REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Gyere csetelj! Izén már regisztrált és belépett tagok használhatják külön regisztráció nélkül.
2481 7 30 Izé
bandee1219: Nem tudom, miért nem jó, akinek nem, nekem működik, csak 1edül voltam fenn, amikor néztem. :(
Zorro: Nekem azt írja ki nem vagyok belépve. Pedig meg de. Én mindig így járok?
Nico_71: Ezt még hozzáteszem. Próbáltam csevegni persze priviben is. Ott a következő megy: - Mondj tém [...]
Mind a 30 komment
Az amerikai illetőségű Kirtas-Tech könnyvscannere óránként 2400 oldal kapacitással üzemel. A feldolgozást kettő darab 4992 x 3328 felbontású , 16.6 megapixeles digitálios kamera végzi, a lapozást pedig egy speciális vákumrendszerrel felszerelt robotkar.
5297 0 1 Tech Izé
kisst: :) ez jópofa de mégis melyik könyv 2400 oldals? :) Tehát óránként több mint egy könyv csak [...]
Shingo Mama - Shingo Mama no Oha Rock
A japánok válaszolnak az atomtámadásra... ;)
3521 1 20 Izé
Lókötő Lajos: Ínyenceknek már hozzáférhető az angol feliratos változat is :D
Zsolt86: ÍJJJ ez nagyon ütős:D Én soha nem találok ilyen jó videókat :( :PPP
kisduck: áhh megnéztem még1szer és má bánom! de most végig is néztem ez fáj! nem tok japcsiul de az [...]
Mind a 20 komment
Magyar Kajliminyóg! Nem is kell több nekünk.
5872 2 28 Izé
AB: Annnyira jót röhögtem. Köszönjük Ádám&ATV!
karaj: De jó hogy csak 1 perc...Huhhh:)
bandee1219: Amúgy én végignéztem, de mikor már kezdtem volna belejönni, vége szakadt. Na sebaj, valahogy [...]
Mind a 28 komment
17colos, Wi-Fivel és RSS readerként is működö digitális képkeret. Ideális karácsonyi ajándék, 699 dolláros áron. Opcióként választható a lakáshoz stílusban illeszkedő mintázattal és színnel.
678 0 0 Tech Izé
Google Android bemutató
6361 3 24 Izé
bandee1219: A nyílt forrás azért nagy szó, mert: -ingyenes, ellentétben a Windowsal -bárki, akit érdekel [...]
Dawe: akko a CS től az Operáig bármit főlnyomhatok rá?
PHS: Azért nem hiszem, hogy a Google a két szép szemünkért fejlesztette. Ebből ők súlyos dollárm [...]
Mind a 24 komment
Előfordult már veletek is, hogy nem találtátok a távirányítót?
Használjátok a fejetek! - szól e remekbe szabott hiánypótló termékizé szlogenje.
1451 1 21 Izé
meszoltan: Sztem ez egy nagyon jo otlet nagyon teren alkalmazva... ha mondjuk mp3-ast lehete racsatolni, es tel [...]
bandee1219: Ez gáz! Akinek több a távvezérlője 2-3-nál, vegyen univerzálisat (ott, a postolt pldalon is r [...]
Maccoyi: majd akkor húzok fel ilyet amikor már szimplán csak ezzel kell kapcsolgatni a tv-t, nyomkodás n [...]
Mind a 21 komment
Eric Joisel origami alkotásai
2583 0 18 Art Izé
Nico_71: Hello teecee! Tetszik a madatad! Több képed nincs alkotásaidról? Mennyi idő alatt készítetted [...]
Nico_71: Ámulok, és bámulok! Ez művész a javából! Nesztek művész tanoncok, erről vegyetek példát. [...]
bandee1219: Nem gond, ha nem tetszik, de mutasd meg mi tetszik neked! Fent balra postolhatsz te is bármit! Jó [...]
Mind a 18 komment
Eric Joisel origami alkotásai
2568 7 18 Izé
Nico_71: Hello teecee! Tetszik a madatad! Több képed nincs alkotásaidról? Mennyi idő alatt készítetted [...]
