REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kemény munka, de valakinek ezt is meg kell csinálnia... :D
7745 3 9 Izé
eol: Amiért valaki nem tud jól angolul attól még nem retardált. Egyébként honnan tudod, hogy nem a [...]
Winterborn: Szerintem mindketten retardáltak vagytok, a loser egy o.
csicsilla: jol van na!!! XD lehet eszèbe jutott csak a fönök mondta hogy most...mert a fönöke is loose [...]
Mind a 9 komment
Dekódold a neved! Verziók: Cyber, Monster, Sexy.
9627 20 8 Izé
Shando: Totál kész!!! Csak lájtos a szavak variálása... Abba lehetne még egy kis fantáziát álmodni. [...]
Lilu__cica: Tök állat!
csokioroszlán: Ki nem szereti Jay és Néma Bob-ot? A legjobbak! A Dogma pedig a második...
Mind a 8 komment
Egy újabb megasztár született??? :D
8546 2 30 Izé
bungle: ferquo küldte: Az amerikai Chewbacca http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id [...]
Disy: Nálunk melyik bibsi irányít? Vagy ők is olyan bandában járnak?
Ujvy: Nem mondtam, hogy tévedhetetlen vagyok, és nem is lett volna semmi gond, ha normálisan válaszol. [...]
Mind a 30 komment
Visszatér a Trabi!
9167 0 12 Autó Izé
Maccoyi: Update: Bemutaták végre 2 év után az új trabit frankfurtban. Íme, http://www.naplo-online.hu/b [...]
Bazsy93: Nagyon durca!Sz.tem is drága lesz $$$$
Maccoyi: drága lesz, mostmár azt is tudni..... itt már a makett is látható :http://www.vezess.hu/frankfu [...]
Mind a 12 komment
Visszatér a Trabi!
9420 4 13 Izé
bungle: http://shrturl.co/l55DP
Maccoyi: Update: Bemutaták végre 2 év után az új trabit frankfurtban. Íme, http://www.naplo-online.hu/b [...]
Bazsy93: Nagyon durca!Sz.tem is drága lesz $$$$
Mind a 13 komment
Jelly Battle - újabb játék a Logitech-től, multiban nagyon jó!
(az előző itt van).
17129 6 19 Game Izé
bungle: Köszi, átírtam a linket.
eol: A jellybattle.com lepihent... aki nem bírja robbantgató gumimacik nélkül, az itt is játszodhatj [...]
eol: Hát nem volt könnyű de kemény munkával elértem ^^ 7680 pontom van jelenleg, Major a rangom. K [...]
Mind a 19 komment
Jelly Battle - újabb játék a Logitech-től, multiban nagyon jó!
(az előző itt van).
21148 43 20 Izé
kisdead: Tetszik ez a játék :D
bungle: Köszi, átírtam a linket.
eol: A jellybattle.com lepihent... aki nem bírja robbantgató gumimacik nélkül, az itt is játszodhatj [...]
Mind a 20 komment
Szakik - szép magyar anyanyelvünk... ;)
13566 10 26 Izé
alphadog: Egy kis Prison Break. ;) http://www.youtube.com/watch?v=VODuNnB0PNY" target="_blank">http://www.yout [...]
Laci: Édes anyanyelvünk! (szegény Lőrincze Lajos most forog a sírjában.) Egyetemista koromban, volt [...]
MolnarBalazs: én meg az E.O.N nál dolgozom és előfordul ilyen helyzet is de nem ilyen szöveggel
Mind a 26 komment
Hullámfürcsi Tokióban - ezeknek aztán nincs tömegiszonyuk! :)
7908 3 21 Izé
eol: Hát nem is tudom... újságíró létére nem volt annyira művelt, hogy letusoljon mielőtt bemegy [...]
Laci: Utólag már én sem vagyok biztos a pontos szövegben, lehet hogy úgy hangzik: "Ha egy ember büd [...]
bungle: "Ha egy ember büdös, az vagy európai, vagy beteg." Miért, amerikai v. afrikai nem lehet? Ázsiai [...]
