REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Vadász Jánosról biztos hallott már mindenki, aki nem kómában töltötte szabadidejét az elmúlt napokban. Most egy kis kreatív feladatra invitálunk Titeket: elő a grafikai programokkal és készítsetek minél humorosabb, elborultabb képeket a témában (képet pl. találtok >ittnekünk
6290 2 10 Izé
DD: pár napig nem voltam itthon, csináltam egy jót is :D
bungle: Kiraktam, hááát... lehetett volna kreatívabb is. ;) http://www.funpic.hu/funblog/vadasz/vadasz_1 [...]
DD: csináltam máris két képet, ez jó ötlet :D
Mind a 10 komment
30 méter magas faház
3622 0 9 Art Izé
bandee1219: Tök jó! Ne legyetek negatívak! A ti házatok is leéghet, nem csak ez.
csicsilla: mi lenne ha kivàgnàk a föàt?
wtf: Szerintem előbb dől össze, mint hogy leégne. :| Bár a képen nem látszik, de azt írják 10 sz [...]
Mind a 9 komment
30 méter magas faház
3869 3 10 Izé
Laretta: Faházban csak nyáron és tavasszal érdemes "lakni"... Ki olyan buggyant hogy egy ilyenben tüzelj [...]
bandee1219: Tök jó! Ne legyetek negatívak! A ti házatok is leéghet, nem csak ez.
csicsilla: mi lenne ha kivàgnàk a föàt?
Mind a 10 komment
Make Love Not War
7413 0 5 Art Izé
Schabee: hát na
csicsilla: na ezek tènyleg izèlnek!!!
SH4D0W: Mindig tanul valamit az ember... :)
Mind a 5 komment
Make Love Not War
7573 2 5 Izé
Schabee: hát na
csicsilla: na ezek tènyleg izèlnek!!!
SH4D0W: Mindig tanul valamit az ember... :)
Mind a 5 komment
Miss Arab World 2007
19773 0 7 Izé
Luflee: az nem tetszik, h meg akartam nezni a kepeket nagyban, es valentine gifts vagy milyen kepeslapok jel [...]
LittleDeejay: Igaz, de csak akkor nézi :D Azt is sötétben :D
MAGura: Mikor otthon Hassan kicsomagolja szerinted mit néz? :)
Mind a 7 komment
Osztrák agymenés - Military Opel
7256 0 11 Autó Izé
LittleDeejay: Csak ne a hátsó ülésen, mert még a végén tölténnyel a seggükben végzik :D
csicsilla: ez jo mert ha szexre vàgynak bàrhol a termèszetben csak leàllnak ès tuti ne [...]
mózesgizmó: fuck lambo - doors... kreatív
Mind a 11 komment
Osztrák agymenés - Military Opel
7758 1 11 Izé
LittleDeejay: Csak ne a hátsó ülésen, mert még a végén tölténnyel a seggükben végzik :D
csicsilla: ez jo mert ha szexre vàgynak bàrhol a termèszetben csak leàllnak ès tuti ne [...]
mózesgizmó: fuck lambo - doors... kreatív
Mind a 11 komment
Mosógépdob PC
2418 0 5 Izé
Mec: talán mert sima? :)
Maccoyi: én már nem is lepödnék meg......:)
ibor90: Persze ezután meg össze kombinálják az akváriumosat meg ezt és működő mosógépbe PC-t ép [...]
Mind a 5 komment
Farmos bébizé - érdekes mindenesetre...
31942 1 4 Izé
Yapesz: hát ritka ótvar képek...nemtom ez kinek tetszik
fex: jaja! ez tényleg ő! xD Josie Maran in a Farm gallery... http://www.hcgamer.hu/gamer/images/cikkek [...]
Fabian: Dede :) és ő volt a van helsingben a marishka is asszem :P
Mind a 4 komment
Atkishkin Alexandr művei

Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)
6364 0 31 Art Izé
brigi_cica: yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D
Luflee: helyes :)
babapiskóta: Már hétfő van!!!!!!! :D:D:D:D:D Nyugi, teljesen nyugodt vagyok. :P
Mind a 31 komment
Atkishkin Alexandr művei

