REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tool - Lateralus

Zseniális...
574 2 3 Zene Izé
Gud: Ez az album tényleg zseniális
szofiadojcs: Egyet értek. Én nagyon szeretem benne, hogy hosszú. Egyébként is szeretem a hosszú számokat. [...]
Chino: Ez az album egyben egy remekmű. Mondjuk a többi is, de ez volt számomra az ahol az jött le, hogy [...]
Birkalopás mozgó teherautóból oldalkocsis motorral Törökországban.
11119 4 11 Izé
revans: Halálos iramamban -0. rész
Purple: http://pic.phyrefile.com/n/na/narf/2010/06/14/facepalm.jpg ezt osszátok be :D (bár szerintem hamar [...]
|-=O=-|: "Kecske"... valaki egy facepalm képet gyorsan! ;)
Mind a 11 komment
Tornagyakorlatok kismamáknak
446 0 0 Pink Izé
Alonso és Massa 240-nel a világ leggyorsabb hullámvasútján, az Abu Dhabiban található Ferrari World élményparkban. Torzulnak a fejeik rendesen... :D
11388 2 12 Izé
bandee1219: http://gajitz.com/ferrari-puts-some-serious-speed-in-your-morning-cuppa/
lb7: nekem nagyon tetszik, kipróbálnám szívesen... annak viszont nem örülnék, ha út közben össz [...]
alpha23: Milyen ciki lett volna ha elhányják magukat!!!
Mind a 12 komment
Helykihasználás japán módra
12720 2 8 Izé
spider86: utálok takarírani -> kicsi, tokyióban, van mi kell még? ja, hogy fél millió dollár :D
Nusihusi: Én nem élnék ilyen kicsi házban, de tényleg érdekes megoldás:)
Kovi87: Ezek seperc alatt felhúznának 1 4 emeletes lakást az udvarunkba ha lehetőségük lenne rá.. :D
Mind a 8 komment
5 jel, hogy többet akar a szexnél
1569 0 2 Pink Izé
zeiksz: Dehogynem :)
Kathy: Nem az lenne a normális sorrend, hogy megismert, most már szexet is akar? Vagy én vagyok konzerva [...]
5 év bünti... ;)

(mivel a "hölgynek" több mint 2000 videója van, így napi egy produkciójával számolva min. 5 évre előre beoszthatjátok a büntetéseteket).
7025 1 14 Izé
zeshka: nyiminyumibébé.....loooool
tool: komment jutubin smells likenál: trentWHY 2 months ago 14 genetic lottery, not everyone can win [...]
tool: rammstein - duhásztmity refrénnél ahogy mormogja, halálosjó nagyonjó :DDD
Mind a 14 komment
2010. november 17. és november 24. között tartó akciónkban megnyerhetitek a következő játékokat a JÁTÉKOK magazin oldalain: Assasin's Creed Brotherhood (X360) + 2 előrendelői DLC, The Fight: Lights Out (PS3), Jungle Party (PSP), Eye Pet (PSP) + Invizimals: Shadow Zone (PSP), illetve a játékhoz kapcsolódóan Facebook-oldalunkon szert tehettek a következő nyereményekre: Assasin's Creed Brotherhood bögre, póló, poháralátét, poszter, Star Wars: The Force Unleashed 2 (X360), Blood Stone 007 (X360), Guitar Hero: Warriors of Rock (X360). Az Assassin's Creed Brotherhood-relikviákat köszönjük a játék magyarországi forgalmazójának (AN-TEC), míg a Sony-s játékokat a Sony Magyarországnak, a többi játékot pedig az Activision-Blizzard ajánlotta fel.

