REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Miguel Lasa fotói
6199 6 7 Izé
kat: gyönyörű képei vannak a csákónak..:) Én úgyláttam, hogy csak 1képet lehet feltenni
Der Fleischer: nem
deeprecen: például rólám láttok képet?..kicsit béna vagyok és nemtom hogy fent van e
Mind a 7 komment
Desktop Factory 125ci 3D nyomtató! Te mit nyomtatnál vele először?
6459 3 30 Izé
bandee1219: Igen, ezt én is írtam lenetebb. Nem rossz dolog ez, lehet agyagmodellezni is, de ez talán gyorsab [...]
Mimis: És még nagyon sokmindenre használják. Csinálnak valamiből mondjuk egy méretarányosan kicsiny [...]
bandee1219: Nem, ez "egyszerűen" (ahogy avideó is mutatja lentebb ) speciális anyagot tud megyszilárdítani [...]
Mind a 30 komment
Azt hittétek ma már megússzátok büntetés nélkül? ;)

Török Star Wars már volt. A török Star Trek még durvább! :D
4260 2 21 Izé
bungle: Előbbi link már nem működik, de itt van még Török Rambo: http://www.youtube.com/watch?v=ljlBU [...]
bungle: Török Rambo megvolt? ;) http://www.youtube.com/watch?v=tCNi9I1dHk4
hadigabi: ez ilyen agytömő stílus...nagyon sz*r!!!
Mind a 21 komment
Emile Noordeloos pár műve
5149 0 8 Art Izé
toxity-fa: bámulatos művészi alkotás.az ilyen tehetségeket ha lenne pénzem támogatnám.mert ők megérde [...]
nyehőce: Az a durva, ha megnézitek a felnagyított részleteket, mennyire ki van már dolgozva!!!
bodár: Ezek a tagok értenek csak igazán a művészethez!
Mind a 8 komment
Emile Noordeloos pár műve
5298 6 8 Izé
toxity-fa: bámulatos művészi alkotás.az ilyen tehetségeket ha lenne pénzem támogatnám.mert ők megérde [...]
nyehőce: Az a durva, ha megnézitek a felnagyított részleteket, mennyire ki van már dolgozva!!!
bodár: Ezek a tagok értenek csak igazán a művészethez!
Mind a 8 komment
Matyasi Gábor fotográfiái
12965 0 13 Art Izé
Connektor: ....az akár delfin is lehet XD tényleg szuper képek,nekem is a vízpuzzle a No.1!
Maccoyi: Jó kis képek. Valóban vannak jelek amik arra utalnak, hogy pecás a manus :) Vagy legalábbis von [...]
Balázs: rádió café....ezen jót röhögtem:D
Mind a 13 komment
Matyasi Gábor fotográfiái
13539 10 13 Izé
Connektor: ....az akár delfin is lehet XD tényleg szuper képek,nekem is a vízpuzzle a No.1!
Maccoyi: Jó kis képek. Valóban vannak jelek amik arra utalnak, hogy pecás a manus :) Vagy legalábbis von [...]
Balázs: rádió café....ezen jót röhögtem:D
Mind a 13 komment
De hogy került oda?

(elárulom ;) - bungle)
8678 2 19 Izé
Mimis: És mivan, hogyha extrém sportot űzött éppen, és a hídmászást gyakorolta. Akkor biztos pipa [...]
godzsy: De csóri maci egy napig volt ott fent? Ha megnézitek az első fotót, ott egy nappal korábban van [...]
rubigo: photoshop.... :P
Mind a 19 komment
Fából épült múzeum a 7 km hosszú, 500 méter széles Kizhi szigeten.
2987 0 4 Art Izé
Balázs: múzeum???de miért pont múzeum???
Nakrul: maradt még fa a szigeten? ;)
metaljohsy: jaja...meg ha valaki eldob egy csikket... de azért nagyon állatul néz ki...szívesen megnézném. [...]
