REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A világ leghosszabb tengeri hídja! Made in China! :))
4073 0 2 Izé
Lui-G: Nem véletlenül "A világ leghosszabb TENGERI hídja"! Lake Pontchartrain tavi:)
MAGura: 22 mérföld hosszú (35,2 km). Nem rövid, de van hosszabb, Lake Pontchartrain Causeway 23.87 mérf [...]
Macskusz 10 év után hazatalálusz :))
3523 0 1 Izé
brigi_cica: biztos éhes volt azt haza ment :D
Rózsaszínbe öltözteti kutyáját Steiner Kristóf
"Borzasztóan jó móka a kutyát öltöztetni, ugyanúgy, mint egy gyereket..." LOL.
4088 0 75 Izé
izébigyó: STEINER KRISTÓF TÍZ ÉV UTÁN ELVÁLT A FÉRJÉTŐL http://www.borsonline.hu/20160325_steiner_kris [...]
bungle: csoe küldte: Özge szétkeféli a kiállítás megnyitóját jól. (régi videó). http://www.youtu [...]
peet: ok! inkább én sem.
Mind a 75 komment
Itt van nektek az oly lelkesen emlegetett Photoshop!!!
14881 6 6 Izé
Máln@: Nem is!...Nekem nem is tűnik annak XD
ZomBeeZ: Photoshopp :D
csúzönván: Á, én láttam a csajt élőben! Az egyik képe reggel készült, a másik este. A többi csak mese [...]
Mind a 6 komment
Mad Fish. Nem gyenge "zenével"!!! :))
8053 1 1 Game Izé
Papp Gabor: elég nehéz
Mad Fish. Nem gyenge "zenével"!!! :))
8792 1 1 Izé
Papp Gabor: elég nehéz
8 innovatív modern bútor
4488 3 6 Izé
Balpar: A gyepszék meg kanapé az biztos kényelmes, de az a forgó izémizé
Bizsu: Terrrrmészetesen ilyen örökérvényű részeket archiváltam az utókor számára... amúgy Törc [...]
JackSlater: azt a részt sírva röhögtem végig váááhhhááá XDXDXDXDXD
Mind a 6 komment
Mai büntetés rovatunkban: Csubakka rap
Erősebb idegzetűek és mazohisták büntethetik magukat az 1., 2. és 3. részekkel is... ;)
6201 4 5 Izé
koocos: Ez állot...nóbelt a csávónak
Powaflips: underground freestylerXD
Ahős: bakker, ienekkel élek egy országban? :S fakk
Mind a 5 komment
Mell, fenék, vagy hónalj? Találd ki!

2. rész
3. rész
31906 2 6 Game Izé
Lundgren: dehogynem
balazssss: Már nem él a link:( (egyiksem a három közül...)
Kriszteee: Naaa ez becsapós, tele van szilikonmellekkel, azok meg olyanok mint egy fenék.
Mind a 6 komment
Mell, fenék, vagy hónalj? Találd ki!

2. rész
3. rész
35139 6 6 Izé
Promisz: nekem megy a link
balazssss: Már nem él a link:( (egyiksem a három közül...)
Kriszteee: Naaa ez becsapós, tele van szilikonmellekkel, azok meg olyanok mint egy fenék.
Mind a 6 komment
Hogy a magyarokat is említsük:
Máté Bence - a tavalyi év természetfotósa
4729 0 0 Art Izé
Hogy a magyarokat is említsük:
Máté Bence - a tavalyi év természetfotósa
4456 1 0 Izé
Black Button

Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
5596 2 100 Film Izé
FlaW: köpni-nyelni nem tudok ez vmi kvajó
papaluige: és a tálasmixerest?????........ ne idegeskedj, árt a szépségednek! :) /hallgass bele a rádi [...]
Grex: én már hazafele föl lettem húzva....bocs mindenkitől akit sértegettem,bántottam,molesztáltam [...]
Mind a 100 komment
Black Button

