REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy elég érdekes német időjárás jelentés.
10090 7 24 Izé
sanchez: Már láttam pár éve ezt,de mindig úgy nevetésre fakaszt,annyira tetszik...Mindig mondja,hogy so [...]
hahahehehihi: erről valahol olvastam, nem a videóból jöttem rá énse
hahahehehihi: aludt a pasi, akit mutattak...ezért nevetett a nő
Mind a 24 komment
Mindent teljesen fel kell fejleszteni. Jó kis logikai gémizé! :)
17874 12 38 Game Izé
tomi77:
ЯRetЯRoboy: Sziasztok!!ha valaki meg tudná mondani h hol találom a többi részét naon hálás lennék neki!! [...]
Matyi: Én kitudtam akasztani! Ez van :D
Mind a 38 komment
Mindent teljesen fel kell fejleszteni. Jó kis logikai gémizé! :)
20403 25 40 Izé
Laretta: Kétféle megoldás is van - nekem az ufós tetszik nagyon
ЯRetЯRoboy: igen Melcsa nekem már sikerült :)
Melcsa: http://www.eyezmaze.com/eyezblog_en/blog/2002/02/grow_ver3.html#monster-ezt valaki nem csinálta má [...]
Mind a 40 komment
A 10 legdrágább festmény a világon.
Na gyerekek, ki hányta...izé..festette az alábbi remekművet? :) 140 millió zöldhasút csak megér valakinek! ;)
5953 0 79 Art Izé
Schabee: szeretem az ilyen képeket, ráadásul egy erőteljesebb ivás után a wcben is szokott ilyen lenni
Balpar: Hát ez tényleg művészi. Istenem h mindent el lehet már adni
alphadog: Az igazi művész David Khang, ő a seggével fest: http://www.davidkhang.com/ http://www.bruntmag.c [...]
Mind a 79 komment
A 10 legdrágább festmény a világon.
Na gyerekek, ki hányta...izé..festette az alábbi remekművet? :) 140 millió zöldhasút csak megér valakinek! ;)
7209 3 81 Izé
bungle: http://allyouneedisart.blog.hu/2014/10/14/a_vilag_10_legdragabb_festmenye_2_resz
bungle: cancer1 küldte: 20 Most Expensive Paintings Ever Sold www.damncoolpictures.com/2012/04/20-most-expe [...]
Schabee: szeretem az ilyen képeket, ráadásul egy erőteljesebb ivás után a wcben is szokott ilyen lenni
Mind a 81 komment
Tartsd frissen, fiatalosan a feleséged v. barátnőd vákuummal, japán módra. :D
7430 1 20 Izé
Lilu__cica: Durva!
Lilu__cica: Tökéletes a se vele-se nélküle kapcsolathoz! Nem kell a nő rigolyáit hallgatni, mégis vele va [...]
bandee1219: Örökre benne kell hagyni? :)
Mind a 20 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban dzserboa, az egyiptomi ugróegér.

3166 1 21 Izé
enti: ez is ő :D http://www.youtube.com/watch?v=HXJPIdgPlFg
wtf: BBC még csak most hallott róla? :) http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/7130484.stm" target="_blank [...]
bandee1219: Mekkorát ugrik? Vagy egyáltalán mekkora?
Mind a 21 komment
Na már ilyen is van - itt az intelligens gyurma!

