REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Locust on the Saddle - Burn Out

Stoner/sludge Magyarországról. A Burn Out a zenekar első hivatalos videoklipje, Hámori Gabriella szereplésével. Bővebb információért a csapat myspace oldala.
518 0 0 Zene Izé
The boy least likely to - Faith
Ez eredetileg egy George Michael feldolgozás, amit már a Limp Bizkit is átalakított a saját szájíze szerint.
551 1 3 Zene Izé
Speedy: De lehet, hogy tévedek!
Speedy: pl: Timberlake
Chamy: Ismertek még egyéb feldolgozást? Mármint a Faith-nek. Please, fontos lenne.
Hobbiboltok mustrája
529 0 0 Pink Izé
Freestyle Boogie - egy kis improvizáció.
755 1 0 Zene Izé
Euróvíziós botrány: Hans Blomberg német műsorvezető nézők millióinak szeme láttára élőben simogatta csinos társának a mellét.

Cikk a Hír Izén.
14014 2 23 Izé
Fireblade1000: olyan volt, mint 1 beállított jelenet. műbalhé
bungle: Lehet így nőtt fel a műsorvezető: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35702
TeeJay: még ha igazi méretes melle lett volna a csajnak meg is értem hogy megfogta, na de ezt az átlagos [...]
Mind a 23 komment
Lárva és bogár külsejű csokoládé
595 0 1 Pink Izé
fannieva: a pillangós édes,de nem tudnám megenni:-)olyan szép a többi gusztustalan számomra!
Linkz
Rakd körbe bogyókkal a területeket, hogy a színek eltűnjenek.
5454 3 3 Game Izé
Dilinyul: Tévedtem ! A 18-as pálya sokkal-sokkal nehezebb !!! :-)
Dilinyul: Nekem is tetszik. Én a 16-os pályával szenvedek egy ideje. :-D
Mo: nekem nagyon tetszik, de a 12es pályán nemtudok túljutni.. :S
"Látnivalót akartok? Nesztek!" :D

+ bonus videó: tanulmányi kirándulás az állatkertben. :)
8518 2 7 Izé
mumus: kicsi,de vekony, es nem lusta.....PENGEEEEEEEEE :P
Ordas: asszem a Bonobo az egyetlen majom faj, amelyik kedvtelésból szexel, eléggé érzik is a ritmust:D [...]
alphadog: Még egy kis állatkerti bemutató: http://www.youtube.com/watch?v=vW_39m-prAo" target="_blank">http [...]
Mind a 7 komment
Clown Killer 2
2600 0 2 Game Izé
Grábor: nem mert ezek zombi bohócok már bocs keresd meg ugyanezt startlapon és nézd meg ott a leírást [...]
tomi77: Új kategória kéne :P (Bohóc kill) :) :) :D
Ezt a menetet a bíró nyerte. :D
1127 0 0 Sport Izé
Bokszoló a birkozó ellen 1934-ből.
872 0 1 Sport Izé
Derill: ezt a boxolót sztem még egy jókötésű kikötői munkás is megverte volna
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5168 1 20 Film Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Mázli - Kis falu nagy szarban.

Ógyarmat egy szegény zsákfalu az osztrák magyar határon. Egy napon azonban rájuk mosolyog a szerencse. Felfedezik, hogy a temetőjük alatt húzódik egy olajvezeték. Gyorsan jött ötlettől vezérelve megfúrják és közösen elkezdik árulni a gázolajat, temetésnek álcázva az árusítást. Dől a pénz! Mindenki boldog és elégedett. Egészen addig, amíg mindenki el nem kezdi a saját zsebére árulni az olajat, egymás árai alá ígérve. A baj pedig nem jár egyedül. Megjelenik a faluban az olajtársaság embere, hogy elsimítsa az ügyet, de a falu elkergeti az válságmanagert, egyenesen a rendőrség karjába. A falusiak elszántak és nem hajlandóak lemondani az olajról. Ellenállnak a karhatalomnak egy remeknek tűnő tervvel. Csakhogy a remeknek tűnő tervek nem szoktak jól elsülni.
5740 4 20 Izé
loloppo: Aham, ez lett volna a második tippem. Az év nem volt kiírva a honlapon. Megnézném, de hát kin [...]
djmcs: Cserhátszentiván nevű községben forgatták a filmet...ha valakit érdekel.
speegy: már tavaly ment a mozikban.És mivel moziban dolgozok suli mellett, így volt alkalmam megnézni.
Mind a 20 komment
Lakatos Attila cigányvajda: cigány-magyar polgárháború lesz!