Mind a 4 komment
Fából épült múzeum a 7 km hosszú, 500 méter széles Kizhi szigeten.
3016 2 4 Izé
Balázs: múzeum???de miért pont múzeum???
Nakrul: maradt még fa a szigeten? ;)
metaljohsy: jaja...meg ha valaki eldob egy csikket... de azért nagyon állatul néz ki...szívesen megnézném. [...]
Mind a 4 komment
Hogyan gyújts rá, ha mondjuk az öngyújtód nem, de egy AK47-es kéznél van... :)
8431 5 18 Izé
Disy: Stílusos. Nekem tetszik :)
nyehőce: LOL!!! Nem hiába, a dohányzás TÉNYLEG káros az egészségre...
Maccoyi: Na lehet, hogy ebböl alakult ki a háború . Pedig ő csak tüzet akart adni a szomszédos országb [...]
Mind a 18 komment
Kész van a régóta ígért Izé felhasználói adatbázis, már meg lehet adni jó pár adatot magatokról, egy kis fotót vagy képet feltölteni... Pl. ha megadjátok, hogy hímizék vagy nőstényizék vagytok, a nevetek színén már látszani is fog, ugye milyen jó? :D Tessék ismerkedni, elvégre közösségi oldal vagymi ez! ;)

Javaslatok, ötletek jöhetnek a kommentekbe...
9524 17 318 Izé
bungle: Igen, mától lehet szavazni a kommentekre (le ill. felpontozni), mert annyian kértétek. :D
bungle: De ha elolvasod a kommenteket is, akkor láthatod, hogy eleinte így is volt, színek voltak, aztán [...]
Maccoyi: Én szimplán csak postokkal dobálom. XD Nem is kell leváltani! :)
Mind a 318 komment
Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.
9815 1 18 Art Izé
bandee1219: Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami minden [...]
tical25: RESPECT!!!Azt a mindenit,az agyam eldobom milyen ügyes ez a pasi!
Heartka: WOW 10/10000 :O :O
Mind a 18 komment
Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.
10216 16 18 Izé
bandee1219: Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami minden [...]
tical25: RESPECT!!!Azt a mindenit,az agyam eldobom milyen ügyes ez a pasi!
Heartka: WOW 10/10000 :O :O
Mind a 18 komment
Több mint 400 nagy felbontású festmény 4 oldalon olyan művészektől, mint pl. Rodney Matthews, Patrick Woodroffe...
7362 0 1 Art Izé
mephistto: Jó régi képek de nagyon jók, egyet már feli is ismertem. Steve Jackson és Ian Livingston kalan [...]
Több mint 400 nagy felbontású festmény 4 oldalon olyan művészektől, mint pl. Rodney Matthews, Patrick Woodroffe...
8195 19 1 Izé
mephistto: Jó régi képek de nagyon jók, egyet már feli is ismertem. Steve Jackson és Ian Livingston kalan [...]
Te szoktál adakozni koldusoknak?
10308 5 39 Izé
bungle: Egy gyors gyógyulás története... http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37082&c=-1&s=dd&p=1
Ency: Szokásos, állunk apámmal a lámpánál, odajön egy pasi, hogy adjunk neki pár forintot. apa mon [...]
SexyBaby18: el felejtettem leírni, de midenki oda írta, hogy hol történt. velem a Blaha Lujza térnél... (a [...]
Mind a 39 komment
Nem hiába mondják, hogy a macskák bárhol tudnak aludni! :)
12063 10 9 Izé
bandee1219: Jó helyen, jókor..
ColdFire: Ez tleg lehetne uj mozilla ikon:D
zsoltika: macskák bárhol hehe lófaszt! Annál a csecsnél én is tudnék baszod XD
Mind a 9 komment
Shu Mizoguchi vizuállatságai
3723 1 1 Art Izé
nellcsy: Gyönyörű képek! Ajánlom mindenkinek!
Shu Mizoguchi vizuállatságai
3809 6 1 Izé
nellcsy: Gyönyörű képek! Ajánlom mindenkinek!
