REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Sátorozz egy fán- csupán 50.000 $

(de legalább nem jársz úgy, hogy egy medve bekopogtat és megkérdezi van-e valaki itthon - bungle)
4092 4 22 Izé
bungle: Egy újabb macietető: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/46097_macieteto?mode=latest&position=1 [...]
bungle: Pinata medvéknek: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/43960_?categoryId=10&position=&large=1
Ficánka: Nekem kell 1 ilyen!!Úgy is szeretek sátorozni.Bár erdőben még sátoroztam erdőben,de ezzel kip [...]
Mind a 22 komment
Enter the Matrix PC
4812 7 6 Izé
Shando: Nem kis munka az már biztos. Mire mindent össze pakolt-ragasztott-festett... És a végeredmény i [...]
dacka: zsíír :D rohadt jolnéz ki
xXxEmObO.oYxXx: hmm... a két kedvenc szinem...a fekete és a zöld ^^ teccik :D
Mind a 6 komment
Szakíts ha bírsz! >>> Te hogyan koptatsz le?
"Túl jó vagy hozzám!" pl. már bejátszott? ;)

Egyik legjobb ;) az oldalon:
Félreküldött SMS
Ő (Mária) Fehérváron tanult fősulin, én Pesten melóztam. Egy péntek délután ment érte az öccse (Pityu) kocsival, és onnan mentek le vidékre. Én (Zsolt) azon a péntek délutánon is szokás szerint melóban voltam. Egyszercsak kapok egy sms-t szerelmemtől:

"Szia Pityu. Akkor találkozzunk háromnegyed négykor a virágosnál. Képzeld szakítani fogok Zsoltival. Mária"
8059 4 8 Izé
AVIREX: amúgy a reakció bloggal dobogós helyen van nálam az oldal,akkora sztorik vannak,hogy hihetetlen [...]
AVIREX: A biccs meglátta józanul a fészt (gy.k. face....) :)) az ALTGR+G miért nem működik?? [...]
AVIREX: nem csak játszanak.. nekem van egy ismerősöm,elég komoly a nő,bírónő lesz,stb... teljes komo [...]
Mind a 8 komment
SMS Bandi - Pápuai puapó

+ bonus: Apa ne alkoholizálj!
4712 1 13 Izé
Purple: ez annyra jóóó XDD imádom
MrAngelo: Állat! Nem is tudom, sírjak vagy nevessek. Első ránézésre normálisnak tűnik, aztán elgondol [...]
karaj: Forma...:):) Van baja az biztos...:)
Mind a 13 komment
Criss Angel vízen jár... izé... szóval... Jézusom!
7199 5 43 Izé
Tooni: http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/10/8/128679974376410748.jpg
bungle: http://i.imgur.com/YdIm5.jpg
rullet2002: EBBEN NAGY CSALÁS IS VAN CSAK NEM VETTEK ÉSZRE! ÚGY HOGY N VAGY U ALAKÚ ÁTLÁTSZOL MŰAGYAG V [...]
Mind a 43 komment
Prison Break (A szökés) 2. évad 18. rész
A felvétel, ami kinyitja szemünket, és fény derül mindenre... =)))
13215 6 24 Izé
SexyBaby18: kedvenc filmemnek lőttek :D
karaj: Ez 1 rakás fos...Minek kell keverni a jót (szökés) a rosszal (gyurigeci) ???Szánalmas....A soro [...]
loosefeds: Baszzus ez eléggé meglepő volt :D nagyban várom h mi lehet és errre -.-' XD a faszért szórak [...]
Mind a 24 komment
Hogy milyen érzés lehet egy ütközés?

