REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy igazán (kéz a) kézbe illő egér.

 

(el tudnék képzelni szebb kezet is :D - crapi)
1696 0 6 Tech Izé
Jozef7: fúúúúj :S :O
CRaPtRaSH: vannak tippjeim mivel játszanál kényelmesen órákon át :D
spiritmonger: ez gusztustalan. biztos hogy nem venném a kezembe....
Mind a 6 komment
Zoolander a trendkívüli
Gabriel Zadok Everett
846 1 1 Pink Izé
Era: Szerintem nagyon jó kis pasi,bár a postképen úgy néz ki mint akit összevertek.. :D
Jet Boat bukások válogatása.
717 0 2 Sport Izé
Mr.T.: kishawer küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=AL58hUAGQu8 Szöveg: Jön valaki csónakázni? [...]
papaluige: gondolom itt csak páran találnak el a pályán! XD egyszer kipróbálnék egy ilyet!
2009-ben ezeket fogjuk nézni: Sherlock Holmes, Funny People, The Taking of Pelham 1 2 3, Public Enemies, Julie & Julia, The Soloist, Up, Fame, Terminator Salvation, (500) Days of Summer, Amelia, Whatever Works, Inglourious Basterds, Night at the Museum: Battle of the Smithsonian, Monsters Vs. Aliens, Harry Potter and the Half-Blood Prince, Angels & Demons, Old Dogs, Ice Age: Dawn of the Dinosaurs, The Boat That Rocked, An Education, State of Play, Imagine That and G-Force.
671 0 0 Film Izé
Death Note 1-2 ( Death Note, The last name)
Írva gyilkolni, olyan kiváltság, amely nem adatik meg minden földi halandónak, ha csak nem éles kritikai érzékkel megáldott publicista az illető, vagy nincs a kezében egy halállista. A „halállista” fogalom alatt, ne egy extrákkal ellátott, emberbőrbe csomagolt, állatszemekkel ékesített, már a puszta megjelenésével hálálsikolyra ösztönző kódex-szerű misztériumra gondoljunk. Az a bizonyos lista, ami alaposan felkavarja a történetbéli Japán hétköznapjait, küllemét tekintve ugyanis nem nagyobb és nem különlegesebb egy a gyári paramétereiből adódóan, iskolai használatra szánt füzetnél. Az  A4-es, fekete borítós, külsőleg semmi extra, laptömb  története azonban, annál érdekesebb.
1137 2 3 Film Izé
kasy: Most már megvan az összes film és az anime is, lehet kommentelni bármelyiket. Egyébként az An [...]
szomoja: teljes mértékben egyetértek!
spider86: az anime jobb volt (egészen az utolsó részig mert azzal elqúrták az egészet:) amúgy a film is [...]
Egy újabb virtuális utazás, most a montreali Notre-Dame-de-Bon-Secours kápolnába.
3799 0 5 Art Izé
Kyp Durron: Rengeteg van még az oldalon, nagyon kemény....
Belkar: kellene több ilyen post :)
spiritmonger: dedúúúúúúúúúúrvaaaaaaaa
Mind a 5 komment
Egy újabb virtuális utazás, most a montreali Notre-Dame-de-Bon-Secours kápolnába.
4263 8 5 Izé
Kyp Durron: Rengeteg van még az oldalon, nagyon kemény....
Belkar: kellene több ilyen post :)
spiritmonger: dedúúúúúúúúúúrvaaaaaaaa
Mind a 5 komment
Sicko

A film több átlagos amerikai állampolgár ügyének bemutatásával nyit, akiknek életét szétzilálta, tönkretette - és néhány esetben bevégezte -, valamiféle egészségügyi ellátási katasztrófa, így nyilvánvalóvá válik, hogy a válság nem csupán azt a 47 millió polgárt érinti, akik biztosítás nélkül élnek, hanem azokat is, akik lelkiismeretesen fizetik járandóságaikat, ám a bürokrácia bármikor lesújthat rájuk is. Miután bemutatja, hogyan is került ilyen szörnyű állapotba a rendszer (a rövid válasz a profittermelés és Nixon elnöksége), a rendező magával visz minket egy földkörüli útra, amely során olyan országokat is meglátogatunk, mint Kanada, Nagy-Britannia és Franciaország, ahol minden állampolgár alanyi jogon részesül ingyenes egészségügyi ellátásban. Végezetül Moore a 9/11-es katasztrófa hőseinek egy csoportját gyűjti maga köré - olyan mentőmunkásokat, akik ma immunrendszeri betegségekben szenvednek, ám az Egyesült Államokban megtagadják tőlük a megfelelő orvosi ellátást. A rendező a legváratlanabb helyre viszi el ezeket az embereket, ahol, amellett, hogy megfelelő ellátásban részesülnek, diplomáciai bonyodalom részesei is lesznek.

