REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem jól sikerült a házasságod? Gondolkodtál már, hogy mehet ez az araboknál? A csonttörésre és a nyílt sebre azért ott is vigyázni kell! Asszonyfenyítési tanácsok egy muszlim szellemi vezetőtől...
3623 3 35 Izé
varazs: Az a baj tenàlad, hogy e negatìv pèldàk alapjàn pròbàlsz megì [...]
Nyúzó: Varazs, ne idegeskedj! Én vállalom amit írtam, tedd azt Te is! "Itt nagyon dolgos emberek vanna [...]
varazs: Kisapàm jò lenne most màr ha a vàdaskodàs helyett inkàbb megtanuln [...]
Mind a 35 komment
Rammstein és a Jégkorszak. LOL!

Nekem nagy kedvencem Rammstein, főleg ez a szám. Ma hajnalban kissssssé széjjelcsúszva a számítógép előtt haveroknak meg akartam mutatni ezt a zenét. Ezt találtam. Mondanom se kell, h még a szomszédok is átkopogtak az égtelen röhögésre, amit csaptunk. Remélem másnak is tetszik, nem csak nekem. =)
8854 14 13 Izé
Balázs: jó a zene és jól is van összevágva!!!!hatalmas királyság:D
EasyRider: Ez hatalmas :D Nekem bejön nagyon :D
mun: ezekszerint még nem hallottál Tai Mai Shu-t :D itt van itt egy ilyen izé: http://www.youtube.com/ [...]
Mind a 13 komment
Mikiegér konfig 4-12 éves korig, illetve függőknek, drágán.
1672 1 1 Izé
TOTOster: Olcsó ez? Mer akkor veszek ilyet nagyanyámnak, aki vak.
Francia Legyen Ön is Milliomos. Kérdés: Mi kering a Föld körül?
A. Hold
B. Nap
C. Mars
D. Vénusz
Nem tudjuk? No sebaj! Kérdezzük meg a közönséget! Ennyi ember biztos nem téved... :)
7763 2 33 Izé
kiisb: És mégis az árapályt a Hold idézi elő, nem a Nap. Tehát, a Hold van nagyobb gravitációs hat [...]
bungle: themasterhealer kuldte: http://www.realitatea.net/peste-40prc-dintre-romani-cred-ca-soarele-se-invar [...]
sparkey6: Nem az a kerdes hogy mi kering a föld körül!!!, hanem, hogy a gravitacios hatas melyik egitesttel [...]
Mind a 33 komment
Itt van Gróf Balázs összes képregénye: a Butapest, a Rosszkor rossz helyen, a Flinter,a Minden Más és az Átmeneti Állapot.
5899 14 4 Izé
Wicked: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=39
invad3r1987: A napirajz.hu sokkal jobb :)
alphadog: Ne legyél már ilyen béna, ott van egy kurva nagy X, azzal lehet bezárni a reklámot.
Mind a 4 komment
Miért csak a kőgazdagoké legyen a cabrio feeling...?
3198 0 1 Autó Izé
Schabee: ezt a marhát
Miért csak a kőgazdagoké legyen a cabrio feeling...?
3342 2 1 Izé
Schabee: ezt a marhát
The ChubbChubbs
A sci-fi világ apraja-nagyja egy rövid filmen! Természetesen Pixar módra! Garantált röhögőgörcs!!
6830 10 13 Izé
babapiskóta: http://www.youtube.com/watch?v=pKn8UwaIv3o
fex: szerintem meg ez sokkal jobb! http://www.youtube.com/watch?v=oxspiCMDLB0
Bizsu: De de, főleg azért kéne. A szomszéd gyerekét tuti megetetném velük mert állandóan bőg (mos [...]
Mind a 13 komment
Az ufók megszállták a Földet!
4838 2 19 Izé
meszykata: nekem ilyen kell vááááá de édesek :)
bandee1219: Basszus! Na ezek aztán kinéznek. Vááááááááááááááá!
biohazard: Amilyen a kutya olyan a gazda! Ugy hogy a gazdályukat már megsem merném nézni!!
Mind a 19 komment
Aki volt annak azért, aki meg nem volt annak azért. Hajnal a Szigeten.