Íme a valaha készült egyik legdurvább és legszemléletesebb autós biztonsági kampány...
8439 3 7 Izé
Maccoyi: Embrace Life: http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM
Speedy: Ez nagyon komoly!!!!!!Lassabban fogok vezetni!!!!
Maccoyi: csatlakozom three.d-hez!
Mind a 7 komment
Volkör a miskei kopó! Falusi kreativitás és filmművészet. :D
4207 2 16 Izé
Mr.T.: Most komolyan, ez miért jó?
karaj: Nem rossz de a jótól kurva messze van:):)
beni: unalmas nyári délutánhoz képest nem rossz :D
Mind a 16 komment
30 perces válogatás a 80-as évek mesesorozataiból.

Itt pedig a 90-es évek válogatása.
4851 0 9 Film Izé
Shando: Áááá Bravestar: Mutáns ló lézer shotival :D Állat ötleteik voltak régen!!!
Zsóti: Király volt...régi szép emlékek:) a 90'-filmek is rendbe vannak bár nekem hiányzik a Taz Máni [...]
Maccoyi: jaja a TJ. CAT show reggelente :) Nekem a Mask volt a kedvencem, bár legtöbbet szerintem az inspec [...]
Mind a 9 komment
30 perces válogatás a 80-as évek mesesorozataiból.

Itt pedig a 90-es évek válogatása.
4883 8 9 Izé
Shando: Áááá Bravestar: Mutáns ló lézer shotival :D Állat ötleteik voltak régen!!!
Zsóti: Király volt...régi szép emlékek:) a 90'-filmek is rendbe vannak bár nekem hiányzik a Taz Máni [...]
Maccoyi: jaja a TJ. CAT show reggelente :) Nekem a Mask volt a kedvencem, bár legtöbbet szerintem az inspec [...]
Mind a 9 komment
3 éves menyasszony Afganisztánban
5031 2 77 Izé
xXxEmObO.oYxXx: gratulálok csipkés csepike xD
trógerfighter: Elolvastam,megértettem ám szerintem elbeszélünk egymás mellett...
zsofesz83: Itt nem arrol van szo hogy aki pl itt el Angliaban muszlim az mind rendes,es jot akar aaa dehogy csa [...]
Mind a 77 komment
Catwoman - kiscica leitta magát tejjel. ;)
25167 2 20 Izé
fux: ötletes
Tybbah: itt a farsang áll a ... ;))
mazsolapocok: Miáú. :]
Mind a 20 komment
Lada Niva, mint orosz búvárautó. ;) (tényleg ilyen rosszak az utak arra? :))
5729 0 6 Autó Izé
bandee1219: Az első kép nagyon komoly!
Anti tokio hotel hungary: Vigyázatok amerikaiak jőn az új orosz hadiniva flotta a tengeren tulról :D:D vízszint alatról [...]
Geri: Na igen ez egy Niva!!!Tűzön VÍZen át!!!
Mind a 6 komment
Lada Niva, mint orosz búvárautó. ;) (tényleg ilyen rosszak az utak arra? :))
5517 1 6 Izé
bandee1219: Az első kép nagyon komoly!
Anti tokio hotel hungary: Vigyázatok amerikaiak jőn az új orosz hadiniva flotta a tengeren tulról :D:D vízszint alatról [...]
Geri: Na igen ez egy Niva!!!Tűzön VÍZen át!!!
Mind a 6 komment
Off The Rails - hajtsd meg! :)
13451 2 16 Game Izé
Dawe: pedig ez koptassa igazán a gombokat :D
Ficánkusz: Ezeket a jobb-bal-jobb-bal-gombnyomkodós játékokat nam szeretem.
tavihod: 2 mexikómabéka xD
Mind a 16 komment
Off The Rails - hajtsd meg! :)
17244 11 15 Izé
Ficánkusz: Ezeket a jobb-bal-jobb-bal-gombnyomkodós játékokat nam szeretem.
tavihod: 2 mexikómabéka xD
Führer: az a két zöld genya az mi? fika? egyébként marha roszz sztem
Mind a 15 komment
Most miért mondjátok, hogy a pankráció csak megjátszott bohóckodás? ;)
10933 6 22 Izé
wtf: Mielőtt David falsetto énekesi pályára lépett, pankrátor volt a helyi klubban. http://www.funp [...]
dude: A legjobb akkor is még ez: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=3120 ;) De jó ez is: http://www. [...]
rubigo: Suttyóként ('94 körül) még néztem én is WWF-t, bár már akkor is tudtam, hogy kamu.. Mindene [...]
Mind a 22 komment
Madárijesztők
1905 3 5 Izé
Cromex: A videó az alján fantasztikus :)!
bandee1219: Hát, ezek közül nem mid ilyesztené el a madarakat, de hatásos lenne, mert megdöglenének a rö [...]
dude: LOL! :))) Nagyon jó ötlet, lehet kéne életnagyságú Tüncikét árulni a gazdáknak! :)
Mind a 5 komment
Azért a lengyeleknek is rengeteg tehetséges megasztár jelöltjük van. Ma velük büntetünk.
8032 2 12 Izé
csildi: Idol helyett idiot...
Maccoyi: na ezek aztán tudják, hogy mitöl döglik a légy :P
karaj: Geciiiikomooooolyak:):)Hát a banános dzsó nem semmi...a seggébe a banánt:P a csaj a wc sprével [...]
Mind a 12 komment
Meztelen sushi (a hivatalos neve Nyotaimori). Jó étvágyat! :)
9360 2 9 Izé
kszaten: ez egy elég régi dolog náluk, itthon az ilyent nem lehetne megcsinálni pörköltel elég nehéz [...]
bandee1219: Remélemmindnél ott volt a szívgyógyszere! Mekkora izgalomban vannak már. Oo Nyers húsról nyer [...]
bungle: Fuzol9 küldte: http://erotika.indavideo.hu/video/Sushi_talalas
Mind a 9 komment
Minimalista ház.
8995 0 12 Art Izé
Ritu: Ha innen nézzük akkor én is minimalista vagyok :).. Nekem bejön
bandyka: tiszta jó házikó
karaj: Minimálház...Nekem jöhet...:)
Mind a 12 komment
Minimalista ház.
8954 4 12 Izé
Ritu: Ha innen nézzük akkor én is minimalista vagyok :).. Nekem bejön
bandyka: tiszta jó házikó
karaj: Minimálház...Nekem jöhet...:)
Mind a 12 komment
Stacy Hedger trombitán játssza a Star Wars zenéjét. Az igazat megvallva nem olyan jól...
4468 0 41 Izé
Maccoyi: Cantina Band from Star Wars on har [...]
alphadog: Bakeyoo, akkor gondolom nem fogsz jelentkezni 9. feleségnek ennél a fickónál (csak 67 gyereke va [...]
bandee1219: Na jó csináljak én is egy Mai büntatést? ^^
Mind a 41 komment
Csupán néhány szeg és egy kalapács...