Hogy mi is ez? Nyúlik, mint a rágógumi, pattog, mint a labda, szakad, mint a papír, törik, mint a porcelán... És ha még ez sem elég, akkor találhatunk olyan típusokat is, amelyek változtatják a színűket, világítanak a sötétben vagy éppen vonzzák a mágnesek.
8922 9 13 Izé
Balázs: komoly a cucc:D
bridzsó: Hááát, biztos jó, de nekem inkább az okozna feszültséget, ha 2160 Ft-ot erre költenék...
Nelsonize: vki vmi videót tudna linkelni müködés közben?
Mind a 13 komment
Mike Harrison művei
2992 0 0 Art Izé
Mike Harrison művei
3149 8 0 Izé
Svéd tv, telefonos játék...
Wooooo! :D
13487 5 41 Izé
rubigo: :) Thanx Csak pár mondatot fűznék hozzá azoknak, akik leszólják a nőt: Valószínűleg nem j [...]
bungle: Dehogy tiltalak, inkább nézd végig gyorsan az összes postot! ;)))
rubigo: áááá, bocs Bungle! Megint későn eszméltem, beküldtem... Sötét vagyok! Tilts le az oldalró [...]
Mind a 41 komment
Übermacsó műmellszőr
2122 1 10 Izé
Unregistered: De ennek Hasselhoff feje van a mellére rakva. A jó öreg Davidnek nem volt ilyen szörzete, csak a [...]
Dalmyqaf: Ez nagyon lol, miket ki nem találnak, vagy csak nekem jönnek be az ilyen idiótaságok? XD Persze [...]
Disy: Aki fikázza annak: David Hasselhoff bázzeg!
Mind a 10 komment
Bringa pároknak! ;) Még másfél óráig licitálhattok rá...
3566 0 6 Autó Izé
PHS: Belegondolok, hogy a 85kg-s pasi teker az 50kg-s barátnőjével... Hát kell egy kicsit gyakorolni [...]
ibor90: hopp....bele se gondoltam hogy ez így magyarországra is igaz jelenleg sajnos.
ibor90: a bal oldali ember kormányoz.
Mind a 6 komment
Bringa pároknak! ;) Még másfél óráig licitálhattok rá...
3621 2 6 Izé
PHS: Belegondolok, hogy a 85kg-s pasi teker az 50kg-s barátnőjével... Hát kell egy kicsit gyakorolni [...]
ibor90: hopp....bele se gondoltam hogy ez így magyarországra is igaz jelenleg sajnos.
ibor90: a bal oldali ember kormányoz.
Mind a 6 komment
Új humánigazgató, a dolgozók munkájának maximálissá tételére! :)
4506 2 9 Izé
Johnny McBus: Annak aki nem értené: A linebacker az amerikai fociban védőjátékos és az a dolga hogy a föld [...]
theDoctor: mit nem lehetett ezen érteni? ne legyetek már ennyire gyíkok, gyíkok én szakattam ezen XDXDXD
PHS: Ez most vagy nagyon állat, vagy már annyira fáradt vagyok, hogy mindenen röhögök :D
Mind a 9 komment
"Mindjárt" itt a Karácsony. Lehet készülni. :)
1975 2 9 Izé
bridzsó: Ha komoly, ha nem, biztos, hogy lenne rá igény. Sajnos minden féle szutyok tolksók meg sztárocs [...]
Laci: Nem mentseg az se, ha diploma munkahoz vegzett kozvelemeny kutatast. Egy dolog az emberi hiszekenyse [...]
Yocoo: Ez de régi dolog... legalább 2 éves. Ezt anno egy srác csinálta meg egyetemi tanulmányaival ka [...]
Mind a 9 komment
Mercedes Benz PC ház
3522 2 4 Izé
Schabee: ez nagyon fasza!
eerix: nagyon aranyos!ilyet kérek karácsonyra :) ha már ott tartunk h bármiből bármi lehet akkor a k [...]
Dave85: hát srácok ez a ti dolgotok, mindenki abba építi a pc-jét amibe akarja. ma már ott tartunk hog [...]
Mind a 4 komment
Nem tudod mit csinálj a régi 5.25-ös floppy lemezekkel? Itt egy felhasználási példa... :D
1753 0 6 Autó Izé
invad3r1987: Egy ilyen civic itthon sincs pár milla, nemhogy amerikában...
koffein: kúrvasok pénze lehet ha így szétbasz egy pár millás kocsit.ratyi
invad3r1987: Így ocsmány, de egy szoba falán fasza lenne! Teccik
Mind a 6 komment
Nem tudod mit csinálj a régi 5.25-ös floppy lemezekkel? Itt egy felhasználási példa... :D
1942 0 6 Izé
invad3r1987: Egy ilyen civic itthon sincs pár milla, nemhogy amerikában...
koffein: kúrvasok pénze lehet ha így szétbasz egy pár millás kocsit.ratyi
invad3r1987: Így ocsmány, de egy szoba falán fasza lenne! Teccik
Mind a 6 komment
Ferguson Hill Hangfal 9950 fontért (~ 3,5M Ft).
Még jó, hogy lehet kapni...
5661 2 12 Izé
hadigabi: Tuti hogy audiofil a cucc.....
GregMarton: Valoban nem draga... A bemutato teremben is van olyan ami kisebb viszont 2x ennyi... meg akkor ne is [...]
csicsilla: aztàn majd küldheted be büntetès cimmel!! :D
Mind a 12 komment
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6179 0 4 Autó Izé
bandee1219: Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
emma690101: Lada foreva! :)))
Slaytone: A Ladánál nincs jobb autó, csak drágább... Ezek úgy néz ki mindent kibírnak.
Mind a 4 komment
Ez az új figyelemfelkeltő koncepció autó belül legalább olyan látványos, mint kívül: ergonómiai szempontból tökéletes helyre kerültek az egyes elemek, a nyitottság érzetét az ablakok gondosan megtervezett hiánya csak fokozza. Az egész modellre jellemző kifinomultság, játékosság az utaskabinra is rányomta a bélyegét, a hátsó ülésen akár magasabb emberek is kényelmesen elférnek a lendületes vonalvezetésnek és a kecses tetővonalnak köszönhetően. A nagyfokú alkotói szabadság ellenére a formatervezők szem előtt tartották a környezetvédelmet is: ez a modell a bizonyíték arra, hogy egy autónak akkor is lehet kicsi a károsanyag-kibocsátása, ha a sportkocsiktól elvárt vezetési élményt nyújtja.
6415 0 4 Izé
bandee1219: Ez egy szamara? Ezekszerint elég strapabíró szerkezet.
emma690101: Lada foreva! :)))
Slaytone: A Ladánál nincs jobb autó, csak drágább... Ezek úgy néz ki mindent kibírnak.
Mind a 4 komment
Open Stage - Aranka
Tessék végighalgatni! Érdemes!!! Remélem a klip már készül hozzá...