Nah, most már ilyen is van: átlátszó béka. Következő lépés a láthatatlan ember lesz? :D
4498 0 9 Izé
Lorica: :D
xXxEmObO.oYxXx: de tesznye :S látszik mindene :S fúújjjj
bandee1219: Ő sem fog a határon drogot csempészni.......
Mind a 9 komment
Japán barátaink bemutatják, hogy miért imádjuk az autóiparukat. :)

(már aki imádja ;) - bungle)
6760 0 13 Autó Izé
LittleDeejay: Ên azert egy Subarut is megneztem volna ebben versenyben... Ha mar a japan autoknâl tartunk.. [...]
Brotherhood Of Iron: Vegre valaki aki ertelmes autok teren:P
bornyu: 350Z!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOVE!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 13 komment
Japán barátaink bemutatják, hogy miért imádjuk az autóiparukat. :)

(már aki imádja ;) - bungle)
6758 0 13 Izé
LittleDeejay: Ên azert egy Subarut is megneztem volna ebben versenyben... Ha mar a japan autoknâl tartunk.. [...]
Brotherhood Of Iron: Vegre valaki aki ertelmes autok teren:P
bornyu: 350Z!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LOVE!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 13 komment
Mikor a klónozás rosszul sül el... ;)
5941 5 13 Izé
Máln@: szerintem nem csak ez az egy érdekes van a postban :)
SexyBaby18: hallottam már Bambi-ról aki nyuszi volt elefántfülekkel... de koala elefántorral? érdekes xD
csicsilla: kèpled csak el mi lenne ha ezek az àllat tènyleg igy nèznènek ki!ès az [...]
Mind a 13 komment
A csávó nem úgy használja kotont, mint kellene... :D
5632 1 9 Izé
tical25: Ej bazz!Hát túl késő van ehhez már,de egy állat!!!
Disy: Az ilyen állatok nélkül sokkal kevesebb lenne az élet, sztem !
varazs: èn az ilyennek egy hasznàlt kotont adnèk, mèg az "anyaggal" benne! Azt pròb [...]
Mind a 9 komment
Speedometer PC Mod
2054 0 3 Izé
bandee1219: Volt már jobb tuning is, ez nem sikerült túl jól.
Fuzol9: És mit mérnél a kijelzőkkel? ventillátor fordulatot? Szerintem az csak imitáció
bOOmslang: hmm.. Zsiir. Viszont érdekelne az analóg kijelzők bekötése. Ha valaki tud róla infót akkor do [...]
Theo Aartsma digitális játszótere
4757 0 1 Art Izé
hadigabi: Kegyetlen szép képek.Nagy felbontásban.még projektoron is....király!!!!
A mai napi bünti. Énekhang a javából (pontosabban Kínából)! :D
6980 1 19 Izé
Luflee: Hat johogy :)))) Nem igaz bungle, azert illene mar tudnod legalabb angolul...
bungle: "horrible chinese singer" van kiírva, az szted japánt jelent?
Tóth Beáta: Csak azt nem veszitek észre,hogy nem is kínai,hanem japán.Nem védeni akarom a karaokis kínaiaka [...]
Mind a 19 komment
Iman Maleki iráni perzsa festő festményei.
Megkapta a "Legnagyobb Tehetség a Realizmusban" nemzetközi díjat.
7322 1 25 Art Izé
bandee1219: Jó részletesek
cassius: Ez itt nem művészet, hanem a valóság másolása. Amit ez tud, arra ott van a fotó.A művészet [...]
Laci: Non très bien. Csak kissé lefújtam a po(u)rt a szótárról. :)
Mind a 25 komment
Iman Maleki iráni perzsa festő festményei.
Megkapta a "Legnagyobb Tehetség a Realizmusban" nemzetközi díjat.
7600 5 25 Izé
bandee1219: Jó részletesek
cassius: Ez itt nem művészet, hanem a valóság másolása. Amit ez tud, arra ott van a fotó.A művészet [...]
