REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Luke Brown művészete
10814 1 9 Art Izé
SexyBaby18: részeg vagyok?? :O vagy másnapos ? xD
Ficánkusz: Nem tom mi ez,de nagyon f@xa!
godzsy: Nem tudtok még ien faxa 3Ds (animgif) képeket valahonnan?
Mind a 9 komment
Luke Brown művészete
11038 9 9 Izé
SexyBaby18: részeg vagyok?? :O vagy másnapos ? xD
Ficánkusz: Nem tom mi ez,de nagyon f@xa!
godzsy: Nem tudtok még ien faxa 3Ds (animgif) képeket valahonnan?
Mind a 9 komment
Na én se fogok már úszni a folyóba!
11969 4 64 Izé
Lilu__cica: Szijamija halucii!
bandee1219: Így tényleg Aliennek nézni, de mi lehet ez? Ukrajnai. Lehet csernobili következmény v. csak edd [...]
csicsilla: azèrt csaloka a kirakott kèp!most nèztem meg a 28 hèttel kèsöbbet megaz a [...]
Mind a 64 komment
26 csodás kastély a világ minden tájáról
9241 1 8 Art Izé
CRaPtRaSH: aztán mikor pisilnedkell és nemtalálod az egyik WCt se... az ciki XD
Purple: egy idő után csak megtanulnám mi hol van :) nekem simán KELL egy ilyen. fent laknék a toronyban [...]
Errtu: Simán ellennék bennük. Engem nem zavarna a méretük, sőt!
Mind a 8 komment
26 csodás kastély a világ minden tájáról
9929 20 8 Izé
CRaPtRaSH: aztán mikor pisilnedkell és nemtalálod az egyik WCt se... az ciki XD
Purple: egy idő után csak megtanulnám mi hol van :) nekem simán KELL egy ilyen. fent laknék a toronyban [...]
Errtu: Simán ellennék bennük. Engem nem zavarna a méretük, sőt!
Mind a 8 komment
Milk Shake - szállítsd a tejet jól!
16590 2 17 Game Izé
SexyBaby18: hmm... jó a játék..de 100%an nehéz :S
Mol: 129.900 elsőre. Böszme nehéz volt. :( :D
Tybbah: elsőre 118280 :P
Mind a 17 komment
Milk Shake - szállítsd a tejet jól!
22406 6 17 Izé
SexyBaby18: hmm... jó a játék..de 100%an nehéz :S
Mol: 129.900 elsőre. Böszme nehéz volt. :( :D
Tybbah: elsőre 118280 :P
Mind a 17 komment
Will Cascio - visions of my mind in pixel
3066 0 6 Art Izé
csirek: fincsi
Savitra: Ezeknek a fraktálokhoz? Semmi. De imádom a fraktálokat:)
bandee1219: Valószínűleg annyi, hogy a készítő is hallott már a fraktálokról. :) Amúgy a 4.en van ism [...]
Mind a 6 komment
Will Cascio - visions of my mind in pixel
3201 8 6 Izé
csirek: fincsi
Savitra: Ezeknek a fraktálokhoz? Semmi. De imádom a fraktálokat:)
bandee1219: Valószínűleg annyi, hogy a készítő is hallott már a fraktálokról. :) Amúgy a 4.en van ism [...]
Mind a 6 komment
Csodájára járnak egy argentin kisvárosban az egyik játszótér hintájának. Az ülőkén nem ül senki, mégis mozog, mintha valaki vagy valami hajtaná. A tudományos magyarázat egyelőre késik.

(ezt többen is beküldték ma - Lizsu, punyukli -, de gvereb1 már tegnap este felrakta - bungle)
10491 11 104 Izé
mr.sugar: Gondolom ha ráül egy gyerek, akkor már nem megy...pedig milyen jó lenne! nem kellene lökni maga [...]
bandee1219: Bocs, de csak a végén volt mosoly, és a bazdmeg nem is neked szólt, hisz zároljelben volt, ez c [...]
csirek: és most ezzel egyúttal egy pont jár sparkey6 barátunknak!
Mind a 104 komment
Mass Attack - mérleges gémizé
9395 5 26 Game Izé
Kuly: Úgy, hogy akkor kell már a súlyt elkezdeni feljújni, mikor még nem estt bele. Hiszen fentről n [...]