Mind a 21 komment
Itt az orosz Micimackó: Vinnyi Puh. Naggyon komoly mese!!! :)
3604 6 18 Izé
nyehőce: Itt egy angol felirattal: http://www.youtube.com/watch?v=qam9JBk5Oig
Purple: ááááh istenkirály! kell a zene!!
bungle: MStipee küldte: Orosz Micimackó dnb alapon. Ütős! :D http://www.youtube.com/watch?v=RlM5JQazs5Y
Mind a 18 komment
Bár 3 éve már felraktam a FunBlogra, úgy látszik itt még nem szerepelt ez a C64-es klasszikus játék: Nebulus
6577 0 10 Game Izé
mephistto: c64-en több effekt volt rajta, mikor a víz alatt mész, és itt mikor belehúllsz nincs buborékol [...]
mephistto: Jópár joy-t széjjelzúztam e miatt a játék miatt, ilyen volt még az Aztec Challenge is ...
Enkeli: ENgem is csak három toronyig enged. Nagynehezn elszenvedtem odáig, aztán közölte, hogy updates [...]
Mind a 10 komment
Bár 3 éve már felraktam a FunBlogra, úgy látszik itt még nem szerepelt ez a C64-es klasszikus játék: Nebulus
6969 6 10 Izé
mephistto: c64-en több effekt volt rajta, mikor a víz alatt mész, és itt mikor belehúllsz nincs buborékol [...]
mephistto: Jópár joy-t széjjelzúztam e miatt a játék miatt, ilyen volt még az Aztec Challenge is ...
Enkeli: ENgem is csak három toronyig enged. Nagynehezn elszenvedtem odáig, aztán közölte, hogy updates [...]
Mind a 10 komment
Éljen a magyar-finn nyelvrokonság!
De ne ennyire...
1377 5 10 Izé
babapiskóta: Irónia volt... Valami olyasmit szerettem volna kifejezni vele, hogy az európaikanak mind a 2 nyelv [...]
Lilu__cica: Ezzel én is találkoztam már! Epson nyomtatón. Csak ott a fele volt nemtommilyen...
Minusz: Velem is majdhogynem szóról szóra ez történt,még a termék is stimmel...:)
Mind a 10 komment
A gyenge minőség miatt elárulom, hogy ez a fiatalember egy rekesz sör fejében átrohan néhány vagonon. Letolt gatyával. :)
5153 0 3 Izé
psyszah: jaj őt ismerem XD Norbi forevaaah:D ehehe
Ketya: ajjaj :D lehet énis megcsináltam volna:D
kKNd: sör nagy úr :]
Nyomozósdi Grimoire-ral. Kissé összetett, de nagyon jó és a lényeg: megoldható! :)
6105 2 2 Game Izé
Hitehagyott: Jee :D Megcsináltam :D Tényleg nagyon jó volt amúgy...
suvomi: kicsit sokat nyögnek beszélgeté közben
Nyomozósdi Grimoire-ral. Kissé összetett, de nagyon jó és a lényeg: megoldható! :)
6169 2 2 Izé
Hitehagyott: Jee :D Megcsináltam :D Tényleg nagyon jó volt amúgy...
suvomi: kicsit sokat nyögnek beszélgeté közben
Mini kastély felújítva
6249 0 8 Art Izé
lori: na en a panelnel maradok inkabb...
Pezsike: Köszön a gyors választ. Pezsike
bungle: Pezsike, utánanéztem neked, mert ilyen jófej vagyok (meg szerény, és különben is tartott vagy [...]
Mind a 8 komment
Mini kastély felújítva
6396 6 8 Izé
lori: na en a panelnel maradok inkabb...
Pezsike: Köszön a gyors választ. Pezsike
bungle: Pezsike, utánanéztem neked, mert ilyen jófej vagyok (meg szerény, és különben is tartott vagy [...]
Mind a 8 komment
Ez egy állat!!!! :)))))
7629 1 25 Izé
kat: Szegény macska....:DDD kicsit huppan..:D de azért kérnék abből amit a csákó szed..
Laci: vagy Fonoshop :) Még szegény Pavarotti se tudta kivágni a negyedik C-t, ezt csak koloratúrszopr [...]
Ency: kicsit mintha melegecske lenne. elég jól rázza :D ja, szegény macska mekkorát koppant, mikor el [...]
Mind a 25 komment
Escape pink room - szerintem eddig a legjobb kijutós gémizé. Sok tárggyal, jó grafikával és minijátékkal. :)
14729 3 28 Game Izé
Panka13: ÓÓÓÓÓÓ Sikerült a zakóból kivennem a töltényt, de hogy hogyan, azt ne kérdezzétek, mert [...]