Nico_71: Ámulok, és bámulok! Ez művész a javából! Nesztek művész tanoncok, erről vegyetek példát. [...]
bandee1219: Nem gond, ha nem tetszik, de mutasd meg mi tetszik neked! Fent balra postolhatsz te is bármit! Jó [...]
Mind a 18 komment
Nyakunkon a december, itt az ideje a Mikulás látogatási kérelmet benyújtani, hogy le ne csússz az ajándékokról! ;)
9507 11 20 Izé
Lilu__cica: Kettőnél legalább több frissítőt jelölj be!
Maccoyi: hééé Mikulás!!! Hozz egy láda sört, ne törödj semmivel hajísd csak le a ház elé, 1-et kí [...]
Sanzi: Töltsétek ki gyorsan, mert nemsokára útra kelek ! Aláírás: Mikulás
Mind a 20 komment
Amazing Art on Beach Sand
3933 0 6 Art Izé
Yvette: Nem semmi, bár nemtom hogy csinálta=/
Lilu__cica: Azigen!!
dude: Gabonakörök helyett most a homokkörök jönnek divatba? ;)
Mind a 6 komment
Amazing Art on Beach Sand
4023 5 6 Izé
Yvette: Nem semmi, bár nemtom hogy csinálta=/
Lilu__cica: Azigen!!
dude: Gabonakörök helyett most a homokkörök jönnek divatba? ;)
Mind a 6 komment
Előző életében biztos kutya volt... ;)
5678 8 12 Izé
PHS: Cicus! Ölj!
Sztiki: Érdekes. Monnyuk, hogy a macskák is sokmindenre megtaníthatóak az tuti, szüleim macskája is le [...]
enti: ez lehet h vmi Japcsizé!! robot!!! x)
Mind a 12 komment
Indiában egy férfi egy kutyát vett feleségül, hogy megszabaduljon az átoktól, amely két kutya megölése miatt van rajta hosszú ideje.

A dél-indiai Tamil Nadu állambeli 34 éves férfi, Szelvakumar 15 éve hívta ki maga ellen a sorsot azzal, hogy agyonütött két párzó kutyát. Néhány napra rá járásképtelenné vált, megromlott a hallása és a beszédkészsége. Az orvosok tanácstalanok voltak, de végül egy asztrológus rájött, hogy a megölt kutyák lelkei rontották meg a férfit, és a rontást csak úgy lehet levenni, ha a férfi feleségül vesz egy kutyát.

Szelvakumar hosszú keresés után talált egy négyéves szukát, akivel a hindu szokásoknak megfelelő esküvő keretében egybekelt. A Szelvi kutyát a falubeli asszonyok száriba öltöztették, virágokkal feldíszítették, és bevezették a templomba. Az ifjú párt annak rendje és módja szerint pap adta össze.

A kutyamennyasszony nem lehetett teljesen meggyőződve, mert kereket oldott, úgy kellett felkutatni és visszavinni a vőlegényhez. A boldog férj - egy barátja szerint - csak addig akar együtt élni a kutyával, amíg el nem múlik az átok. Utána egy igazi mennyasszony után akar nézni.
2820 0 54 Izé
izébigyó: Most meg egy csajt adtak feleségül egy kutyához Indiában: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id [...]
Ritu: És mi van a házassági kötelességekkel? :D
Ciccc: Egésségére!Ha neki ez kell....!!!
Mind a 54 komment
François Baranger művészete
4039 0 13 Art Izé
ördög11: a wikipedias odlaon fenn van h az és ez ugyanabbol a könyvből van adaptálva, aminek "I am a lege [...]
|-=O=-|: Az első trailer még azt mondom bíztató. Egyébként jó film LEHETNE belőle, csak nem ilyen szt [...]
bandee1219: W. S. az utolsó ember? Ferrarival száguld és őzekkel versenyez? Rátalál túlélőkre?..... Há [...]