Szerintetek?
11598 8 112 Izé
bungle: "Elrepül a caps lock az ajtóig?" http://napirajz.hu/files/elrepul.jpg
ismeretlen: És két év kellett, hogy ez a vélemény így megfogalmazódjon benned, és szép magyarsággal ki [...]
rullet2002: NEM BAJ HOGY VANNAK A CIGÁNYOK CSAK MENJEN A MAGYARORSZÁGBÓL CSINÁLJANAK MAGÚNAK EGY ORSZÁGOT [...]
Mind a 112 komment
Az NFC csapata nyerte a 2009-es Pro Bowl-t miután 30 - 21 arányban legyőzték az AFC legjobbjait. A találkozó MVP-je Larry Fitzgerald(Arizona Cardinals) lett. Ezzel befejeződött a 2008/09-es szezon.

Magyar cikk
387 0 0 Sport Izé
Ilyen aaaa ilyen aaa box! :D
7121 2 4 Izé
konserv: cirmi sebességét még bruce lee is megirigyelte volna :D
Derill: bundás pontozással verte:D cirmi nemvolt formában:D
mumus: hahaaa majd szerrohogtem magam ezen ,nagyon allat :P birom az olyen videokat
Mind a 4 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy újabb trükkös vadász, a jávai lövőhal. Beszéljen helyettem a videó (a benne szereplő bogarak se semmik :D).
3215 4 14 Izé
hapont: Esztet egy haverom ződhátúvaa csinyája!!
r.a.w.: ügyes jószág. de ez az állatka kicsit durvábban vadászik: http://www.youtube.com/watch?v=DeFUO [...]
Mr.T.: jávai lövöhal... az olyan semmilyen :D nem takarja a benne rejlő értéket.
Mind a 14 komment
Cyborgarak ;)
3203 2 23 Izé
tentacle: Szerintem ezek a bogarak nem is működnek. Átverés. :D
Maccoyi: de izé vagy. :D
kispana: Inkább a krumpli xD
Mind a 23 komment
Nagyon bocs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nem tudtam gelrakni normális képet róla de amit most rakok róla az szerintem vicces...

 

(igen. "vicces". képet meg nem keresni kell hozzá, hanem csinálni: HELP - Errtu)
5973 4 9 Game Izé
Grábor: én 4-et simán belőttem első próbálkozásra aztán az ötödiknél ahol már ketten voltak lehe [...]
Purple: misi jó a segged :D
tomi77: akárcsak te:P aki a seggét rakja fel képnek...
Mind a 9 komment
Mastodon - Divinations

A boltok polcaira várhatóan márciusban érkezik az atlantai banda új albuma, a Crack the Skye. Erről hallgatható a beküldött dal, számomra év albuma gyanús. A srácok az artwork munkálatait a szintén zseniális Paul Romanora bízták, akivel előző lemezeiknél is dolgoztak.
730 0 7 Zene Izé
Balázs: hát meghallgattam, a BM hez képest csalódás, vannak benne jó részek de alapvetően rettentő h [...]
pepeti: http://cracktheskye.com/ nézzétek meg ezt....én szóhoz sem jutottam. Paul Romano egy kibaszott z [...]
MStipee: Aaaaah! Köszi az infot, már alig várom.
Mind a 7 komment
Joe Manganiello
596 0 6 Pink Izé
Thiaa: Tuti Gimi 6. évadban szerepelt. :) Nagyon édes.
TinusSs: Majd valahogy megpróbálom megállni :D
papaluige: ne nyalogasd a monitort................XD
Mind a 6 komment
Fehér nadrágban Clay "böfentő" Guida. :D
798 1 0 Sport Izé
Mayloo - Szállj velem!
Bővebb info
731 1 0 Zene Izé
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5147 2 5 Film Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5679 1 5 Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
A Sony egy hihetetlen kütyüt alkotott: a Rolly az általa játszott zenére táncol és még különböző színekben is tündököl!

Mi is ez?
A zenelejátszónk már nem csak a talpalávalót szolgáltatja, de táncol is a slágerek dallamára. A Rolly a Sony-tól forog és kering zenélés közben.

A hang
A hangszórók a Rolly két végén helyezkednek el, műanyag borítással rendelkeznek, ez bekapcsoláskor mozdul el, ez után reagál a zenére.

Irányítás
Csak egyetlen gomb található a Rollyn, minden mást a testére szerelt két gyűrűvel irányítunk. Az egyikkel a dalok, illetve albumok között válogatunk, a másik a hangerőt szabályozza.
904 1 6 Tech Izé
gergeli.: eléggé animációgyanús kis videó no de sebaj... :D
kilam: 1 éves hír, de hír..."és egy újszülöttnek minden vicc új" és még nem volt "izélve" jah é [...]
Jozef7: érdekes egy valami honnan is van ez??? xD
Mind a 6 komment
Így bowlingozik a szőke nő. :D
16788 7 20 Izé
bungle: Köszi, de ezt ne küldjétek be, amint látszik már volt 3 éve. :)
Kiscsuri: Meg sem lepődtem.
bubi66: Itt játszátok az agyatokat .... ki tudná közületek elsőre így eltalálni a célt ??? Am [...]
Mind a 20 komment
Így bowlingozik a szőke nő. :D
19249 0 2 Sport Izé
superxaba: azt a tűzcsapot egy világbajnok se találta volna el...
alphadog: Milyen kedves, lemossa a szomszéd pályát. :)
3 bombázó énekesnő - smink nélkül!
1592 0 0 Pink Izé
Rajzolós, A-ból B-be jutós, fizikán alapulós!