Mr. Roberts megmagyarázhatatlan módon egy fehér szobában tér magához. Vele szemben, az íróasztal mögött egy férfi, köztük félúton egy fekete gomb. Ha Mr. Roberts megnyomja a gombot, azzal egy emberi életet olt ki (nem tudja kit, bárkit a 6 milliárdból), viszont 10 millió dollár boldog tulajdonosa lehet. Vagy elveszi az asztalon lévő kulcsot, és üres zsebbel elhagyhatja a szobát. Te mit tennél?
5612 10 99 Izé
papaluige: és a tálasmixerest?????........ ne idegeskedj, árt a szépségednek! :) /hallgass bele a rádi [...]
Grex: én már hazafele föl lettem húzva....bocs mindenkitől akit sértegettem,bántottam,molesztáltam [...]
papaluige: Én is egyszer legalább! amikor a főnököm tájékoztatott,h a rend őrei lekarmoltak 30 000 szé [...]
Mind a 99 komment
Újabb remek japán ötlet... ;)
Névjegykártya mogyorón, lézerrel bevésve! :D
1419 0 7 Izé
Mimis: És utána folyton jönnek a színes repülő tehenek, mi?:)
.::JunKieEQ::.: Én még most is szoktam... De csak olyat, amin ábra ia van.... ;))
Mimis: Nem mondod, hogy oviban nem ettetek papírt. ;))
Mind a 7 komment
- Nagymama, nem láttad a tablettáimat? Az volt rájuk írva, hogy extasy.
- Faszom a kibaszott tablettáidba! Láttad már a sárkányt a konyhában?!
13484 8 13 Izé
AVIREX: ty wtf,király a postpoén is :D
Mr.T.: Úgy látom levették ezt a vidit, nembaj, itt van youtube-on: http://www.youtube.com/watch?v=oUBkus [...]
Attila: NE HIGGYETEK!!! rejtett reklám. Kosmodisk, hát ez segít.
Mind a 13 komment
A világ 10 leggyorsabb járgánya
Az 1. helyezett 2.6 (!!!) másodperc alatt éri el a 60 mph-t (~100 km/h)!
8761 0 18 Autó Izé
bungle: joovan küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=zxj6T3YMdEU&feature=email Szöveg: Top 10 world [...]
Bakeyoo: http://www.classiccar.hu/dynopage/index.htm "A keréken leadott nyomaték a keréken jelentkező te [...]
Bakeyoo: értem, ja :) van benne igazság... de nő létemre nekem ennyire futja, bocs :)
Mind a 18 komment
A világ 10 leggyorsabb járgánya
Az 1. helyezett 2.6 (!!!) másodperc alatt éri el a 60 mph-t (~100 km/h)!
8759 1 18 Izé
bungle: joovan küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=zxj6T3YMdEU&feature=email Szöveg: Top 10 world [...]
Bakeyoo: http://www.classiccar.hu/dynopage/index.htm "A keréken leadott nyomaték a keréken jelentkező te [...]
Bakeyoo: értem, ja :) van benne igazság... de nő létemre nekem ennyire futja, bocs :)
Mind a 18 komment
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3957 0 7 Autó Izé
Ficánka: Mármint a motor nem marad meg.
Ficánka: Ez 100% hogy photoshop.Ennyi idő alatt nem marad így meg.Egyébként a fa eldöntené,nem benőné [...]
bandee1219: Az bizti, hogy akkor nem így nézne ki, a Ladák és minden más szétrohad ha az utcán áll addig [...]
Mind a 7 komment
Hűha! Ez aztán a nem semmi! 23 éve 1 motor a fában!!! xD
3977 2 7 Izé
Ficánka: Mármint a motor nem marad meg.
Ficánka: Ez 100% hogy photoshop.Ennyi idő alatt nem marad így meg.Egyébként a fa eldöntené,nem benőné [...]
bandee1219: Az bizti, hogy akkor nem így nézne ki, a Ladák és minden más szétrohad ha az utcán áll addig [...]
Mind a 7 komment
Jeff de Boer művész úr úgy döntött, páncélt készít macskáknak és egereknek! xD
2554 1 24 Izé
Su: ne javasold, mert ha magától nem talál rá(biztos ie-t használ) akkor a reklámelrejtő funkció [...]
brigi_cica: jajj köszi nagyon rendes töled :) cuppika :D
Maccoyi: Hát akkor készíts magadnak,már csak az összetevöket kell beszerzni bár biztos nem lesz olyan [...]
Mind a 24 komment
Város létrehozós gémizé :D
Nézd meg és csinálj te is saját várost! A lényeg az, hogy legyen minél több látogatód!
11203 2 58 Game Izé
DJGeri: http://djgeri.miniville.fr
DJGeri: Valaki megtudja mondani hogy lehet építeni?
dicklips: helo! jó az egész honlap. jók a játékok, ezis tetszik, rámentem mindenki falujára. Lécci men [...]
Mind a 58 komment
Város létrehozós gémizé :D
Nézd meg és csinálj te is saját várost! A lényeg az, hogy legyen minél több látogatód!
8619 4 58 Izé
bandee1219: Ha megtanulsz linket beírni, talán. Nincs kedvem törölgetni...
ЯRetЯRoboy: http://kefir44.miniville.fr/
Blackye: jah bocs rossz lett XD http://blackyeville.miniville.fr/
Mind a 58 komment
MAC or PC
Ennél mélyebbre nem süllyedhet a kockaság... XD
5469 0 0 Izé
Ennyi olajunk van még...
3309 2 11 Izé
Su: városban közlekedj bringával. nekem egy kényelmes nagy dög amerikai autóm van, de nem érzek k [...]
buldozer: Bocsi,meg valami.Az usaban gyakorlatilag nem ismerik a KRESZ-t,kb negy dologert buntet a rendor.Stop [...]
buldozer: Hi.Az usa-ban pillanatnyilag,3$(atlagban) a benya gallonja,egy gallon=3,78 liter.(Californiaban 4$ f [...]
Mind a 11 komment
Ez itt nem más, mint egy 2.0l turbós SUBARU STI motorral hajtott QUAD!!! xD