Előzetes
668 2 6 Film Izé
Zadam: Már bocs, de ők már a zárjegyekkel kifizették előre a kezelésüket és sokkal kevesebb ideig [...]
republic666: az én tb-émből gyógyítanak meg láncdohányos tüdőrákosokat meg alkeszokat meg cigókat????? [...]
republic666: de amerikában nincs tb még egyéb költségek amit én fizetek amióta dolgozom és fingom sincs m [...]
Mind a 6 komment
Kóla, puska, sültkrumpli (Bowling for Columbine)
Részlet a filmből  
Michael Moore oldala


A Kóla, puska, sültkrumpli rendkívüli erejű film. Erkölcsi értelemben elmarasztaló vádbeszéd a félelem kultúrája ellen, egy olyan világ ellen, amelyben az emberek állig felfegyverkeztek és aztán az indulatok elszabadulásával ámokfutóvá lettek. Mint hazájában a legismertebb szatirikus és társadalmi kérdésekkel is foglalkozó dokumentarista, ezzel a szó legszorosabb értelmében úttörő jelentőségű filmmel Michael Moore egy olyan merész kérdést tesz fel, amelyet egyetlen amerikai sem merne megfogalmazni manapság, ezekben a vadul hazafias időkben: "Lőfegyver-bolond nemzet vagyunk-e, vagy egyszerűen csak bolondok?"
789 1 1 Film Izé
Scud00: Hatalmas film!!!
 Kedves gyerekek, 2009 február 24-ikén startolt a QuakeLive beta verziója, ami egy böngészőből játszható ingyenes Quake 3 - first person shooter.

Aki ismeri annak nem kell bemutatni, aki meg nem ismeri az ismerje meg most! :D
5564 6 19 Game Izé
Gery911209: Ha vkit érdekel engem felvehet barátnak JM91 a nevem jó játékot mindenkinek:D
yoman3d: Tegyel Firefoxot, azzal megy.
mounther: én google chrome ot használok de aval nem megy :(
Mind a 19 komment
J-Horrors

Globalizált mozivásznaink előtt hajlamosak vagyunk megfeledkezni arról a tényről, mely szerint a legtöbb amerikai horror-remek, remake, azaz Japánban fogant. Gondljunk csak a legismertebbekre: A japán Ringu-ból adaptált Ring-re, vagy a Godzilla néven amerikanizált, Gorija című alkotásra.

További infók
842 0 2 Film Izé
lipitsaby: Sokan nem szeretik a J-Horrorokat, de a "génkezelt" hálivúdi változatokat már beveszi a gyomruk [...]
spider86: utoljára a Battle Royalet néztem meg (illetve azt olvasom épp de nagyon hosszú :D, + még van eg [...]
A tökéletes trükk (The Prestige)

A bűvészek a múlt századforduló Londonjának legnagyobb sztárjai. Két fiatal varázsló van feljövőben. A feltűnő és kifinomult Robert Angier a közönség kedvence. A kissé bárdolatlan, egyszerű Alfred Borden viszont igazi géniusz, de hiányzik belőle az a képesség, hogy lebilincselje nézőközönségét. Eleinte barátsággal és tisztelettel viseltetnek egymás iránt, de mikor a nagy mutatványuk rosszul sül el, egy életre ellenséggé válnak. Ettől kezdve legfőbb vágyuk, hogy legyőzzék a másikat. Minden trükk és minden fellépés egyre fokozza a gyilkos versenyt közöttük.

697 3 2 Film Izé
Collector: Nagyon jó film, nagyon jó színészek, pörgős történet, kár hogy nincs folytatás.
Hazafi: Az egyik kedvencem. Csak ajánlani tudom, engem lebilincselt a film. És természetesen a könyvet i [...]
Szabadkőművesek és illuminátusok.

