REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Arcösszehasonlító.
Töltsd fel a fotód, és kiadja melyik ismert emberhez hasonlítasz.
16379 22 63 Izé
cila: Nem akarok ünneprontó lenni, de én érteni romámul (nem kicsit sokat), és Egérke messzire elke [...]
lb7: Regisztrált: 2007. március 16. én innem számoltam... ki tudja lehet hogy már aznap el kezdte fi [...]
Tooni: Nézz és láss: Szmiri | 2007. 06. 18. hétfő, 20:07 | válasz erre
Mind a 63 komment
10 másodperces IQ teszt
13816 1 24 Izé
xXxÁdámxXx: Nekem elsőre sikerült! Mi volt ebben a nehéz?
yorgash: NEM HISZEM EL! a francba nekem is csak 3 jött össze elsönek...
Insane: Az "Of" szot nem találják meg az angolok, azért mert az nem önálló szó, hanem kapcsolat két [...]
Mind a 24 komment
Okos póni bevásárol magának... :D
1958 0 7 Izé
Laci: Ami nem tilos az szabad. Vagy nem? :)
mózesgizmó: taps taps taps taps taps taps
peet: Cigarettázó ló? ezekszerint nem mehet be. Fagyit nyaló kutya cigivel!!! Na az tényleg nem...de [...]
Mind a 7 komment
Pákó blogja.

"Csumika csáááá!Drag racing gyorsuláson voltunk,megérkeztünk azt hittem leszopom magam.Tele volt minden didikkel meg kurva jó kocsikkal meg kibaszott meleg volt.én mondom majdnem behugyoztam úgy menekültem a meleg elől.Csóri Frankie volt a műsorvezető és egész nap a nap alatt állt leste a kocsikat meg a didiseket....."
5500 2 65 Izé
bungle: Pákó fenyegeti a Kuruc.infót - "elááááslak te hulye kocsog" http://www.youtube.com/watch?v=ha [...]
wtf: Fekete Pákó VS Gerencsér Tomika http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=video&video_id=40447" t [...]
brigi_cica: az a baj a romàkkal hogy nagyon elbiztàk magukat mert az àllam megvédi öket. mivel [...]
Mind a 65 komment
Még hogy a patkányokat nem lehet szobatisztaságra nevelni... :D
2833 0 19 Izé
Schabee: wáááááá egy nagy undorító patkány szarását kezdtem el megnézni???
Bakeyoo: Nincs rá okom. Csak nem szeretem, mikor kioktatnak :) De ettől még a tudásodat elismerem.
varazs: Ez semmi, èn egyszer olyat is làttam a neten, hogy egy jòl megtermett koca "ùlt" [...]
Mind a 19 komment
Menekülsz minden elől: bika, nő, Quasimodo...
11156 5 19 Game Izé
Dawe: hollandiában meg qurva kerget? nem semmi... xD
xXxÁdámxXx: Quasimodo the BEST! Quasimodo RULEZ! :D:D:D
Arzenál: Sajna csak 03:48:25.
Mind a 19 komment
Menekülsz minden elől: bika, nő, Quasimodo...
11787 12 17 Izé
Arzenál: Sajna csak 03:48:25.
Rambika: a lenti pályákon menni gyorsabb
Samin: mindenkitől elnézést elírtam véletlen, csak 2:57:65 természetesen as másik túl kevés lenne! [...]
Mind a 17 komment
Ki látott már ilyet?! Trabant kipufogógázt árulnak konzervben... :)
2324 1 8 Izé
mekecske: ja, Brezsnyev és Honnecker
Lui-G: ...és két fickó smárol a háttérben???
Dzseri: ezt nemtom ki találta ki , mert eredetileg nem kipufogógázt árulnak benne, hanem egy textildarab [...]
Mind a 8 komment
Egy kis Teletubbies, hardcore módra...
5362 1 8 Izé
bandee1219: http://href.hu/x/bl16
Bakeyoo: HT rlz!