Dawe: Nemtom neked hogy sikerült csalni mert nekem nem engedi letólni a súlyokat mer a serpenyőnek sz [...]
Kuly: :-) Én végigvittem mind a 7 pályát!!!! Igaz csaltam! Úgy kell, hogy amikor dobná rá a súlyok [...]
Mind a 26 komment
Mass Attack - mérleges gémizé
12264 13 26 Izé
Kuly: Úgy, hogy akkor kell már a súlyt elkezdeni feljújni, mikor még nem estt bele. Hiszen fentről n [...]
Dawe: Nemtom neked hogy sikerült csalni mert nekem nem engedi letólni a súlyokat mer a serpenyőnek sz [...]
Kuly: :-) Én végigvittem mind a 7 pályát!!!! Igaz csaltam! Úgy kell, hogy amikor dobná rá a súlyok [...]
Mind a 26 komment
Endless Zombie Rampage
Bázis megvédős zombihentelős gémizé!
18378 6 24 Game Izé
tomi77: én az ilyen játékokat kerülöm... de ez kivétel:)
nearo: experiment mód feszültséglevezetésre jó, amúgy annyira nem tetszik...
eol: Vista alatt külön lehet szabályozni minden programnak a hangerejét. (Nem fizetett reklám, csak [...]
Mind a 24 komment
Endless Zombie Rampage
Bázis megvédős zombihentelős gémizé!
17247 11 23 Izé
nearo: experiment mód feszültséglevezetésre jó, amúgy annyira nem tetszik...
eol: Vista alatt külön lehet szabályozni minden programnak a hangerejét. (Nem fizetett reklám, csak [...]
JeLo: Én úgy tudom, hogy csak akkor lehet, ha a készítő volt olyan kedves és beletette ezt az opció [...]
Mind a 23 komment
A képen látható fiatalember a Bladerunner japán cég hivatalos betateszter programjában vesz részt, aminek keretében az első GPS alapú integrált GSM rendszerrel szerelt kabátot tesztelik. Az eszköz elsődleges funkciója értelemszerűen az eltünt gyermekek megtalálását könnyítheti meg. Javasoljuk mellé a hasonló felszereltségi szintű cipőt.
1037 1 0 Tech Izé
Rodney Mullen - profi deszkás, sok trükk kitalálója...
2780 9 17 Izé
calipunkszabus: az örök kedvenc...
dilidoki12: csak az elején meg a végén van ugyanojan pólóbaXD
karaj: Ja valamit tud a gyerek az biztos...:):)
Mind a 17 komment
Guruló templom ;)
Egy egész templomot költöztetnek 12 kilométerrel arrébb a szászországi Heuersdorfból. Az épület azért nem maradhat az eredeti helyén, mert ott egy külszíni fejtésű barnaszén bányát nyitnak.
3418 0 11 Autó Izé
karaj: :D:D:D
Kurszan: Nálunk 1ből tüntetnének ellene.......
zeroe: Ha jól emlékszem Házköltöztetők és Templomköltöztetők volt a sozozat(ok) címe a Discovery [...]
Mind a 11 komment
Guruló templom ;)
Egy egész templomot költöztetnek 12 kilométerrel arrébb a szászországi Heuersdorfból. Az épület azért nem maradhat az eredeti helyén, mert ott egy külszíni fejtésű barnaszén bányát nyitnak.
3521 4 11 Izé
karaj: :D:D:D
Kurszan: Nálunk 1ből tüntetnének ellene.......
zeroe: Ha jól emlékszem Házköltöztetők és Templomköltöztetők volt a sozozat(ok) címe a Discovery [...]
Mind a 11 komment
Mark Zuckerberg, a Facebook mindössze 23 éves alapítója. Közösségi oldala jelenleg 15 milliárdot ér. Dollárban.
4581 2 40 Izé
bungle: cancer1 küldte: Facebook Offices Around The World http://freshpics.blogspot.com/2011/04/facebook-of [...]
bungle: Mark Zuckerberget választotta az év emberének a Time www.origo.hu/techbazis/20101215-mark-zuckerb [...]
orka: Az! :-D
Mind a 40 komment
Chat Noir - kerítsd be a macsekot!