A szoftvernyereményre a szokásos módon, honlapunk fejléce alatti hivatkozására kattintva lehet pályázni. Ehhez mindössze három kérdésre kell helyes választ adnotok. A részvételhez regisztráció szükséges, ez ingyenes, és az oldal jobb felső sarkában lévő hivatkozás segítségével valósítható meg, vagy ha ide kattintotok. Facebook-oldalunkon nincs más dolgotok, mint csatlakozni olvasóink táborához, majd a játék meghirdetésekor részt venni a játékon, ahol a felsorolt többi dolgot sorsoljuk ki.
2311 1 0 Izé
Lucky Tower
3714 1 2 Game Izé
Tomc1: Oké megvan,de ilyen tré véget egy játéknak! :)
Tomc1: Ki lehet innen jutni,vagy a démon a végén mindig kinyír?
Közlekedési baleset történt egy kenyai főúton. A kétszemélyes autó 23 utasa könnyebben sérült.
9340 3 8 Izé
thug85: Ezek után szidjátok a BKV-t!:-) Nem csodálkozok rajta, hogy ekkora súly alatt bekacsázik az aut [...]
lb7: ha bárkinek baja lett volna az nem feltétlenül a sofőr hibája...azé az idiótáé is aki felsz [...]
Zeppelin01: Biztos ritkán jár a metro
Mind a 8 komment
Háromdimenziós iPhone szemüveg nélkül - az i3DG japán cég Palm Top Theater névre keresztelt terméke egy tükrös kiegészítővel a telefon felületi részén alakít ki úgy 3d élményt, mintha egy kis színpadon néznénk egy előadást.
5353 2 5 Tech Izé
humanhades: kihagytak a x2-t. igy lenne hejes: 3x2D
Nope: Ott a pont!
tikshow: amúgy se nagy öröm ekkora kijelzőn filmet nézni, na de hogy ezt még 3szor kisebbe...
Mind a 5 komment
Mi történt volna az eredeti Star Wars trilógiában, ha Jar Jar szerepel benne? Most kiderül. :)
8374 17 9 Izé
Zsottika: mentve kedvencekhez :)
cila: Remek kisfilm. Kösz. Sűrítmény, komposzt. Minden benne van, ami lényeges. Első osztályú a ki [...]
Fireman: Örülök, hogy az első posztomra ilyen pozitív visszajelzéseket kaptam. Reméltem, hogy nem csak [...]
Mind a 9 komment
A fantomlakó

Felix sikeres építész, aki egy hatalmas, többszintes házban lakik egyedül amióta barátnője otthagyta. A szakítást még nem dolgozta fel, magányosnak érzi magát, idegileg kimerült, és kezdődő paranoiában szenved. Egy napon beenged egy férfit telefonálni, udvariasan egy másik szobába húzódik vissza, amikor pedig újra kimegy, az idegent már nem találja ott. Attól a naptól kezdve furcsa hangokat hall, mintha valaki zuhanyozna, főzne, beszélgetne, vagy lépkedne, és rájön, hogy olyan hatalmas a ház, hogy akár ketten is lakhatnak bent úgy, hogy soha ne találkozzanak. Az igazság azonban nem hagyja nyugodni, a pince pedig különös titkokat rejteget.

(Szerintem már volt, de semmilyen kereső szóra nem találtam, vagy ha nem ez, egy nagyon hasonló biztos volt már. Kommentbe jöhetne, hogy mi volt az. Erunder)
1408 2 1 Film Izé
bungle: Megnéztem, hát elég fura sztori. Ha valaki szintén látta és van elképzelése, az leírhatná. [...]
Top 10 maffia
17303 5 29 Izé
sahinel: agresszióban lehet de pl yakuza Hawaii, amerika nagyrészén, japánban a nagy szállodák, cégek [...]
Anthraxia: Pedig szerintem eggyértelmű h az Ukrán-Orosz maffia a world top!
Balázs: azt hittem az olasz lesz a legnagyobb de benéztem :)
Mind a 29 komment
Mi a valóság és mi a fikció? 30 őrült film, igaz történet alapján.
(vagy Erunder szavaival élve: "megtörtént események által inspirált filmek." :-)
3441 0 1 Film Izé
Purple: Ed Wood :DDD
Önző (vagy inkább köcsög) disznók :D

Andy Riley-tól, "Az öngyilkos nyuszik" készítőjétől.
10140 7 9 Izé
Nusihusi: Személyes kedvencem az a malac, amelyik elzárja a vészkijáratot:D
Sörfi: hát ezek milyen jók!!! :D kár h csak ilyen kevés van belőle :)
tutituti: Szerintem is hatalmas,a nyuszissal egyetemben.
Mind a 9 komment
E-Sírok (mindjárt én is) - hogy lájkolhasd az elhunytakat (?)
3569 1 5 Izé
lb7: morbid...?
gigo: ötletet nem lehet levédetni, csak ha már van prototípus... sok találmányt így buknak el az ig [...]
Swordfish: P.csába. 6-7 éve ezen ökörködtünk, hogy lesz majd digitális sírkő. Erre... Legközelebb b [...]
Mind a 5 komment
Alien 5 - gyomrodban a halál. ;)
4541 2 5 Izé
brier: jol van én is csak vicceltem de tuti ha ismernénk egymást egy ilyennel lepnélek meg :D:D:D
lb7: Szójáték volt..., amúgy felőlem csináltathatsz egyet, biztos meglepődök majd ha betoppansz.. [...]
brier: hát nem tudom én esküszöm veszek neked egyet vagy készíttetek neked egyet a harmincadik szüle [...]
Mind a 5 komment
Merre dőlt le a bontásra ítélt ohioi Edison-torony?

Másik videó, a végén más szemszögből.