Panka13: Gyerekek, hogy kell a golyót kivenni a zakó zsebéből????
salug: Köszi a leírást. Kijutottam, de a fegyvert nehezen találtam meg a kuka alján. Kimaradt a leír [...]
Mind a 28 komment
Escape pink room - szerintem eddig a legjobb kijutós gémizé. Sok tárggyal, jó grafikával és minijátékkal. :)
16158 4 25 Izé
Connektor: mind A 9 golyót bele kell lőni...
oltibo: Szétlőttem az ajtót, és most mi van? Nem nyílik ki. Vagy ez a vége?????
Mimis: Srry, a nagy sietségben elgépeltem. :) Valóban, az rúzs szeretett volna lenni. :)
Mind a 25 komment
JamStudio - the online music factory
8363 23 7 Izé
Zotyko82: Sziasztok SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem lehet vhogy megszerezni ezt a progit?? csak itt [...]
invad3r1987: kisded metál?
bubi66: Ha Master Lybraryt átrakod alternatívra , akkor tök mindegy mit mivel keversz sőt az akkordokat [...]
Mind a 7 komment
Sufnituningolt motorok találkozója
6840 0 6 Autó Izé
Mec: janem
Mec: az utolsó nem az?
three.d: Szimó hogyhogy nem volt? Vagy csak én nem láttam?
Mind a 6 komment
Sufnituningolt motorok találkozója
6995 1 6 Izé
Mec: janem
Mec: az utolsó nem az?
three.d: Szimó hogyhogy nem volt? Vagy csak én nem láttam?
Mind a 6 komment
Szép háttér, kellemes zene. Egy új point-and-click játék a műfaj kedvelőinek! Jó szórakozást! :)
10702 4 21 Game Izé
Cöccenet: Megtaláltam, itt van: http://www.ampgames.com/game/789/Shift.html
sztella: nem hozza be a gémet. mi a címe ennek?
anita-sz: ez nagyon ari volt, csak kár, hogy ilyen rövid :(
Mind a 21 komment
Szép háttér, kellemes zene. Egy új point-and-click játék a műfaj kedvelőinek! Jó szórakozást! :)
8542 9 22 Izé
Purple: ja mégsem
Purple: szia! http://www.questfortherest.com/ asszem ez az
andiku: Sziasztok! Esetlegnem tudnátok adni egy másik linket hozzá? Köszke!
Mind a 22 komment
Újabb szigetről kijutós - érdekesnek tűnik, de eddig semmire nem mentem vele. :)
7259 0 19 Game Izé
Robcsi: Hát ez nagyon gáz. Néhány év, mire valaki hajlandó egyáltalán megmozdulni a figurák közül [...]
[conejillo]: mire lett tüzem meguntam :D
JeLo: Hát, ez elég izé :) Szóval kegyetlenül tré...
Mind a 19 komment
Újabb szigetről kijutós - érdekesnek tűnik, de eddig semmire nem mentem vele. :)
7613 3 18 Izé
izezokiscsaj: a golfozó csaj nem tud golfozni
JeLo: Hát, ez elég izé :) Szóval kegyetlenül tré...
Zorro: A malac attól függően futott, hogy honnan fújt a szél, amit a tűzgyújtó srác előtti, botra [...]
Mind a 18 komment
Nem is tudom, most sírjak :''( vagy nevessek. :)
5124 13 24 Izé
7sleeper: tisztára nu pagagyi :-D
Kuly: Nagyon jó a szám!
Chrno: a 2.rész még szenzációsabb!!!!!!!!!
Mind a 24 komment
Hát ez elég hülye vicc...
13143 7 59 Izé
Schabee: érdekes fejet vág a gyerek az biztos me az is h nagy geciség volt attól aki ezzel játszatta a g [...]
trendkiller: Kinyirnam a szuleit az biztos. H lehet valaki ekkora allat?
Ketya: bocs .már tudom:) nagyon lol ez GAME:)
Mind a 59 komment
Vízipók csodapók ügyipók - fon magának oxigénpalackot :)
3614 2 8 Izé
Findzs: szétröhögtem magam a kommenteken :)
tavihod: lehet hogy elég büdöset fosott csak a pók csinált magának egy ilyen buborékot XD
Lilu__cica: Hadd közöljem: a vizipókok mindig is ezt csinálták. Egyébkén tényleg tök ügyesek, csak nem [...]