Mindenkinek jó hétvégét, ne kockuljatok sokat a gép előtt, menjetek ki a friss levegőre, legalább lesz egy kis színetek... Viszlát hétfőn! :)
6436 14 31 Izé
brigi_cica: yes bungle vissza tért!!!! vége a depressziònak és az idegbetegségnek :D
Luflee: helyes :)
babapiskóta: Már hétfő van!!!!!!! :D:D:D:D:D Nyugi, teljesen nyugodt vagyok. :P
Mind a 31 komment
Rendőrbácsi megmutatja a gyerekeknek, hogyan kell leszállni mozgó kerékpárról...
7735 4 5 Izé
skaterpunktomi: én is igy szoktam leszálni!! :D
Powaflips: nagy cucc...én mindig így szállok le:D
Balázs: szépen........ahogy csillag megy az égen:D
Mind a 5 komment
Már a robotok is bicajoznak! :)
3294 2 10 Izé
Obi-Wan Kenobi: Snowboardozni nem tud???
suvomi: ha bicajozni tud akkor le esni is:)!
csicsilla: vizeletet tud adni??? XD
Mind a 10 komment
Ha már unod a kosárlabdát... Próbáld ki a SLAMBALL-t! :D

Itt játszhacc is vele!

Honlapja: slamballeurope.com
7237 0 10 Game Izé
suvomi: hát kellemes lehet ha nagy sebességge ütközne oa fenn :)))l
JackSlater: h't jobb mint a sima a kos'rlabda az tuti
Balázs: értelme meg nincs....
Mind a 10 komment
Ha már unod a kosárlabdát... Próbáld ki a SLAMBALL-t! :D

Itt játszhacc is vele!