Bazsee: Sztem elég beteg, de jó! :D
Mind a 8 komment
Modding party
3271 0 6 Izé
Su: pedig ez már mind létezik
Laci: Nekem kifejezetten tetszik ez az új módi. Az ember alakítja ugye a környezetét? Immár a kompj [...]
Su: no igen, a készen vásárolt csilivilit lehet inkább divatnak hívni. itt inkább néhány kreatí [...]
Mind a 6 komment
Flightpath Media - ötletes reklám repülőterek közelébe...
2911 0 4 Izé
bungle: http://indianspencer.blogspot.com/2007/06/advertising-with-field-art-pics.html
JackSlater: invázió XD
mekecske: bele sem merek gondolni, hogy egy fanatikus UFO-hívő mit lép erre
Mind a 4 komment
Mr. Woo mindenféle képzettség robotokat épít hulladékból...
2449 0 1 Izé
Su: nagyon ügyes a fickó:)
Készíts magadnak új állatot...
4845 3 3 Izé
Szama: tesom el van vele..:D
Cromex: Hopp, én letöltöttem a demot :P Bocsánat
Cromex: Csak én nem tudok vele semmit sem csinálni?
Kondor Csaba & Kristóf Mari klipje - erre vártunk! :)
4679 0 26 Izé
Árnyangyal: Nem is tudok mit írni, a fájdalom elvette az eszemet ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ [...]
Laci: Nem kellene ennyire szigorúnak lenni. Csak zárójelben: a kortársak még Beethovent is kifütyül [...]
johnnyg: Kiszel konkurencia!
Mind a 26 komment
Minden idők legdrágább oldtimere - 2,8 milliárd forint
2869 0 2 Autó Izé
Su: megéri megvenni akinek van rá pénze. lám a korábbi tulajdonos is csak keres rajta.
Split: huhh ezért az autóért még én is megadnék mindent!!! Nagyon szeretem az Old-Timer-eket!!! :) (n [...]
Minden idők legdrágább oldtimere - 2,8 milliárd forint
2772 1 2 Izé
Su: megéri megvenni akinek van rá pénze. lám a korábbi tulajdonos is csak keres rajta.
Split: huhh ezért az autóért még én is megadnék mindent!!! Nagyon szeretem az Old-Timer-eket!!! :) (n [...]
Húúúú.... a kissrác kivágja rendesen a magas C-t! :)
6008 2 14 Izé
Mimis: Gecc... ott írja az oldal tetején nagy piros betűkkel, hogy "This video has been removed by the u [...]
Damien: Gecc rákattintok csak a youtube-s honlapot dobja ki:S:S NE mmutatja a videot csa ka honlapot nyitja [...]
brando: csak mutál...:)
Mind a 14 komment
Orosz torták már voltak... most jöjjenek az amcsi torták.
4342 2 7 Izé
eNMi: Már a muffinokról is csak a muffok jutnak eszedbe??? :)))
fröccs: Némelyik elég fasza. Azt hittem a muffinok, vagy mik tetején pinák vannak, de aztán láttam, ho [...]
brigi_cica: az amerikai tortàk tùl édesek :S én utàlom... a kutya tortàk meg marha jò [...]
Mind a 7 komment
Vidám vidámparki mulatság lehetett...
5676 0 4 Izé
Opra: Hát sajnos nem! Mi is kb. 1 hónapja voltunk Anglia egyik legnagyobb vidámparkjában (Alton Towers [...]
wtf: Na olyanba üljél te... :P
sai: ezek szerint nem.. :P vagy lehet h azért történt velük mert nem Renaultjuk van :D de egyébként [...]
Mind a 4 komment
Silvia Padilla - Ponte el Cinturon

A mai napi bünti. :)
6093 0 15 Izé
karmigran: nagyon faja .. ezt kellene kisugározni az űrbe .. biztos nem látnánk UFO-kat egy ideig :D
tian: jajj istenem.... :DDD
.::JunKieEQ::.: Pedig az nem rossz dolog.... ;-) Egy csomó feszültséget kiadsz magadból... Ráadásul valaki úg [...]