Itt bővebben, a szimbólumokról pedig itt olvashatsz.

Egy érdekes videó itt.

Az 1 dolláros titkai (angol videó).
5141 18 12 Izé
ismeretlen: én az összes összesküvés elmélettel úgy vagyok, hogy valaki nagyon paranoiás. illetve sokan. [...]
LittleDeejay: Azért ez egy kicsit meredek volt :S
pepeti: Az 1 dolláros bankjegyet még régebben megvizsgáltam és csak lestem hogy tényleg mi van rajta.: [...]
Mind a 12 komment
Na itt az a bizonyos mézes madzag! :D
5386 2 10 Izé
grmindenyssa: Tom jól kibabrált Jerryvel.
loloppo: Szegéény... Egyszer nekem is ellehetetlenítette (hű, milyen hülye szó :)) egy nyaramat egy ki [...]
papaluige: a szegény embert mindig a farka hozza kellemetlen helyzetbe! :D na de már az egereket is? :D
Mind a 10 komment
Nagy hal (Big Fish)

A kategóriát nehéz meghatározni: kaland, dráma, vígjáték, mese, akció, fantázia...

Nekem a kedvencem, sokan unalmasnak taláják. Meg kell nézni, ha még nem láttad! Döntsd el magad!

Egy cikk róla és az előzetese.
787 2 4 Film Izé
bandee1219: én is az HBOn láttam anno, azután szereztem meg, lehet, hogy a TV nélkül nem láttam volna mái [...]
Jozeph: Nagyon jó film volt, anno az HBO-n láttam.
Forgi: A kedvencem nem lesz, viszont elgondolkodtatott. Tényleg érdemes megnézni, kihagyni biztos kár.
Mind a 4 komment
A csíkos pizsamás fiú (The Boy in the Striped Pyjamas)
Trailer
Port

"A film - csakúgy, mint az alapjául szolgáló könyv - újszerű, szokatlan szemszögből mutatja be a holokauszt borzalmát, hisz egy gyermek, ráadásul egy német gyermek szemével láttatja a történetet" - mondta el Mark Herman. "A két főszereplő ártatlansága, gyermeki naivitása az, ami igazán érdekessé teszi a filmet" - tette hozzá.
605 2 1 Film Izé
vöri: ez egy egészen zseniális film, engem eléggé megragadott.
Electric Box
6485 6 15 Game Izé
mogy: tetszett, rövid:D
JoinR: Én az utolsó előttivel szívtam a legtöbbet, sztem az utolsó nem nehéz, vagyis elég kézenfek [...]
nagydee: na, ez is megvolt, mégsincs este... az utolsó nagyon szivatós...
Mind a 15 komment
Roger Snider fényképész oldala, ahol megtalálható rengeteg tuningolt kamion (Big Rig) Japánból és az USA-ból!
6192 0 2 Autó Izé
Halacska 1234: Vagy egy jo koxos kamaz... :D
gvereb1: Már csak az ifa hiányzik
Roger Snider fényképész oldala, ahol megtalálható rengeteg tuningolt kamion (Big Rig) Japánból és az USA-ból!
5777 6 2 Izé
Halacska 1234: Vagy egy jo koxos kamaz... :D
gvereb1: Már csak az ifa hiányzik
Gettó milliomos (Slumdog Millionaire)

Egy indiai nyomornegyedből jött fiú eljut a Legyen Ön is milliomos utolsó kérdéséig. A rendőrség nem hiszi el neki, hogy csalás nélkül tudta a válaszokat, ezért vallatni kezdik, és kiderül, hogy minden válasz felbukkant a fiú életének első tizennyolc évében. Danny Boyle rendező (Trainspotting, A part, 28 nappal később) bollywoodi filmet csinált Hollywoodnak.

860 1 7 Film Izé
Marubeni: Remélem majd Vágó István fogja szinkronizálni a műsorvezetőt!!! Az pojén lenne! :)
loreal: Én kb. 2 hete láttam, igazából nem vártam sokat tőle,de kellemesen csalódtam. Tényleg jól [...]
Denial: Kösszi! ;)
Mind a 7 komment
Kiütéses gólöröm. :)
1146 0 1 Sport Izé
izébigyó: Ez jó, az elsőt először azt hittem tényleg kiütötte, csak aztán nézem, hogy mi van... :D
Helicron - francia propelleres autó 1932-ből.

