REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Martina Ströbel vizuállatai
2462 7 1 Izé
.::JunKieEQ::.: Bármit is szed, kérek én is....
Ma pont pizzát akartam rendelni ebédre, de már meggondoltam magam...
4653 0 8 Izé
Legeslegebb: Ennek a pizzának a puszta gondolata is gusztustalan! Nekem nem tudnának annyit fizetni, hoigy ezt [...]
Wync: Egyszer alkottunk entomo pizzát( csótány ászka lisztkukac) előtte alkohollal fertőtlenítettü [...]
mekecske: Reformkonyha barátaim, kéne javasolni a szadesz csúcsnak
Mind a 8 komment
HydroSlide - ahogyan egy hawaii lány csinálja. :)
Tetszik ez a mozgás, órákig el tudnám nézni. :D
7853 0 10 Izé
Schabee: hm ez jó csak semmi értelme :)
metaljesus: nekem tetszik bár ha én csinálnám lehet nem lennének rá kíváncsiak ennyien :)
Luflee: egy oldal jon elo, a toltsdfel magad... a srac dobol ott mindenen, meg ilyesmi.
Mind a 10 komment
Húúúú, több mint 20 kilós megagigaóriás mexikói varázsgomba. 8D
Asszem ettől egy kisebb hadsereg is rendesen betépne. ;)
3065 1 10 Izé
nyehőce: Szerinted ott örökké él? Meg kell enni jól... :D
ReAm1: Hát erröl van szóó.. találtak egy uj fajt és ki is pusztitják ?:) Mért ne mvolt jo helye a f [...]
LittleDeejay: Varázsgomba.... mmmmmm.. Legyek okos... Jé okos vagyok, beszarás... Jaj beszartam, de hülye [...]
Mind a 10 komment
Fagyott bébi mamut
4697 0 17 Izé
Wync: kösz akkor vágom azt hittem most kedztek vmi újjat
rozi: Tőlem kb 15 km-re van Németbánya. A barátom polgármester ott, és egyben a létesítendő szab [...]
Wync: Rozi hol halottad ezt? elég fontos lenne emgtudnom még 1-2 infót mert ha tényleg ottvan akkro sz [...]
Mind a 17 komment
Rohangálj meztelenül, csak ne járj úgy, mint a képen ;)
9180 0 2 Game Izé
Darknox: 1371(1st) de csak azért mert hívtak és nemtudtam, hogy van pause :((((
Disy: 641 =)
Rohangálj meztelenül, csak ne járj úgy, mint a képen ;)
10310 1 2 Izé
Darknox: 1371(1st) de csak azért mert hívtak és nemtudtam, hogy van pause :((((
Disy: 641 =)
Rakéta hajtású matchbox!
5405 2 1 Izé
dhsrac: Eighteen hundred scale mile?! vagy is leforditva 1800 mphval gyorsul?! az csakis photoshop lehet! :D [...]
Ez a japán csóka több mint 100 guminővel él.

És egyre több férfi él választ magának "sex doll" társat: Guys and Dolls
11141 0 14 Izé
Bizsu: Ez nézőpont kérdése
here: miért? beteg vagy?
Bizsu: fejezzük már be ezt a betegesezést...
Mind a 14 komment
Nanny Mania
11948 4 17 Game Izé
avril100: A free változatot hol lehet letölteni?
csizi: Ugy, hogy ott van a jatek alatt, hogy "download". Arra klikk.
maja: hogy lehet letolteni a játékot?szerintem tok jo,káték,ha unatkozol :)
Mind a 17 komment
Nanny Mania
12510 9 19 Izé
eNMi: elsőre találtam olyan helyet, ahol 8an seed-elik. nem néztem meg, de gondolom full ver.
..:Chiyo:..: avril100! Ingyenes változatot a www.bigfishgames.com-on tudod letölteni.Ezen az oldalon sajna egy [...]
avril100: A free változatot hol lehet letölteni?
Mind a 19 komment
Egy jó ok, hogy ne csald meg az asszonyt! ;)
7675 1 9 Izé
Joska koma: Persze, mert az autó nem üt vissza.
Su: dehogynem
Mimis: Fogadjunk, hogy szélvédőjavító műhelye van... :) Mondjuk cinkes beadni a biztosítónál kavi [...]
Mind a 9 komment
Sim Day and Night
Ez egy "életszimulátor", melyben a város csicskájaként kezdesz, majd te lehetsz a góré.
7793 1 25 Game Izé
Yvette: Annak a Big mannek, hogy adom oda a pénzt, ha ottsincs??????:D
JeLo: Megint tovább vagyok, most Bob ne menged haza. A játék helpje azt mondja, hogy a Stenghtet 20 fö [...]