Volt már hasonló, imádom az ilyen izéket :)
4740 8 3 Game Izé
RockerBandy: Én például kihúztam azt a lila kis bogyót a bal felső sarokba, csináltam egy forgó karkötő [...]
latisz: körbe kell rakni sága kerekekkel aztán pedig öszekötni avédén pedig 1 lendítő kar
PeT1.5: Hogy kell megcsinálni a "Mission to Mars" pályát?
Az idei Super Bowl reklámok.

Melyik a kedvencetek? Nekem a Doritos és a Pedigree . :)
5451 6 16 Izé
bungle: Bud Light 2009 Bud Bowl Secret Spot Not Shown On Super Bowl Audio Producers Group http://www.youtube [...]
nerati: nem rosszak, nem rosszak, de az idei adag valahogy mégis gyengébb az eddigieknél sztem. főleg pe [...]
SQS: Nekem a szarvasos a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=iBBcibQByNs
Mind a 16 komment
Sena - Fists feat Hybrid, Busa, Bobakrome, Rapa & Interfunk
854 1 0 Zene Izé
A Pittsburgh Steelers nyerte a 43. Super Bowl-t és a Vince Lombardi trófeát, miután a végig fantasztikus és a végén egészen drámaian alakuló döntőben megverte az Arizona Cardinals-t. Ezzel a Pittsburgh NFL csúcsott döntött mivel ez volt a 6. megnyert Super Bowl-juk.

Legjobb Képek és összefoglaló

James Harrison 100 yardos touchdown visszahordása - Új NFL rekord

 
423 0 1 Sport Izé
Balázs: ööö Pittsburgh Steelers–Arizona Cardinals 27–23 (3–0, 14–7, 3–0, 7 [...]
Te kinek a bőrébe bújnál?
12232 23 17 Izé
Élien: Na, ez kell a népnek,nem a roma + a politika + a bulvár! :)
Luflee: ez annyira jooo :) twilight (Y)
Sowsky: Köszi
Mind a 17 komment
Vozi Boro - Kawasaki pravi dasa
Hétfőii bünti, csak hogy jól induljon a hetetek... ;)
8663 1 7 Izé
TeamCo.: annyira örülök hogy rövid volt. sajnos tömör is....
mundor: Ez nagyon állat, "jápánszká másína" ez a kedvencem XDDDDD
tibike: kurvajó:DDD végignéztem egészbe is nem volt elég az 1 perc xD
Mind a 7 komment
bocs nemtaláltam képet
Screenshot? ;) -> http://game.ize.hu/comments. php?post_id=1155

Amúgy a game neve: Elephant Below
(és lecseréltem a képet is)
4809 5 3 Game Izé
tomi77: mint te...:D
buti Panni: Gagyi.
Dilinyul: Már hiányoltam a zsíráfos után. :-D
"Két összebilincselt elítélt próbált idő előtt távozni egy börtönből. A művelet egy darabig úgy tűnt, hogy sikerrel zárul..." :)
5023 5 6 Izé
mumus: nagy az Isten allatkertje es alacsony a kerites...
godzsy: nem véletlenül kerültek ezek se a börtönbe. muhaha.
thebeast: Ezt eddig csak burlesk-ben tartottam elképzelhetőnek, de hogy egyesek tényleg ilyen hülyék legy [...]
Mind a 6 komment
Maria Geronazzot a Parlamentbe!!

Csak egy kis szösszenet az interjújából: "Ismerjük el a másikat bőrszíntől függően..." :D

Ja és itt a honlapja a hölgynek (itt meg egy régebbi megmozdulása).
10142 1 58 Izé
zeiksz: Megnéztem, zsír volt :) Kösz a linket! :)
:): Durva hogy nézett ki mielőtt disznó lett :) http://1.bp.blogspot.com/_XDLnpGlOHFU/SlwyEbDVRYI/AAA [...]
joovan: Olyan a szaja mint a diszno segge kiforditva
Mind a 58 komment
Sminkelj, mint egy profi!
780 1 0 Pink Izé
A mágikus virág. :)

Ha neked is szükséged van rá, itt az éneklő virág. :)
4101 2 6 Izé
bungle: :DDD Rammsteint kellett volna neki nyomni! ;)
Maccoyi: A mágikus és a nem annyira mágikus zene. :) http://www.youtube.com/watch?v=Taqdh-3eYZY
Éjfélilány: Miért kell ezt a videót ennyire komolyan venni? És ha csak egyszerűen megnyugszik a virág halla [...]
Mind a 6 komment
Régebbi postok...