Képek.
2550 0 14 Autó Izé
alphadog: Enyingen is lehetne szerintem ezzel takarítani. :D
invad3r1987: Ez jó, ha beállsz a garázsba, egyben a nagytakarítást is elvégezted :D
JoinR: Miért ne lehetne rá utólag rá tenni (legalábbis a légszűrőt)? Nem a kép 1932-es, hanem a ko [...]
Mind a 14 komment
Helicron - francia propelleres autó 1932-ből.

Képek.
2585 3 14 Izé
alphadog: Enyingen is lehetne szerintem ezzel takarítani. :D
invad3r1987: Ez jó, ha beállsz a garázsba, egyben a nagytakarítást is elvégezted :D
JoinR: Miért ne lehetne rá utólag rá tenni (legalábbis a légszűrőt)? Nem a kép 1932-es, hanem a ko [...]
Mind a 14 komment
A Románok elfoglalták Magyarországot!

Persze nem kell megijedni! Az eRepublik egy online, böngészőben játszható többszereplős stratégiai játék, amelyben szinte a Föld összes országa játszik. Magyarország is jelen van és nem áll valami jól.

Regisztrálj és védd a hazát, alapíts céget vagy újságot. Lépj be pártokba, szavazz, dolgozz, edzél, vásárolj. Egy alternatíva a valóságra ahol revansot vehetsz a terület elfoglalásokért.
9635 6 32 Game Izé
Erunder: Ha valakinek kell egy q1-es ház, szóljon rám erepen. A Nickem ugyan az mint itt.
Grábor: ezt mire írtad?
tomi77: :):):):)
Mind a 32 komment
Bársonyos, puha, ölelnivaló - A szexi bőr titka
957 0 0 Pink Izé
Egy durva ralis baleset 2008-ból. :O
1594 0 0 Sport Izé
Az Alkonyat (Twilight) Stephenie Meyer azonos című regénye alapján készült. Új Hold (New Moon) címmel jelent meg a regény folytatása, melyet szintén feldolgoznak, 2009 novemberében érkezik.
További két regény jelent meg, Eclipse és Breaking Dawn címeken.
1134 2 4 Film Izé
Erunder: Akkor már inkább a kommentet töröld
kasy: Nah, úgy látszik kétszer küldte el. Én meg jó akarattal átdolgoztam és kiraktam. pff. Lehet [...]
Erunder: esztike:) küldte: http://origo.hu/filmklub/20091030-25-millioan-lattak-az-alkonyat-ujhold-elozetese [...]
Mind a 4 komment
Ismert autómodellek Lego-ból, kicsiben! Egy-két modellt felismertem... :)
4726 0 5 Autó Izé
Dubi: Ohh bocs azthittem hogy a postképen látható Shelbyre mondod,de miután rákattintottam megláttam [...]
Dubi: Sztem az nem Shelby Mustanhg hanem Shelby Cobra azthiszem,de bocs ha tévednék!:) Meg ott az Audi T [...]
kisadria: Jajj a Shelby Mustang nagyon komoly..:D elfogadnám..
Mind a 5 komment
Ismert autómodellek Lego-ból, kicsiben! Egy-két modellt felismertem... :)
4206 5 5 Izé
Dubi: Ohh bocs azthittem hogy a postképen látható Shelbyre mondod,de miután rákattintottam megláttam [...]
Dubi: Sztem az nem Shelby Mustanhg hanem Shelby Cobra azthiszem,de bocs ha tévednék!:) Meg ott az Audi T [...]
kisadria: Jajj a Shelby Mustang nagyon komoly..:D elfogadnám..
Mind a 5 komment
Infestation

Kicsit "bogaras" film, de muszáj megnézni.
553 1 5 Film Izé
Decoy28: szerintem ez ilyen vígjáték-(horror) féleség mint a Haláli Hullák Hajnala vagy talán a Vaska [...]
Chamy: öööö, ez inkább vígjátéknak tűnik nekem...
Erunder: áááááá észre se vettem :D
Mind a 5 komment
A 2009-es "Bowling bikiniben" verseny.
15667 0 0 Sport Izé
A 2009-es "Bowling bikiniben" verseny.
21698 6 45 Izé
focuskoma: HÁHÁ ez jó :) Tényleg van benne valami.
Purple: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=24379
focuskoma: Ne is akarj úgy kinézni, mint az a sok nyomorék nő akik telepumpálják magukat férfi hormonokk [...]
Mind a 45 komment
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5095 0 12 Art Izé
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
ceazar: valószínűleg,nem a panel-program keretein,és eszközein belül dolgoznának rajta :D
Mind a 12 komment
A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.