Itt meg egy Turbo Raptor.
4015 0 3 Autó Izé
bandee1219: Hát az biztos, hogy egy 250-es quad is elég, hogy meghalj, egy 400-450-es biztos, ezmeg...
Muttafukka: és hogy tolhatja az orrát...
Dzseri: idióta állat! Ennyi lóerőt ennyi kg-hoz... igazából biztos h felesleges is, mert nem tudja kih [...]
Ez itt nem más, mint egy 2.0l turbós SUBARU STI motorral hajtott QUAD!!! xD

Itt meg egy Turbo Raptor.
3999 2 3 Izé
bandee1219: Hát az biztos, hogy egy 250-es quad is elég, hogy meghalj, egy 400-450-es biztos, ezmeg...
Muttafukka: és hogy tolhatja az orrát...
Dzseri: idióta állat! Ennyi lóerőt ennyi kg-hoz... igazából biztos h felesleges is, mert nem tudja kih [...]
Cirmos Kormos Gábor és zenekara

"A zenekarnak 1987 óta 10 nagylemeze jelent meg, melyekből több mint 500000 (!) példány fogyott."

(nem árt tudni, Cirmos Kormos Gabika a Prognózis basszusgitárosa volt, mielőtt a fenti sztárcsapatot megalapította... :))
3094 0 3 Izé
Lilu__cica: Mit mondjak, ÉGŐ!!!!!!! De ha ezt akarja csinálni....
Su: aztán úgy gondolták, hogy ideje megélni valamiből:)
Bluesboy: Az egyik gitáros meg a Hobóban nyomta! :D
Ezt az oldalt tegnap találtam és úgy érzem, hogy meg kell osztanom Veletek!! xD Röviden annyit tudok róla leírni, hogy itt megtalálhatsz egy csomó hasznos/haszontalan holmit (pl. klíma, bicikliből chopper, wi-fi antenna), amit akár otthon egy kis szakértelemmel Te is elkészíthetsz! Jó munkát! xD
9306 11 4 Izé
fex: igazán nincs mit:D
Opra: Van 1-2 dolog, ami megmozgatta a fantáziámat...megyek is ki a sufniba barkácsolni! :)
Dave85: és ha elszabadul a mini tornádó akkor az nagyobb lesz
Mind a 4 komment
Snow Storm - takarítsd meg a parkolókat a hótól...
11653 0 4 Game Izé
bungle: s.csuli, ez már volt! (Errtu meg majdnem jóvá hagyta... :P)
moennig: ez nagyon kész:D...már az irányítás néha kifog rajtamXD
Szama: 2. pályánál kész voltam
Mind a 4 komment
Snow Storm - takarítsd meg a parkolókat a hótól...
11118 5 3 Izé
moennig: ez nagyon kész:D...már az irányítás néha kifog rajtamXD
Szama: 2. pályánál kész voltam
brando: hát nem ez a legizgalmasabb játék amit valaha játszottam... hamar meg lehet unni
Nem semmi Skoda reklám, megcsinálták tortából a Fabiat 1:1 méretben...
5111 5 3 Izé
Mimis: És feltöltik a motort "olajjal". :))))