Saimir Strati, a művész oldala.
8031 0 15 Art Izé
bungle: mekszamnojz küldte: Strati - Nem kis turelemmel es tehetseggel rendelkezo muvesz. Erdemes megnezni [...]
ColdFire: Szépmunka.És egyedi:D
Maccoyi: wow...
Mind a 15 komment
Csupán néhány szeg és egy kalapács...

Saimir Strati, a művész oldala.
8241 7 15 Izé
bungle: mekszamnojz küldte: Strati - Nem kis turelemmel es tehetseggel rendelkezo muvesz. Erdemes megnezni [...]
ColdFire: Szépmunka.És egyedi:D
Maccoyi: wow...
Mind a 15 komment
Valaki vicces kedvében volt és a Google Earth megörökítette a végeredményt. :))
Amúgy érdemes követni a blogot, nagyon kreatív és szinte naponta frissül! :D
8442 2 8 Izé
Connektor: komolyan? :) azt hittem 1 mákdaráló ;))) nem semmi,ahogy a vízben is látszik 1 pöttyet,meg mé [...]
varazs: Klassz.Az egy repcsi, amelyik kèszùl èppen leszàllni..
Connektor: a témához csak annyiban vág a kommentem,hogy ezt is a google earth-ben találtam,pontettől a ré [...]
Mind a 8 komment
Házilag készített flipper. :)