8337 7 7 Izé
mészy: ez nem jó prormó a szigetnek.egyszerűen udorító ez a mocsok és ez a sok drogos részeg barom.. [...]
Angello: Ezek az emberek vagy nemtom mik elbasszák az egész országot Rohadt gecik
Slarioux: Hát nemtom...az biztos, hogy jó a marketingje magának a Szigetnek mert elég sok ember megy oda m [...]
Mind a 7 komment
Takashi kastélya - kihagyhatalan japán pancsershow, tele szerencsétlenebbnél szerencsétlenebb japcsikkal!!! :D

Ha nem elég a fenti videó, itt van még rengeteg... :)
9071 12 7 Izé
csicsilla: emlèxem mikor ezket nyomattàk eursporton 17.20 tol mindem hètköznap talàn kicsi [...]
sanyi123456: DISY melyik oldalon van fent ez???
Laci: J jó a h- j ogy a nem p va- á gyok m ja- ! pán
Mind a 7 komment
A kis tolvaj :)
4459 4 4 Izé
Lilu__cica: Ééédes!
brigi_cica: kimossa :D :D
LittleDeejay: pfff. Azért kíváncsi lennék mit kezd vele? :D
Mind a 4 komment
Egy jópofa "trükk" és a magyarázata...
8776 0 0 Izé
Van pár felesleges, kinőtt matchbox játékod? Itt egy lehetséges megoldás a felhasználásukra... :)
2092 0 2 Autó Izé
Seraf: Hmm Hmm, nem is rossz xD
SH4D0W: Ötletes, bár nekem nem tetszik...
Van pár felesleges, kinőtt matchbox játékod? Itt egy lehetséges megoldás a felhasználásukra... :)
2137 2 2 Izé
Seraf: Hmm Hmm, nem is rossz xD
SH4D0W: Ötletes, bár nekem nem tetszik...
MountainDew PC
1665 0 3 Izé
TOTOster: Aszt nyitunk majd internetkocsmát.
TOTOster: Én meg maj csinálok kannásborosat :)
Sthro: Tetszik, asszem csinálok egy Kőbányaisat.
Amikor centiken múlik...
4429 4 11 Izé
greg: Hát így a 4000. post felé közeledve ezt az egy botlást talán még elnézzük... de többet ne [...]
<-{st.one}->: elnézést kérek, nem láttam, h már volt :S:S legközelebb jobban figyelek
bungle: Tényleg, bocsi, ez "átcsúszott" még1x... :) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=2531
Mind a 11 komment
Most épp az egykerekezés "mesterei" szórakoztatnak a japán TV show-ban... :D
3139 2 8 Izé
kobuto: Szerintem mindegyik ugyanaz a csávó volt, és a műsorvezető meg nem nő. Amúgy tényleg betörh [...]
Luflee: az elsonek szegenynek szerintem eltort az orra, a musorvezeto csaj meg hogy kirohogte. szemet. :)
Cromex: Az első az kemény volt :D
Mind a 8 komment
Kis mesterséges sziget szerény otthonnal eladó
5227 0 4 Art Izé
bandee1219: Szép? Lehet ennél szebbeket is találni, ha ennyiért keresgélnél esetleg. :)
biohazard: Nyugis is meg szép is!!
krumpli: főcim: Man-made island fit for a Bond villain up for sale - for £4 million
Mind a 4 komment
Kis mesterséges sziget szerény otthonnal eladó
5458 3 4 Izé
bandee1219: Szép? Lehet ennél szebbeket is találni, ha ennyiért keresgélnél esetleg. :)
biohazard: Nyugis is meg szép is!!
krumpli: főcim: Man-made island fit for a Bond villain up for sale - for £4 million
Mind a 4 komment
Mennyei Béke
Képzeld el, hogy túlélsz egy mészárlást a helyi kínaiban, aztán elkezdenek hívogatni a hullák.
3873 1 13 Film Izé
LittleDeejay: Expazi: Nem kell ebből ennyit kihozni... Valakinek tetszik valakinek nem. Valakinek a szőke jön b [...]
Wicked: Miért fontos, hogy mindennek mondanivalója legyen? Nem lehet valami egyszerűen csak szórakoztat [...]