Honlapja: slamballeurope.com
8004 5 10 Izé
suvomi: hát kellemes lehet ha nagy sebességge ütközne oa fenn :)))l
JackSlater: h't jobb mint a sima a kos'rlabda az tuti
Balázs: értelme meg nincs....
Mind a 10 komment
Covert Front
Egy kis nyomozós gémizé. Nekem nem nagyon ment... :)
9433 4 57 Game Izé
Vándorholló: Én az elsőt és a másodikat végigjátszottam. a harmadikról nem tudtam de azt is végig játszo [...]
agibabuss: na skacok...végigjácottam a 2.at iss.jonehéz :D de az a jó hír h van 3.is:D:D:D
agibabuss: ok. megvan:) de én máris elakadtam:S összeszedtem két olyan kis bigyót de nem tom mit kezdje ve [...]
Mind a 57 komment
Covert Front
Egy kis nyomozós gémizé. Nekem nem nagyon ment... :)
8390 8 56 Izé
agibabuss: na skacok...végigjácottam a 2.at iss.jonehéz :D de az a jó hír h van 3.is:D:D:D
agibabuss: ok. megvan:) de én máris elakadtam:S összeszedtem két olyan kis bigyót de nem tom mit kezdje ve [...]
agibabuss: Hol vaaan? én nem talizom:( segíítseteeek! én sem akarok lemaradni róóla:)
Mind a 56 komment
Én nem tudom, hogy Japánban milyen emberek élnek, de a tudósok már felfedezték az élő mókuscsajt? Vagy ez delfinhang? :)
6412 0 7 Izé
ZomBeeZ: Chipmonk ÁÁÁÁÁÁÁ XDXDXD
P071: xDDDD
Balázs: :D
Mind a 7 komment
Harry Potter fan szívatás felsőfokon. (Spoilerezők. Aki nem akarja megtudni mi történik az aktuális könyvben, az ne nézze, a többieknek ajánlatos. XD)
5030 3 23 Izé
Kyshsan: Hogy egy könyv jó vagy nem az teljesen relatív. A zeneiparnak meg semmi köze az irodalomhoz.
kKNd: erről van szó. rengeteg sokkal jobb könyv van, de az embereket csak ez érdekli mert most ez a "d [...]
Bazsee: Igazad van, de az kicsit necces, h ami körül nagy felhajtás van az nem szenny. Elég ha csak a ze [...]
Mind a 23 komment
A lengyel Maciej Mizer portfolioja
3792 0 4 Art Izé
Balázs: bejön:))
csicsilla: megyek ès eszek egy kis gyümit...
cica-bi: Ez a legjobb, iolyan friss mint egy koktél:)
Mind a 4 komment
A lengyel Maciej Mizer portfolioja
3639 10 4 Izé
Balázs: bejön:))
csicsilla: megyek ès eszek egy kis gyümit...
cica-bi: Ez a legjobb, iolyan friss mint egy koktél:)
Mind a 4 komment
A drága Öveges professzor egyik nagyszerű előadása a tévében. Ő még ahhoz a fizikus generációhoz tartozott, mint Maxwell, Faraday, akik egy szál drót, egy cink és egy vaslemez segítségével minden kísérletet el tudtak végezni. Tudom, ez nem a reklám helye (nem vagyok érdekelt), de itt egy link az érdeklődőknek.
3850 9 11 Izé
cila: Nekem kissé furcsa a stílus, de egésszében véve remek. Mint mondtam, ő még a régi iskolához [...]
Maccoyi: te.sas! küldte: Szöveg: Öveges professzor esete a rezonanciakutyával. Avagy zenés összeállít [...]
armedarmy: Örök tisztelet a nagy Öveges Professzornak! Ez most komoly! Imádtam a kísérleteit.
Mind a 11 komment
Oscar, a macska előre jelzi a betegek halálát. Ha letelepszik valamelyik haldokló mellé, annak kevesebb mint 4 órája van hátra, így jobb, ha hívják a családtagokat...
7954 2 39 Izé
nagyonhulyevagyok: Oscar, a gyilkos macska
nagyonhulyevagyok: Oszkát, a gyilkos macska
bandee1219: Lehet, hogy ebben szoktak meghalni. A 4 órás hajsza után végelgyengülésben. :)
Mind a 39 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2317 1 6 Art Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Tree Truck Tree House
Nehéz volt a döntés, hogy a Guruló izékbe vagy az Épületes izékbe rakjam, de végülis már nem nagyon gurul... :)
2479 2 6 Izé
Balázs: erről a Luis de Fines-es(tuti nem jól írtam) film jut eszembe
suvomi: ezt 1 tornádó vitte fel oda? már biztos kereste a gazdája, de csak az úton :)
cica-bi: Nem kell zárni, úgysem lopják el
Mind a 6 komment
Hölgyeim és Uraim, engedjék meg, hogy bemutassam:
Robert Byrd, demokrata szenátor
Még sokat fognak felőle hallani... ;)
4876 3 14 Izé
ZomBeeZ: Barbaric XD
Balázs: látszik hogy demokrata nem mint ha a repik jobbak lennének:D
LittleDeejay: Így kell stílusosan élni, és példát statuálni az egész amerikai nép előtt kérem szépen : [...]
Mind a 14 komment
16 méter hosszú, 8 méter széles, 4 tonnás gitár
1409 2 10 Izé
Laci: Megbocsáss,a kép láttán lelki szemeim előtt olyan dolgok lebegtek mint a hétmérföldes csizma [...]
JackSlater: huu bazd ne legyél már gyík XD
varazs: Szerintem Laci a gitàrra èrtette, odafenn, nem làttad?
Mind a 10 komment
PSP God of War mod
4073 1 4 Izé
LoWacsKa: ezt szeressük:)
TOTOster: A bátyám 1 fekete szappantartóból készített burkolatot a zsebrádiójának, amit szintén ő [...]
LittleDeejay: pffff Több mint ezer dollár :D
Mind a 4 komment
Japánok már megint unatkoztak... gumigurítás síugró pályán.
8248 2 17 Izé
neck: azért kiváncsi lettem volna hogy mennyivel ment de ha az ugrató szép íves lett volna akkor szer [...]
LittleDeejay: Kíváncsi vagyok mekkorát repült volna az utolsó, ha nem törik szét a pályát. De ezt már so [...]
kKNd: sok anime-t nézek, így ez engem nem nagyon lep meg ^^
Mind a 17 komment
Panda mánia Washingtonban
1220 0 5 Art Izé
Balpar: Nagyon jók nekem az uccsó az különösen teccik, meg a párduc panda
Shinigami: Ahogy így elnézem, a "művészt" is jól megmoleszterálták...
JackSlater: ki lakik ott keleten, szexuális zaklatás panda! XD
Mind a 5 komment
Panda mánia Washingtonban
1259 2 5 Izé
Balpar: Nagyon jók nekem az uccsó az különösen teccik, meg a párduc panda
Shinigami: Ahogy így elnézem, a "művészt" is jól megmoleszterálták...
JackSlater: ki lakik ott keleten, szexuális zaklatás panda! XD
Mind a 5 komment
Son Savasci - final fight
Ninnyáskardozóskaratéjozós izé! Nagggggyon kemény!!!! Én szénné röhögtem magam rajta. :D
6135 2 20 Izé
kKNd: A:SF:ASG:A:S tényleg ilyen jackpot hangja van XD
kKNd: ahahahahhaha ezt a higanymozgást ::D:D:D:D nagyon brutál fosadék, kijött a könnyem a röhögés [...]
Gysmo: Haha, látszik a trambulin amiről ugrálnak :)
Mind a 20 komment
The 11th Hour - DiCaprio környezetvédelmi filmje

