REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ferrolic - vasas folyadékos izé
1608 0 1 Izé
Szancso: Szegény Magneto soha nem fogja megtudni, mennyi a pontos idő. ;)
Madárhal Thomas Medicustól
567 0 0 Art Izé
Lelepleztük az egyik budapesti embercsempész központot 

Vannak amatőrök és vannak profik - még az embercsempészek között is. Az amatőr szállítót nem sokkal a határ után lekapcsolják, míg a profik jól megszedik magukat. Szeged környékén egyre több cigány bűnbanda foglalkozik embercsempészettel.
3192 0 21 Izé
norbertvincze: http://vs.hu/mind/osszes/meghalt-az-m1-esen-egy-embercsempesszel-utazo-sziriai-menekult-0907
bungle: Játék határok nélkül 2015. ;)
lilaflexninja: Egy sima hétköznap is ilyen a keletinél, csak kicsit lájtosabb. Amúgy meg addig fognak fütyül [...]
Mind a 21 komment
Macskaszemek :)
544 0 0 Art Izé
Abby és Matt, egy amerikai pár megunta, hogy állandóan a gyerekáldás miatt cseszegetik őket: fogták magukat meg a kutyájukat, és készítettek egy fotósorozatot :)
2884 0 3 Izé
Ravennë: Olyan szőrös, mint az apja. :)
vadonka: Én is utálom azokat akiktől folyton ezt hallom, hogy "na mikor nősülsz már meg" meg "van e má [...]
közlegény: tök igazuk van, és humorosan oldották meg. csak azért mert egyesek annyira kifelé élnek, hogy [...]
3d üveg „nyomtatás” 

Magyar cikk
1697 2 1 Izé
Nusihusi: Ezzel nagyon szép dolgokat lehet készíteni:)
Heten haltak meg a félresikerült repülőnapi manőver következtében 

Más szemszögből
3713 0 1 Izé
cintula: Jó lesz az lassan 20-nak is. :( http://www.dailymail.co.uk/news/article-3208234/Shoreham-airshow-p [...]
Melyik barom vaxolta fel a padlót? :D
3268 0 0 Izé
Ugrás 59 méter magasból
2254 0 6 Izé
akarkiisvagyok: -ha jól tudom- ez új világrekord. legalábbis tegnap ezt olvastam valahol (sajna most nem találo [...]
Nas: Mondjuk nem is fürdőgatyóban, mezítláb ugrik, hanem egész testet fedő neoprén ruházatban é [...]
Errtu: Mivel az olyan lenne, mintha betonra érkezne, az a súlyos sérülés annyit jelentene, hogy szimpl [...]
Mind a 6 komment
Az elhízás és fogyás rekordere: 450 kg-ra hízott, majd 365 kg-tól szabadult meg
4917 0 7 Izé
Philo: Nagyon gusztustalan. Ostoba, hogy így elhagyta magát. Ő sem fog valószínűleg 50 évig élni... [...]
Botos Vendel: De nem szlotákijában ot csak 10% !!!44444
Szancso: A sírásók nekikezdhettek volna az 5-ös metrónak, ha meghal...
Mind a 7 komment
Fiatalság naivság ;) 

Persze a szülő a gyermeket hülyézi, és nem magát hibáztatja, hogy talán valamit kihagyott a nevelésből. :) 

Magyar cikk
2762 0 3 Izé
Csádi: Ezzel kicsit azt is reklámozzák, hogy mikre vehetők rá random lányok. Elég sokan nézték meg, [...]
közlegény: a cikk vége érdekes, regisztrált pedók? mi van? jó hosszú várólistája van a kasztrálásnak [...]
Botos Vendel: a kocsis az lehet örökre megsérül!!!!444
A válóperes ügyvédeknek idén szeptemberben lesz a karácsony ;)
3914 0 25 Izé
bungle: http://hvg.hu/kultura/20151025_Dragam_megneztem_ezt_a_sorozatot_valjunk
bungle: http://444.hu/2015/08/29/szex/
norbertvincze: http://www.businessinsider.com/ashley-madison-research-reveals-bots-2015-8
Mind a 25 komment
Miért nem randevúzok magyar férfiakkal 

Pár érdekesebb reagálás a cikkre: egy és kettő.
4192 1 71 Izé
bungle: Olvasgatok itt éjjel, nem tudom hova másoljam, talán ide lesz a legjobb: http://csajokespasik.blo [...]
izé012: Eddig ez miért volt kétséges? Vendel mindig is a legértelmesebb volt errefelé. Vagy az ő troll [...]
Ravennë: Kezdem azt hinni, te vagy itt a legértelmesebb kommentelő!négy
Mind a 71 komment
Mihez kezd egy egyetemét be nem fejezett evolúcióbiológus? Képregényt rajzol! 