Expazi: Mi az, hogy ennyire futja ebből a csapatból, meg nem volt mondanivalója??? Jobb horrort?? Ez nem [...]
Mind a 13 komment
Mennyei Béke
Képzeld el, hogy túlélsz egy mészárlást a helyi kínaiban, aztán elkezdenek hívogatni a hullák.
3844 4 13 Izé
LittleDeejay: Expazi: Nem kell ebből ennyit kihozni... Valakinek tetszik valakinek nem. Valakinek a szőke jön b [...]
Wicked: Miért fontos, hogy mindennek mondanivalója legyen? Nem lehet valami egyszerűen csak szórakoztat [...]
Expazi: Mi az, hogy ennyire futja ebből a csapatból, meg nem volt mondanivalója??? Jobb horrort?? Ez nem [...]
Mind a 13 komment
Shinichi Maruyama hűsítő fotói
6582 1 4 Art Izé
kolbászosrájáspizza: fúj, brööö
Nyúzó: Tényleg jók, de nekem ez a nőalak épen nem tetszik. Az italos képek viszont csodálatosak.
Ency: naaaaaagyon jók:)
Mind a 4 komment
Shinichi Maruyama hűsítő fotói
6905 6 4 Izé
kolbászosrájáspizza: fúj, brööö
Nyúzó: Tényleg jók, de nekem ez a nőalak épen nem tetszik. Az italos képek viszont csodálatosak.
Ency: naaaaaagyon jók:)
Mind a 4 komment
Már az oldal címe is elég érdekes... Naoto Hattori vizuállatságai.
3500 0 2 Art Izé
Balpar: régen hallottam erről az oldalról csak mindig elfelejtettem megnézni, de érdemes. nagyon jók e [...]
Balázs: nagyon rá van szállva Mona Lisára:))
Már az oldal címe is elég érdekes... Naoto Hattori vizuállatságai.
3831 5 2 Izé
Balpar: régen hallottam erről az oldalról csak mindig elfelejtettem megnézni, de érdemes. nagyon jók e [...]
Balázs: nagyon rá van szállva Mona Lisára:))
Milyen kellemes lehet úgy ébredni, hogy 2 elefánt eszi a szomszéd fáját a kertben (mindez Kanadában, nem Afrikában!), majd miután elgondolkodtál, mennyit ittál tegnap vagy milyen anyagon vagy, a 911 még ki is röhög a telefonban... :D
2513 2 1 Izé
roby: Hmmm!? Elefánt a cseresznefán!?
Új funkció az Izén: Hozzáadás a kedvencekhez.
Minden regisztrált felhasználó elmentheti kedvenc posztjait, elég csak a poszt alatti Hozzáadás a kedvencekhez linkre kattintani! Ezután a Kedvenc izéim linken (fenti menüsor) megnézhetitek az elmentett posztokat, valamint meg is oszthatjátok azokat ilyen formátumban:
http://www.ize.hu/kedvencek/ide_jön_a_neved , vagyis pl. az én kedvenceim a http://www.ize.hu/kedvencek/bungle címen érhető el.
Írjátok a kommentekbe a tiéteket... :)
1846 4 19 Izé
Errtu: Chat-elni már lehet!!! ;) [bocs, hogy így és most]
Kiscsuri: Én beraktam a kedvenceim közé eszt :D
Bakeyoo: Köszi.
Mind a 19 komment
Japán medence titkos szobával

Videó.
12680 3 7 Izé
bungle: Videó: http://de.sevenload.com/videos/2lvXvYI-Pool
csicsilla: azert arra kivàncsi lennèk hogy egy ilyen ötlet mikor pattan ki valaki fejèböl teh& [...]
zuza: jó ,jó ! amíg azelső részeg állat vem ugrik egy seggest ! xD
Mind a 7 komment
Balatonátúszás csak embereknek! Vaddisznók nem ússzák meg...
4729 0 14 Izé
fröccs: Szegény röfi, felháborító ez az eset! :(((((
cica-bi: Sztem emberből is van annyi "állat" akiktől félni lehetne, kár h őket nem lőhetjük le, vasá [...]