Mimis: Asszonka meg a McLaren autóból evett, mikor itt volt a finn pilóta, és az autója meg volt épí [...]
<-{st.one}->: Hogy ez mekkora ötlet! A szlogennel együtt nagyot csattan! És a zene is illik a témához. Meg va [...]
Tedd próbára a megfigyelőképességed... és az idegeid. A 8. szinten túl már elég kiborító!
16694 5 42 Game Izé
zizike: You are a Spot The Difference !!! MASTER PLAYER !!! You have: 14 Gold speeds 19 Silver speeds 45 [...]
eol: Valahogy továbbléptem :) Ha nem sikerül továbblépned, pedig már 20-szor megcsináltad ugyanazt [...]
sapkabarna: You have: 77 Gold speeds 0 Silver speeds 1 Bronze speed Gücsög.
Mind a 42 komment
Tedd próbára a megfigyelőképességed... és az idegeid. A 8. szinten túl már elég kiborító!
20811 12 42 Izé
zizike: You are a Spot The Difference !!! MASTER PLAYER !!! You have: 14 Gold speeds 19 Silver speeds 45 [...]
eol: Valahogy továbbléptem :) Ha nem sikerül továbblépned, pedig már 20-szor megcsináltad ugyanazt [...]
sapkabarna: You have: 77 Gold speeds 0 Silver speeds 1 Bronze speed Gücsög.
Mind a 42 komment
Motorok karórából
3453 0 1 Autó Izé
kanoc: Gondolom nem Rolexből rakták ki ...:D
Motorok karórából
3547 3 1 Izé
kanoc: Gondolom nem Rolexből rakták ki ...:D
Na ez a hal egy kicsit megdolgoztatta pelikán elvtársat.... :))))
4670 0 4 Izé
Tomcsisz: LOL ez romaniaban volt...
Balázs: kiváncsi lennék mi lenne ha egyszer kiszakadna ez a bőr bigyója
Ency: Miért? te eszel macskát? :D
Mind a 4 komment
Ne dobjuk ki az üres sörösdobozokat. Jól jöhet még csónaképítéshez... :)
3281 0 5 Izé
dukabence: ez a mórickás vicc (béka és hajÓ:D)
Olyveria: ha jó ha nem jó xD
Su: de láthatod, hogy ez nem vicc
Mind a 5 komment
Tessék, okos nőkre vágytatok, nem buta szilikonszöszikre, most megkapjátok. :)))
Sakkozó bébz. :D
24151 1 16 Izé
szlsz: Brigi cica! Megvan már a babád? :-)
brigi_cica: azért mert nem vetköznek? szerintem vannak köztük szép csajok... és nem a plasztikai mütét v [...]
szlsz: Kibaszott rondák!!!!!!!!!
Mind a 16 komment
Mouse in Danger
7290 0 8 Game Izé
xXxEmObO.oYxXx: ez gyors volt xD
Sajage: easy, jobbgombos módszer ^^
Thufir: egyszerűen odébbrántod az egeret... vagy kiviszed a pályla szélén és ottjösz vissza ahol az [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...