A macskája, Kanálka...

...aki igényli a kényeztetést

Hogyan ássunk ki dinoszauruszokat (5 részes)
2056 3 1 Izé
Nas: :DDD http://www.jspowerhour.com/comics/157
Ez van, ha bepipul az orosz terminátor medve ;)
4794 0 3 Izé
shteer: tudjuk: a medve nem játék...
Jaca: Na, ezért nem szabad a medve nyakára parkolni!
Botos Vendel: nem birja a külföldi, job kormányos autokat!!!4444
Bezárták a nagykaputt... a Jurassic parkban. ;)
2637 1 0 Izé
Egy lelkes tanítvány :)
3141 0 12 Izé
pumpa: Sajna neked nem jutott.
bungle: Nem baj, ma olvastam, hogy már úton van a segítség! :) http://hvg.hu/instant_tudomany/20150819_m [...]
Szancso: Eddig sütött a nap, megértem hogy minden "élőlény" (többek közt rovarok, f**gek) elbújtak. [...]
Mind a 12 komment
Mai bünti: Roberto - Mr Frizbi 

Hombárfejű Petike, ugye meghívod a műsorodba (ha még létezik, nem követem az eseményeket)? Naaa, olyan szépen muzsikál ez a Roberto!
1944 0 4 Izé
bungle: Roberto - Kárász Robi dal www.youtube.com/watch?v=_O1lkMFzFP0
Botos Vendel: há mos nagyon megszeretem!!!!!4444 még a kiseb bal szemével együt is!!!!4444
kissfreezer: Mehetett volna nyugodtan "bünti" kategóriába
Mind a 4 komment
Ne hagyjátok magatokat átverni! ;)
2872 1 1 Izé
bungle: Nagyon jó! :D
Már majdnem azt hitte, hogy tényleg hangovert játszott ;)
3079 0 4 Izé
norbertvincze: leszedték a vidit https://www.youtube.com/watch?v=cvd0YCRQd1s
Ravennë: A haja szarabb, mint a tetkó...
Mimis: Háááááát, egy ilyen fejre tetkó helyett én inkább egy vödröt gyógyítottam volna rá...
Mind a 4 komment
Rosenbauer megalkotta legújabb játékszerét, a 33ezer literes Buffalo Extreme-t ;) 

Magyar cikk
3684 0 6 Izé
gyocska: Kicsit lökettérfogat?!! :)
Botos Vendel: vizágyu!!!!4444
loloppo: Beroffenthettek volna...
Mind a 6 komment
Volt már a héten bünti? ;) 

Barna Barnabás - Kiscsécs Roma Hercege
2420 0 5 Izé
Botos Vendel: öööö. nem!!!!444
thisisreal: Fáj a hercegségére az az 1 db fogad, igaz? :D
Botos Vendel: asziszi idejön aszt ingyenfogyaszt a tesoival aztá meg berugva lép fel tapiza az aszonyt...
Mind a 5 komment
MÁV késések összesítője, élőben.. Összegzi az aktuálisan robogó vonatok pillanatnyi késését.. meglepő hogy mennyit késnek.
2174 1 5 Izé
ladislav: Érdekes de kíváncsi lennék az osztrák ÖBB adataira is valami ilyen összegzésben. Borzalmas a [...]
közlegény: mivel mindig késik, át kéne alakítani a menetrendet
3m3ricus: A MÁV-nak 5 ellensége van: a 4 évszak és az utasok.
Mind a 5 komment
Így kell hülyét csinálni a felnőttekből! :D (A macska idejében lelépett)
4006 0 3 Izé
K214: Csak normálisan szabadna. Később majd mikor a gyerek nem tud normálisan beszélni majd a szülő [...]
hawkeye: Mert oan cukcsi, ahogy nevcsizik...
közlegény: azt sosem értettem, hogy gyerek előtt vagy gyereknek minek kell gagyogni, retardált módon besz [...]
Negatív árig jutott a brit napenergia 