A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.
5501 6 13 Izé
hochenz: Nagyon bator elkepzeles. Igy elsöre vonzo is tud lenni. Vannak a tengeri viharokra vonatkozo statis [...]
Bosch: Eléggé cink,ha van természetesen hegy,tó stb..miért kell műt csinálni?dehát lassan mindent t [...]
Wync: én tuti nem élnék ilyen helyen.undorító. nemelég hogyi tt is minden szürke a városban de leg [...]
Mind a 13 komment
Hát nem is tudom mit írjak, nézd és röhögj!
9838 6 7 Izé
makkos: Jaja, nekem is az IT Crowd jutott eszembe(magyarul nem tudom mi a címe, de az a sorozat, amit tény [...]
gvereb1: :D ez de beteg, jót röhögtem. Az első a legjobb :)
Mo: Hát ez kitűnő :D
Mind a 7 komment
Oh Dae-su kegyetlen leszámolásának története egy harmadik évezredbeli görög dráma. Két óra filozófia az énről, a sérelmekről, a törékenységről és a bosszúról.

IMDB

ÉS egy kritika róla itt
381 0 4 Film Izé
weinole: Egyik kedvenc filmem! Chan Wook Park rendezőnek nagyon jó filmjei vannak. Nekem megvan mind. A leg [...]
Sharx: Én pont ezért szeretem. Ez volt benne a különleges és a nem megszokott unalmas séma :P
Apokalipsz István: Nem rossz film és tuti, hogy különleges, de én a végét túl elvontnak, művészfilmesnek érez [...]
Mind a 4 komment
Filmőrültek, tévéfüggők, mozimániások! Ide figyeljen mindenki!

Mától útjára bocsájtjuk legújabb izés oldalunkat - sok szeretettel, Nektek készítettük!

ELINDULT A FILM.IZÉ.HU!

Van itt minden, ami film: hírek, kritikák, beharangozók, sorozatok, videók, legjobb jelenetek, plakátok...

Tessenek serényen postolni, híreket keresni, elsőnek lenni!

A mozi veled van!
4220 1 41 Izé
fajzat: akkor az az megvan az összes szerkesztő? :(
BigaCubensis: Erunder: a véleményem két sor volt kb, a többi a sorozatról szólt. nem, nem írtam le a tört [...]
Ivanhoo: Háhh :D Köszönöm a válaszokat:D Érzem hogy az elmém bőővült!
Mind a 41 komment
Vincent Bousserez - Plastic Life
10117 0 7 Art Izé
<-{st.one}->: hihetetlen aprólékosság kellhetett hozzá h ezek elkészüljenek. a testrészes fotók tényleg n [...]
Belkar: wicked-poszt... félve bár de megnéztem, és ezúttal kellemeset kellett csalódnom :) ráadásul [...]
Erunder: Erről a fószerról volt pár éve szó a fókuszban v vmelyik másik ilyen infotainment műsorban. [...]
Mind a 7 komment
Vincent Bousserez - Plastic Life
10945 7 7 Izé
<-{st.one}->: hihetetlen aprólékosság kellhetett hozzá h ezek elkészüljenek. a testrészes fotók tényleg n [...]
Belkar: wicked-poszt... félve bár de megnéztem, és ezúttal kellemeset kellett csalódnom :) ráadásul [...]
Erunder: Erről a fószerról volt pár éve szó a fókuszban v vmelyik másik ilyen infotainment műsorban. [...]
Mind a 7 komment
Nézd meg az alsónadrágját, megmondjuk, milyen!
3011 0 9 Pink Izé
Mmiray: De mennyi móka forrása lehet az a középső :D Pl mi alapján választ méretet? Mert ha feláll [...]
Loreley: Megnézném meddig szenved azzal , hogy belemenjen abba kis hálózsákba! :)
Kiki21: Ez a középső kép megbabonázott..:D
Mind a 9 komment
Régebbi postok...