Mind a 8 komment
Ki gondolná, hogy egy férfi wc-ben ilyen mókás dolgok is történhetnek? ;)
10046 0 11 Izé
Kanka: a humor felső foka...ajánlom Zsiros barátomnak.
grmindenyssa: Ez kicsit sem vicces, mocskos, szemét dolog, a sokak által lenézett ún. természeti népek pl. b [...]
Jonsai: Kár, hogy nem volt legalább egy, aki nyugisan reagál az esetre... Bár ki tudja, talán még az i [...]
Mind a 11 komment
"Megtiltják az önkényes újjászületést a kínaiak."
2397 0 5 Izé
NoSuker: Megtiltani az ujjászületést... hehe... erről egy mondás jut eszembe: Kényszerítheted a lovat, [...]
vakta: Talán annyi érthető a kímai kormány lépésében, hogy valamit tenni szeretne legalább az elk [...]
Kanka: ezek már nem emberek. (a kormányra értem)
Mind a 5 komment
Hogyan vess véget egy macskaharcnak... :)
8885 6 16 Izé
Menyet: :D:D ARANYOS :D :D
Lilu__cica: macskám nem issza meg a vizet. Csak a tejet. :o( És ez (sajna) nem vicc. Vizes tejet kell adni a [...]
Jonsai: Igen, bár szerintem nem olyan utálattal fordultak oda, hogy fúj, mi az, hanem inkább kíváncsia [...]
Mind a 16 komment
Mcdonald's - Big Mac, sültkrumpli? Egy kis érdekesség... Gondoljátok végig, hogy mennyi idő kell a lebomlásához. Én szeretem, de ez elrémiszt! Sültkrumplit többet nem eszek!!!
14008 11 92 Izé
norbertvincze: tökéletes zárómonológot mondott az illető, Ön dönt!
bungle: Science teacher gets surprising results from McDonald's diet www.youtube.com/watch?v=m-FBV3-pwDk
dilidoki12: ömm a harmadok hétnél visszanyeltem a hányingerem :S
Mind a 92 komment
Avalanche - mássz felfelé a kockákon jól!
10303 6 17 Game Izé
Marton350: 1095 a rekordom ,itt már full fekete a háttér és csak 1 rohadt bug miatt haltam meg ,mert nem tu [...]
Dawe: neem idegölő neeem nem ... de azért a gép bánja xD
Szamooca: ANNYIRA IMÁDOM!!!!!!!!!!abszolút nem idegölő sztem.......igaz amikor átakarok ugrani egyik koci [...]
Mind a 17 komment
Avalanche - mássz felfelé a kockákon jól!
12322 14 14 Izé
weedjay: 862ft!!!!!!!!!! YEAH :) ennyi forintom még sose vót... :D
Wertical: hát elég igegesítőamikor 750 körül bekerítenek a kockák és nemtudok kijutni,ha folytatni ak [...]
p.L.u.c.K: 867:d:d
Mind a 14 komment
Merevlemez 1956-ból 5Mb kapacitással... ilyenből 500 gigásat! :)
3622 2 6 Izé
bungle: Lőcs küldte: 1GB - Akkor és most... http://m3.bestpicever.com/pics/pic_11905866446435.JPG
Menyet: Ezt jól kiszámoltad ;)
eol: Ez nagyon urban legend szagú volt nekem. De utánanéztem és tényleg... :O http://en.wikipedia.or [...]
Mind a 6 komment
Az első tetkós rendezvény Moszkvában - Tattoo Expo Moscow 2007
10167 0 4 Art Izé
Balpar: Aki szeretne tetoválást, de nem tudja h mit az az ilyen helyeken biztos kap ihletet
Balpar: A freak show nagyon komoly
Balpar: Nagyon jó hangulatuak az ilyen expok, bárcsak mindegyiken ott lehetnék
Mind a 4 komment
Az első tetkós rendezvény Moszkvában - Tattoo Expo Moscow 2007
11478 3 4 Izé
Balpar: Aki szeretne tetoválást, de nem tudja h mit az az ilyen helyeken biztos kap ihletet
Balpar: A freak show nagyon komoly
Balpar: Nagyon jó hangulatuak az ilyen expok, bárcsak mindegyiken ott lehetnék
Mind a 4 komment
Régebbi postok...