REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Te meg mit páváskodsz itt? :)
3389 0 1 Izé
Szancso: Idegen tollakkal szeretne ékeskedni. :)
Locom
869 0 0 Game Izé
Egy újabb cicás ház :) 

Korábbiak itt
1479 1 2 Izé
Tooni: Biztos, hogy megfelelő környezetet tudnál biztosítani az autistának?
Nusihusi: Kéne a macskákkal együtt:)
Jó kutya! ;) 

+ bonus videó: Ki a világ legjobb kutyája? :)
1898 0 0 Izé
Dobszerkót valaki? A cintányér még fejlesztés alatt. ;)
2194 0 2 Izé
tool: Ezt most nehéz elképzelnem, érdekes elgondolás:) Lenne egy vagy több óriás lábdob és akuszt [...]
rermo: Király !!!!! Én már régóta gondolkodom azon , hogy a nagy koncertek hangosításán a l [...]
A következő válogatott mérkőzést az Ausztrálokkal kellene játszani. Lenne szaladgálás a pályán. :)
1760 0 16 Izé
tjunior: Azért kezeljük helyén a dolgokat, egy ilyen 3 perces youtube videót elég sok sportágról össz [...]
norbertvincze: ezek sportemberek? le se szarja, hogy a másik nem kell fel, még rá se néznek egymásra..
T1B3R1U5: Nyilván Te játszod ezt a játékot! Jól hiszem? ;) Nincsenek ellenemre a férfias játékok és [...]
Mind a 16 komment
A bicikliút után itt a mobilozósáv - mi lesz a következő, a részegeknek a kanyargós út? ;)
1230 0 1 Izé
FatSnakeFoot: Egyszer már volt téma: http://www.ize.hu/click.php?id=28335&url=http%3A%2F%2Fpopupcity.net%2Fsmart [...]
LumiLor 

„A fejlesztés kidolgozásához a természetben megtalálható biolumineszcencia adta az alapkoncepciót. Erről a jelenségről akkor beszélünk, ha valamely élő organizmusban kémiai reakció fény (foton) kibocsátásával jár. Első körben bizonyára mindenkinek a mélytengeri élőlények, medúzák, neonhalak (vagy éppen az Avatar élővilága) jut eszébe, de legismertebb példának ott van a szentjánosbogár, amit bizonyára mindenki látott már.

A Darkside Scientific által kidolgozott LumiLor lakk teljesen hasonló elven működik: a bevonatot gyenge elektromos árammal stimulálva ugyanolyan foszforeszkáló fényhatás érhető el, mint az élőlényeknél tapasztaltak. A katalizátor itt azonban nem élő anyag által létrehozott kémiai reakció, így a jelenség neve is más, mégpedig az elektrolumineszcencia.”
2858 2 1 Izé
Findzs: ez egy nagyon jó dolog, sok hasznos ötlet épülhet még rá
Jellydad Hero
1161 0 0 Game Izé
Kelj fel, és járj!
4421 0 5 Izé
solution45: Az nem kerekesszék! USA-ban divat az ilyen elhízott zsírdisznóknál az elektromos járgány.
Findzs: mi volt vajon az előzmény? a tag valószínűleg szándékosan nem akarta elengedni a boszorkát [...]
zed911: Nem csoda, hogy az a köcsög Kanye West is azt mondja a kerekesszékesnek, hogy áljon fel :D
Mind a 5 komment
Naomi Elishuv hegedűművész agyműtét közben Mozartot játszott 

Angol cikk
2593 0 3 Izé
norbertvincze: http://www.sciencealert.com/watch-man-plays-the-beatles-on-guitar-while-undergoing-brain-surgery
vadonka: Kapott egy patch-et a kernelje ami a p4rk1nz0n_K0r bugot javítja :)
Szancso: Ezután majd Vivaldit is fog tudni.
Van tüzed? ;)
3311 0 0 Izé
A tönkrement párkapcsolat öt jele a Facebookon
2007 0 0 Pink Izé
Nem, ez nem a Norbi Update Burger, csak Japánban újra a fekete a divat... ;)
2612 1 2 Izé
bungle: Recept: www.youtube.com/watch?v=0dRBroR36nI
bungle: http://444.hu/2014/09/27/a-mcdonalds-szurke-hamburgerrel-vag-vissza-a-burger-king-fekete-hamburgerer [...]
A múlt héten rendezték meg a 2014-es downhill világbajnokságot Hafjell-ben. A köverkező videón Josh Bryceland futamát követhetjük, aki egy 2. helyezést és egy bokatörést szedett össze.
1647 10 0 Sport Izé
Harag (Fury