Itt van még egy, kizárólag függöknek! :D
4207 2 1 Izé
neophyte: AAaaaanyáámmm... :D de beteg!
Szelektív tükör...
19018 21 27 Izé
bungle: http://youtu.be/Q65VNtZ7IDY
Laci: Szoktam nézni a "Kész átverés"-t. De ez a nagybetűs "Átverés". Minden élőnek van árnyéka, [...]
bungle: Spion0025, ez is volt már! Csak nehogy megint kiakadj, miért nem kerülnek fel a postjaid...
Mind a 27 komment
A nap leleplező képe
Habár egy kicsit megöregecskedett az évek alatt, de a képességei még most is megvannak! Már tudjuk, hogy tűnnek el a milliárdok úgy, hogy senki nem tud róla! Fery Potter!
6882 9 18 Izé
bungle: Az igazi Harry Potter: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1221925/The-real-life-Harry-Potter-re [...]
Lex: jobb mint azok a cigány gyerekek, akik a fiadat fogják megkéselni, a lányodat meg megerőszakoln [...]
three.d: Én ismerek olyan helyi képviselőt (jobbos), aki már a fél városunkat ellopta! De szó szerint! [...]
Mind a 18 komment
Spencer Tunick most kicsit melegebb éghajlatot választott fura hobbijának: Miamit. (talán emlékeztek, múltkor a svájci Aletsch-gleccsernél pózoltatta a jelentkezőket).
15102 0 4 Art Izé
Balázs: valszeg nudik........a pezsgőzés büntet:D
bandee1219: Teljesen ingyen vállalják? Ez gáz.
Luflee: Nem kell jelentkezni, hanem meghirdetik hogy itt es itt ekkor kezdodik a fotozas. aki akar, menjen. [...]
Mind a 4 komment
Spencer Tunick most kicsit melegebb éghajlatot választott fura hobbijának: Miamit. (talán emlékeztek, múltkor a svájci Aletsch-gleccsernél pózoltatta a jelentkezőket).
15986 3 4 Izé
Balázs: valszeg nudik........a pezsgőzés büntet:D
bandee1219: Teljesen ingyen vállalják? Ez gáz.
Luflee: Nem kell jelentkezni, hanem meghirdetik hogy itt es itt ekkor kezdodik a fotozas. aki akar, menjen. [...]
Mind a 4 komment
Vegyél kínai autót occsóé! Ami biztos,az a halál!



+ bonus videó.
8915 0 16 Autó Izé
lori: ez meg nem is olyan veszes..mondjuk ebbe is kiloccsan az agyad...de nezuk mar meg a daewoo matizt... [...]
bandee1219: Nem segít szinte semmi, ha az ember beül egy nagyobb v. nyugat kocsiba, annyival gyorsabban megy, [...]
rubigo: Persze. Ez igaz. Mint ahogy az életbiztosítás sem menti meg az ember életét... :)
Mind a 16 komment
Vegyél kínai autót occsóé! Ami biztos,az a halál!