Mind a 13 komment
François Baranger művészete
4043 6 13 Izé
ördög11: a wikipedias odlaon fenn van h az és ez ugyanabbol a könyvből van adaptálva, aminek "I am a lege [...]
|-=O=-|: Az első trailer még azt mondom bíztató. Egyébként jó film LEHETNE belőle, csak nem ilyen szt [...]
bandee1219: W. S. az utolsó ember? Ferrarival száguld és őzekkel versenyez? Rátalál túlélőkre?..... Há [...]
Mind a 13 komment
Add a pénzed önként a gengszternek! Modern, beszélő malacpersely.
3131 2 7 Izé
Csemy: éés csupán 71 $ :)
Ciccc: Olyan kutyás perselyem nekem is van!Most kerestem elő a pince mélyéről,oda akartam adni a húgo [...]
bandee1219: Már meg is találtam megint!: http://www.jatekanno.hu/?t=list&code=26031001 Nem is drága.
Mind a 7 komment
Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
10725 4 131 Game Izé
buldozer: Sikerult,zsenge negy ora alatt.....regen kotott le jatek ennyire,koszi, meg ilyentet!!!
Baba: Huu...megszenvedtem,de sikerult! :)
oltibo: Egy kis segítséggel, de sikerült kijutnom. Nekem nagyon nehéz volt. Köszi a feltoltést.
Mind a 131 komment
Ismét egy kijutós! Még nem értem a végére, de szerintem jó és főleg nehéz... :)
10634 11 133 Izé
Deathy: sikerült másfél óra alatt
Deathy: nem tom mindenki fikázza a kijutós játékokat szerintem jók különben is aki hülye hozzá mér [...]
buldozer: Sikerult,zsenge negy ora alatt.....regen kotott le jatek ennyire,koszi, meg ilyentet!!!
Mind a 133 komment
A szentgotthárdi webkamera felvétele - láttatok már ekkora madarat? :)
9118 6 35 Izé
Lex: éppen elragadja azt a fehér autót :D szegények... :D
s.csuli: nincs ilyen élő webcam szentgotthárdi nem ugy értem hogy fel van gyorsit va :(
-Zé-: mehekkora már :D jó kis cam lehet 1280*800 felbontással XD megyek lesem hátha visszatér s láto [...]
Mind a 35 komment
Hitler esete a Microsofttal
7633 5 17 Izé
bungle: durvatag küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=-LlqLoiTBr4 Szöveg: "Sziasztok!! hű olvasót [...]
bungle: "Természetesen" Schmitt se maradhatott ki: www.youtube.com/watch?v=kgl5XqVSkMc
bungle: Demszky - A bukás http://www.youtube.com/watch?v=x-xYMQqWxPg (ezt meg múltkor rossz helyre másol [...]
Mind a 17 komment
Ez az ötletes, mégis pofonegyszerű szerkezet sok ember életét teszi könnyebbé, pihenését pedig nyugodtabbá. Aki eddig nem tudta, hogyan helyezze keze ügyébe a puskáját éjszakára, most fellélegezhet!
4074 1 19 Izé
Lókötő Lajos: Mekkora bóvli... Sebaj biztos lesz pár(száz) paranoiás amcsi aki azért megveszi.
rubigo: Majdnem ingyen vagy. Rendelek egyet.
babence: 40 dolcsi egy darab vasért. Ez a biznisz!
Mind a 19 komment
Mike Tyson kutyája: ha nem kapok a kajádból, leharapom a füled!
7699 6 23 Izé
loolita: Nagyon cuki!!! :D:D Ez a kis zoknicincáló milyen fajta kutya? Én is akarok egy ilyet... :D:D:D:D
Lókötő Lajos: Nem semmi ahogy mindig ellöki egy hanyag mozdulattal. :D
eNMi: thx! jöhet a biokrumpli! éppen nemtomhányzsákra van szükségem otthon! :) (ha esetleg elfogyot [...]
Mind a 23 komment
Automatizált, egyéb vasat nem igénylő merevlemez törlő eszköz.