1945 áprilisában, pár héttel a II. világháború befejezése előtt a szövetségesek egyre jobban visszaszorítják az ellenséges csapatokat az európai hadszíntéren. Itt, a náci Németország kellős közepén állomásozik Don Collier őrnagy (Brad Pitt), becenevén Wardaddy és csapata. A Német Birodalom a végét járja. A katonák a végkimerültség határán állnak, az utolsó leheletükkel küzdenek az életben maradásért, és a németek által elfoglalt területek visszahódításáért. Ebben a kimerítő, ám reményteli időszakban csatlakozik a fiatal újonc, David (Logan Lerman) Wardaddy négy fős legénységéhez, akik Sherman típusú tankjukkal vonulnak a túlerőben levő ellenséges csapatok ellen. A kétségbeesett ifjú katona számára teljesen ismeretlen terep mind a harctér, mind pedig a Harag elnevezésű, hatalmas tank fedélzete. A harckocsi edzett, tapasztalt parancsnoka, Wardaddy szárnyai alá veszi a fiút, hogy megtanítsa neki mindazt, amivel túlélheti a háború borzalmait, és beilleszkedhet a jól összeszokott csapatba (Shia LaBeouf, Michael Pena, Jon Bernthal). Az ötfős legénység tisztában van vele, hogy nem sok esélye maradt a több száz fős német sereggel szemben. De bízva tankjuk védelmező erejében, harci tapasztalatukban és egymásba vetett hitükben, ádáz támadásba lendülnek.

Hazai bemutató: 2014. október 23.
3078 1 5 Film Izé
Tooni: Hogy ki csinált és micsodát? Hát az Asylum csinált Fury féregnyúlványt http://www.imdb.com/t [...]
Tooni: "A film a háború dúlta Németországban játszódik, ahol 1945. áprilisában még mindig harcoln [...]
szörftábor: Nem rossz, de nem is túl jó.
Mind a 5 komment
A fővárosi kormányhivatal kormánymegbízotti kabinetjének sajtófőnöke: „ismeretlen férfi jelent meg a munkaterületen fényképezőgéppel, és a kivitelezést végző dolgozókkal megbeszélte, hogy magán célra szeretné készíteni a fotót, és kifejezetten extrém helyzet ábrázolása a célja.„ 

Életszerű, nem? :D
3821 0 6 Izé
ace23: Még egy lehetséges magyarázat :D : http://ipostfanfiction.deviantart.com/art/Cow-and-Chicken-s-Pa [...]
lilaflexninja: http://zeroz3ro.tumblr.com/post/97070840812/na-ennyi-en-vagyok-a-hibas-vallalom
3m3ricus: Biztos, hogy valami liberálbolsevik gonoszság ez is! Sőt! A jupietr 23. holdjának árnyékos old [...]
Mind a 6 komment
Jobbkezes kutyagitár enyhén összekarmolva eladó
1547 0 0 Izé
Ezért tartanak az útfelújítások olyan sokáig! ;)
4555 0 5 Izé
Nusihusi: Ezek nagyon hülyék :D
lackópetykó1: Igaz. De azt nem tudnak adni a boltban.:)
FatSnakeFoot: A logikus gondolkodás?!:)
Mind a 5 komment
AeroMobil 

Paraméterek 

Egy korábbi repülő autó
2477 0 1 Izé
MADve: mindössze annyi a baj vele, hogy kifutóra van szüksége, így a leghasznosabb aspektusa a röptet [...]
„Meseautó” ;)
2152 2 8 Izé
wookie: Szerintem csak el van játszva, de akkor is kurvanagy. :D
lilaflexninja: De ez amúgy valami vicc? Mármint simán el tudom képzelni, hogy vannak ilyen jelmezes utcai Zorr [...]
tjunior: Van, de ha kivesszük a képletből a jelmezeket, azért nem sok marad.
Mind a 8 komment
Schiller X1 - vízibicikli kicsit másképp
3644 0 2 Izé
7sleeper: picsafüst ;-)
loloppo: Ertem en hogy gozgep, de mi hajtja?
Terepminták a földön

Egy térképen összegyűjtve az egyes országok hadseregeinél rendszeresített terepmintázatok.