A több mint egy órás dokumentumfilm feltárja majd a globális felmelegedés problémakörét, valamint látványos és hasznos megoldásokat kínál a Föld ökoszisztémájának megőrzésére.
3259 0 30 Film Izé
alphadog: Lejár az emberiség ideje? http://www.fn.hu/index.php?id=5&cid=168299 "A természet maga az evolúc [...]
wtf: Láttál már amcsi térképet? Ők vannak középen. És gondolom a butábbik fajtája ugyanígy ne [...]
Lee77: Nagyon igaz!: ))))
Mind a 30 komment
The 11th Hour - DiCaprio környezetvédelmi filmje

A több mint egy órás dokumentumfilm feltárja majd a globális felmelegedés problémakörét, valamint látványos és hasznos megoldásokat kínál a Föld ökoszisztémájának megőrzésére.
3235 2 30 Izé
alphadog: Lejár az emberiség ideje? http://www.fn.hu/index.php?id=5&cid=168299" target="_blank">http://www.f [...]
wtf: Láttál már amcsi térképet? Ők vannak középen. És gondolom a butábbik fajtája ugyanígy ne [...]
Lee77: Nagyon igaz!: ))))
Mind a 30 komment
Új Magyarország
5189 14 9 Izé
alx26: naja.. jó lett.. de győr merre felé leledzik? ;DDD
ladyann: ez tök jóó ügyi volt aki kitaláltaXD
koocos: Losz Zalakarosz
Mind a 9 komment
Kamionok papírból - a "súlyosabb" műfaj kedvelőinek.
4260 1 2 Izé
Laci: "régen karácsonykor a colához adtak ilyen összerakható colás kamiont". Szóval: a gyerek szalo [...]
anon: régen karácsonykor a colához adtak ilyen összerakható colás kamiont
Magic Wheel
4620 0 6 Autó Izé
veletek: Ez az AXE-os cucc! www.axe.hu Nem tudtam, h ez magyar....
csokibohoc: wow. nem gyenge cucc. valami játékban lehet ilyet nyerni. amugy biztos nem költenék ilyenre. de [...]
Schabee: ezt is magyar találta ki
Mind a 6 komment
Magic Wheel
4587 2 6 Izé
veletek: Ez az AXE-os cucc! www.axe.hu Nem tudtam, h ez magyar....
csokibohoc: wow. nem gyenge cucc. valami játékban lehet ilyet nyerni. amugy biztos nem költenék ilyenre. de [...]
Schabee: ezt is magyar találta ki
Mind a 6 komment
Futóverseny magassarkú cipőben - Szentpétervár, 2007. július 21.
Minimum 9 cm magas sarokkal rendelkező cipőkkel lehetett részt venni, a nyertes díja kb. 2000 $ értékű vásárlási utalvány volt (amiért mint tudjuk elég sok mindenre képesek a nők :))
8313 0 10 Izé
Maccoyi: Terepre tervezve!? http://www.newhighmart.com/shop/item/938/Grey-Ant-x-Teva-Stiletto/
csicsilla: kivàncsi lenèk màsnapra hàny csajnak dagadt be a bokàja, amugy pasik is nev [...]
cica-bi: Szerintem ez nagyon kemény!! A legjobb, h bár magassarkú cipőben kellett futni, mégis hozzá tu [...]
Mind a 10 komment
Régebbi postok...