1405 1 0 Tech Izé
Azon felül, hogy az épület maga jól néz ki, amit még érdemes tudni róla, hogy az építő cég megpróbált minden aktuális zöld energián alapuló megoldást felhasználni az építés során, legyen szó a felhasznált anyagokról, vagy a szellőzést segítő passzív megoldásról.
2579 1 2 Tech Izé
beton: szerintem önértékeli problémája van annak aki ilyen házat választ. magamutogatás, és képte [...]
kamubekLaca: Ki az a mázlista, aki egy ilyen gyönyörű házban élhet...?! :'( Tényleg nem akarok irigykedni, [...]
A mi gyerekeink már ilyen undorító szörnyecskékkel játszhatnak karácsony este! Genetikailag módosított tamagocsi. :)
4118 1 23 Izé
roland66: kösz hogy fejbe akartál ba**ni 1 kővel...
klingy: az 1 követ próbált meg szimbolizálni ami éppen repül...
roland66: hmm????
Mind a 23 komment
Gazdaságos motorszállítás nagy tapasztalattal rendelkező profiktól.
Ugyanitt motor eladó apróbb esztétikai módosításokkal és forradalmi újításokkal.
4033 0 11 Izé
loloppo: uppsz...hát a végét valóban nem. fektetve kellett volna feltenni és akkor nem esik le :)
rubigo: Gondolom nem nézted meg a videót...
loloppo: Most miért? Ottmaradt, vagy nem? - és ez a lényeg! :)
Mind a 11 komment
Csőház
3856 2 8 Izé
nójika: Minimaldesign. Sufniban gyorsan össze lehet szerelni.
rubigo: ennek biztos jobb a töréstesztje... :P
bandee1219: Na igen, ebben nem lesz gond a szellőzéssel... De én sem tudom miért ilyen nagy, ha már saját [...]
Mind a 8 komment
Már megint a japánok: looool ez hogy kivan! :)
Nem lennék néző ebben a műsorban...
9792 4 60 Izé
Fantom1983: Már anyám is kezde aggódni,de azért ő is megnézte vagy 5X,ő is nagy játékosnak tartotta!Egy [...]
bandee1219: Tényleg nem tudom már ki betegebb, te v. a csóka? XD Váááááááááááááá!
Fantom1983: Nem győzöm elégszer megnézni!Megmutattam az osztálytársaimnak is,hatalmas sikert aratott!Mége [...]
Mind a 60 komment
A németországi ferde templom. Megelőzte a pisai ferde tornyot.
3407 1 7 Art Izé
Balpar: És még ilyen ferdén is áll mert német munka...
Balázs: olyan kémény rakást láttam, az egyiknap az egyik kőműves 7 sort, a másik nap a másik kőműv [...]
Nico_71: Ez nem nagy ügy. Ilyen kőművessel én is találkoztam! Ráadásul az épület egyik végén kiló [...]
Mind a 7 komment
A németországi ferde templom. Megelőzte a pisai ferde tornyot.
3535 2 7 Izé
Balpar: És még ilyen ferdén is áll mert német munka...
Balázs: olyan kémény rakást láttam, az egyiknap az egyik kőműves 7 sort, a másik nap a másik kőműv [...]
Nico_71: Ez nem nagy ügy. Ilyen kőművessel én is találkoztam! Ráadásul az épület egyik végén kiló [...]
Mind a 7 komment
A Nagy Magyar Da Vinci Kód! :D
Levélben jött:

Tisztelt Cím! 1998 május: kibocsájtásra került a 200 Ft-os papírpénz. Elhitették majdnem mindenkivel, hogy a rajta látható személy Károly Robert, pedig köszönő viszonyban sincs vele. Annyira nincsennek köszönő viszonyban, hogy a 200 Ft-oson látható személy, ma létező, magyar állampolgár - mondhatnánk, bármikor szembe találkozhatna vele bárki az utcán - és ami a lényeg, nem véletlen hasonlóságról van itt szó.... Amennyiben érdekli Önöket ezen illető, egy nagyon komoly ajánlat ellenében tudunk segíteni, mely tartalmaz: vezetéknév, keresztnév és egy napközbeni elérhetőségi címet. Természetesen rengeteg kérdés merül fel: miként jöhetett létre ez a bizonyos arcképcsere..... milyen kapcsolati háló szükséges bel és közel-távol külföldön, estleg a földgolyó másik oldalára is kiterjedhet..... (mekkora a királyi birodalom, miket engedhet meg magának napjaink királya), egészen véletlenül találkozhatott a politikai élet jelentős szereplőivel.....(milyen befolyással rendelkezhet egy mai király). Most még ne rohanjunk ennyire előre, ezen kérdésekről majd később, egy megfelelő ajánlat esetén esetleg megállapodhatunk...