— A postképen a minden jel szerint legtöbb helyen használt világos kék látható —
4870 2 3 Izé
lilaflexninja: Az Antarktiszon szart se érnek. A gyíkembereknek meg amúgy is hőlátásuk van.
közlegény: Mer' övék a zűr :)
7sleeper: az oroszoké földöntúli..
Támad a kutyók! Vagy pótya?
3148 2 11 Izé
justil: Na, ez mondjuk viszont már egy olyan dolog, hogy bárcsak ez lenne az ország legnagyobb baja...
bungle: http://444.hu/2014/09/08/minden-idok-legnezettebb-lengyel-filmje-lehet-a-mutans-orias-pokkutya/ Kom [...]
justil: Több, mint valószínű, de a megvalósításért akkor is jár nekik egy piros pont. Ilyen egy jó [...]
Mind a 11 komment
Kézről kézre jár, tovaszáll a labda,
aki ilyet játszana, húzzon el a ... (strandra). ;)
3615 0 7 Izé
Ditpet: Elég bunkó, telitalpas tanyacsemete ez.
Szancso: Ha nem szereti a labdajátékot, minek vett jegyet?
KarbFace: Na igen, így kell egy bulit megölni........ Már csak azt nem értem, hogy a többi emberfajzat mi [...]
Mind a 7 komment
A film még ki sem jött, de a 444 már megszerezte a Szürke ötven árnyalatát! Mondjuk nem egyszerű rá kiverni...
3483 0 12 Izé
AVIREX: Mr. Grey megmondta előre: "Szájba akarlak dugni, Anastasia, és nemsokára meg is teszem."
kissfreezer: Ez a legértelmesebb cikk a 444-tol, amit eddig láttam! Semmi hazugság, semmi csúsztatás. Ez má [...]
sergi: Nekem a 17-edik árnyalat nem tetszik,olyan sekélyes...
Mind a 12 komment
Kétballábas vagy a táncban? Ez a srác megmutatja, hogy mit lehet egy jobblábbal kezdeni. ;)
1761 0 0 Izé
Ez nem rasszizmus? ;)
2156 0 1 Izé
cila: Hol van itt rasszizmus? Sakkoztam egyszer egy szenegáli fiúval s éppen én játszottam a fehér b [...]
Egy laza tangó :)
4563 1 1 Izé
vnyoc: Bravo! Bravo!
Létrejött egy Kínai-tanulmány, melyben bizonyítást nyert, hogy a rákbetegség egyik jelentős kockázati tényezője a nagymennyiségű állati eredetű fehérje bevitele.
1399 0 37 Izé
bungle: Ez a kép hatalmas! :D
I. C. Wiener: Beléd is :)
norbertvincze: jól van, áldás rád
Mind a 37 komment
Hogyan tüntessünk el egy üveg Jack Daniel's-t pár másodperc alatt.
3214 1 7 Izé
jackherer77: 5 perc múlva összeszarta magát...
godzsy: ablakon kidobott pénz volt. :D
csaty: Ki kell hánynia vagy pedig alkoholmérgezés lesz a vége ... Habár a személyes rekordjaim közt [...]
Mind a 7 komment
Szamárindu(ló) ;)
2006 0 6 Izé
jackherer77: A nő "csöcselrejtő" reflexe még a túlélési reflexnél is erősebb. Nem a kantárhoz kap, hogy [...]
norbertvincze: http://rt.com/news/185112-bentley-russia-bucket-challenge/
Botos Vendel: szöke!!!444
Mind a 6 komment
Ice Bucket Challenge folyékony nitrogénnel
6942 0 20 Izé
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://youtu.be/R1THDtB7BqY Szöveg: "Nesze neked jeges vizes kihívás, [...]
palinkaman: És a "3 dolog" is négyre sikerült... más késő éjjel volt. :D
palinkaman: Ja, bocsi, most mondja kollegám, hogy mégis nedvesítő folyadék. Azért folyik át könnyen a ru [...]
Mind a 20 komment
Vex 3 

1. rész, 2. rész
2220 1 0 Game Izé
Tesla Defense 2 

Első rész
2150 0 0 Game Izé
Kutyák a Just For Laughs Gags célkeresztjében :)
3025 0 2 Izé
hawkeye: Hát igen, a legerősebb kutya.........
Nusihusi: A végén csak sikerült valamelyiknek elvinni a csontot:D
Party járgány :D
3231 0 0 Izé
Hogyan kell Sushi-t enni? Yasuda elmagyarázza. ;)
3504 1 1 Izé
PabY: sótlan
Kifinomult diagnosztikai műszer ;)
3474 0 6 Izé
Nusihusi: A motor hangjára minden kutya ugrik:)
Szancso: A macskák is szeretnek szívni: http://ize.hu/comments.php?post_id=23097 :)
kb971033: Elvileg betépnek a kipufogógáztól. Lehet ezért "szeretik". :D
Mind a 6 komment
Hajóvonták találkozása tilos! :)
5925 0 4 Izé
Travis Kestrel: A végén pedig még egy kis drótkötélpályázás. :D https://www.youtube.com/watch?v=35AFrS1sQVA [...]
Tooni: Watertrench run.
FatSnakeFoot: A vízi motorozás után pedig jöhetne egy kis ugra-bugra. Igen, így is el lehet tölteni a szabad [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...