JeLo: Most rájöttem a következő lépésre, de mindig megver és elveszi a pénzem Frank :)
Mind a 25 komment
Sim Day and Night
Ez egy "életszimulátor", melyben a város csicskájaként kezdesz, majd te lehetsz a góré.
8273 6 25 Izé
Yvette: Annak a Big mannek, hogy adom oda a pénzt, ha ottsincs??????:D
JeLo: Megint tovább vagyok, most Bob ne menged haza. A játék helpje azt mondja, hogy a Stenghtet 20 fö [...]
JeLo: Most rájöttem a következő lépésre, de mindig megver és elveszi a pénzem Frank :)
Mind a 25 komment
Hotel Puerta America, Madridban
2105 0 4 Art Izé
Bakeyoo: Olyan rideg itt minden :S Attól még, hogy ez a 21. század, nem értem, hogy miért kell mindent i [...]
Laci: Igazad van Hullamosó, "tuti kis hely". Ha már muszály, én is ilyen helyeken mosnék legszivesebb [...]
Hullamosó: Biztos ők fizetnek hogy ott töltsd egy éjszakád!!!i!i!i! Azzzzééé tuti kis hely
Mind a 4 komment
Hotel Puerta America, Madridban
2129 0 4 Izé
Bakeyoo: Olyan rideg itt minden :S Attól még, hogy ez a 21. század, nem értem, hogy miért kell mindent i [...]
Laci: Igazad van Hullamosó, "tuti kis hely". Ha már muszály, én is ilyen helyeken mosnék legszivesebb [...]
Hullamosó: Biztos ők fizetnek hogy ott töltsd egy éjszakád!!!i!i!i! Azzzzééé tuti kis hely
Mind a 4 komment
20-in-1 Multiplay Games Table
2341 0 8 Izé
Schabee: királynak tűnik
eol: Ugyan már, egy kis fantázia, kinevezzük a fehért feketének, a faszínűt meg fehérnek :) Vagy [...]
Laci: Sajnos, nem lehet. Sakk-mesterjelölti minőségemben tiltakozom, hogy a jobb alsó sarok fekete leg [...]
Mind a 8 komment
A gyors öregedés (és leépülés) titka: a Meth
10463 6 42 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/41343_a-meth-arcai-ne-drogozzatok-d?mode=latest&position=13 [...]
mekszamnojz: hat nem :(
bungle: Szerintem érted te is a videót.
Mind a 42 komment
Egy érdekes reklám... csattanós befejezéssel. :)
6137 6 17 Izé
peet: Ez jó volt!!! Egyébként testépítéshez egészen jó genetikája van. Adnék neki sok-sok növ [...]
Bakeyoo: XD
Su: "...Szétfújnám hosszú haját, Port az útról, merre jár. Szaladnék nyomában." :)
Mind a 17 komment
Az akváriumom hátulján van egy olyan háttérkép, amilyen szokott lenni mindenhol. Na az és az üveg közé befolyt a víz... és ez lett... egy BÁLNA! Van szeme is meg minden... mindegy, bálnám még úgyse volt. :)
3913 0 18 Izé
LYoczy: .
Menyet: Nekem is teccik ;)
Bobek: Miért foglalkoztok krumplival? A neve után is az jön le , hogy egy taj paraszt! :) A kép pedig i [...]
Mind a 18 komment
Sky, a cica mama, aki örökbefogadott 2 elhagyott rottweiler bébit :)
3777 4 6 Izé
Daron: ez fordítva nem történt volna meg...:D
Balázs: később lesz az érdekes
Gysmo: Sky, a cica mama. Egyel lentebb meg Sky a cicababa...
Mind a 6 komment
Stereogram - fókuszálj szemeiddel a kép mögé és lásd meg benne a rejtett ábrát!
12324 0 38 Art Izé
Mote: Google > stereogram ...esetleg?
Balpar: Ez nagyon állat hol lehet még ilyeneket nézegetni???
Kiscsuri: Ja és ami a legkeményebb!!!Már tudok 3D-ban olvasni!:D De ez most komoly!!
Mind a 38 komment
Stereogram - fókuszálj szemeiddel a kép mögé és lásd meg benne a rejtett ábrát!
12796 10 38 Izé
Mote: Google > stereogram ...esetleg?
Balpar: Ez nagyon állat hol lehet még ilyeneket nézegetni???
Kiscsuri: Ja és ami a legkeményebb!!!Már tudok 3D-ban olvasni!:D De ez most komoly!!
Mind a 38 komment
Transformers a mindennapokban!
13720 1 5 Izé
Ency: ehhehehe....ez nagyon nagy! :D
Marton350: én mindenfélét parodizélni próbálok (nem csoda, hisz 12 éves vok) de ilyen nem jutott volna e [...]
Hullamosó: Beteg
Mind a 5 komment
Nem annyira moddingoló, inkább dokkingoló... ;)
Tablet PC Docking Station
4618 1 2 Izé
Hullamosó: kocka gép kocka embereknek?
mózesgizmó: ez most mire is jó?