Mind a 15 komment
Atomsúlyos képek, rendesen rajta van az anyagon a srác...
Mixed works-ot nézzétek! (köszi ivy, ezt tőled nyúltam... :))
5167 0 3 Art Izé
csildi: Eszméletlenek...
wtf: Dzssááááá: http://www.illumination-design.com/main/illumination/mixedworks/picture/40.html
.::JunKieEQ::.: Psyhedelica... I love this game... :)))
Atomsúlyos képek, rendesen rajta van az anyagon a srác...
Mixed works-ot nézzétek! (köszi ivy, ezt tőled nyúltam... :))
5041 4 3 Izé
csildi: Eszméletlenek...
wtf: Dzssááááá: http://www.illumination-design.com/main/illumination/mixedworks/picture/40.html" tar [...]
.::JunKieEQ::.: Psyhedelica... I love this game... :)))
Lego Art
6175 0 9 Art Izé
bungle: http://www.brickartist.com/gallery.html
Luflee: nem enyhen turelmes a srac... hihetetlen mit muvel...
dfd: le az osszes kalapommal.ezt mind legobol megcsinalni. biztos a szuleik a legogyarban dolgoztak :)
Mind a 9 komment
Lego Art
6292 6 9 Izé
bungle: http://www.brickartist.com/gallery.html
Luflee: nem enyhen turelmes a srac... hihetetlen mit muvel...
dfd: le az osszes kalapommal.ezt mind legobol megcsinalni. biztos a szuleik a legogyarban dolgoztak :)
Mind a 9 komment
Már megint a magyarok... ;)
Hungarians reconquer world kissing record

Na jó, itt van magyarul is... ott voltatok? :)
8118 1 6 Izé
Luflee: nem voltam mert ez tomegesen mar nem izgi szamomra. :)
Szmiri: http://index.hu/video/2007/06/10/megint_mi_vagyunk_a_csokkiralyok/
Cromex: :D:D:D Pityu megmondta
Mind a 6 komment
Stefan May fotói
9228 0 3 Art Izé
Máln@: wááá.....ez inkább a modellről szól,mintsem egy jól elcsípett képről.....egy-két kép a b [...]
Nevolim: nálunk 2 falinaptár is van Stefan May-től.egy FÉRFI,és egy női is!nagyon szép képeket csiná [...]
Bakeyoo: Igazán kirakhattatok volna olyan képet, amin férfi szerepel, mert mostanság már minden csak bé [...]
Pierre Cardin buborékháza Cannes mellett
5464 0 9 Art Izé
biohazard: Hát el lennék az biztos!!
bandee1219: Itt volt az Xbox európai bemutatója a sajtónak
Rezila: Nagyon tetszik! Jó lenne ebben lakni. :)
Mind a 9 komment
Pierre Cardin buborékháza Cannes mellett
5674 0 11 Izé
bungle: Eladó: www.borsonline.hu/20151003_pierre_cardin_eladja_a_magyar_buborekpalotat
Laretta: Ellennék egy ilyenben az tuti...
biohazard: Hát el lennék az biztos!!
Mind a 11 komment
Japán barátaink már megint nem tudtak mit kezdeni az idejükkel, így készítettek egy sörcsapos robotot. :D
1673 0 7 Izé
byGreeg: na ha ez csapolna a sort nem reszegednek meg aszem, nem a gyorsasagarol hires
Bazsee: Mire ez kibot egyet addig házibulin elfogy fél tálca! :D Amúgy sztem: ocsmány, beszél méghoz [...]
JLaci666: Nyáron +30 fok melegben megdölglök mire ez kinyitja a sört.. :) De amúgy hasznos kis gép...