Képek.
17340 2 22 Izé
bandee1219: Ezt én is láttam akkor, a TV-ben. Mekkora egy fasz! És a legrosszabb, hogy nem látszik, egy hat [...]
Maccoyi: Erre emlékszem, ez csávó egy igazi f*sz. :DDD
Mr.T.: Itt is egy igazi profi dolgozott :D http://www.youtube.com/watch?v=gWOYxqU56Z8
Mind a 22 komment
DoodleToo - chatelj rajzolva. ;)
(1-2 ember volt csak online, de ha többen nekiesnénk, úgy érdekesebb lenne...)

Frissítés: van már Izé szoba is. :)
4353 8 26 Izé
madMate: addiktív :/
M.Andreas: Jah, sok kis hüjegyerek. :)
M.Andreas: Lehet róla szó, most már van külön szobám nekem is, egyszer összedumálunk. Baró ez a bréjn [...]
Mind a 26 komment
Gary A. Hecker közel három évtizednyi munkája alatt több mint 200 hollywoodi film - pl. A Birodalom visszavág, Robin Hood, Pókember, 2012, stb. - hangeffektjeit teremtette meg, sokszor elég kreatív módon. :)
8926 6 9 Izé
bungle: Jurassic Park - hogy készült a dinoszauruszok hangja: www.youtube.com/watch?v=qwWvO4UgJiU
Findzs: jól csinálja, kreatív jó sok munka lehet egy komplett filmmel
bandee1219: Persze, de végül is ez a "gond", erre, valljuk be, nem is igazán lenne igény! Csak a különlege [...]
Mind a 9 komment
Toyota Tundra Sportsman
2048 1 0 Autó Izé
Több, mint 1,6 millióan már bűnhődtek, most rajtatok a sor. :D
9710 2 15 Izé
Grex: ..ez egy zenés prostikatalógus....
cila: Csak 1,6 millió? Sokan vagyunk, de nem elegen. Csatlakozom. Hozok magammal még egy embert.
thug85: Nem semmi a felhozatal! Olyan mint egy jelenet, a Majmok bolygójából!
Mind a 15 komment
Kifogyunk a csokiból - 20 év múlva a csokoládé rendkívüli luxuscikké válhat. Készítéséhez ugyanis kakaó kell, amelynek termesztése egyre csökken a világban, és jelenleg több csokoládét eszünk, mint amennyi kakaót termesztenek.
11300 4 45 Izé
bungle: www.origo.hu/tafelspicc/hirek/20141125-nemsokara-le-kell-mondanunk-a-csokirol.html
bungle: http://444.hu/2014/11/21/kozeledik-a-vilagvege-nem-lesz-eleg-csokolade-a-vilagon/
bungle: http://index.hu/gazdasag/2014/07/02/brutalis_csokidragulas/ Lehet érdemes lenne csokiba fektetni? ; [...]
Mind a 45 komment
 Sky Serpents
4400 0 0 Game Izé
3 ruhadarab, ami tönkrevágja az alakodat - Soha ne viseld őket
962 0 0 Pink Izé
Keyboard Cat babérjaira tör. :)
3733 2 26 Izé
Nas: xDDD Ne szájalj, mert rád uszítom a rottweilerdinnye-ágyásomat. :P
Nas: :D Megérte ennyit kommentelni. :D
Errtu: Majd lesznek, meg titkos kézfogásunk is.
Mind a 26 komment
Volt már AK-47-es töltény, gyémánt, süllyedő Titanic, műfogsor jégkocka... most itt a fagyott agy. :)
2679 7 3 Izé
bungle: Batman: www.amazon.com/dp/B005MUAPOO
I. C. Wiener: http://www.youtube.com/watch?v=cuwJEN3VG-Y
Németh István: ez tök fajin XD nekemis kel ijen :)
Kevesebb alvással több frissesség - a polifázisos alvással lecsökkenthetjük napi alvásunk mennyiségét 2-5 órára, és mégis sokkal frissebbek leszünk. Mindezt különböző drogok nélkül. Egyesek azzal tiltakoztak, hogy több hétig már nem lehet ezt a rendszert tartani, és a szervezet kimerül. Ezt többen is megcáfolták már. Volt, aki 90 napig csinálta, mellette blogot is írt a tapasztalatairól, mely (angolul) itt olvasható.