Mindeközben Magyarországon
3440 0 81 Izé
izé012: Igen. Tényleg sok érdekeset lehet olvasni az írásaitokból.
ivivan: Remélem pozitív értelemben jó :-)
izé012: Ne hagyjátok már abba. Tök jó olvasni amiket írtok.
Mind a 81 komment
Azt hitte, ez a kánikula? Olaszországban bezzeg már az autó is megolvad a napon!
3921 0 6 Izé
Travis Kestrel: Én vaspi*aként ismerem. XD
közlegény: puncimerci :)
Szancso: Pedig a "p*nák" nem a melegtől olvadnak el...;)
Mind a 6 komment
Mosó Masa mosodája :D
1976 0 6 Izé
közlegény: az a sok mocskos, kéjes üzenet, valahogy meg kellett tisztítani
grmindenyssa: Adjanak neki süvegcukrot!
Csádi: Az a telefon pont vízálló szerintem. :DD
Mind a 6 komment
Touchjet WAVE. (Indiegogo link)

Már nem csak okosítani akarjuk a TV-ket, hanem tapizhatóvá is tenni. 
1732 0 5 Izé
közlegény: érintős, nem joystickos :)
Csádi: Vicces dolog valamit úgy beállítani, mintha csak egy szar dologra lenne jó, majd szidni. Ha a v [...]
Szancso: Pornót nem biztos hogy kell nézned rajta! ;)
Mind a 5 komment
„Egy napon, mikor Micimackónak
Semmi dolga nem akadt...” ;)
2687 0 8 Izé
blackmumus: https://www.youtube.com/watch?v=R8BcUc0VYlA
közlegény: kézmozdulat nélkül is jó lett volna
tjunior: feltételezem azért mert nagyon látszik, hogy megrendezett, persze ettől még vicces
Mind a 8 komment
Betonba verték a fejét a magyar fitneszmodellnek 

(Olyan szépen írják: „afrikai". Lemaradtam volna és a „néger" kifejezés újabban már nem polkorrekt?)
5427 0 13 Izé
Zsottika: Biztos egy ilyenbe keveredett https://www.youtube.com/watch?v=6J_dT2P61AA
norbertvincze: http://www.rt.com/news/312237-paris-street-vendors-police/
norbertvincze: ha valakinek a fejét betonba verik, annak a nyoma ilyen fertőzéses hólyagosodásos kisebesedésn [...]
Mind a 13 komment
Most már biztos, hogy Vin Diesel halhatatlan

Az utolsó boszorkányvadász
3856 1 5 Izé
közlegény: NemChuck Karesz keresztlánya :)
Szancso: Ki az a Chuck Norris? ;)
közlegény: most Vin Dízel recskázik Csak Norriszra vagy fordítva?
Mind a 5 komment
Táncica :)
2939 1 3 Izé
Csádi: Mennyi videót letilt a youtube a zenei licencek miatt, de erre a számra nem allergiás... :D Majd [...]
vadonka: Én is utálom. Pedig nyomják a rádióban állandóan de hiába hallom újra meg újra csak még i [...]
Csádi: Aranyos, de nem létezik más zene ezen a bolygón?
Demagógisztáni napló: Délnemzeti Gumicsont 

„A kerítés egyéb szempontból is lassan önmaga paródiájává érik. Kezdve azzal, hogy valójában nem a határon van, hanem teljes egészében az ország területén. Így az, aki eljut a kerítésig, már magyar területen leledzik.”
3844 0 36 Izé
lilaflexninja: http://444.hu/2015/09/24/unorthodox-keritesrendszerrel-keszulnek-a-szlovakok/
bungle: http://444.hu/2015/09/18/alacsony-a-negymeteres-kerites/ "A Békemenetesek élő sorfala kéne oda [...]
norbertvincze: http://privatbankar.hu/makro/izlestelen-es-atlatszo-hazugsag-jelent-meg-magyarorszagrol-menekultugyb [...]
Mind a 36 komment
A norvég Gunnar Garfors még 40 éves kora előtt bejárta a világ összes országát, ezzel ő a legfiatalabb, aki valaha teljesítette ezt a célt 