13238 9 43 Game Izé
Clipse: wooov nagyon király vagyok xD Hülye macska nem menne arra soha ammerre kell de tőrbe csaltam XD
picilaci: UUUUUUUUUUUUUUUUUUUtttttttttttttáááááááááááááálom a Dög Macskákat!!!!!!!!!!!
xontflong: nagyon nehéz. Egyszer már a macskára is kattintottam, hátha belecsap a ménkű, de nem lett semm [...]
Mind a 43 komment
Chat Noir - kerítsd be a macsekot!
15721 21 44 Izé
[conejillo]: másodjára sikerült, de asszem ennyi elég is volt :P
xontflong: Bazmeg ez hudini macskája! XD
picilaci: UUUUUUUUUUUUUUUUUUUtttttttttttttáááááááááááááálom a Dög Macskákat!!!!!!!!!!!
Mind a 44 komment
Kövér mókus, kellett neked a madárkaja? :D
2267 0 3 Izé
Tooni: Megelevenedik a Misi Mókus kalandjai :)
bungle: Dagimókus: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=107838
Winterborn: Drága kis bolond ^^
Kezdő szobakémek ideális eszköze lehet David Munscher független designer álltal tervezett ujjkamera, ami a Canon technikáját használja fel.
2223 1 1 Tech Izé
Sza Sza: Hát ez egy tök új ujj-fényképező...De nekem UJJaban bejönnek az ienek :)
Megy a nagy meccs, az emberek összegyűlve néznék a bárokban, erre genyó csávókám egy univerzális távirányítóval kapcsolgatni kezdi a tv-ket... :D
7623 2 20 Izé
csicsilla: heheheh ötletes!nekem bejönXD
karaj: Ahülye...De az 1ik jelenetnél 1ből elrohan...nem is levágós...nézik is többen...Én hozzábas [...]
godzsy: Nagy kópé a csávó! Elismerésem az ötletért és a kivitelezésért. 1:00 körül azért egy p [...]
Mind a 20 komment
Fejlesztgetős '"Ki repül messzebb" gémizé! :)
18901 2 63 Game Izé
SocaCola: 9577, max kilövési erõ, majdnem a legalacsonyabb kilövési szög. Grat annak aki ennél töb [...]
Drummer: Tuljutottam a 8000-en jeah!!!:-)
karaj: 8213...:):) De majd 19000:) ha 2 játékot összeadok akkor se...:S:S
Mind a 63 komment
Fejlesztgetős '"Ki repül messzebb" gémizé! :)
26582 21 67 Izé
rubigo: Karácsonyi változat: http://www.microsheep.com/micro-olympics-christmas.html Marson: http://www.m [...]
rubigo: ügyesen bánsz a photoshop-pal! ;)
Tibii87: http://kepfeltoltes.hu/080228/lol2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Mind a 67 komment
Gyújtogatás miatt égett le fél Kalifornia
4819 4 21 Izé
bungle: copypaste küldte: http://www.copy-and-paste-it.info/2007/10/photos-california-wildfires.html
bandee1219: Ez most ez egy jó kérdés. Bocs, jó, élő képet nem, de frisset találhatsz. Haverom szedett va [...]
varazs: Hol lehet talàlni az èlòkèpeket? Kìvàncsi vagyok nagyon rà...
Mind a 21 komment
Zombik New York-ban. Már megint összegyűlt pár elmeháborodott... :D
6566 6 31 Izé
bungle: cancer1 küldte: The Zombie Apocalypse Across America www.damncoolpictures.com/2012/07/zombie-apocal [...]
bungle: hotspot küldte: Zombie Parade in San Francisco 2008 http://humorsafari.blogbugs.org/3605168/Zombie- [...]
jasko: hat szerintem izlestelensegek es pofatlansagok ez esetben...
Mind a 31 komment
Hangman Extreme - idétlen akasztófa játék, mindig új képpel, időre!
Angol szavak ismerete előny! :)
11422 3 19 Game Izé
tomi77: de jó újra!!!!!!!!!
Mester: Láttam. :D Még szerencse, hogy a szavak ismétlődnek. XD
Mester: Szeretném látni, amikor túl éli, de sajna nem tok angolul. :(
Mind a 19 komment
Hangman Extreme - idétlen akasztófa játék, mindig új képpel, időre!
Angol szavak ismerete előny! :)
12644 9 14 Izé
stukimuki: nagyon kevés az idő, pedig klassz!!!:)))
bungle: Pedig működik a link, most néztem. Itt van egy másik helyen: http://www.armorgames.com/games/han [...]