+ bonus videó.
8551 0 16 Izé
lori: ez meg nem is olyan veszes..mondjuk ebbe is kiloccsan az agyad...de nezuk mar meg a daewoo matizt... [...]
bandee1219: Nem segít szinte semmi, ha az ember beül egy nagyobb v. nyugat kocsiba, annyival gyorsabban megy, [...]
rubigo: Persze. Ez igaz. Mint ahogy az életbiztosítás sem menti meg az ember életét... :)
Mind a 16 komment
Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért??? Hát ezért.
11542 0 49 Autó Izé
Obi-Wan Kenobi: Góliát és Dávid
Brotherhood Of Iron: Koszi:) Findzs, nem is lenne meg szerintem semi baj a kanyaros elozesekkel sem, de nezd meg a legto [...]
Bazsee: Elfogadva! ;)
Mind a 49 komment
Ferrari vs Smart
Egyértelmű küzdelem? Felejtsd el... így még nem láttam Smartot hasítani... Hogy miért??? Hát ezért.
11509 5 49 Izé
Obi-Wan Kenobi: Góliát és Dávid
Brotherhood Of Iron: Koszi:) Findzs, nem is lenne meg szerintem semi baj a kanyaros elozesekkel sem, de nezd meg a legto [...]
Bazsee: Elfogadva! ;)
Mind a 49 komment
A büntetést Michaela Pastekova szolgáltatja.
3816 0 17 Izé
bandee1219: Annyira nem is borzasztó, volt már itt trágyább is, persze a magyarok azért iis rosszak voltak, [...]
csicsilla: igy ebben a formàban kicsit Szandis,de ha kicsit kipofoztàk volna a csajokat meg pàr [...]
Maccoyi: Te jó ég.......
Mind a 17 komment
Úgy látom koszos a monitorotok, küldök egy monitor tisztítót...
20849 19 25 Izé
bungle: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106620
eol: Feltettem a Rapidshare-re ha másnak is kellene :) Az installálót én fordítottam le, ne kövezze [...]
Judit-24: Szia eol! Ez a Wizard mód nekem kicsit magas:) Ha megkérlek, elküldöd: usamv@free [...]
Mind a 25 komment
Sose gondoltam volna hogy Bush-t tudom még hülyébbnek tartani is valaha... O_o
7621 1 38 Izé
Wync: javasolnám megtakintésre mindenkinek a fügetlen média kiadótól : -Corporation -Háború függ [...]
vakta: De majd egyre több lesz. Az ilyen idegbetegekből, mint Te, meg egyre kevesebb.
Kurszan: Te eszed meg a cukrozott lila taknyot nem azok akik átlátnak az agymosáson.Te még a buzik házas [...]
Mind a 38 komment
Így mentünk mi.
11013 1 48 Izé
RobiBond: HUU HÁT NEM LENNÉK MENTŐS..MINDEN ELISMERÉS!!!
Mimis: Nem kkötekvésképpen, de legközelebb használj légyszi írásjeleket (pont, vessző, stb.), mert [...]
bajkevero: sziasztok néztem a hozzászólásokat kevesen vannak akik fogják a problémát kis statisztika fin [...]
Mind a 48 komment
Tippi 1990-ben született Namíbiában, szülei, Sylvie és Alain - mindketten franciák és mindketten fotográfusok -, régóta az állatok fényképezésének szentelték minden idejüket. A családnak jó ideig nem volt állandó otthona: a szabad természetben éltek, és hol itt, hol ott ütöttek tanyát Namíbia és Botswana hatalmas természetvédelmi területein. Tippi a civilizációtól távol nőtt fel, kicsi korától mindenféle állatok vették körül, ezért egyáltalán nem félt a vadállatoktól. Nagyszerűen szót tudott érteni velük, nem csoda hát, hogy végül Abu, az elefánt lett a legjobb barátja, de játszótársául szegődött többek között Jimbeam, a párduc és Leon, a kaméleon is nem beszélve a kígyókról, gazellákról, zebrákról, és a többiekről.
9209 10 12 Izé
Anti tokio hotel hungary: Hát igen ahogy meg mondták "Az ember saját maga legnagyobb ellensége." és önmagát elpusztitja [...]
Brotherhood Of Iron: Igaz.... Tudod az a baj hogy az embernel rosszabb allatfaj nincs a vilagon... Nezd meg Londont, mind [...]
sahinel: Látszik hogy a gyerek állatok közt élt. Nem az idióta megfogom szorongatom, baszogatom stílusb [...]
Mind a 12 komment
Régebbi postok...