14190 8 85 Izé
Petra79: Na jó bevallom.Az apám az.A pecót meg most vettük a hegyen.Az 2 kisgyerek meg a lányom meg a fi [...]
Dawe: először aszittem hogy az oldal szerkesztőinek kell pénzt adni hogy megtudjuk :D
Jozeph: Ezt sajnos nem tudom - nem tudhatom. De a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy amint kiadnak egy nagy [...]
Mind a 85 komment
" A nagy közös izélés" ;)

(te mikor jössz ???)
2929 12 50 Izé
Maccoyi: Lesz még több is! ;)
enti: van is már 5 regisztrált XD
AVIREX: osztom a velemenyt,igaz a link a gyalis csetre passzolt át,zéró júzerrel.. de most olvasom,hogy [...]
Mind a 50 komment
A svéd funktionalley design csapat segítő kezei segítették életre ezt a hibrid bringa/riksa megoldást, ami ötvözi a tradicionális elemeket és a modern megoldásokat. 
1411 2 0 Tech Izé
F1 autók  mintája  alapján épült fűnyíró koncepciók.  Inkább szolgál újhullámos kertitörpeként mint használható eszközként, ennek ellenére vicces.
1474 1 0 Tech Izé
Drótnélküli vízálló MP3 játékos
1899 1 2 Tech Izé
Sza Sza: Am meg megnézném szíesen,menniyre is vízálló...Úgy belehagyintanám a kádba ha sok lenne bel [...]
Sza Sza: Má nem azért,de a magna/rádió is hordozható,és azt is tod hallgatni fürdés közben...:)
Itt az ideje elkezdeni spórolni a papírral... ;)
1673 3 4 Izé
Yvette: Azt még veszek hozzá nagyítót nem?^^ Pff XD
bandee1219: Bizony itt lenne. Nem tudom, miért nem lehet a sok reklámszart e-mail-ben kapni, miért gyártják [...]
Ficánkusz: Szerintem is.
Mind a 4 komment
Digital Camera Magazine Photographer of the Year 2006
Animals & Nature
11887 0 14 Art Izé
bandee1219: Sajnos arról lecsúsztál. Néhányan itt voltunk éljfél körül és után is.
Máln@: ENYÉM AZÉV ELSŐ KOMMENTJE???????:)..majd utána nézek..:).......am másodjára menéztem a képe [...]
Balpar: Egy olyan gépet ami ilyen képeket tud csinálni szivesen elfogadnám így karácsony napján
Mind a 14 komment
Digital Camera Magazine Photographer of the Year 2006
Animals & Nature
12244 20 14 Izé
bandee1219: Sajnos arról lecsúsztál. Néhányan itt voltunk éljfél körül és után is.
Máln@: ENYÉM AZÉV ELSŐ KOMMENTJE???????:)..majd utána nézek..:).......am másodjára menéztem a képe [...]
Balpar: Egy olyan gépet ami ilyen képeket tud csinálni szivesen elfogadnám így karácsony napján
Mind a 14 komment
Mit csinál a chef, amikor unatkozik...
3403 1 14 Art Izé
bandee1219: Igen azok. De muter, keresztmuter ovodában dolgozik, sejtheted milyen nehéz rávenni őket, hogy m [...]
Yvette: LooL tök cukrok:DD Bár van amit még igysem ennék meg:)
esthof: én pont hogy sajnálnám őket megenni.. olyan aranyosak.. :)
Mind a 14 komment
Régebbi postok...