Führer: Not found. Csak nekem van ilyen pechem?
Mind a 14 komment
Motorozik a kis család... :D
4015 1 6 Izé
roland66: Most nem azért de ha az eggyikük pár cm-t oldalra dől simán elesnek!!! Nem normálisak az bizto [...]
közlegény: De spéci,nem is áznak, bár egyszer ráfáznak... TS gazdaságos utazás
nójika: Képzelem, micsoda egyensúlyozás lehet minden egyes fel- és leszálláskor! Szerintem meg van enn [...]
Mind a 6 komment
Michelle Cakes - angol tortacsodák (csak mert orosz meg amcsi torták már voltak :))
4410 5 14 Izé
Lilu__cica: Én sem enném meg...
Obi-Wan Kenobi: Nekem is kell egy ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nójika: Azért a "The baby" meg a "3D cat" torta kissé meredek (pláne a kisbabás!), nekem előbb lenne h [...]
Mind a 14 komment
Egyre unalmasabb a legnézettebb műsor - Sajt TV
3004 2 10 Izé
SexyBaby18: sajt tv... trapista ?
Sissi: ebben mi a jó????
skaterpunktomi: miért nincs egér ott?:P
Mind a 10 komment
Súrolgatjuk a határokat...

Egy másik vágásban.
6040 0 16 Autó Izé
MAGura: Nem légcsatornában...amiről Te beszélsz az más. Ezek az emberek ugyanilyen módon állították [...]
bandee1219: Amúgy is, a bicaj nem bírta, tehát nem volt (teljesen) őrült, nem lett volna gond. De persze le [...]
bandee1219: én nem hiszem, hogy ezért indult el. ^^
Mind a 16 komment
Súrolgatjuk a határokat...

Egy másik vágásban.
6097 3 16 Izé
MAGura: Nem légcsatornában...amiről Te beszélsz az más. Ezek az emberek ugyanilyen módon állították [...]
bandee1219: Amúgy is, a bicaj nem bírta, tehát nem volt (teljesen) őrült, nem lett volna gond. De persze le [...]
bandee1219: én nem hiszem, hogy ezért indult el. ^^
Mind a 16 komment
Kamaz két keréken! :D

(frissítés: szemfüles izések jelentették, hogy ez egy ZIL. Akinek nem mindegy ;) - bungle).
6489 0 16 Autó Izé
dega44: 130-as az a 131-es... A 131-esnek hátul 2 tengelye van és az első kerekeket is hajtja.. Ez sima r [...]
dude: :))) Még ha a kép alá nem lenne odaírva... ;)
wtf: Még nem mondta előtted senki...
Mind a 16 komment
Kamaz két keréken! :D

(frissítés: szemfüles izések jelentették, hogy ez egy ZIL. Akinek nem mindegy ;) - bungle).
6556 3 16 Izé
dega44: 130-as az a 131-es... A 131-esnek hátul 2 tengelye van és az első kerekeket is hajtja.. Ez sima r [...]
dude: :))) Még ha a kép alá nem lenne odaírva... ;)
wtf: Még nem mondta előtted senki...
Mind a 16 komment
Cubicle Freakout
Teszt a stresszre... Inkább ezen vezesd le, mint az irodában. ;)
12231 1 10 Game Izé
xXxÁdámxXx: Levezettem a feszültséget!!!:@ :D
wtf: Anyázás előtt mindenkinek kötelezővé kellene tenni! ;)
Ficánkusz: Nekem tetszik!
Mind a 10 komment
Cubicle Freakout
Teszt a stresszre... Inkább ezen vezesd le, mint az irodában. ;)
15708 19 10 Izé
Shando: Kár, hogy nincs több cucc amit szét lehetne verni...
wtf: Anyázás előtt mindenkinek kötelezővé kellene tenni! ;)
Ficánkusz: Nekem tetszik!
Mind a 10 komment
Szar a munkád? Akkor neki milyen? ;)
6465 2 31 Izé
bungle: Bubba küldte: URL: http://www.technet.hu/techtud/20090217/megdobbento_leleplezes_-_embertelen_korul [...]
bandee1219: Ez nem egy egyenlőség. Egy cigány is lehet csóró,de ez nem egyenlő. Láttál már Mergában ro [...]
xXxEmObO.oYxXx: na látod
Mind a 31 komment
Régebbi postok...