe 2007
22535 4 14 Izé
mephistto: Aki csúnnya haljon meg :D hát igen, ez is egy nézőpont, meg talán megoldás is lenne a túlnép [...]
bandee1219: de még mennyire! Alig birod mind megnézni. :)
bandee1219: Van direkt plasztikás és semmi plasztikás versenyis. Volt róla szó a Frei dossziéban is, hogy [...]
Mind a 14 komment
1.3 megapixeles, digitális USB mikroszkóp
1516 0 0 Tech Izé
Függesztett gömb alakú fa ház  lehetne a magyar neve, ha nevezné bárki nevén a képen látható dolgot. Az alapanyaga jellemzően üvegszál illetve fa, az árak 7.800 dollártól indulnak, de ez csak az üvegszál  vázat az ajtókat és az ablakokat tartalmazza. A teljesen felszerelt verzió ugyan 150.000 dollértól indul, de ez tartalmazza a 4 fő részére szükséges ágyakat, egyéb bútorokat  és eszközöket, valamint a bronz nyílászáró díszitéseket is.  Kanada környékieknek bérlési lehetőségük is van.

1448 1 0 Tech Izé
Kedvenc építész blogomon  találtam ezt a koncepciólakótelepet, ahol  algamedencékben keletkező hidrogénnel gondolták volt megoldani az energiaellátást.  A zöldenergia felhasználásán túl, kerti dísznek is remek megoldás.
978 0 0 Tech Izé
A mai napon a National Association of Securities Dealers Automated Quotations  ismertebb nevén NASDAQ egy új típusu indexet indított útjára. NASDAQ Internet Index néven ami csak és kimondottan az online piacon valamilyen formában érintett papírok mozgását követi.
672 0 0 Tech Izé
Azok számára lehet ez az oldal érdekes, akik a grafika valamely területén tevékenykednek.
Több 100 ingyenes, előre kikevert színminta között válogathatunk, vagy akár mi magunk is keverhetünk.
Ráadásul, ha letöltesz egy kis widget-et az Adobe Labs oldaláról akkor  böngésző nélkül is keresgélhetsz köztük. (Adobe AIR szükséges hozzá)
1067 4 0 Tech Izé
Melyik európai ország fővárosa Budapest?
Nehéz a kérdés... egy amerikai szöszinek! XD
1074431 15 192 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt.
bandee1219: Szerintem ne csak ezt számold, ez lement adásban, + min. 100.000.000. :)
<-{st.one}->: már több mint 97.000en! ;)
Mind a 192 komment
Hála a web 2.0-nek, egyre több webes alkalmazás készül. A jelek szerint elősorban az online kép kezelés, kép szerkesztés területén. Jó párat megnéztem már az elmúlt pár hónapban, de ez szerintem magasan kiemelkedik a többi hasonló szolgáltatást nyújtó oldal közül.
Hogy miért?
Szerintem már a kép is önmagáért beszél.
1390 6 2 Tech Izé
Zakhar: Nagyon patent!
Errtu: Ha esetleg a frame miatt nem menne, akkor itt a keret mentes link: http://www.splashup.com/
Ezek a japánok még focizni se bírnak normálisan... ;)
7486 7 7 Izé
bandee1219: Nem rossz, szegények szétrugják egymást. :)
Maccoyi: Most akkor nem értem, hogy miért szokták kiabálni a meccseken: SZEMÜVEGET A BÍRÓNAK :D
Bluesboy: A magyarok távcső nélkül képesek erre. Az most jó, nem?
Mind a 7 komment
A kép  magáért beszél. 
1718 2 2 Tech Izé
rezlavor: kapott a google maps egy domborzati terkep layert.
kisduck: nem akarok láminak tünni! de mi a lényeg? me igy hirtelen nem esik le!
Régebbi postok...