19 millió dolláros wc. Igaz, a NASA-tól. És az is igaz, hogy nem túl sok wc alakítja a pisit vízzé... :)
3143 0 3 Izé
peet: Köszi...többet nem iszom kakaót... :)))
Mimis: Abból meg biztosan kakaót csinál. :)
peet: le van sz@rva. :)
Puppyred: Ball War
Kicsit hasonló, mint ez a hógolyós...
3208 0 0 Game Izé
Puppyred: Ball War
Kicsit hasonló, mint ez a hógolyós...
3553 3 0 Izé
Jön, jön, jön: Macskafogó 2 - A sátán macskája

Hivatalos oldal
6965 0 20 Film Izé
bungle: http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/mfog1219/
|-=O=-|: Az első trailer: http://www.youtube.com/watch?v=jL4059JjVcw
Su: de lám mégis beleesel a marketingesek csapdájába:) a sikeres film nem mindig jó film
Mind a 20 komment
Jön, jön, jön: Macskafogó 2 - A sátán macskája

Hivatalos oldal
6772 3 20 Izé
bungle: http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/mfog1219/
|-=O=-|: Az első trailer: http://www.youtube.com/watch?v=jL4059JjVcw
Su: de lám mégis beleesel a marketingesek csapdájába:) a sikeres film nem mindig jó film
Mind a 20 komment
Mai barkács tanfolyam: USB-s lámpa készítése
4710 8 7 Izé
Zserigta: Jó ez a space, csak ügyesen kell. :D               Mint ezt itt.   [...]
Zserigta: space teszt :D     szöveg picit beljebb. :D
Mimis: Abszolúte kompatibilis, bár azt mondják, hogy Win 95 és 98 alatt néha előfordul, hogy "kék f [...]
Mind a 7 komment
Egy kis feszültség levezetés... Mélyen együttérzek a játék kitalálójával!
11356 6 17 Game Izé
tomi77: + 2230 haaaaaa
tomi77: utána 1025 :P volt türelmem:D
tomi77: 707
Mind a 17 komment
Egy kis feszültség levezetés... Mélyen együttérzek a játék kitalálójával!
12895 14 16 Izé
levi: hogyhogy nem töri el a kezét a képernyőnél?
Shando: Szép. Szétverem a gépet de még mindig fut Windows... Meg az áram se csapja meg. Szerintem ez a [...]
Wertical: Fájhat a faszi keze ezután :P
Mind a 16 komment
Újabb kijutós játék. Egy garázsba vagy bezárva a mociddal, és innen kell kijutni! :D Jó játékot hozzá!
10106 3 40 Game Izé
Taz one: akinek segitség kell az lépjen a hotdog-ba és a kijutós játékoknál ott van ugyan ez! Oda lei [...]
Szkuridzsy: én nem toom hova kell rakni a táskát.pls valaki segítsen
gkata: MEGVAN!!!:D A padlón kell elolvasni a keréklenyomatot! Nagyon jó kis játék, csak a vezérlésé [...]
Mind a 40 komment
Újabb kijutós játék. Egy garázsba vagy bezárva a mociddal, és innen kell kijutni! :D Jó játékot hozzá!
10541 5 41 Izé
izezokiscsaj: egyébként hogy használjam a távirányítót?
sanya2000: A végén megszenvedttem a számok összerakásával, de azért siker lett. Segítségnek annyit, ho [...]
Szkuridzsy: én nem toom hova kell rakni a táskát.pls valaki segítsen
Mind a 41 komment
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.
5578 1 4 Game Izé
Ficánkusz: Könnyű,de jó.
metaljesus: de azért persze tetszik :)
metaljesus: jah, max 2 perc
Mind a 4 komment
BrainDrop - egy rövid, de jópofa logikai játék, melynek lényege, hogy a bal-jobb nyilak segítségével a arany golyót ledobjuk, anélkül, hogy az ezüst golyó is leesne.
5711 6 4 Izé
Ficánkusz: Könnyű,de jó.
metaljesus: de azért persze tetszik :)
metaljesus: jah, max 2 perc
Mind a 4 komment
Amerika legdrágább háza eladó - 135 millió $
10431 0 1 Art Izé
bandee1219: Bill Gatesnek is hasonló van és mivel a feleségével együtt imádja a természetet, fából van. [...]
Amerika legdrágább háza eladó - 135 millió $
9316 2 1 Izé
bandee1219: Bill Gatesnek is hasonló van és mivel a feleségével együtt imádja a természetet, fából van. [...]
Éljen Erdei!!! Leütötte, mint a büdös szart!!! LOL :D
6276 9 2 Izé
ssj süle: kurvajó:D
Ahős: lol XD mien lelkes az öreg :D
Régebbi postok...