Mi a véleményetek a témában?
10974 8 49 Izé
Nusihusi: Én maradok a hagyományosnál:) A polifázisos alvást nem lehet betartani...:P
Nas: Persze ha előre eldöntötted, hogy ez milyen jó, akkor tök mindegy, miket írunk. :)
Nas: "sok kétkedő kommentet olvastam, persze nem érint offenzívan (nekem ugyanis nagyon szimpatikus a [...]
Mind a 49 komment
Tippeljetek hány éves a képen látható első "svájci bicska", vagyis többfunkciós zsebkés!
9508 2 34 Izé
bungle: Egyébként meg ha a másikat, a rozsdásabbat rakom ki, régebbire tippeltek? ;) Nem hinném, hogy [...]
bungle: A postban is ott van ez a 2 kép.
he: Nem is az van a képen, ami a posztban. Csaltatok egy kicsit :D
Mind a 34 komment
Due Date - Terhes társaság

Petert, a nem túl báránylelkű építészt, aki szülni készülő feleségéhez siet, a reptéren hozza össze a balszerencséje a kezdő színész Eathannel, aki pedig apja hamvait viszi a Grand Canyonhoz, egy kávés dobozban. A sors úgy hozza, hogy kettőjüknek egy kocsin kell osztozni, így együtt szelik át az országot.

Az út során nyilván rengeteg veszélyes, és röhejes dolog történik majd velük. Legalábbis reméljük, hogy nem csak annyi, amennyit az előzetesben lehet látni. A Másnaposok rendezője, a szőrmók, buta, de szerethető karakter, és Robert Downey Jr. együttese vajon képes hozni az előző produkció színvonalát?
950 1 1 Film Izé
Davek: Ma láttam, éshát... megkell mondjam többreszámítottam. A poénok 50 %a az előzetesekben el le [...]
38 kg-os fogyás, ahogy egy igazi mai nő csinálja 

Számos nő életében eljön az a pillanat, amikor azt mondja, most már elég változtatni kell az életemen! Noémi életében is ez történt: „Mikor a mérleg nyelve 98 kg-t mutatott, nagyon elkeseredtem.
2296 0 7 Pink Izé
CRaPtRaSH: de azért szerintem a fejes dolog akkor sem oké :D
eerix: 6 hónap alatt a 30 kiló nem olyan drasztikus, hogy ne tudjon a bőr az alakjához igazodni, pláne [...]
Purple: hát előtte sem volt az az igazán dagadt undorító zsírdisznó, szal a feje is normális, meg b [...]
Mind a 7 komment
Castell - emberi piramis, amelynek nagy hagyománya van a különböző katalán közösségekben. Ezeket a néha tíz métert is elérő tornyokat emberek százai alkotják. A csapatok ádáz küzdelemben mérik össze erejüket a szűkös piactereken, bizonyítva a kis közösségek összetartását.

2389 2 12 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/40681_kapaszkodo?mode=latest&position=0
bungle: www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=105363
Whitee: Szerintem jó móka lehet. És milyen nők vesznek részt rajta... ahhhmmm :D A videó utolsó rész [...]
Mind a 12 komment
Kandovan - Irán. A kandovan szó méhkasokat jelent - a barlangszerű lakások egymás hegyén hátán tényleg méhkasokra emlékeztetnek.

Még több fotó.
3762 3 6 Izé
bungle: www.heritageinstitute.com/zoroastrianism/urmia/kandovan.htm
Lorand: erdekes de ugyanakkor szomoru is hogy a 21szazadban ilyen korulmenyek kozott elnek 1esek
izébigyó: És vajon csatorna van-e? ;) Vagy az van, mint Indiában, hogy több a mobiltelefon, mint a vécé: [...]
Mind a 6 komment
Shaolin "vasgolyó" technika :D
6410 2 12 Izé
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=105237
microlab: eleg durva:))
purplehaze: mi? papuccsal pöcköli? kiváncsi lennék hogy reagálna az én 46-os bakancsomra mikor megemelné [...]
Mind a 12 komment
Shaolin "vasgolyó" technika :D
6468 0 0 Sport Izé
Tonio - Bombariadó
650 1 1 Zene Izé
malukard: Varadi rapper gyerekek...jovan, ugyesek vagytok :)
Echonald - Sötét angyal

Még pár számot megtaláltok tőlük a honlapjukon.
533 0 0 Zene Izé
Úgy látszik, hogy a karate sportágban szószerint értelmet nyert a "töretlen karrier" kifejezés. :D

Egy másik példa.
11436 1 5 Izé
liquid: http://www.youtube.com/watch?v=_6LgCHCUN6I Ezek legalább nem ytonggal bohóckodnak.
lb7: Azt ott hátul nem értem... nem ráugrani kell, hanem rátaposva eltörni, nem?!
ügikxvsgdnmxk: De miért lábbal, cipő nélkül? A kőművesek sokkal ésszerűben megoldják, pedig ők sem az es [...]
Mind a 5 komment
Úgy látszik, hogy a karate sportágban szószerint értelmet nyert a "töretlen karrier" kifejezés. :D

Egy másik példa.
11981 0 1 Sport Izé
Maccoyi: I. C. Wiener küldte: http://www.youtube.com/watch?v=X0awY5zO-a0
Régebbi postok...