(Mai büntetés No. 2. :) - bungle)
Frissítés: elkészült a klip! :)

9408 10 48 Izé
bungle: pateszmk küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=YQ-nqPIkr2k Szöveg: "Az Open Stage visszatér [...]
Purple: még mindig hatalmasak :DDDD de hogy itt mennyien nem vágják a poént :O :D
rubigo: megint később találtam meg... :) látom másiknál már linkeltek egy hosszabb változatot
Mind a 48 komment
Török Star Wars - kellemes mai büntetést! :D
5675 1 26 Izé
sanyi123456: Na neeeeeeeeeeeeeee
metaljohsy: Ez kész!!! :D
Waking_Waste: úr isten.most már tudom honnan jött Sauron páncéljának ötleteXDa szörnyek ilyen sesame utcai [...]
Mind a 26 komment
BMW tanulmány kerékpárok! Tekerjed, ha megvetted... de hogyan?? :D
5462 0 6 Autó Izé
bandee1219: Nem nehéz eldönteni, hogyan kéne használni őket, de inkább egy UMF, TREK...
csicsilla: nekem meg egy NEW 20am!XD
Csipike: BMW? Csak az elsőn láttam ilyen emblémát! Viszont volt egy Bianchi, ami ugye az egyiklegjobb ors [...]
Mind a 6 komment
BMW tanulmány kerékpárok! Tekerjed, ha megvetted... de hogyan?? :D
5567 1 6 Izé
bandee1219: Nem nehéz eldönteni, hogyan kéne használni őket, de inkább egy UMF, TREK...
csicsilla: nekem meg egy NEW 20am!XD
Csipike: BMW? Csak az elsőn láttam ilyen emblémát! Viszont volt egy Bianchi, ami ugye az egyiklegjobb ors [...]
Mind a 6 komment
WWE Divas 2007 Special Edition Magazine
24236 2 9 Izé
Findzs: mutathatnának azért rajtam egy két fogást :)
Der Fleischer: Frankó! Egy a véleményünk. Csá
GregMarton: Van abban valami amit mondtal, en ertettem felre sztem hogy azt hitted h ezek is csak modell p..k... [...]
Mind a 9 komment
Jó néhány újabb befestett épület... (volt már ilyesmi régebben).
1657 0 7 Art Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2007/11/amazing-homes-walls-street-art.html
csicsilla: most beszoltàl vaz? :)))) amugy jo volt!heheh XD
bungle: Hagyd, nem lehet mindenkinek kifinomult ízlésvilága! :D
Mind a 7 komment
Jó néhány újabb befestett épület... (volt már ilyesmi régebben).
1808 0 7 Izé
bungle: funhight küldte: http://funsafari.blogspot.com/2007/11/amazing-homes-walls-street-art.html
csicsilla: most beszoltàl vaz? :)))) amugy jo volt!heheh XD
bungle: Hagyd, nem lehet mindenkinek kifinomult ízlésvilága! :D
Mind a 7 komment
Érdekes V8-as motor
3899 0 10 Autó Izé
bandee1219: Vannak cégek, amik "használható" motorokat, na jó inkább úgy fogalmazok, hogy gyári gépeket [...]
csicsilla: heheh penge!tetszik a szine szèp lila XD
bandi: a legjobb az oldalkocsi ülése... kemény nagyon
Mind a 10 komment
Érdekes V8-as motor
3902 0 10 Izé
bandee1219: Vannak cégek, amik "használható" motorokat, na jó inkább úgy fogalmazok, hogy gyári gépeket [...]
csicsilla: heheh penge!tetszik a szine szèp lila XD
bandi: a legjobb az oldalkocsi ülése... kemény nagyon
Mind a 10 komment
Julien Dupont Lyon utcáin - urban freestyle trial motorozás
7075 5 10 Izé
Tooni: http://totalbike.hu/hirek/2010/01/13/a_motorostol_rettegnek_a_varoslakok/ http://www.youtube.com/use [...]
bandee1219: Keni a témát, de a végén alüti a fotóst?
bungle: p.L.u.c.K küldte: Hasonlítanak a motocrossos srácra, de azért bicajjal elég durván csinálják [...]
Mind a 10 komment
Burning Man fesztivál 2007 (videóval).
9720 5 5 Izé
bungle: Is it an alien desert crop circle made from cars and campers? Some kind of ancient civilization unco [...]
.::JunKieEQ::.: Giga party lett ez is... hova tünt az underground feeling....?
RdsG: Van egy-két eszméletlen kreálmány... De már a banzáj mérete is figyelemre méltó... :O Megn [...]
Mind a 5 komment
Rosszul emlékszem, hogy a mi időnkben még nem ez volt? :-)
3838 15 19 Izé
wolfud: Ez InterSpar
ladyann: TESZKÓÓ 4EVER
bandee1219: A legalja.hu-n és hasonlókon rengeteg ilyen van, atyám, mennyi tírpák dolgozik a TESCOban és t [...]
Mind a 19 komment
Resident Evil 3
Ez nem ígérkezik unalmasnak...