Laci: Non très bien. Csak kissé lefújtam a po(u)rt a szótárról. :)
Mind a 25 komment
Parkolások, kicsit másként... :D
9062 0 7 Autó Izé
Schabee: ez kész
bandee1219: Rengeteg ilyen van a youtubon, csak írjátok be, hogy woman parking. Készítsetek be kaját-piát, [...]
sanyi123456: Azééééé a repcsi is odatette magát!!XD
Mind a 7 komment
Parkolások, kicsit másként... :D
9188 1 7 Izé
Schabee: ez kész
bandee1219: Rengeteg ilyen van a youtubon, csak írjátok be, hogy woman parking. Készítsetek be kaját-piát, [...]
sanyi123456: Azééééé a repcsi is odatette magát!!XD
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesző rovatunkban a kacsacsőrű emlős... ő a példa rá, hogy istennek is van humorérzéke (Jay és néma Bob) :)
5617 1 23 Izé
bungle: Milyen boszorkány (öö... izé.. bocsánat, jósnő) az ilyen? ;)
Nas: Ööö...bocsánat...elfelejtettem, hogy amit a gömbben látok, azt nem szabad nyilvánosságra hoz [...]
Tooni: Áááá, de Nasnál már előbb kikerült, a holnapi poszt már régi lesz, mert nála már megjele [...]
Mind a 23 komment
Öltöztesd Bush bácsit, csupán 12,95 dollárért meg is rendelheted. :)
4678 1 3 Izé
Shando: Az udvari bolond hűen tükrözi dzsordzsit... XD
xXxEmObO.oYxXx: ritka szar... mármint ez a figura xD
hadigabi: ez naggyon kéész vannnXD
Tippeljetek mi ez (mielőtt megnéznétek)! Annyit elárulok, hogy japán hiánypótló termékizé. :D
9471 1 19 Izé
bungle: Errtu, ez már vóóót! :D
bandee1219: Jó, úgy értettem kínai fílinges kacat, lehet japán, de ne említsük együtt a Sonyval, Toyot [...]
Lilu__cica: Nem, japán. :~)
Mind a 19 komment
Vadi új Porsche bezúzása a művészet nevében... Csak erős idegzetűeknek!
6826 4 33 Izé
bandee1219: Ilyen a művészet, szerintetek szar, szerinte, meg a rajongói szerint (mivel ez az ő művészi me [...]
metaljohsy: Inkább nekem adták volna.. :) (mikor még jó volt) :)
Brotherhood Of Iron: Nem tudom hogy milyen a techart 290-nel mert sosem ulnek bele... mert egy horogkeresztes fos sztem.. [...]
Mind a 33 komment
Martin Perreault fotói
12242 2 1 Art Izé
Nakrul: ötletes pózok, érdekes helyszinek, érdekes beállítások
Chewbacca él és virul - csak nem úgy, ahogy megszoktuk. :)
8622 5 22 Izé
bungle: Vécépapír: www.youtube.com/watch?v=o1X8jgrMhc4
bungle: Gitáron: http://youtu.be/kHWn0Gr8C5s
tical25: Hát ez rohadt jó!Kiestem a székből annyira LoL!!!
Mind a 22 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a Skót lógófülű macska (Scottish Fold).
4854 2 8 Izé
Ravennë: Egyemme' :D
bungle: Lógófülű vadállat :D www.youtube.com/watch?v=7VSR4_tAYvw
dhsrac: jajj, de aranyosak! olyan jo lehet megsimizni a kis fejüket! :D
Mind a 8 komment
Meglátjátok, még pár év és kirakja...
4207 2 10 Izé
SexyBaby18: én azt 8 évesen ki tudtam rakni... pár nap alat... de ez sztem soha nem is fogja xD
csirek: no bush,jó kib@asztak veled a magyarok!
Hajni: Na de ez a gondterhelt idióta fej!!! :D
Mind a 10 komment
Régebbi postok...