Mind a 7 komment
Roflcats - vicces macskák
7030 2 10 Izé
bungle: Cickamicka küldte be: http://icanhascheezburger.com/
bungle: Ne izgulj, ők is utálnak (bocs, úúútálnak) téged.
Mage_ster: Nem tudom, engem egyáltalán nem hatott meg. Továbbra is útálom a macskákat
Mind a 10 komment
Kiállítás a moszkvai metróban
3348 1 7 Izé
Nico: Egy fokkal jobb,mint a zsebtolvajokkal és perverzekkel!......
Cromex: Vicceltek? Nem lenne valami izgalmas rendőri csapatokkal utazni a metrón.
invad3r: Inkább tévét rakgyanak a metróba! höhö
Mind a 7 komment
7 évesen több mint 200 kg, súlyos... :( Sajnálom szegényt!
7244 1 39 Izé
csicsilla: hàt kezdetben nem sokra menne a tornàval előbb egy jo kis zsirleszivàs,aztàn me [...]
Florilla: Sztem is van benne vmi.Szerintem undorító.Nincs semmi bajom azzal,ha vki nem nádszál,én sem vag [...]
brigi_cica: szerintem az anya csak azért hizlalta fel a gyerekét (mint a disznòt) hogy record-ot döntsö [...]
Mind a 39 komment
Maria Netsounski fotói
5557 0 0 Art Izé
Maria Netsounski fotói
5643 7 0 Izé
Miért olyan gyorsak az afrikai futók? Mert 2 tonnás vízilovak üldözik néha őket... ;)
7161 1 3 Izé
Nirvana: Nem azért de szerintem csak fáj a nigának , hogy egy négyszögletes kagyló csücske beleállt a [...]
fbazsa: de bazze ez a nagy dömper 30mph-val futkos??? hogy a rákba
Zsóti: go SHELL :) új reklám!
Madam X-otic - könnyű kis salsa muzsikával kezdünk ma, bearanyozva egész napunkat...
5887 1 17 Izé
Grex: Ez a madame exotic, egy igen nagyfokú intellektuális függetlenséggel rendelkező ember.......sz [...]
bungle: Csibecsaba küldte: Madam Xotic tévés szereplése a legfrisebb, a legjobb, szavazással egybeköt [...]
bungle: KenGuruL küldte: Újabb Madam X-otic támadás, egyenesen Saint Tropezból http://www.youtube.com/w [...]
Mind a 17 komment
Mindenki megijed jól!
9238 1 5 Izé
-daved-: király volt!!!!!!!!!!!!! XD
Su: csak úgy reflexből:) ezután a madárijesztő meggondolja, milyen madarat riogasson:)
Luflee: Ez tok jo volt :)))
Mind a 5 komment
Steampunk Monitor Mod
5006 4 11 Izé
Giorgio™: Nagyon jól hozza a steampunk hangulatot! Jeles!
csicsilla: kreativitàsbol jeles!!!lenyügőzö
dfd: haat.... egy enyhet nekem is uti a giccs hatarat, de azert jol esik a sivar hagyomanyos kinezetu sz [...]
Mind a 11 komment
Ezen sírtam! :)
19199 16 14 Izé
Myfti: fáááj! XD
B@bóC@: Ez nagyon kész.. leestem a székről:D
Jonsai: Laza... Csak mire kezdtem belejönni a nyomogatásba, vége lett.
Mind a 14 komment
"Bánya rap"

(hát ez valami borzalmas... nem a Cikizzé rovatba akartad eredetileg küldeni? :) Ezek a mai fiatalok... - bungle)
5189 0 24 Izé
Disy: jó ez minden benne van remek hangzás, találó szöveg, nomeg a ribancok.. xD
bandee1219: Ehez csak gratulálni tudok, az út nyitva áll előtte, lehet akár idült alkoholista, munkanélk [...]
karmigran: u-u-jeee dakamény .. nagyon vagány csávó
Mind a 24 komment
Régebbi postok...