Lizsu: A végén a halak sem úszhatnak a déli oldalra büntetlenül... BARMOK
Mind a 14 komment
Minimálgrafikás... multiplayeres... ingyenes... rohangálós... szerintem :D
7956 5 36 Game Izé
vasasdrukker: Mostmár sikerült,a 7-es pályáért küzdök:)
vasasdrukker: jó játék de nem bírom felfogni hogy hogy lehet magasat ugrani mer hiába nyomom folyamatosan a f [...]
metaljesus: akkor engedélyezd a sütiket
Mind a 36 komment
Minimálgrafikás... multiplayeres... ingyenes... rohangálós... szerintem :D
8481 21 36 Izé
vasasdrukker: Mostmár sikerült,a 7-es pályáért küzdök:)
vasasdrukker: jó játék de nem bírom felfogni hogy hogy lehet magasat ugrani mer hiába nyomom folyamatosan a f [...]
metaljesus: akkor engedélyezd a sütiket
Mind a 36 komment
Ebéd egy londoni metró járaton. :)
Kíváncsi vagyok, hogy egy pesti vonalon mit tennének a járaton utazók. :S
4556 0 3 Izé
rneee: hogy mi lenne pesten?! a cigányok egy pár másodperc alatt nemhogy a kaját, az egész étkészlet [...]
Cromex: Igen, én is ezen gondolkodtam :)
RdsG: Ez az új generációs terrortámadás... mérgezett kaját etetnek a metrón utazókkal :P
Egy kép, és amit ki lehetett hozni belőle :)
17070 8 28 Izé
Máln@: hát a 2 tornyos,és a sokrepcsis nyert nálam :)..annyira jóksztem........x)
bandee1219: Milyet?
Lilu__cica: Jééééé. Rájött....
Mind a 28 komment
Szédületes játék, természetesen megint a japcsiktól... :)))
5741 3 9 Izé
cica-bi: én is:):)
zsofesz83: hahaha szeretem a japcsiizeket:)
Maccoyi: ezek nem normálisak, de ezzel nem mondtam újjat.........:)
Mind a 9 komment
A kis hipnotizőr menyét :)
6051 4 4 Izé
zizike: :D:D:D nagyon vicces
xD: Nem csoda, hisz a nyulak füvet rágnak. :D
Balázs: drogos szemét XD
Mind a 4 komment
Állítólag létezik egy rákellenes szer, amely mellékhatások nélkül csökkenti szinte az összes daganat méretét, ráadásul olcsón és könnyen előállítható. Ez a DCA (diklór-acetát).
A gyógyszergyárak viszont nem akarnak milliókat költeni a klinikai kísérletekre - mivel a szer nem szabadalmazható és így nem profitálhatnak belőle. Többi a videóban...

+ pár magyar cikk, amit találtam a témában:
Rákellenes csodaszer - vagy mégse?
Új remény a daganatok kezelésében
Rákbetegek engedélyezés nélküli gyógyszert próbálnak ki
1753 2 9 Izé
wnw: osztom yorgash!a pénz a kulcs itt ezt mindenki tudja, úgytudom a legnagyobb biznisz a gyógyszerip [...]
Balázs: jól értem?ha nincs belőle profit akkor hagynak millliókat meghalni???
metaljesus: a cikkek jók de a pasi nekem kicsit tvshopos :S remélem egyszer tényleg működni fog ez a cucc
Mind a 9 komment
Magic Fingers - masszázsos gémizé
19423 2 3 Game Izé
Pati01: Én szívesen:)
varazs: Hm..de jò lenne, ha valaki engem is megmasszìrozna...
Maccoyi: azt mondja:soft, medium,hard... Na majd ma este meg leszel .........maszírozva! Most bemasszírozom [...]
Magic Fingers - masszázsos gémizé
20359 6 3 Izé
Pati01: Én szívesen:)
varazs: Hm..de jò lenne, ha valaki engem is megmasszìrozna...
Maccoyi: azt mondja:soft, medium,hard... Na majd ma este meg leszel .........maszírozva! Most bemasszírozom [...]
Martina Ströbel vizuállatai
2290 0 1 Art Izé
.::JunKieEQ::.: Bármit is szed, kérek én is....
Régebbi postok...