Ti melyik országba jutnátok el legszívesebben, ill. melyik volt a legérdekesebb, amelyikben már jártatok?
2167 1 27 Izé
bungle: Christian Lindgren 27 éves és már 97 országban járt: http://unusualtraveler.com/
Nas: Ő sem milliomos, aki nem tud mit kezdeni az idejével, és utazgat. Ha elolvasod a cikket róla, ki [...]
Findzs: na ja, ha lenne pénzem vagy lett volna annó a szüleimnek én is szívesen bejártam volna az öss [...]
Mind a 27 komment
Ez történik, amikor magára hagyod a Ferrrarid ;) 

Magyarországon szerintetek mi történne?
6250 0 17 Izé
Findzs: sokkal többe nézek egy ilyen elektromos kocsit mint bármelyik ferrarit vagy lamborghinit stb. htt [...]
palinkaman: Igen, a szép kocsit, házat, drága telót, mindenki irigyli a másiktól, de a munkát már nem an [...]
bungle: De aki ezt kitalálta, valószínű már az is milliárdos. :) http://bestof.ize.hu/?s=ize&postId=29 [...]
Mind a 17 komment
„Nem értem a magyar sportújságírás etikáját, de még-inkább nem a szerkesztő „címjóváhagyó” beleegyezését, hogy egy cikk Cseh László világbajnoki győzelme után így, ilyen címmel megjelenhetett?
Bocsánat, de ki nem sz@rja le az amerikai bajnokságot, amin a krém ott sincs, így pszichikai nyomás a nulla felé konvergál, míg Cseh Lacinál egy országot képviselve, nagy lelki nyomással terhelve nyeri meg a világbajnoki címet, s veri meg az egész - közöttük amerikai - mezőnyt!
Miért kell ezt a mindenképp' például szolgáló fiatalembert az örömétől megfosztani ezzel a hatásvadász, harsogó és Lacira nézve lekicsinylő címmel cikket lehozni!??”
2905 0 5 Izé
akarkiisvagyok: tegyük most félre, hogy doppingol, meg ezt szed azt szed. eltiltották (ha a hírek igazak) saját [...]
közlegény: az origót magyarok olvassák, hatásvadász szalagcím, ami még csak nincs is idézőjelben, Flepn [...]
niof: Igazából ez a cikk akkor lenne sértő, ha a cikk Cseh Laciról szólna, és mégis az amerikait p [...]
Mind a 5 komment
Augusztus 8-án van a Nemzetközi Macskanap. Ti hogyan ünnepeltek? :)
1215 0 10 Izé
Tooni: http://www.optipess.com/2015/07/31/dog-people-vs-cat-people/
izé012: A cigányt/négert kihagytad. Ne legyél már ilyen figyelmetlen!
Ravennë: Nálunk minden nap Nemzetközi Macskanap van, úgyhogy csak azt, mint máskor... :D
Mind a 10 komment
Monkey, a vadász cica ;)
1915 0 4 Izé
norbertvincze: https://www.facebook.com/SarkcsillagSport/posts/1036230149728743
Szancso: Hát nem egy Garfield! :)
Ravennë: És az e heti főnyeremény 129 szem száraz macskaeledel...
Mind a 4 komment
Ráhelyeztek egy izzó nikkelgolyót a habszivacsra, aztán valami olyan történt, amit nem fogsz elhinni! 

Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...
9721 0 14 Izé
MADve: http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/08/14/vegre_hivatalos_az_oreg_luke_az_uj_star_wars-filmek_ben [...]
leha: nem, nem vettem észre. munkahelyen nekem az egésznek nem volt hangja. mondjuk ez érthetővé tesz [...]
Ravennë: Nyilván észrevette. Ennek a folyamatnak kéri a fizikai/kémiai magyarázatát. ;D
Mind a 14 komment
Új korszakot hoz el a genetika svájci bicskája 

A kérdés csak az, hogy betegségmentes, tökéletes emberek vagy inkább vérengző mutánsok élnek-e majd benne. A scifikből a valóságba költözött az olcsó DNS-szerkesztés.
2606 0 8 Izé
izé012: 'Minden áron az össszes postnál szerepelni akarsz?' Igen. 'Unalmas. Nagyon.' Ne olvasd. 'Tojás [...]
Szancso: Akkor megint emelik a nyugdíjkorhatárt? ;)
Nas: https://galaxybounce02rabbithole.files.wordpress.com/2012/06/stop-just-stop.jpg Minden áron az ös [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...