(ha nincs quicktime playered, itt a youtube előzetes, bár ez rosszabb minőség - bungle).
10523 0 25 Film Izé
B@bóC@: én már láttam és lesz 4. is:)) Nagyon jóóó:))
Balázs: király!!!szentem zseb szabi szobrot is lehet kapni;)
dude: Akkor tessék: http://www.neophi.com/albums/LasVegas/Paris.jpg http://photo.net/photo/pcd2898/paris- [...]
Mind a 25 komment
Resident Evil 3
Ez nem ígérkezik unalmasnak...

(ha nincs quicktime playered, itt a youtube előzetes, bár ez rosszabb minőség - bungle).
10650 3 25 Izé
B@bóC@: én már láttam és lesz 4. is:)) Nagyon jóóó:))
Balázs: király!!!szentem zseb szabi szobrot is lehet kapni;)
dude: Akkor tessék: http://www.neophi.com/albums/LasVegas/Paris.jpg http://photo.net/photo/pcd2898/paris- [...]
Mind a 25 komment
Régi kedvencem B. J. Thomas 1970-es slágerlistás dala, a Raindrops Keep Fallin' on My Head. Az egyik korabeli show felvételén egész komoly mennyiségű víz zúdult a nyakába... :D
3836 0 6 Izé
Attila: Szerintem a legviccesebb a videóban, az amit a youtube post-ok között olvastam, mégpedig: 0:36 n [...]
P071: Hát én csak 19 vagyok de ezt a számot milliószor hallgattam meg az autóban a szüleim mellett [...]
Mage_ster: Mér ti nem ezen a zenén nőttetek fel ?:)))))
Mind a 6 komment
A Köztársaság Lázadói '07 Superstars kártyák vidám szórakozást biztosítanak Neked és Barátaidnak! Ismerd meg a Galaktikus Lázadás főszereplő figuráit, és gyűjtsd össze az összes kártyát Te is!
8813 18 13 Izé
Bazsee: Hmm, nem is tudom ki lázadozik, forrong itt mostanában...és pont ő nem került bele?! Fegyver: [...]
kamubekLaca: Igazad van. Tényleg férne még bele pár ember... :D
three.d: Qrvajó!
Mind a 13 komment
Itt van a robopók és robokígyó, persze hogy Japánból! A kígyó még a vízben is működik... :)

(ilyen úszó kígyó már volt régebben itt - bungle)
1852 1 2 Izé
Menyet: én bírom az ilyeneket ;) Király
zuza: az a kígyó jó kis kémrobot :D
Jelmez ötlet Halloween-re: fej nélküli Maria Antoinette :)
5021 1 1 Izé
anon: Az ötlet jó de túl munkaigényes. Bár ilyen jó jelmezért venném a fáradtságot.
Régebbi postok...